Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Eljotka ja mysle ze on w szoku jest dlatego tak gada oboje musicie ochlonac co nie zmienia faktu ze napewno bardzo cie zabolalo to co powiedzial. U mnie Frankowi zdarzy sie obrucic z brzucha na plecy ale zadko. U mnie Piotrek spokornial bo tez sie buntowal a teraz mi pomaga i wstaje do dziecka dzisiaj tez dal mi pospac bo maly buszowal od 6 rano a ja wstalam dopiero po 8. zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 3107 moj Franek tez siada. Nawet na spacer jak go biore w wózku to musze mu z tyłu podniesc zeby widzial swiat:) Juz dzisiaj spacer zaliczylismy po 11:) A lezec tez polezy ale trzeba mu karuzele wlaczyc :) Marla no maz w goracej wodzie widze kompany ale ja jakbym miala mozliwosc to bym chyba wyjechala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka nie martw się pewnie poniosły go emocje... teraz na pewno żałuję tego co powiedział... faceci tak mają;/ zapisałam właśnie malutką na sesję noworodkową ;)) juz się nie mogę doczekać co z tego wyjdzie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedtem zalamana .!!! Az sie poplakalam ze zlosci .!!Wlasnie wróciliśmy z malym od pediatry noi maly ma atomowe zapalenie skory w bardzo zaawansowanym stanie.. Bylam z tym u ang. Pediatry to mi powiedziała ze maly jest jeszcze mlodziutki i ze skora sie musi przyzwyczaić do swiata na zewnątrz wiec mnie uspokoiła i zostawialam to ..smarowalam i dbalam o ta skórę ale nic sie nie zmienialo.. Krzyczeć mi sie chce 3 miesiace mi die dxiecko meczy.!!! Co za konowaly jedne.!!! Mam mleko bebilon pepti i masc robiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka nie wypowiem się na temat zachowania Twojego męża bo mi same niecenzuralne słowa przychodzą na myśl... Mam tylko nadzieję, że jak ochłonie to dotrze do niego jak beznadziejnie się zachował. xxx Mój się kilka razy przewrócił z pleców na brzuch ale za każdym razem nie umiał wydostać ręki spod brzuszka i się wkurzał. Z brzuszka na plecy to często się przewraca. Ania u nas kupka dopiero dziś, wcześniejsza była w piątek. Ale odkąd je więcej z piersi to znowu kupki są rzadziej. xxx Mój tylko mleko wcina, jeszcze nic mu nie dawałam. Ale z tym to i tak zapytam lekarza, sama nic nie zamierzam wymyślać. xxx Laski z dzieciaczkami z alergią - czy po ostawieniu tego co nie wolno Wam jeść waszym dzieciaczkom całkowicie zniknęły wysypki itp? Bo mój to cały czas coś ma a jego szyja to wygląda jakby go obdarto ze skóry :( (i wcale nie przesadzam- jak na to patrzę to aż sama odczuwam ból) Dziś piorę wszystkie ubrania w loveli (dermatolog kazała odstawić "dzidziusia"), wczoraj był wykąpany w krochmalu. Zaczynam się zastanawiać czy to nie po prostu azs a nie uczulenie na mleko bo mimo że nie jem to on i tak tak samo wygląda. Od odstawienia nabiału minęło 1,5 miesiąca! Ręce opadają, aż mi czasem płakać się chce jak patrzę na tę jego skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis a czy twoj maly ma ranki takie czerwone suche ktore sie nasilaja jak ciepłej malemu moj ma na zgieciach stópek, pod kolankami na zgieciach łokci noi pod paszkami noi na głowie sucho sucho sucho .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale sie rozpisałyscie!!! Inga gratulacje,eljotka dajochłonac mężowi,ogarnie sie i bedzie okey. Ja zawsze mowie ze dziecko to babie na głowe stad u nas ta róznica 5 lat.Duzo zalezy od charakterów dzieci jakie są ale moja ciocia ma 2 córki rok po roku i opowiada ze normalnie po raz prawie jak bliźnieta a po dwa takie grzeczne ze ona to sie nudziła z nimi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa dokładnie - po kąpieli jest czerwony jak burak. Kostki i nadgarstki są zaczerwienione - trochę ta maść od dermatologa pomaga ale smaruję go kilka razy dziennie. Głowka i buźka cały czas sucha aż się złuszcza no i on się cały czas drapie więc ma łapki założone na rączki. Ale najgorsza jest szyja - cała czerwona. Może potem uda mi się zrobić zdjęcie to stawie na galeriusa. A na brzuszku ma szorstkie plamki. Mówili mi, że to azs i uczulenie ale ani te maści do konca nie są skuteczne ani ta moja dieta nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa to na pewno AZS - mój piotrek też tak miał jak był mały, nawet mimo tego że pił bebilon pepti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej dziewczyny Wiem ze toche rychlo w czas ale was czytam troszke i chcialam dolaczyc Wiem ze jestem pomaranczowa :-) ale mam jakis problem z kompem i mi po prostu nie chce ustawiac na czarno:-) Mialam byc listopadowka ale jestem pazdziernikowka :-) i jestem mama malej Matyldy ktora urodzila sie 18.10 Koncowke ciazy mialam fatalna bo oprocz wykrytej w 30 tyg ciazy cukrzycy ciazowej zalapalm sie na cholestaze watrobowa :-) jedeynym plusem tego jest ze bylam na dietach watrobowej i cukrzycowej :-) i w ciazy przytylam cale 10kg :-) (dokladnie 13ale na tych dietach schudlam w ciazy!!! 3kg) Jestesmy z Wa-wy mala urodzila sie szczuplutka bo 2700 51 cm a teaz zamienila sie w kluche 6800 i 65 cm (dane z piatku) Jestesmy niestety na mm ale kilka dni w szpitalu siedziala na patologii (jakas bakteria i zoltaczka) i cudowne panie polozne mnie TOTALNIE osraly jesli chodzi o cycka, najpierw sciaagalam i dawalam w butli moje i tak przez ok 1,5miesiaca a po 2 laktacja poszla w sina dal.... Nie wiem dlaczego. ?..trudno :-) mMatylda od poczatku jest cudowna bo pierwsze 1,5 miesiaca zycia przespala a teraz spi glownie w nocy bo w dzien siedzi super zakochana w swoim bujaczku lezaczku gdzie wali i probuje lapac zabawki smieje sie guga i jest super zadowolona Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną warszawiankę :) I w dodatku mój Tadzio też z 18.10. i ja też miałam cukrzycę ciążową :) Duuużo wspolnego. Jeszcze tylko napisz, że jesteś z Wilanowa to już w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Aha jak by sie powtarzaly jakies moje pytania to sorry :-) ale nabilyscie ponad 600str i przyznam ze nie chce mi sie czytac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Nie ja z ursusa jestem a o ktorej urodzilas i gdzie? Bo ja o 13.20 i na starynkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś tylko tych złych rzeczy nie miała tak jak ja. Ehhh mam ochotę sobie pokrzyczeć. Jutro się dobijam do dermatologa - mam w nosie, że terminy na koniec lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak was czytam to normalnie nasuwa mi się tylko nakręcenie programu "Dlaczego ja?" :) eljotka spokojnie:) mąż na pewno się cieszy, tylko na pewno teraz emocje są górą:) napisz nam koniecznie co powie lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa jak bedziesz mogla to dodaj fotki do galeriusa prosze bo wiadomo mi tu tez powiedza ze jest ok a moze maly ma azs... u nas to moze alergia na cos bo nie zawsze ma czerwona szyjke czy te skronie tylko czasami. Tu w Anglii to naprawde konowaly!!!! Eljotka Twoj pewnie w szoku tak samo jak ty. Daj znac co powiedzial lekarz. My tez zawsze stosunek przerywany i sie udawalo ale ryzyko jakies zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za głosy :) xxx eljotka, brak słów ale tak jak dziewczyny piszą pewnie w szale powiedział i zdenerwowaniu, jeszcze będzie żałować a ty nie bierz do serca :) xxx marla hmmm ale twój mąż to agent :P hehehe ja bym się zastanowiła, z jednej strony wyjechać ale z drugiej tu rodzina, znajomi itd. Przerabiałam już to ale nie z decyzją w parę minut :) hihihi czas pokaże wszystko. xxx Moniś mój też na szyjce ma plamę brzydką, mimo mojej diety nie schodziła, taka czerwona i sucha, ale na ostatniej wizycie u alergologa kazała mi smarować maścią CLOTRIMAZOL i już jest poprawa, naprawdę nawet maść cholesterolowa nie pomogła, ani bepanthen. xxx Rzodkiewa spokojnie, na pewno uda ci się poprawić stan skóry Mateuszka, dbałaś o niego i to najważniejsze. A teraz już tylko lepiej będzie :) xxx Pela jak dieta ? Bo u mnie z racji mniejszej ilości mleka wcześniej musiałam zacząć częściej jeść i kilogramy nie spadają już tak szybko, waga w miejscu. A teraz zero spacerów... :( xxx Nha fajnie :) ile będziesz płacić za taką sesję ?? xxx aniak maluchy zdrowe ??? :) xxx Mój maluch przewraca się czasami z pleców na brzuch, ale rzadko. Za to z brzucha na bok i na plecy to tak. Ale to jak mu się uda, hehe xx Co do facetów - ogólnie nie wypowiem się, bo szlag mnie dziś trafia... xxx Ania3107 czyli dali ci skierowanie i coś ruszy się z tymi szczepionkami, to i dobrze. xx Dianakarina ja miałam już swojemu coś wprowadzić ale powstrzymuję się jeszcze. Jutro wizyta to podpytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia narazie wazylam sie tydzien temu to bylo 3 kilo na minusie teraz to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Ja jak mala skonczy 4 to wprowadzam stale zarcie pediatra dala cala rozpiske co kiedy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro rano lecę w związku z tą krzywicą, więc i zapytam od razu o żywienie. Nawet mam słoiczki przygotowane, i właśnie, jaką marchewkę kupowałyście ??? Tzn z jakiej firmy ze słoiczków czy same jakoś robicie ?? Jak tak to jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka aż mi gul skoczył gdy przeczytałam jak się Twój mąż zachował.. totalny egoista.. (sory...) mógł nawet i nie skończyć w Tobie, bo wiadomo że też plemniki są w nasieniu który wydobywa się podczas stosunku. A kobieta po porodzie jest ponoć o wiele bardziej płodna i bardzo łatwo o ciążę.. my jedziemy że tak się wyrażę na gumkach, na sczęście stworzyli nielateksowe których nie "czuć" i jest super :) xxx Moniś mój pewnie też by tak samo się zachował, gdyby w nocy wstawał... póki co to tylko raz wsawał w pierwszą noc po powrocie ze szpitala.. ale jak ostatnio źle się czułam, to powiedział że jakbym się rozchorowała, to weźmie sobie wolne od pracy. no tak, przecież wstawanie do małego i pomoc to już tragedia :) xxx Kurcze dziewczynki szkoda waszych maluszków że mają tą alergię... pamiętam jak moja szefowa była miała malca z azs, to cały chodził w strupach na buźce. i musiała smarować sterydami.. a karmiła piersią i była na diecie. xxx później napiszę więcej, bo teraz mój M. przyjechał i trza obiad podać. na szczęście jest grzeczny i przez weekend jak aniołek chodził i pomagał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie noc swietna,usnol ok 22ej,ok 5ej obudzil sie na jedzenie i ok 7 30 juz gadal :)teraz spi od 2godz az jestem w szoku bo takie rzeczy u nas sie bardzooo rzadko zdarzaja.Mati skonczyl 13tyg jeszcze sie nie przekreca z brzuszka na plecki i odwrotnie,na boki tak ,wczoraj mialam go na rekach przytulonego do siebie i w lazience w lustrze zobaczyl jak sie smieje i zaczol tez sie smiac,ubaw mielismy taki ze az sie poplakalam do smiechu a ta mala przylepa dalej sie smiala:) Eljotka facet to ...,jak w tej piosence,mam nadzieje ze za przeproszeniem odszczekaszybko co ci durnego powiedzial jak emocje opadna ,trzymaj sie dzielnie i pamietaj ze nas i mozesz zawsze na nas liczyc. Nie bede sie powtarzac ale tez tak uwazam ze panowie maja czasem /czesto zamiast mozgu trociny,nie dziwie sie Marla ze sie wkurzylas,czlowiek zaspany a ma w 3sekundy decydowac o swoim dalszym zyciu ,zabrzmialo to tak jakby sie pytal czy idziecie wieczorem do kina? chcialam wiecej napisac ale juz zapomnialam komu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×