Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Monika, są kobiety, które z powodu bólu okresowego lądują na pogotowiu. powiedz lekarzowi, ze masz bolesny okres, są tabsy które to złagodzą moze hormony sa nie takie jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :-) Ja od wczoraodpoczywamj u tesciow :-) Monika idz do lekarza koniecznie, badania Ci zleci to przynajmniej bedziesz wiedziec co Ci w organizmie siedzi. Sublima a kiedy masz egzamin? Na pewno dasz rade sie przygotowac 🌼 A co u reszty Pań? Jak sobota mija? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No ja brałam ponad 1 rok temu hormony triquilar na uregulowanie miesiączki bo miałam nieregularne,opóźnienia jak teraz.Dlatego chcę iść się zarejestrować w poniedziałek i powiem o tym co przechodzę co miesiąc że się męczę i porozmawiam na temat badań hormonalnych tym bardziej że nie miałam ani razu robione no i monitoring.Niechcę być bezpłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mulwika tylko myślę że ja sama będę musiała powiedzieć o badaniach bo sam wątpię że zleci.A i miał wysłać mnie do szpitala to było jak miałam podejrzenie pco i teraz nic o tym nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Sublima faktycznie masz malo czasu. Ale pomysl jak bedzie fajnie juz po :-) koniec ze stresem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mulwika jeszcze trochę stresu przede mną. Po tym egzaminie czeka mnie jeszcze filozofia i na końcu obrona doktorska I potem będe już faktyczne wolna jak ptak! I w końcu będę żyć z mniejszym stresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Witajcie, jestem tu nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Chciałabym się do Was przyłączyć bo sama już nie radze sobie z tym problemem, staramy się o dziecko od 8 cykli, jednak małżenstwiem jestesmy 12 lat , wczesniej mąz nie czuł chęci zostania ojcem, a ja chorowałam na nadczynnośc tarczycy , leczenie jodem , i teraz jest niedoczynność, biorę leki , wyniki w normie.Ostatnia wizyta u gin we wrzesniu, wyniki ok, ponoc tylko potrzeba czasu.@powinnam dostac w poniedziałek był ładny spadek , i skok temperatury, temperatura utrzymyje sie ok37.1, 37,0 dziś 36,8 i juz sie boje czy to na @czy poprostu tak tez może byc, wiem ze .Zazwyczaj na @mam odrazu spadek do 36,6, wiec czy jest jeszcze nadzieja, i proszę napiszcie co robicie by sie nie nakrecac , bo oszaleć można.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Zapomniałam , dodać że po owulacji strasznie bolał mnie lewy jajnik, i dziwnie bolały a własciwie kuły sutki, teraz delikatne pobolewanie ale już nie wiem sama czy na @,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
dostałam okres:( Odezwę się jeszcze jak się skończy czy będzie on normalny czy nie bo na razie to tylko się lekko zabarwił na różowo-beżowo śluz i nic mnie jeszcze nie boli jak podczas okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wanita. Spadek temepratury wskazuje na to, ze niestety jednak za kilka dni bedzie @. zaopatrz się w testy owulacyjne, pozwolą Ci w miarę dokładnie wyznaczyć moment owulacji i w tej okolicy możecie czynić staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Jestem właśnie wcinam sałatkę śledziowa :):) Jami:) Mój m się cieszy bardzo :)) Ale nikomu nie mówimy jeszcze, dopiero ok 12 tygodnia. Wiecie jaki mam problem, żeby nie poowiedzieć? Masakra hihi. Narazie wie Ja mój M i WY:) Padam, właśnie wróciłam ze szkoły. Jutro znowu szkoła od 8 do 20:(( Monika ja ci mówie od dawna won do gina!!!!! Chcesz mieć dziecko to zadbaj o siebie!! Lena - bidulko ja po mojej wodzie nie mam kaca:P:) Jak tam lepiej kac?? Sublima - kochana ty na pewno dasz rade z tym egzaminem. Chyba trudno się dostać na studia doktoranckie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisaveta_
Witam wszystkie kobitki. Staram się od kilku cykli i nadal nic. W tym cyklu kupiłam nawet już testy owulacyjne, ale jak na razie nie pokazały się 2 jednakowe kreski i tylko od 3 dni jest ta druga bardzo jasna. Dziś było przytulanie może w końcu się uda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie nie bylo :) ale wreszcie zdazylam nadrobic co naskrobalyscie....troszke tego bylo. ja mam w planach isc w pon na bete i juz jestem ciekawa co wyjdzie, i przy okazji musze zrobic TSH bo niestety biore broszki na niedoczynnosc... A gina mam dopiero za tydzien, bo wczesniej nie mam czasu. Sabrina gratuluje!!!!! coraz nas wiecej :):):):) Pewnie z kazdym cyklem teraz bedzie nas przybywac :) ;) Migotka a ty jak sie czujesz?? masz juz jakies objawy ciazy, bo chyba zaszlysmy w podobnym czasie :):) u mnie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do tebelki STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock monika942............25...........36......... prawd. 8.03 .......WLKP malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury mulwika..............29.........4............22.03.2012.. .....dolnośląskie Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................??? doremi-ka...........24.............2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Chciałam wam jeszcze coś zapytać. Czy ktoś z was używa tamponów i czy przy wkładniu i wyciąganiu was boli.Bo mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja zawsze uzywalam ale nigdy mnie nie bolalo.... moze idz do lekarza, moze masz jakis stan zapalny. lepiej je odstaw na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury mulwika..............29.........4............22.03.2012.. .....dolnośląskie Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie monika942............25...........36......... ok 16 lub 18.04 .......WLKP PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................??? doremi-ka...........24.............2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinko Fajnie, że się dobrze czujesz. Pewnie nie jest łatwo siedzieć tyle godzin w szkole. Hihi domyślam się jak się wyrywacie obwieścić calemu światu tak cudną nowinkę:-)) Doktorat robiłam samodzielnie, najpierw pomyslałam nad tematem, potem rozejrzałam się za materiałami, potem zmodyfikowałam temat i w końcu otworzyłam przewód na mojej uczelni. Studia doktoranckie otworzyli dopiero niedawno. Ja kończę niejako samodzielnie. co pewnie jest trudniejsze. masę pracy mnie to kosztowało, zajęło kilka dobrych lat. kilka razy w roku wyjeżdzałam na badania, na wchód. zwiedziłam przy okazji mase faktastycznych miejsc. równo rok temu leciałam do Moskwy:-)) z perspektywy czasu wiem ze było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
doremi-ka Na początku nie bolało ani przy wkładaniu ani przy wyciąganiu dopiero później przy wkładaniu a teraz przy wkładaniu i wyciąganiu.Ogólnie i tak idę do gina.Czekam do pon i się zarejestruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Kurde tyle sie napisalam i mi sie skasowalo :/ Do Dziewczyn ktore zaszly razem ze mna.Napiszcie czy macie juz jakies wieksze objawy???Ja nie bardzo mam i juz zaczynam sie martwic:( Piersi nie sa obrzmiale tylko bola czasem i sa bardzo gorace ale jakby wogole nie urosly,no moze troche.Wczoraj bylo mi niedobrze,nawet bardzo ale to tylko ten jeden raz.Jajniki i brzuch czasem zakluje.Wech mam wyostrzony na maksa i to na tyle :( W ostatniej ciazy kolo 6 tyg mialam wymioty,nudnosci.Piersi bolaly tak ze nie moglam spac na brzuchu,byly wielkie i bardzo bolace i do tego mialam duzo innych objawow.A zapomnialam teraz jeszcze mam duzo sluzu raz bialy,ale to chyba przez ten progesteron w zelu co biore a raz taki bardzo rzadi.I schizy mam !!!! Stoje w pracy i czuje,ze cos sie dzieje,cos leci bardzo.Juz mam w glowie to najgorsze ale to tylko wlasnie ten sluz.Ja juz sobie wkrecam i sie martwie na zapas,ale po tym co przezylam nie dziwcie sie.Za tydz do gina w niedziele.Trzymajcie Kciuki za mnie i moja Kropke.Ja wiecej odezwe sie jutro wieczorem.Dzis byly zakupy z kolezanka,obiadek z M a teraz czekam na znajomych.Buziaki dla Was i udanego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Co tam u Was słychać? Kurcze mam taki problem :(. Mam nadzieję że mi coś doradzicie. Okresu dostałam tydzień temu. A od paru dni robię testy owulacyjne, miałam cały czas widoczne te drugie kreski. A wczoraj miałam takie same kreski, a dzisiaj może ciutkę słabsza ta druga, dlaczego tak mam? Czy to możliwe żeby mieć już teraz owulację? Doradźcie mi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury mulwika..............29.........4............22.03.2012.. .....dolnośląskie Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie monika942............25...........36......... ok 16 lub 18.04 .......WLKP PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................??? doremi-ka...........24.............2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka prawdopodbnie była owu Ja zaczełam testować w 7 dc a dwie krechy na teście były 10 dc i 11 dc już druga była słabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - każda ciąża jest inna. Zaczynam 5 tydz - Piersi mi urosły dużo - mnie nie kłuje ale czasem boli podbrzusze - jestem senna, ziewam jak oszalała. - wymiotów i nudności nigdy nie miałam ale u mnie w rodzinie siostra nie miała nudności- torszke mnie obsypało, ale już lepiej. To chyba tyle no i nie mam okresu:) A jak jest z jedzeniem w ciąży macie zamiar na coś szczególnie uważać, unikać smażonego?? Ja nie mam zamiaru rezygnować z kawy a WY?? Sublima wow zazdroszcze:) Kurcze studia doktoranckie to jest coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka my chyba mamy ten sam tydzien :) kiedy mialas ostatnia @? Ja tez nie mm zadnych objawow, ale w zwiazku z tym ze to moja piewsze ciaza to nie wiem czy to dobrze czy zle.... Na poczatku sutki mnie swedzialy a teraaz juz troszke to przeszlo, rzuch tez czasem pobolewa ale tak delikatnie. Czekam na wizyte u gin i sie wszytskiego dowiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×