Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hehe tak pomaranczowa moj wujek jest pewnie niedouczony mama mimo 27 lat jest glupia i nie wie co robi a u niej w szpitalu pracuja konowaly.. miluchnej pediatra nie wi co mowi na szczesci znalazlas sie Tu wszechwiedzaca i madrzejsza od lekarzy i jedyna cywilizowana mama ktora dzieckiem zajmuje sie krok po kroku jak pisza w ksiazkach i jak mowi internet i uratowalas nas przed nasza niewiedza ... wiedz dziekuje o najmadrzejsza cywilizowana osobo ... hehehe ... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa a ty pewnie w nocy to na zmiane z mezem pilnujesz dziecka czy oddycha bo nigdy nie wiadomo a monitor przeciez moze nie zaalarmowac ;) a moze nie masz dziecka bo takie to sa jeszcze madrzejsze ;) a i powiem Ci jeszcze ze ja i moj brat tez od skonczenia miesiaca spalismy na brzuchu i moj starszy syn tez i kurde popatrz zyjemy .. a to niespodzianka no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie kochane :) to nie wy macie dzisiaj wizyte gosci bez których szło by się obejść:) oby ten dzień szybko minoł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah gragra bo mnie wkurzaja takie osoby. Napisalam ze ja klade Magde do snu na brzuchu, nikomu nie kazalam tego robic ani nikomu nic nie narzucam, kazdy dba i wychowuje swoje dziecko wedlug swoich racji i nic mi do tego, ja nikomu nie mowie co ma robic wiec nie rozumiem takiego zachowania, wejdzie na forum i mowi co kto ma robic i jak dziecko klasc.. i jeszcze ubliza ze lekarze sa niedouczeni no co za hipokryzja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gragra to udanej wizyty zycze ;) moja Magduska poszla z babcia na spacer a ja zaraz z Maciem i jego kolegami do kina ich odstawic bo maz ma dyzur wiec sie nie wyrobi dojedzie do kina dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) a ja dzisiaj bylam z malym na pierwszym spacerku ale fajnie sie z domu wyrwac:) Powiem wam ze wczoraj odstawilam mu wszystkie kropelki i daje mu tylko mleko i dopajam go woda i jest cisza zadnej kolki czy bolu brzuszka az nie wierze lezal dzisiaj 2 godziny w lozeczku i sie rozgladal taki grzeczny jak nie moje dziecko normalnie ale jestem szczesliwa z tego powodu:) Teraz juz spi 3 godzinke po spacerku:) A mamusia pytalas czemu mu daje mleko modyfikowane, gdyz iz poniewaz niestety nie mam pokarmu;/ no ale i tak bywa :) damy rade Franio jutro konczy 3 tyg:) Buziaki laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do lezenia na brzuszku to moj Franio lubi ale tylko jak jest u mnie na brzuchu. Tak na lozku to polezy 5 minut i sie denerwuje krzykacz jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ile nas na świecie tyle opinii i porad. Każda i tak zrobi jak uważa :) Ja swojego nie położę na brzuszku, bo raz że słyszałam,że nie wolno, a dwa mój nie lubi. Wiszczy jak opętany jak go kładę,a kładę przed każdym karmieniem i przed kąpielą na golaska :D Zresztą kąpieli za bardzo nie lubi bo krzyczy i chce jeść :P xxx Pela, spoko dasz radę ze sztucznym :) Ja córcię karmiłam 4 miesiące, a małego jak wyjdzie. Na razie raz dziennie zdarza mi się dokarmiać. Nic nie poradzę na to, mimo picia mnóstwa polecanych specyfików, herbatek i czego nie tylko ... xxx My dziś byliśmy na godzinnym spacerku, fajna pogoda, ale zaczął po godzinie marudzić i do domku. Może jeszcze później wyjdziemy. Zjadł i teraz śpi,ale kręci się - pewnie coś tam w brzuszku kręci się bo stęka i stęka :P Ja już w domu posprzątałam, obiad z wczoraj i jakoś tam dzień zleci. Jutro mamy gości - mego brat z rodzinką przyjadą. Będzie męczący dzień :P Oby nocka była taka jak dzisiejsza :) xxxx Marla jak przygotowania do dnia jutrzejszego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ja tez doceniam spacery mozna wyjsc na troszke z czterech scian... :) :) Obudzilam sie dzis o 3 rano sorki mlody sie obudzil i mnie przy tym :) a moja prawa piers twarda jak kamien maly sciagnal troche ale nadal bolalo... O 4 nad ranem sciagalam laktatorem bo bym nie usnela chyba .. Teraz to samo.. Czy to normalne zeby po misiacy takie nawaly pokarmu sie robily..?? Myslalam ze do teraz powinno sie to unormowac.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy juz pisalam o tym ale jak maluch wam placze w czasie kapieli wystarczy ze osoba ktora wam pomaga da palca do trzymania malemu u mnie podzialalo i maly spokojnie sie pluska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo Rzodkiewa dzięki za radę, dziś wypróbuję. U nas to problem z tym ,że on wstaje przed 20 i o 20 kąpiemy od razu , na głodnego i jest szał :P hehhee ale potem szybko i cyc i jest już spokojny :P A z cycami też raz tak miałam, że twarde jak kamienie,że podnieść ręki nie mogłam, ale Mój podał małego, troszkę ściągnął i potem laktator. Ale wcześniej miałam mało pokarmu i wypiłam herbatkę na laktację i Filipa karmiłam mm. To i pewnie stąd twardość była :D A co do mięty, rety a ja sobie popijam :( a z mlekiem różnie, może coś w tym jest. xxxxx Dyśka odezwij się do nas. No i reszta mamusiek też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski czytam was prawie codziennie ale nie ma czasu pisac........... ale dzis jak przeczytałam teksa pomeranczowej to sie WKURZYŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec droga pomeranczowa kolezanko moj Franek po urodzeniu lezal w inkubatorze i lezał jak????????????????? na brzuchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdy do niego poszłam to zapytałam sie pani doktor czy on sobie nie zatka noska i sie nie udusi. na co usłyszałam ze NIE!!!!!!!!!!!!!!! i WSKAZANE JEST ZEBY NOWOROTKI ( NIEMOWLAKI) LEZAŁY NA BRZUSZKU.............................. to ty chyba słuchasz jakis zabobon babcinych bo moja babcia tez powiedziała ze nie moge go tak kłasc bo cos sobie zrobi............................. połozna jak do mnie przyjezdza to ciagle pyta sie czy kłade malego na brzuchu....................... bo wtedy mu lepiej jelitka pracuja i dzieci kładzone na brzuchu maja mocniejsze krengi szyjne.............................. TYLKO trzeba pamietac o tym zeby dziecko nie lezało na PODUSZCE ................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie! ja nie odzywam sie bo za bardzo nie ma kiedy:) w sumie maluszek grzeczny, placze tylko jak glodny albo jak za dlugo sam lezy i chce sie poprzytulac. w nocy wstaje co 3-4godz a w dzien co 2-3. na 1 wizycie u pediatry okazalo sie ze za malo przybral na wadze wiec odciagam pokarm i podajemy butelka + mleko modyfikowane. we wtorek na wazeniu okazalo sie ze przybral 60dkg w tydzien:) maly lakomczuch:) dwa dni temu dostalam prawie 40st goraczki, dreszcze, nerwobole i okropny bol lewej piersi. okazalo sie ze to zapalenie sutka. MASAKRA! pomogly oklady z kapusty i czeste odciaganie pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane...nie odzywałam sie bo neta nie miałam skonczył nam sie abonament i teraz załozylismy nowy...w koncu...hehe,super ze u was oki,szczerze to mam w cholere do nadrobienia,odezwe sie jak troche nadrobie;)gratki dla wszystkich mamusiek,bo chyba juz wszystkie rozpakowane;)buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam te ksiazke Tracy Hogg. Zaklinaczka dzieci. Gl to pisze zeby rutyne wprowadzic. W nocy nasz maly ok. Spi od 23:30 do 8 rano z 2 przerwami na karmienie ale w dzien czasami spi tylko pol godziny i je butle o troszku i co chwila glodny. Jest napisane ze my mamy ustalac reguly a nie dziecko. He he latwo powiedziec. Pisze tez ze najpierw trzeba karmic potem aktywnosc typu przewijanie, przebieranie, kapiel czy spacer a potem sen i czas dla siebie. Nie radzi Zeby najpierw przewijac a potem jedzenie i sen bo dziecko bedzie potrzebowalo jedzenia zeby zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita,i ja wieczorna pora ja zawsze przed kapaniem daje malemu cos zjesc ,wtedy jest o wiele spokojniejszy w kapieli..wczoraj to az mialam wrazenie ze mu sie podoba w wanience... powiedzcie mi czy wasze dzieci sa takie glodne po kapieli ?bo moj wciagnie mnostwo mm po kapieli,doje piersia i za polorejj godz wrzask i znow glodny masakra...juz przyobserwowalam ze to sie powtarza... Graga pokrzywa wstrzymuje laktacje dzis bylam na spacerze,zakupach,moje dziecko usnelo przed 11 sta i spalo do 16ej ,masakra,spal w wozku przy otwartym oknie,w koncu sama go obudzilam o 16ej i dalam jesc,cud wielki zdarzylismy z M posprzatac,zjesc,odpoczac a on spal... mi tez dobrze robia spacery,super ze pogoda jest taka fajna..bo zeswirowalabym w domu,nie nadaje sie tylko do siedzenia w domu,potrzebuje kontaktu ze swiatem... Pela a jakie mm dajesz malemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno się nie odzywałam, ale stale was podczytuję. Mogę polecić mój sposób na kąpiel, ja wsadzam małą do wanienki bardzo powoli, najpierw moczę piętki i stopniowo ją zanurzam. I dzięki temu moja w wodzie leży zrelaksowana :P Moja Magdzia, na razie odpukać, jak aniołek. W dzień leży, śpi i kwęka jak głodna. Je co 2-3 godz. W nocy ostatnio budzi się tylko raz, tak więc bajka :) tfu, tfu tfu, żebym nie nachwaliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuje sie okropnie:( Najchetniej wyszlabym z siebie i stanela obok.... Bylam u lekarza, cale gardlo zawalone, dostalam antybiotyk, ledwo egzystuje... Milej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta161110
robilam 3 testy ciazowe. pierwszy apteo z rannego moczu i wyszla druga kreska blada ale byla,drugi bobo test z popoludniowego moczu druga kreska byla ledwie widoczna a dzis pink test i jest tylko jedna kreska. co mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga spokojnie, zaraz antybiotyk zadziała i poczujesz się lepiej. Ja w nocy wstawałam po leki, chyba od ciebie zaraziłam się... Gardło pobolewa, ale wysmarowałam się vickiem,wzięłam tabletki od gardła i jakoś jest ok. Zobaczymy czy coś się wykluje czy nie-oby nie !!! Fajnie,że dziewczyny odezwałyście się i dzieciaczki wasze grzeczne :D Mój maluszek dziś też ok w nocy, ale daję po kąpieli mm :( no ale wtedy dłużej i lepiej śpi, a potem już całą noc i dzień cycek - tak mi położna poradziła. No i fakt,lepiej śpi. No od 4 to stękał do 7 rano, ale spał i stękał i wkońcu wystękał wielkąąąąą kupę :P bez szczegółów :P xxxxx Myślałam,że będziemy mieć gości w okolicach popołudnia a tu napisali,że wieczorem. Kurczę, a ja wieczorem jestem zdechła jak pies, wkurza mnie to, wiedzą,że maluszek jest to jadą na wieczór :( ja do nikogo nigdy nie szłam w odwiedziny na wieczór a zawsze w okolicach popołudnia, ehhhh ale to brat Mojego, więc już nic nie odzywam się... xxxxxx SwinkaPiggy, galbiii i reszta mamusiek - już rozpakowane ??????????? Jak tam, odezwijcie się w miarę możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam dzis na przepustke, ale tylko na 3 godziny niestety dalej w dwupaku nie mam juz sily, chce mi sie plakac dostalam juz 2 oksytocyny i nic jutro dostaje kolejna nic sie nie dzieje juz mam dosc oddzialu, pielegniarek i wszystkiego chce juz urodzic i mam nadzieje, ze niedlugo sie to uda sciskam mocno potem was nadrobie, a teraz lece troche sie poprzytulac z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinka ale to już 2 tygodnie po terminie! Nie za długo jak dla dziecka? Współczuje! Musi Ci być bardzo ciężko. Działaj z mężem, miejmy nadzieję, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkaPiggy kochanatrzymaj się dzielnie, mam nadzieję,że już dziś urodzisz. I jak Moniś pisze, to nie za długo ??????? No ale chyba wiedzą co robią. Tak czy siak, trzymam kciuki za Was !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnka pigi trzymam kciuki za ciebie i maluszka:) ja na szczęście czuje sie lepiej, ale o 3 w nocy miałam kryzys, bo nie umialam słowa powiedziec... teraz mówie jakbym przez mutacje przechodziła.... a mój Dominiś kończy dzisiaj miesiąc:) chciałam się zapytać czy któraś z was mamusiek miała już okres? ja mam cały czas plamienia i nie wiem czy to okres czy nie, ale dzisiaj mnie brzuch pobolewa wlasnie jak na okres, 2 dni temu mialam napad słodkiego, a dzisiaj sie dre po wszystkich :) ach no i chyba dopadły mnie hemoroidy... nawet ich nie widac, nie bola, ale jest duzo krwi podczas załatwiania sie... to tyle, ładna pogoda dzisiaj - musze męską część domu wyeksmitować na podwórko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tez dlugo mnie nie bylo, nadrobie moze wieczorkiem. powiem wam tylko tyle, karmie piersia modyfikowanego juz nawet nie daje bo i tak sie budzi po godzinie. nocki mamy kiepskie, wstaje np. o 23 i nie chce spac do 1/2 jak odkladam do lozka to placze a ja dostaje bialej goraczki. za to w dzien odsypia... przestawil sobie tryb dnia. dzis nie spal od 1.30 do 4 rano... a w dodatku po 6 tyg. od porodu dostalam okres... wiadomo, nerwy i bol brzucha... nie zycze nikomu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po nie przespanej nocy ale nie przez malego tylko wdpollokatorow nic tylko zabic..!! Graga mi polozna mowila jesxcze w szpitalu ze nawet jak sie karmi piersia to okres moze przyjsc w kazdej chwili i jak nie chce kolejnego dziecka to powinnam siebod razu zaczasc zabezpieczac... Wiec mozliwe ze to okres juz.. Wspolczuje chorobdka.. My jutro wysylamy aplikacje na paszport i jak tylko przyjdzie zamawiam bilety i lecimy do polski na troche dziadkom sie pochwaluc malym... Juz sie nie moga doczekac az zobacza pierwzego wnuczka ... Zreszta ja tez juz tesknie prawie rok ich nie widzialam bo nie moglam latac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może jest to okres niewiem:) nad nami latają dwa odrzutowce wojskowe:) jest huk taki że na początku myślałam że tupolew jakiś spada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie podobny problem..mały ostatnio chyba nie dojada,nie wiem co robic,juz 3 noc nie przespana,ciagle by chciał przy cycu...zastanawiam sie nad dokarmianiem,poradzcie jakie mleczko...ja juz i herbatki laktacyjne stosuje i wcinam i pije duzo i dupa:/ swinka piggy badz silna..chwila a bobas bedzie juz na swiecie,3mam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ależ masz humorek ;) hehe tupolew... ;) A mój mały zrobił dziś kupę ... do nogawki! :D Ależ miałam zabawę ;) Od kilku dni jak uśnie ok 20-21 to potem budzi się ok 1-2 w nocy a potem 5-6. Mam nadzieję, że mu tak zostanie bo już się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×