Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Lenka,sublima napisałam na waszego email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już nic nie boli, podbrzusze tez przestało.. a sikać mi się masakrycznie chce ale musze poczekać jeszcze bo później nie bede miała siku to testu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się wykąpać.. a później małe co nieco z chłopakiem.. może się uda a w między czasie wykonam test i wstawię wynik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejooo , wczoraj znów popiłam ostro.. w domu byłam po 5-tej a o 7.00 już jechałam do szkoły i to pijana.. potem był meggaaaaa kac. Jednak wódka, cały szampan i wódka to nie najlepsze połączenie.. Dopiero jakoś się ogranelam..muszę przetrzymać do wieczora bo jak zasnę to obudzę się w nocy.. Impreza była u szefa :) gadaliśmy o wszystkim i powiedzialam, że planuje zajść w ciąże w tym lub przyszłym roku.. oczywiście po pijaku :p ale dogadaliśmy się zajebiście :) zaproponował, że jak pokryje część zusu to mi nawet wpisze ze więcej zarabiam żeby mieć większe macieżyńskie i co wy na to ?? popracuje 3 miesiące żeby średnia była taka sama i pójdę na zwolnienie :) Ciesze się bardzo :) Monika napisz tutaj przecież to żadna tajemnica- lenka pisze co jej facet mówi, ja też pisze wszytsko.. po co te tajemnice ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NooooŻona to sobie poszalałaś:-)))) Spoko Ja ostatnio polubiłam szamapa, zwłaszcza czerwonego:_))) Kochana masz wspaniałego szefa, mozesz go pozdrowić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Ja przy niedzieli leniuchuję sobie troszkę, wczoraj mieliśmy znajomych i w sumie poszliśmy spać nad ranem, jestem wykończona. Wiecie co staram się nie nakręcać i brać wszystko na luz ale i tak codziennie myślę o dziecku, nawet śniło mi się że robiłam test ciążowy i wyszły II grube, bardzo wyraźne krechy!!!! W sumie w owulację i też przed i po były przytulanki, ale jakoś tak nie wierzę, że wyjdzie, może dlatego, że przez ost miesiące też nie wychodziło :( A co u Was słychać? ŻonaĄcka - ale masz wyrozumiałego szefa, pozazdrościć :D Monika - pisz normalnie tutaj, albo na maila wspólnego Sublima jak możesz to napisz proszę do jakiego lekarza chodzisz? Lenka - jak tam sprawy damsko-męskie? Born, Migotka, Doremi-ka, Sabrinka - "pomęczcie" nas trochę opowieściami ciążowymi, Waszymi objawami, samopoczuciem, fluidki ciążowe wyślijcie, może szybciej nam się uda :) Lisaveta - witaj :) Pysiulka - co u Ciebie? Odezwij się! :) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki, Nie pisałam wczoraj nic, mam troszkę problemów... Do tego złapało mnie straszne zwątpienie i taka ogromna bezsilność:( Jakoś tak okropnie mi smutno... Nie piszę, żeby Was nie zarazić tym moim nastrojem Przesyłam 🌻 i 👄 dla wszystkich brzuchatek i staraczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lepiej ja widac niz wczesniejsze. Za pare godzin mozesz zrobic kolejny test ale chyba owu niebawem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jajnik mnie zaczyna pobolewać. jutro zrobię o 18:00 znów, żeby wszytskie było o tych samych godzinach to ja ide sie starc bede później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem. była świeca przez 5 minut.. mam nadzieje, że sie uda.. jeszcze jutro beeddzie przytulanie.. i chyba koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta - owu jak drut! Malinowa słonko prosze mnie tu nie nakręcać:-))))))) LiLU kochana moj idol nazywa się dr. Sobolewski Kropelka słonko co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadziej, że to owulacja, jak nie dzis to jutro na pewno będzie.. ale dziś już było staranko... jak nogi trzymałam do góry to mój chłopak się ze mnie śmiał.. aż go wygoniłam z pokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa napewo owu teścik się slicznie klaruje. Ja jak mi się tak klarował zrobiłam trzy w odstępie kilku godzin :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro o 18:00 zrobię ostatni test bo został mi tylko jeden i zobaczę.. mam nadziej, że się uda i będę w końcu mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima dzięki za odpowiedź :) 🌻 Lisaveta - napewno się uda :) Zobaczysz, a jak nie teraz to za miesiąc (ostatnio sobie powtarzam to non stop). Razem mieszkacie z chłopakiem? Wasi rodzice wiedzą, że już się staracie? Kurczę fajnie w tak młodziutkim wieku mieć już instynkt macierzyński :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Ja nie najlepiej się dzisiaj czuję. Jak brałam prysznic to prawie bym zasłabła, dobrze że mąż do mnie zaglądał i pomógł mi wyjśc. Zaraz kładę się do łóżka. Ehh uroki ciąży. Ale już niedługo kończę I trymestr więc liczę na to, że będzie już tylko lepiej. ;) A jak się czują pozostałe ciężarówki ? I w ogóle wszystkie dziewczęta ? Staranka w toku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu24 wiem że się uda trzeba w to uwierzyć.. nie mieszkam z chłopakiem, mieszka on piętro wyżej więc nie ma żadnego problemu, rodzicie wiedzą.. Mama nawet mi pomoże kiedy ja będę chodzić do szkoły.. Rozmawiałam z nią na ten temat i nie ma nic przeciwko, nawet sama kupiła mi testy owulacyjne i wspiera mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta - ale masz fajna mamę, ja nie wiem, jakby moja zareagowała gdybym jej obwieściła w wieku 19 lat, że chcę mieć dziecko. Naprawdę super! Born - uuu kochana niefajnie, ale jak sama pisałaś kończysz już 3 miesiąc, i od teraz będzie już tylko lepiej. Pewnie wszystkie mdłości i osłabienie odejdą jak ręką odjął :) My się staramy a jakże! Ja już się nie nakręcam, co ma być to będzie, nie wnikam tak (a przynajmniej się staram). Wolę być mile zaskoczona, niż niemile rozczarowana! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×