Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwoooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :( co za cisza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeee nikogo nie ma :) Ależ noc! Mój niunio usnął o 20, obudził się o 24:40 a potem o 6:30!!! Czaaaad! Przed 7 mąż go przyniósł do nas do łóżka, pogadał trochę, usnął znowu, o 9 wydoił oba cyce i spał dalej. Po 10 się obudził i gadał do siebie :) Teraz ma drzemkę. A od wczoraj ma stópkowe szaleństwo, co chwilę nóżki do góry i bawienie się stópkami, zdejmowanie i zjadanie skarpetek :) Nha my wiosną/latem już będziemy działać ;) Jakiś przepis na zrobienie dziewczynki? :D xxx Sowy wyszyte, mąż pomalował deseczkę, jak wyschnie i powiesimy to Wam się pochwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollll
trole, trole, trole są fajne:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny faktycznie cisza ;] ja nic nie pisalam bo ciężkie dni miałam, w nocy z piatku na sobote mialam dreszcze goraczke i wymioty, do tego bol piersi... w sobote piers czerwona, wieczorem wrecz zobaczylam ze przy sciaganiu mleka zaczela mi wyplywac ropa...masakra ;/ oczytalam sie na ten temat ale co strona to inne opinie, teraz dzwonilam do niby takiej angielskiej grupy wsparcia karmienia piersia, i babka powiedziala zeby przystawiac dziecko do tej chorej piersi mimo ropy, ehhh sama nie wiem juz co robic, w dodatku ta gorączka i ból, normalnie wszystkiego mi sie odechciało ;( staram sie ciagle wyciskac mleko z tej piersi ale nie bardzo idzie... troche ponarzekałam sory ... pozdrawiam wszystkie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, to czekamy na zdjęcia rodziny sówek :P ale tadeusz pospał, może teraz każda nocka będzie taka sama :D xxx Fiolcia, wiesz jak masz laktator to ściągaj z tej piersi mleko, ale ja bym nie podawała dziecku tego mleka jeśli jest ropa. Bałabym się, ale mogę się mylić oczywiście. Wydaje mi się,że to jakieś zapalenie - no i byc może antybiotyk by się przydał. Taka moja opinia. Może liście kapusty coś poradzą, okłady. Może masaż pod prysznicem i ściągaj to mleko laktatorem. Trzymaj się dzielnie kochana xxx u mnie dziś nudy,nawet chęci na podwórko wyjść to i nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja tez bym chciała aby było coraz więcej takich nocek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, tez mysle ze to zapalenie piersi, mam tylko nadzieje,że jakis ropniak sie nie zrobil ;/ wiem powinnam dostac jakis antybiotyk, ale tutaj za nic w swiecie mi go nie przepisza, oni tak wszystko bagatelizuja, wlasnie to mnie przeraza ... ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie cisza jak makiem zasial az mi sie gdzies polskie literki zapodzialy, wybaczcie bede pisac bez! xxxxxx ja w lozku sobie leniuchuje, wczoraj popoludniu tez to samo - po prostu mowie ' ide sie polozyc, i czytam ksiazke, spie, albo teraz na necie siedze. Wczoraj M siedzial z corcia, dzisiaj babcia przyszla na obiad, to jak mala sie obudzila po 15stej to ja wziela i teraz razem ogladaja tv..czy wasze dzieci tez ogladaja tv? moja nagle zaczyna sie interesowac grajacym pudlem! i tak oto zaczelam sie relaksowac i zaraz czlowiekowi lepiej.... xxxxxx imie corci napisze najwyzej na galeriusie, bo tutaj na forum publicznym nie chce podawac danych osobowych.... :) mam jakies takie kuku w glowie... xxxxxx szwagierka kupila stroj karnawalowy dla mojej coreczki, niby to czerwony kapturek, ale jak nie zalozy kapturka tylko sam kubraczek to wyglada jak wielka truskawka albo dynia w kropki czerwona hehehe..strasznie jest smieszna... za tydzien jak bedzie ladna i sloneczna pogoda to jedziemy na koniec karanwalu do miasta, bedzie spore swietowanei na ulicach, mam zamiar tylko znalezc przebranie dla M ' wilka, a jak nie znajde nic to moze uda mi sie zrobic choc ogon i uszy wilka..bedzie w sam raz dla kapturka, tudziez truskawki. Ja albo przebiore sie za babcie, albo za mysliwego....chyba mysliwy bedzie lepsza opcja hehe xxxxxxx ja chetnie strzelilabym sobie drugie dziecko gdybysmy mieli tylko bardziej klarowna sytuacje finansowa, a tak to musze odczekac jakis czas, by potem nie podcinac sobie zyl, bo nie chce byc sfrustrowana mama ze zla sytuacja finansowa, tak bym musiala mdlec na widok rachunku za gaz ktorego nie da sie zaplacic..brrrrr... zobaczymy... bo jesli idzie o to jak przezylam ciaze, jaki mialam porod i jaka jest teraz sytuacja z dzeickiem ' to super, nic tylko rodzic co rok..choc z drugiej strony nie kazda ciaza i porod i dziecko sa takie same...wiec mozna trafic pewnie znacznie gorzej... xxxxxx milej niedzieli dziewczynki..napiszcie cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moniś tylko pozazdrościć spania małego. oby tak już zostało! :) mój też by mógł się tak budzić, ale woli częściej. no mam nadzieję, że po roku to minie :) aa wstaw te sowy jak skończysz. kurcze tylko pozazdrościć Tobie zapału i do pieczenia i do szycia. ja nie wiem czy moje dziecko jest tak zajmujące, czy ja leniwa, skoro nie mam czasu na takie rzeczy. co do rodzeństwa, to my za 2-3 lata myślimy nad kolejnym. jednak trzeba wyjśc z pieluch, zeby w kolejne wchodzić. no i jak kolejne to musimy kupić mieszkanie z 3 pokojajmi, bo mamy póki co 2. i byłyby ciężko. u nas zimna niedziela, znaczy nie taka zimna bo -3, ale człowiek przyzwyczaił się do ciepła. xxx Mimba napewno będziecie fajnie wyglądać razem jako rodzina czerwonego kapturka. heh :) pomysł rewelacja! :) xxx Fiolcia współczuje bardzo, jeszcze opieka w UK, na najwyższym poziomie.. ech.. mam nadzieję, że częste przystawianie jednak pomoże. xxx uciekam coś zrobić, bo te drzemki 20 minutowe mojego szkraba szybko lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś chyba nic nie zaradzę na dziewczynkę bo sama nie wiem- wtedy było tak spontanicznie bez planowania;) no chyba, że to jest metoda ;) Ty może sprzedasz patent na chłopca :)))? bo fajnie by było gdyby teraz Gabrysia miała braciszka:) Moniś uszyłaś tą poduchę sowę czy jakąś inną??? bo ja właśnie chciałam taką kupić ale trochę droga jest...... też może pomyślę o uszyciu! Pokazuj swoją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja tylko na chwile bo nie bede atmosfery psuc a po za tym zmeczona jestem. Ja mam konkretne zalamanie pracy jak nie bylo tak nie ma Piotrek sie za granice wybiera ale czy wypali tez nie wiadomo, juz myslimy nawet zeby wrocic tam na Bawarie gdzie mieszkalismy no ale to i tak ja narazie nie pojade bo ciezko z mieszkaniem:( juz mam konkretnie wszystkiego dosc a kasy coraz mniej:( Okres dzisiaj dostalam i czuje sie fatalnie. A Franciszek grzeczny gada jak szalony smieje sie na cały dom i chociaz on troche radosci wnosi. W nocy budzi sie raz na butlunie i rano o 4 "przychodzi" pospac z mamusia do 7 rano. Natalie ja tez mam suche plamy na rekach i nogach a nie karmie piersia. Ja na diecie jem ryz z marchewka i pietruszka i dzisiaj podzielilam sie z Frankiem ale ciamkał hehe:) No i moj Franek juz siedzi nie chwiejac sie jak sie go za jedna reke trzyma. I jak go trzymam pod paszki na kolanach to odbija sie jak sprezynka :) A do Ani k-26 ja tez dopiero pierwsza paczke dady 3 kupilam bo 2 jak do tej pory byly dobre ale nie bylam pewna czy jak kupie jeszcze jedna paczke to zdaze wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski sowy wstawione :) Nie spodziewajcie się niewiadomo czego :P Krawcową to ja nie jestem :) Zrobiłam to z tych samych materiałów co literki - żeby pasowało. xxx Jaka metoda na chłopca? Ponoć w dniu owulacji to jest chłopak. Ja robiłam testy owulacyjne i rzeczywiście się wstrzeliliśmy w owulację. No ale czy to rzeczywiście dlatego to nie wiem... xxx Mimba świetny pomysł z tym przebraniem :) xxx Mój zrezygnował z jednej wieczornej drzemki. Zasnął kilka minut przed 20. Wczoraj też wieczornej drzemki nie było więc mam nadzieje, że dziś w nocy też tak pośpi. A sowy mu się podobają. Się nagadał do niech dzisiaj :) A dziś przez pół dnia mostek próbował zrobić. Kombinuje to moje maleństwo. xxx Pela mam nadzieję, że uda się jednak znaleźć tą pracę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i kolory są znacznie żywsze niż na zdjęciu. Ten aparat mam kiepski niestety. A to co mają na brzuszkach to skrzydła - na dole są postrzępione ale tego też na zdjęciu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, graga podziwiam was... Że wam się chce i w ogóle za pomysły:) Dziewczyny, dziękuję za pomoc w sprawie przytulanek, zamówiłam lewka z metkami, ciekawe czy się spodoba... U mnie sytuacja się poprawia pod każdym względem (już powoli i na finanse nie będę mogła narzekać), a było strasznie nieciekawie. Pela, i wy dacie rade, trzeba wierzyć i nie poddawać się:* Co do zrobienia dziewczynki - też słyszałam o owulacji - przed owulacją dziewczynka, w czasie owulacji lub po - chłopak (kijaneczki "dziewczynkowe" żyją dłużej, a "chłopaczkowe" są szybsze;) ). Są jeszcze jakieś inne metody, ale nie interesowałam się aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis super:) podobaja mi sie i chyba sie wezne za to :) musze skoczyc po jakis material na to xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja bym prosiła o dobicie mnie...... jak jutro mi powiedzą że najbliższy termin u dentysty jest za miesiąc to biore kleszcze i sama wyrywam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam was kochane...nie mam siły pisać:( byłam u dziadka w szpitalu-mam mega doła:( siedzę i ryczę...ten świat jest okrutny!!!!!odezwę się jak się pozbieram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga wyrywaj te ósemki bo lepiej nie bedzie ja po ścianach chodzilam przestały na troszke jak poszlam do dentysty to on mowi moze nie bedziemy wygrywać jak nie bola ... A ja rwij pan .!!! Mam teraz spokoj najgorszy bol zęba. Ja dzisiaj prosiłam chrzestnych na wesele i pojechaliśmy do mojej mamy rodziny prosić z rodzicami ... Po pol godziny telefon ze babcia moja osłabła , chora przewróciła soe karetkę wzywali i musieliśmy wracać.. Moja mama teraz z nia jest , babulka 87 lat . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie my już po rehabilitacji i Sebuś śpi. Moniś super sówki bardzo mi się podobają. W piątek dałam pierwszy raz marchewkę ale nie podeszła mu i brzuszek Sebusia bolał więc na razie marchew idzie w odstawkę i dzisiaj dam jabłko i zobaczymy. Dziewczyny które dają kleik ryżowy do mleka ile miarek jej dajecie na jaką ilość mleka żeby dziecko mogło pić Go z butelki? Mój pije 180ml mleka i nie wiem ile tego kleiku dać 6 miarek mleka i ileś tam kleiku czy 5miarek mleka i 1 miarka kleiku? Lece bo Mały się obudził 🌼 aha dodałam zdjęcia do galeriusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a czy Sebuś się kiedyś nie uśmiecha? hehe bardzo radosny jest na tych wszystkich zdjęciach. Super! xxx Nasza noc niestety nie była taka jak poprzednia. O 23:40 wołał jeść. Marudził o 2:30 ale dałam smoka i przestał. A potem wstał o 4, wypił cyce, zmieniłam pieluchę i nie chciał zasnąć. O 5 wstał do niego mąż bo już bardziej marudził. Teraz drzemie ale cos się wierci już więc pewnie zaraz wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja jak już zrobiłam te sowy to sobie pomyślałam, że skrzydła oczy i dziób mogłyby być wypchane a nie tylko naszyte. Takie 3d były by chyba fajniejsze ;) No ale to i więcej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! u nas sypie śnieg!!!!!!!!!!!! jak bosko jest :) A mój M wyprawiał się do pracy 2 godziny i ubierał i przebierał i prawie że ciepłe napoje do termosu i wałówkę na wszelki wypadek (po przekonaniu go że może jednak wyjsć i dojedzie do parcy, bo niby po co tachaliśmy opony zimowe z Polski?).... dla mnie to jest żart a nie zima, gdybym ja w Polsce w czasach prawdziwej zimy miała tak panikować to 2 miesiące w domu bym siedziała.... Potem go jeszcze musiałam przekonywać, że ruszy autem i pod górkę też pojedzie..dobrze wie w jakich warunkach po polsce jeździliśmy i po jakich górkach.... no ale pojechał ;) Acha, potem musialam dokładnie wytłumaczyć gdzie są szczotki w aucie do czyszczenia auta i łopata do odkopania auta :) tutaj jest stan alarmowy gdy spadnie 1 cm śniegu :) xxxxxxxxxx córcia nadal śpi ładnie i chyba ten spokój mogą zmącić tylko ząbki albo niestrawność jedzenia, które wkrótce się pojawi :) Wkurzamy się bo teraz budzi się o 8 zamiast o 8.30, wprowadziała zamieszanie w naszym domostwie duże, bo my śpiochy jesteśmy.... ale niedługo będzie zmiana czasu na letni to się i to zmieni! i zrobi się z 8 godzina 9...ha ha, cwana jestem, no nie? xxxxxxxxxxxxxx dobra idę ćwiczyć :) 10 kilosów musi odejsć do kwietnia! aha, znalazłam ogłoszenie o zajęciach na basenie dla dzieci od 4 miesięcy do 36...muszę dzisiaj tam zadzwonic i spytać o szczegóły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja dawałam kleik ryzwy teraz daje kaszke ryzowa i robiłam tak na 120 ml mleka 2 łyzeczki kleiku i 4 miarki mleka a zkaszka robie ze na 120 ml mleka to 3 łyzeczki kaszki i 4 miarki mleka.... a jak tu masz 180 to chyba masz 6 miarek mleka i ja bym dodała 3 łyzeczki kleiku zreszta sama musisz ocenic zeby było zageszczone a nie geste bo przez smoka nie poleci ja uzywam do tego smoczka nuki2 bo z 1 nie chce leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny U nas dziś była pielęgniarka środowiskowa ...ciekawe u was też była ? Położna przychodziła zaraz po porodzie Aż byłam zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś a tak w ogóle to super te sówki..i wg mnie lepiej się prezentuja takie płaskie, nie z dziobami wypełnionymi..choć i pewnie w drugiej wersji byłoby podobnie, to znaczy fajny efekt :) Ja też lubię motywy sowowe :) we włoszech są symbolem powodzenia, szczęscia.... więc jak najbardziej wskazana duża sowia rodzina przy łóżeczku dziecka! xxxxxxxx Agulka niestety wizyty położnych i pielęgniarek tylko w Polsce chyba, a szkoda że i u nas ich nie ma....moim zdaniem to super sprawa, choć ja się dziwię jak to możliwe, że czasami te babki nie zauważają prawdziwych problemów w rodzinie, skąd potem pobicia dzieci, maltretowanei? Nie wierzę że w trakcie tych wizyt nie można dojść do pewnych wniosków co do nadpobudliwości rodziców...choć i może się mylę...... i nie jest takie łatwe wychwycenie takich wspaniałych rodziców..... Agulka, a tak z ciekawości jak wygląda taka wizyta??? xxxxxxx super są poobiednie drzemki mojego dziecka u siebie w pokoju :) okna zasłonięte, ciemno i śpi zadowolna..usypia szybciej niz wieczorem! Ale też szybciej się obudzi bo będzie spala max 2 godziny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba z racji tego że mieszkamy w małej wiosce to ta osoba i tak nas zna A więc pielęgniarka obejrzała małą -nie rozbierała Pogłaskała po główce Miała jakieś dokumenty do wypisywania Ona to sama pisała ja nie podpisywałam się nigdzie Były pytania np numer pesel mój i małe ,rok urodzenia dzieci ,mój ,męża Gdzie mąż pracuje Czy mamy gaz do domu doprowadzony Ile mamy pokoi O dziecko sprawdzała czy biodra były robione , oglądała książeczke,pytała jak jest karmiona czy przesypia noce ,ile waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia dobrze że u Was lepiej Pela życzę znalezienia pracy ,wiem jak to ciężko jest bo mój przez parę miesięcy bardzo słabo miał ze zleceniami a zus nie czeka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś no ładne te sówki! zdolna jesteś ;) ja jestem antytalent w takich sprawach! niestety ;) ja miałam na myśli te poduchy sowy-podobają mi się. wiesz o ktńre chodzi? zajrzyj na fan pagea WithLove na facebooku. jakbyś nie mogła znaleźć to mam to dodane w ulubionych.. U nas dzisiaj nocka standardowa-2 pobudki i spanie do 8.30 jak co dzień także spokńj za oknem śnieżek pruszy :) a ja od rana byłam w sądzie. zeznawałam w sprawie o podział majatku mojego szefostwa.. smutny widok jak ludzie majacy wspolnie dzieci i mase wspolnxch lat tak ze soba walcza.. tak więc od rana duzo wrazen:/ kupiłam sobie na tą okazję sukienke dosyć obcisłą bo był tam też mój były hehe, ale mu minka zrzedła. cały czas ze mna rozmawiał i ewidentnie sie przystawiał ;P odprowadził mnie nawet do samochodu hehe.. no nie powiem że nie miałam satysfakcji;) wiecie jak to jest! teraz pichce obiadek, a jutro na 12 idziemy z Gabi na drugie szczepienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×