Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

monis najwazniejsze ze wszystko ok:) jak ma młody być "grubaskiem" jak ty tyle na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wczoraj pochwaliłam, że wstaje w nocy tylko raz. No to dziś co chwilę się budziłam bo Tadeusz się wiercił, a to znowu siku, a to po godz 5 głodna. Także nie mogłam się zebrać rano na usg bo byłam niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga tak ja teraz w miarę śpię-oprócz wstawania do toalety-ale najważniejsze że udaje się zasnąć po wizycie w wc.Ale rzeczywiście sen głębszy-przynajmniej przez ostatnie 3 dni. Moniś to dobrze że Tadeuszek przybiera...u mnie też Mały miał 2200 -3 września-ciekawe ile teraz.......tez lekarz powiedział że nie będzie za duży-i dobrze-lepiej rodzić takiego do 3200 niż 4600 jak moja siostra :D No teraz jak będę chciała żeby była "akcja" to pewnie cisza będzie.....hormony buzują-sinusoida raz w górę dwa razy w dół :( koszmar......taka się czuję wieeelka i niezgrabna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga i w dodatku co chwilę jem :) A przy karmieniu piersią mamy jeść ok 500kcal więcej - nie wiem jak ja to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że zdrowe maluszki są a jedne większ einne mniejsze tak juz jest mój póki co tez do małych 1900 ale pewnie teraz nabierze tępa i już o małym bobasku mogę zapomnieć ( bynajmniej tak było w poprzednich ciążach) a tak mi się marzy maluch 3200 i jeszcze urodzony w 38tc ale se wymysliłam nie he he a co pomarzyć mozna :) a mi dizś macica trenuje ostro już od rana anic nie robie szkoda, że to tylko takie ćwiczenia anie konkretna akcja he he No i co kolejna wyprawka moja córa wyrosła z wszystkich spodni dziś poszła w getrach i ponoć zmarzła w drodze do szkoły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja też mam od początku tygodnia wilczy apetyt. Wciąż myślę o jedzeniu a teraz podobno trzeba uważać bo najłatwiej jest nam przytyć i te dodatkowe kg mogą pozostać. Ja wizytę mam za tydzień, lekarz planuje ostanie usg i już nie mogę się doczekać obym dotrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.Moniś
Mam pytanie do Ciebie. Mamy bardzo podobny termin porodu i również jestem z W-wy, w jakim szpitalu będziesz rodzić?, ja szykowałam się na Orłowskiego, albo na Solec, ale podobno Solec już nieczynny i sama nie wiem, może coś pomożesz? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis - tobie to raczej nie zaszkodzi takie jedzenie co chwile:) a mamusia co tak ucichła ? pewnie nas testuje czy bedziemy pamiętać o niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga he he to samo sobie pomyslałam, że mamusia zawsze czujna kto znika i teraz nas sprawdza czy my pamiętamy a wiec oczywiście, ze pamiętamy :) No chyba, że córeczka mamusi się bardziej pochorowała i pojechała do lekarza ale mam nadzieje, ze nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisala ze juz lepiej u niej - a dzisiaj miala byc narratorem na akademii, chyba ze ze swoim nadrabia male co nieco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczki Solec działa - wczoraj skończyłam tam szkołę rodzenia i na 99% będę tam rodzić. Zwiedzałam też oddział - 4 sale porodowe - wszystkie pojedyncze z prysznicem albo wanną. Sale po porodowe 2 lub 3 osobowe. To jest jedyny wyremontowany oddział na Solcu. Cicho i przyjemnie. Orłowskiego - słyszałam jedynie, że kiepskie jedzenie ;) więcej na temat tego szpitala nie wiem :) Mogę polecić Madalińskiego (sale bardzo podobne jak na solcu) - byłam tam 3 tygodnie. Tyle, że tam jest baaardzo duże obłożenie, dziennie ok kilkunastu do dwudziestu porodów. Porównując z Solcem - 3-4 porody dziennie. No i znieczulenie przy sn i pobyt partnera przy cc są płatne. Na solcu jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Ja mam coś ciut gorszy nastrój i dni, mimo że 34 tydzień już dawno za mną, a termin za 9 dni. Nadal mnie brzuch boli w okolicy pępka jak chodzę, a jak się położę, to maluch uciska mi na biodro że boli jak cholera. Moniś Ty tyle schudłaś, że maluszek nie będzie ważył 4kg przy porodzie :) byleby miałte 2,5kg przy porodzie :) a swoją drogą to jak to możliwe żeby dziecko urosło do 6kg w brzuchu??? graga ale się za kwiatkowałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.Moniś
Wiesz co? To ja też uderzam w razie czego na Solec :) Dzięki wielkie i do zobaczenia na oddziale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nie sprawdzam Was :P hihihi nocka w miarę, ranek szybko bo akademia - wysłać do szkoły małą a zanim to , to śniadanie, mycie się - a ja na 8.20 miałam wizytę u gruźlika. Czasu na pisanie nie było :) No i kolejka do łazienki itd.... podwieźć małą, sami szybko do lekarza a tam opóźnienie, więc se poczekałam :P Na szczęście płuca czyste, oskrzela czyste, odstawić leki do porodu - chyba,że będę dusić się. Kazała nosić leki dosłownie wszędzie - nawet do porodu zabrać i po porodzie mieć koło siebie. Testów wysiłkowych i tych wszystkich spirometrii itp. nie może mi teraz zrobić. Dopiero mam po porodzie przyjść, teraz nie dam rady tego zrobić i byłoby niewiarygodne-bo 9 miesiąc zaraz się zacznie. :classic_cool: No i po wizycie do Auchan na szybkie zakupy - tam źle się poczułam, "pogoniło " mnie dwa razy,zaczęło mdlić i mój skończył robić zakupy,a ja "zdychałam" w aucie. A musieliśmy zajechać bo dziś teściowej 60-te urodziny. I pojechaliśmy do niej. Ja sobie poleżałam, zjadłam bułeczkę zwykłą i herbatę, a mojemu zrobiła herbatkę, kiełbaskę i tak usługiwała,że kurwica mnie brała. A ja leżałam ledwo to ani razu nie podeszła, wrrrrrrrrrrrrrrr Oczywiście imprezy nie robi, bo po co ma ktoś przyjść i jeszcze ją obje albo dzieci pozjadają ciastka i cukierki.... :classic_cool: No i już w domu jesteśmy. Na szczęście. Musiałam jechać, bo mi mego szkoda - wie jaka ona jest ale to wkońcu mama :) I leżę sobie, mdli mnie jak cholera i tyle. Muszę nadrobić co napisałyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mamusia przestań :) może tylko te ucieszone które nie lubią czytać twoich postów:) powiem ci że ja teraz to nigdzie dalej nie jade od domu bo u nas nie uraczysz toalety w sklepie, bynajmniej w tych do których jezdze, a na stacje zawsze daleko, wole sie do domu wrócić:) natalie chciałam zeby wam bylo kolorowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusia mam pytanie co do tej mikstury to lekarz Ci to zalecil , czy od kogos uslyszalas, bo ja jestem po drugiej szklance dzisiaj i nawet to do wypicia:)A moze i u mnie sie cos poprawi i nie bede musiala przed terminem rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a ja mysle , ze to ze do kazdego odpisujesz niczym zlym nie jest, wrecz przeciwnie, gdyby nie bylo takich osob na tym forum tylko takie jak ja np, co za czesto sie nie udzielam to pewnie by upadlo :) Wiec pisz dalej jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no widzisz , lepiej żebym jednak dziś nie rodziła - nie zniosę jednego dnia urodzin teściowej i synka :P A miksturę jak to ja mówię to kazała mi pić moja gin. Ponoć sprawdzone :D u mnie się podniosło, ale czy od tego hehe w każdym razie ja piję nadal :) Tak jak mówisz barbe nie zaszkodzi a może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odliczam dni do powrotu swojego mezczyzny. Dzisiaj w koncu wzielam porzadny prysznic, nasmarowalam sie oliwka, polozylam maseczke na twarz...duza warstwe i cala sie wchlonela taka miala sucha skore na buzi 8/, na wlosy nalozylam maske, dalam im samym podeschnac a potem wymodelowalam..make-up nalozylam a co mi tam...teraz pisze i pachne. Pranie zrobione, powieszone, rosolek tez juz prawie gotowy:) Mamusia pisz:) ja niestety juz usg nie bede miala, jedynie czeka mnie wizyta u poloznej w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, poczytałam hihihih połowa to już rodzić może z gragą na czele :D ale kochana nie za wcześnie na ciebie ??? Część wypachniona, wymodelowana :D Laseczki tak trzymać :) Agulka a ty jak tam????????? Marla dzięki za smska, u nas przywitania nie ma hihihi :) Ja wczoraj wcześnie poszłam spać, ale nawet torby małemu i sobie popakowałam. Teraz tylko czekać. Nastawiłam pranko bo coś więcej się kurczę brudzi, niby jedna więcej osoba a pranie częściej. Wiadomo wróci moja ze szkoły i już ciuchy do prania. Mój sporo robi na dworze - przed zimą składa drzewo itd, więc te ubrania też zaraz do prania - tylko ja czyściutka nie brudzę się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza, czy ja dobrze widzę ?? Jeszcze w dwupaku a ja obstawiałam że ty już rozpakowana :D Tusia, odpoczywajcie - zazdroszczę :) Kosiorakis, pewnie masz mało czasu na wszystko :) ale odezwij się do nas :D No i Eljotka, czekamy na info z wizyt u lekarza - chyba,że nie doczytałam czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Córka mi sprząta ,obiad gotuje ,pranie wiesza a pracy sporo jeszcze a ciagle ktos cos mi dowozi Dzis była kolezanka z pracy mnie odwiedzić ,telefon ciagle dzwoni Ile wy macie pieluszk tetrowych bo ja mam tylko 5 szt do szpitla Córke podesle to mi dokupi Mam 2 opakowania podkładów belle po porodzie chyba wystarczy No i dokupiłam koszule do karmienia muszę uprać bo śmierdzi .... Włosy mam troszke podciete i farba nałozona ,fryzjerka była u mnie :-) Zaraz sie lepiej czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie się robicie na bóstwo :P ja tylko taka czarownica będę przy porodzie:) ale szkoda mi farbować włosów, bo w sumie mam teraz swój naturalny kolor i nie widać odrostów:) agulka ja mam 20 po piotrku i tyle mi wystarczylo... podkladów tez mam tyle i mysle ze starczy - pozniej juz na podpaskach bede jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga--- i ja dołącze do czarownic,jedyne co to na 5 paźdz na pedicure pkus zabieg SPA i parafinę się zapisałam :) kocham masaże stóp,wogle kremy do stóp :) Odebrałam wyniki moczu i krwi z grubsza okey,żelazo 55 a normay 60-180 mimo ze biorę Tardyferon codziennie 2 razy dziennie,pije 1 herbate dziennie,kawy zero. No i dbam o te produkty bogate w żelazo i d.... blada. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety szalejecie, a ja nie robię nic z włosami. I tak leżę jak głupia, swoje już mam naturalne to i tak zostanie :D I ja czarownicą będę hihihihihihi Macro, a ty kiedy do lekarza???? Ale artykuł poczytałam : http://blog.onet.pl/42180,archiwum_goracy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to super,że ci lepiej :) cieszę się, a nowych pieluch tetrowych mam 10. Natomiast mam jeszcze starsze i ich chyba z 15szt. to takie domowe będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mega smaka na lampke wina:) takiego polslodkiego, mniam:) kurcze chyba brzuch mi sie obnizyl...jakos tak nisko teraz. no chyba ze sobie wkrecam:) spytalam meza to mowi ze moze jest nizej ale nie jest pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×