Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość do monisi staraczki
zachowujesz się jak idiotka która wymaga na każdym kroku głaskania po głowie i pocieszania, lilu ma racje-chcesz odejść to wypad nie sądze, że ktoś bedzie za tobą tesknił, szczególnie że jedyne co wniosłaś do topiku to ciągły żal i pesymizm. A my tutaj również cieszymy się z ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale ja nie napisałam ze chcę żeby monisia odeszła, ale za to chcę żebyś Ty pomarańczo odeszła i nie udziela się jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monisi staraczki
normalnie pisze tu na czarno, ale przecież jakbym jej to o czym napewno każda z nas myśli napisała pod moim nikiem to mogłabym wywolać wojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie piszesz z nicka którego używasz na topiku??ciekawe która z Was taka fałszywa..bo po ostatnim zdaniu jestem niemal pewna że to ktoś kto pisze z nami na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pomaranczki. ---- Nie razumiem po co nas czytasz skoro Ci sie nasze forum nie podoba I nie wypowiadaj sie jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia tylko krytykujesz masz. Zegnamyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro takie wnioski wysuwasz to ujawnij się, czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tu sa takie fałszywe osoby to szkoda mojego czasu..pod czarnym nickiem bedzie mi miło pisać a na pomarańczowo obrażać..przyznaj sie jak masz odwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram monisie, jeśli mamy tutaj się wspierać, pomagać sobie, doradzać to bez sensu to wszystko jest. Napisz ze swojego czarnego nicku, odważna jesteś pisać na pomarańczowo, ale na czarno już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewszyny a mi sie nie wydaje ze to jedna z nas tylko ze to pomaranczka ktorej sie nudzi i specjalnie tak pisze zeby nas skłócić i zeby nasze forum sie rozpadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza - może i tak być, ale to też może być jedna z nas. Więc jeśli zaczęła to niech skończy i się ujawni. Albo więcej nie pisze, jeśli to ktoś obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie napisz pomaranczko kim jetses! Nie obrazaj innych bo nie po to jest to forum! To sie wspieramy i dajemy sobie dobre rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznała sie ze tu pisze na zcarno..wiec ciekawe która...jak jej się nie podoba to ja nie muszę tu pisać,..mam też inny topik i tam dziewczyny są bardziej wyrozumiałe niz tu....rozumieją przez co przechodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu masz racje niech sie ujawni skoro twierdzi ze to jedna z nas. Przez takie sytuacje jak ta przestaniemy sobie ufac a to juz nie bedzie to samo. Pisalismy tutaj po to zeby sie wyzalic i poradzic bo do bliskich nie chcemy ale widze teraz ze niektorym sie to nie podoba a jesli to rzeczywiscie pomaranczka to gratuluje udalo Ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu z checią bym została..ale teraz to juz niewiem co mogę napisać a co nie...bo w każdej chwili mogę zostać skrytykowana przez naszą pseudo forumowiczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz to naprawdę nie wiadomo komu zaufać, każda z nas może zostać skrytykowana przez jedną z nas tylko, że piszącą na pomarańczowo. To już nie będzie to samo! Uważam, że ta osoba która tu pisze na pomarańczowo powinna się ujawnić, skoro zaczęła to niech skończy, chyba że się boi, tchórz jeden chowa się za pomarańczami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia jesli odejdziesz to w ten sposób pokarzesz ze sie poddajemy i ze tej osobie sie udalo. Jest na tej stronie tyle tematow wiec niech ta osoba sobie jakies wybierze a do nas juz nie pisze. Najwazniejsze dziewczyny jest zaufanie nie tracmy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko Monisio nie przejmuj sie takimi pomaranczkami! Najpierw uczepily sie pysiuleczki, mnie a teraz Ciebie! Nie warto sie zloscic! Chociaz pewnie jest Ci przykro bo mi tez bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewne podejrzenie kto to..po stylu pisania....ale nię będe pisać bo mogę sie mylic a nie chce nikogo bez podstaw oskarżyc..poczekam az ten ktos sam się pzryzna...ale jak widać to jakis tchórz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak jak lilu pisze nie wiadomo komu można ufąć...bo jedna z nas trochę go naduzyła...i jak nie będziemy wiedzieć która to juz nie bedzie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza masz rację, monisia nie odchodź, pokaz że jestes od tej osoby mądrzejsza, ona nie może nas zniszczyć. A nawet jeśli to jest któraś z nas, to jest mi bardzo przykro, bo kurczę naprawde sie wydawało, że będzie ok, ale poziom jej intelektu mówi sam za siebie. Taka odważna, ale z czarnego nicku boi się napisać co myśli. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczki uciekac! Straszycie tylko Monisie! Przypominam: TO JEST GRUPA WSPARCIA! I komu sie to nie podoba to niech poprostu nie czyta i nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczki--------- to w takim razie powiedz co myslisz o tym ze pisze do was mimo tego ze nie planujemy dziecka i sie nie staramy?? Moze tez Ci to nie na reke. Przyznaj sie co o tym myslisz? Bardzo chcialabym sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a boi sie napisać z czarnego bo jakby się wydało to ona by musiałą zrobić wypad.....bo my tu takich które mieszają nie potrzebujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie więc pewnie nie chce się ujawniac, ale my tutaj takich żmij nie potrzebujemy, a skoro któras z nas jej przeszkadza to niech zalozy swoj topik i po klopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego zdania co zuzannnnnaaaa. Przyznaj sie kim jestes. Ja tez sie nie staram. I co ? Tez ci to przeszkadza? Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie skoro my tu piszemy od kilkunastu inut ciągle na czarno, to krąg jakby się zawężał... hmm a z rana co nie ktorych dziewczyn wogole nie... więc znowu sie zawęża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nie ma* miało być, sorki pisze szybko i wyrazy zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ja tu widzę! :O Wiecie co Dziewczyny, myślę, ze powinnyśmy wogóle nie reagowac na takie wpisy pomaranczy, czesto mieszają na forach, obrazaja innych. Nie wydaje mi się, żeby to była któraś z nas, a przecież pomarncza moze tak napisac, bo i tak jej nie bedziemy mogly nic udowodnic. Chce poprostu namieszac miedzy nami żebyśmy straciły zaufanie do siebie. Od początku, to na pysiuleczke ktos coś pisął, to na Monikę teraz Monisia. Moim zdaniem Olać to, co Wy na to? I nie wdawać się w zbędne gadki, bo tylko zaśmiecimy sobie nasze forum:) A my tu mamy prawo pisać co nam się podoba! Nie Ty pomaranczo zakladalas to forum, więc się nie wypowiadaj! Bo to nasza sprawa o czym tu piszemy, czy się śmiejemy, czy smucimy - NASZA SPRAWA:) Kazdy jest inny, kazdy ma swoje problemy, a najlatwiej oczernic kogos i to anonimowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×