Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Saraczko a czy robiliście badania nasienia??? U nas też było Ciężko i się udało?? Macie jakieś dowody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka monisia - jak to bez nasienia? Czy Twój partner nie ma nasienia? Bo nie rozumiem? A na inseminację możecie sobie odłożyć, a póki co nie poddawaj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - moge sobie jedynie wyobrazić jak oboje cierpicie, ale proszę Cię nie poddawaj się! Przecież po malutku możecie się starać, np. co 2-3 dni, wkońcu traficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad kondycją nasienia można popracować, dieta, witaminy itd. Mogę Ci dać namiary na dobrego lekarza on Wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już sił:(to wszystko mnie wykancza....i chyba mam depresje:(ale nie bede Wam juz tu przeszkadzać....życze Wam żebyście szybciutko wszystkie doczekały się bobasków bo jak widać ja mogę tylko o tym pomarzyć...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko najłatwiej się podać,a tu nie o to chodzi! Moim zdaniem potrzebujecie wsparcia i pomocy, zamykanie się w sobie pogłębi tylko problem. Kochana głowa do góry bądź z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia musisz się wziąć w garść. O swoje się walczy! "Podnieś się"! My tutaj Ci pomożemy, ale musisz też sama chcieć. A przecież chcesz mieć bobaska. Cierpliwości kochana! Pomalutku dojdziecie do swojego celu. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 Mój bratanek skończył 6 lutego 10 miesięcy.6 kwietnia będzie miał roczek i mój tata urodziny. staraczka monisia.Zostań napewno się uda nie można się poddawac.Ja już tyle czasu walczę. W tym roku będzie 4 rok.A coś ma z nasieniem nie tak?Głowa do góry. A ja myślę czy to czasem nie owulacja.Wczoraj i dzisiaj strasznie dużo śluzu jest. Dzisiaj temp było 36,9 a wczoraj 36,4.O 5 stopni więcej niewiem czy taka różnica temp jest normalnie.A tak gardło boli,chrypka,ból mięśni a wczoraj jakas czerwona byłam na twarzy.A jeszcze za 2 godz z małym i idziemy po siostrę i 2 dzieci.Siostra przyjdzie do nas.Mam nadzieję że mnie wieczorem nie rozłoży.Macie jakiś sposób na schudnięcie? Bo ja znów przytyłam co zgubiłam 2 kg to teraz przybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 - i rodzice twojego bratanka zostawili go i pojechali za granicę? Kurczę taki maluszek :( Tracą na tym, bo taki wiek jak 10 miesięcy jest najpiękniejszy, pewnie niedługo zacznie chodzić i to ich ominie.. Współczuję, ale pewnie za pracą pojechali co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No pojechali pracowac.Przyjadą 9 marca na 2 tyogdnie i potem z spowrotem do Holandii.Nieraz jak widzi małego przez skype to aż płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko Monisiu,nie znam za dobrze Ciebie ani wogóle Was na forum dziewczyny ale wiem, ze nie warto rezygnować, chocby nie wiem co stalo na przeszodzie, jak bardzo bylo cięzko... Ja staram sie już 4 lata, moja przyjaciółka 10 i dalej sie starają... Często płakala mi w ramię, ze już nie może, że nie da rady, że potrzebują cudu... ale nie poddaje się dalej walczą, bo nie ma nic piękniejszego na świecie niż uśmiech swojego dziecka, dziewczyny napewno każda z nas na to zasługuje i każdej się uda !! :) "Wiara zawsze czyni cuda!! Wierzmy zatem, że sie uda !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) W końcu po pracy!:) Jeszcze 4 dni! Co ja tu czytam, Monisia!!! Wracaj! Trzeba walczyć, do końca, nie wolno się poddawać! Nieraz nie jest łatwo, nie przejmuj sie kochana tym, ze np w weekend Wam nie wyszło, nastepnym razem bedzie dobrze, może teraz np"zabardzo chcieliście", może stres? Trzeba próbować Twój M miał wypadek, tak jak piszesz i nie zawsze wszystko funkcjonuje jakbyście chcieli, ale nawet u pełnosprawnych męzczyzn są czasami zaburzenia i nie zawsze wszystko wychodzi. facet to facet, czasami stres, czasami impuls jakiś i klapa, no różnie to bywa. także nic się nie przejmuj, odstresujcie się troszkę i na pewno się uda, Wierzę w Was mocno i trzymam kciuki:*👄🌻 Odezwij się Monisia! Jak Twoje testy owu? Born - czekamy z niecierpliwościa na wieści od Ciebie:) Daj znać od razu jak wrócisz:) I mam do Ciebie, jako do specjalistki pytanie: dotyczące testów owu, a więc przez te wszystkie dni, kiedy robię je, była słaba, albo prawie niewidoczna druga kreska. Dziś jest prawie w kolorze tej kontrolnej, jeszcze nie są równe, ale prawie prawie. Czy ten wynik można uznac już za pozytywny? Ty mialas identyczne dwie kreski? I nie wiem, czy nie spaliłam pierwszych dni testowania, bo z minutę, no max dwie trzymałam ten test, a dziś go zostawilam na jakieś 5-7 minut w pojemniczku z moczem. Jak Ty robilaś, przez jaki czas test był zanurzony w moczu?:) Hhe, człowiek się uczy i uczy wciąż czegoś nowego;) Dzięki!👄 Hm, Dziewczyny, dziś nie zauważyłam śluzu takiego płodnego do końca jeszcze,ale wypadł mi taki jakby czop śluzowy, ale nieprzezroczysty, taki białawy;) i sama juz nie wiem, czy to przed owulką czy juz po, czy jak wkońcu. Jajnik sobie ćmi, ale nie jakoś mocno. Hej Lilu!:) To milutko spedzilioscie weekend:) I tak ma być, trochę szaleństwa wskazane:) My lubimy też sobie iśc na jakiś spacerek długi z psem, na łyżwy:) Ciasto, mniam! uwielnbiam wszelkioe słodkości, i zakalce też:) Monika - oj to maluszek jeszcze z Twojego bratanka:) słodziak taki:) Jak czesto widuje się z Rodzicami? Pewnei Ty jesteś teraz najbliższą osobą dla niego, małe dzieci bardzo szybko się przywiązują. Takie niestety mamy nieraz sytuacje w życiu, że trzeba wyjechac gdzieś, aby zapewnić sobie i dzieciom lepszy byt, a piękne chwile umykają bezpowrotnie... Eh, jakaś refleksja mnie złapała;) A Ty Monia, jak długo jesteś ze swoim M? Pysiuleczka co u Ciebie? Sabrina - mój M ogólnie taki szczuplutki jest, raczej mało je, dużo pracuje, a witaminy łyka jak mu je podam pod nos:D i zastanawiam się, jakie są te sposoby na poprawę nasienia? Judy, ona-niepocieszona, Migotka - jak Wam mija dzień? nath - robiłaś test? Monisia - uzupełnisz tabelkę, czy uzupełnic, zebyś nie miała jej teraz na głowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki teraz z innej beczki: mam w planach zrobić rybkę pieczona w folii. Robiłyście kiedyś? Możecie napisać, jak zrobić, żeby była smaczna?? KropelkaRosy27 - pytałaś o sposoby na poprawę nasienia a więc: - luźne bokserki, - ograniczenie do minimum alkoholu, oraz palenia papierosów, - niech łyka cynk, selen, wit. c, wit.e, kwas foliowy. Borntoride - wróciłaś od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu ja nie umiem ryb w ogóle robić ;) Monisia przykre jest to co piszesz z tego co rozumiem i się domyślam to m ma problem z erekcja? Więc może podchodzić do tego spokojnie ja widzisz ze nie ma szans to odpuścić a jak coś się dzieje to wtedy iść na całość , zeby chłopa nie wpedzac w dół :( to nie jego wina . Co innego gdyby były podejrzenia ze coś ze sperma jest nie tak a on by nie chciał iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałam moje maleństwo !! Bije mu serduszko ślicznie :) Wszystko jest OK !! Lekarz przepisal mi leki na ta infekcje tylko i mowil ze na wszelki wypadek do tego Duphaston, większą dawkę kwasu foliowego. I zauważył małą torbielkę na lewym jajniku, ale kazał się tym nie przejmowac. Ale jestem szczęsliwa że moja dzidzia ma się dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, jeżeli jest już o wiele mocniejsza niż przedtem ta kreseczka to coś jest na rzeczy, ja bym uznała to za pozytywny. Na pewno starac się juz nie zaszkodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - ale wiadomości!!! Cieszę się razem z Tobą, jeszcze raz gratulacje, właśnie rozpoczynasz najpiękniejszy czas w swoim życiu :* Dbaj o siebie, dużo odpoczywaj, nie stresuj się!!!! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Widze ze za mna nikt nie teskni :( Staraczka Monisia- nie denerwuj sie moze musicie troszke odpoczac? Zrelaksowac sie.... przykro mi to wspominac ale juz bylas w ciazy o ile dobrze pamietam to stracilas przez ten wypadek co? Moze jak sobie troszke odpuscicie, to za jakis czas sie uda? Twoj M pewnie teraz cierpi.... ze wyszlo jak wyszlo.... i mu ciezko ze nie moze dac ci dziecka.... Cierpliwosci .... poczekajcie troche a potem na spontana.... w koncu traficie w te dnie.... nie licz,bnie mierz temp, ani zadnych testow owu. lub chociaz jak je zrobisz to nie mow mezowi o tym ze to dzis ze terzeba sie starac.... Zostan z nami!!! :) Witam nowe staraczki!!!! :) Nath.... jak tescik??? U mnie ok staranka rozpoczete..... w sobote byly przytulasy w niedziele bolal prawy jajnki -srtrasznie az musialam wziasc ibuprom.Balam sie troche ze to wyrostek :P Na szczescie przeszlo.... W niedziele tez byly przytulassy heheh Jutro sa walentynki a ja nie moge sie przytulac bo w srode mam cyto. Slyszalam ze wtedy nie mozna.... ktorac cos moze o tym wie??? Mam pytanko! Czy u was tez tak jest? Ostatnio mialam mala klotnie z moim N o to ze wybieram dni w ktore ma byc przytulanko.... rozumiecie :) Ze taki przymus itd... u was tez moze bylo cos takiego ??? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoide!!!!!!! -GRATULACJE!!!!!! Super ..... strasznie sie ciesze .... mam nadzieje ze niedlugo dolaczymy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle jakby któraś z was chciała testy owu i wiesiołka to chętnie mogę wysłac, bo jeszcze trochę mi tego zostało. No a mnie juz się nie przyda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
KropelkaRosy27.W sierpniu tego roku będzie 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born- superowo :) gratulacje. Jak tam dziewczyny dziś?? Jakie plany na dziś?? Mój M wyjechał dziś na delegację:( A ja się zabrałam do robienia musów jabłkowych. Kończy mi się @ i zamówiłam już testy OWU. Zastanawiam się od kiedy mam je zacząć robić - cykle 30 dni ??? Poradzie mi coś? Zakazałam mojemu M na delegacji picia alkoholu, dobrze go karmie ponieważ te wszystkie rzeczy wpływają na kondycję nasienia. Duużoo ananasa hih:) I co się dzieje z naszą kochaną staraczką Monisią? Wracaj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Coś cisza nastała.Ja robię tabelę kalorii.Normalnie nie mogę uwierzyc że aż tyle ważę na czczo 69,6 potem 70,0 kg i też na czczo. Robiłam dzisiaj badania tsh od rodzinnego lekarza i prywatnie morfologia.Dzisiaj będą popołudniu wyniki a odbiorę wyniki usg,cytologia,tsh i morfologia jutro.No i też się zapisze do ginekologia.A tak zauważyłam już 3 dni dużo śluzu myślę czy to czasem nie owulacja dół brzucha boli na środku ciągnie do krzyża temp dzisiaj 36,7.Nawet zaczełam robic brzuszki mam nadzieję że trochę że schudnę.Może macie jeszcze jakieś sposoby na schudnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Wszystkiego Najlepszego w Dniu Św. Walentego ;) Ja właśnie skończyłam przygotowywać się do Walentynek, robię obiadzik + winko + świece i nawet wydrukowałam czerwone serduszka, powycinałam i rozłożyłam na białym obrusie. Muszę jeszcze tylko się przebrać, i czekam na męża :D monika942 - co do diet, to Ci nie doradze, bo ja szczupła bardzo jestem i ngdy w życiu nie byłam na żadnej diecie, ale słyszałam że 6 wejdera działa cuda. Sabrina79127 - jak masz cykle 30 dniowe to owulka wypada gdzieś w połowie, więc testy owulacyjne robiłabym na Twoim miejscu gdzieś +/- za ok. 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie tutaj cichutko. Jak stosujecie testy OWU tzn czy przytulacie się wtedy gdy wyjdzie pozytywny czy ogólnie jak są płodne?? Czy czekacie aż wyjdzie pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam słychać? Ja już nie nadążam za Wami tak dużo wypisujecie :).A ostatnio nie mam na nic weny dlatego mało tu zaglądam :(. Dzisiaj rano byłam w szpitalu oddać mocz do badania i pobrać krew (morfologia i toksoplazmoza). Mam nadzieję że będzie wszystko oki ale wyniki jutro odbieram. Testy owu robię od niedzieli, z dnia na dzień krecha jest coraz wyraźniejsza, tylko najgorsze będzie to że jeśli wypadnie w taki dzień roboczy to będzie ciężko :(. Bo mąż jest już w pracy jak ja wracam do domu. A on dopiero w domu jest o 3 w nocy i zastanawiałam się czy wziąć sobie z 2 dni urlopu, ale stwierdziłam że smolę to. Po prostu jak M wróci do domu, to na stole będzie test leżeć i będzie wiedział że ma mnie obudzić :D. Zobaczymy jak to będzie ;). Born z całego serca Ci gratuluję :*. A tymi świądkami mówiłam Ci żebyś się nie przejmowała ;). Wierzę Ci jak to cudownie zobaczyć malutkie serduszko 🌼 Kropelka co u Ciebie :) Jak samopoczucie? Mam nadzieję że ta krecha będzie dla Ciebie szczęśliwa :). Sabrina - myślę że mąż na długo nie wyjechał ;). Nie smutaj się :* Ja dzisiaj Walentynki spędzę sama w domku :(... Monika - co u Ciebie? :* Staraczka Monisia - gdzie znikłaś kochana :(... Wracaj tu... Zrób to dla nas :* 🌼 Buziaczki, i życzę cudownego dnia w Dzień Świętego Walentego :). Ale fajnie by było gdyby nasze dzieciaczki były Walentynkowe :D hihi. I pamiętajcie - pojutrze Tłuuuuustyyyy Czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×