Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Tak są szczerze i nie udawane a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Lisaveta w przyszłym miesiącu pewnie znów wypróbuje te testy owulacyjne, choc w poprzednich nie widziałam dużej róznicy w odcieniu w 2 paskach 12 dniu a 18 , gdzie w 12 według @ było owu, a 18 juz suchutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanita1981 doradzcie ja testuje dopiero pierwszy miesiąc z tymi testami, a próbuje z chłopakiem już drugi miesiąc. Jestem ciekawa ile będę próbować... Mam nadziej, że w tym się uda.. Próbuje o tym nie myśleć, ale nie da się. Jutro w szkole jak będę to nie będę o tym myśleć.. Mam nadzieję, że ta owulacja przyjdzie na dnia. Wczoraj było przytulanie, może i dziś będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizaveta ja w tym miesiacu tez sie starałam w owu i czekam na efekty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika kocham czytać twoje wpi
Nic :) po prostu :) lubię je czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima życzę udanego starania.. ja czekam dalej na owulację, bo dziś coś mi się wydaje, że na teście owu nie będzie 2 takich samych kresek. Znów pewnie pojawi się ta druga jaśniutka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A innych nielubisz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta a jakie masz testy? Ja się teraz przerzuciłam na testy z allegro. mam wrażenie ze są bardzo dokladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślenie o dziecku wykańcza. Jeżeli w tym miesiącu się nie uda to w następnym będę próbować bez testów bez niczego i postaram się nie myśleć. Ale jak na razie nie tracę nadziei. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima Ja kupiłam testy w aptece paskowe firmy LH test DomoweLabolatorium. a Ty z jakiej firmy masz i jaki rodzaj. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. a podasz linka do tych testów na allegro, może i ja sobie takie zamówię,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki.. ja za 5 testów zapłaciłam 28 zł a tu za 25 testów tyle zapłacę.. a kiedy będziesz sprawdzać czy się udało.. za ile dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika kocham czytać twoje wpi
Lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Bo napisałaś że mam pisać jak najwięcej.A inne niemają pisać więcej tylko ja?Czy czasem się nie śmiejesz ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima a jak długie masz cykle miesiączkowe? i od którego dnia zaczęłaś robić testy, a w którym pokazały Ci się 2 kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło 20 marca. 18 marca kończę Duphaston i planowo powinnam dostać @ 20 - 21. szczerze mówiąć nawet nie wierzę w pozytywny test. jajk jednak zdarzy się jakiś cud to od rzu zadzwonię do lekarza. Mam nski progesteron więc muszę go brać zeby podtrzymać ewentualną ciążę. zresztą tak czy inaczej wybieram się do niego> kazał przyjść jesli po dwóch miesiącach brania Duph. nie będę w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dupkowi mam cykle 26 dniowe. w tym miesiacu zaczełam testować już w 7 dc, w 8 jeden test pokazał dwie krechy nastepnego dnia drugi - ten angielski znacznie słabsza kreche testowa w sobotę zaś krecha testowa byla znacznie ciemniejsza niż kontrolna w niedziele zaś już słabsza. staranka były w piątek w nocy, w sobotę rano i po południu i w niedziele rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie byłam u ginekologa ani razu i jakoś na razie się nie wybieram, ale kiedyś będę musiała iść. a cykle masz regularne? Bo ja nie mam. Zazwyczaj tak od 28-31 mam. Teraz miałam akurat 28. i Zaczęłam testować w 12 dniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.. Mam pytanie do wszystkich kobitek, czy któreś dzięki testom owulacyjnym udało się zajść w ciążę? i za którym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj rano i wieczorem starłam się. Ale dziś też pewnie spróbujemy wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta Mi własnie duph miał między innymi wyregulować cykle i zlikwidować plamienia , bo mialam zaraz po owu czasami tak silne jak @. Niewiem co będzie dalej, jaką terapię zaleci lekarz. jeszcze rok temu miałam piekne jajeczka:-)) teraz powiedział ze nie ma narazie potrzeby robić usg bo widzi ze wszystko ok nie ma stanu zapalnego. dał trzy miesięczną kurację progesteronu i kazał cały czas się starać. I jak nic nie wyjdzie to zaczniemy się razem starać o ciążę dla Pani - tak rzekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika kocham czytać twoje wpi
Monika za bardzo rozkminiasz ! Napisałam tak po prostu ze wydajemy mi się szczera fajna dziewczyna koniec kropka ! Już nie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima jeżeli mi się nadal nie będzie udawać, ale to dopiero 2 miesiąc starań więc jeszcze jest szansa. To jeżeli przez pół roku nie zajdę to wtedy pójdę do ginekologa sprawdzić się. Ale jak na razie próbuje i ni tracę nadziei.. :) Ty też nie trać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie Lisaveta niestety mój wiek nie przemawia na moją korzyść. czuję presję czasu tym bardziej ze to jest pierwsze dziecko.... boje się strasznie ze juz nie bede mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima a ile masz lat? ja dlatego mając teraz 19 lat staram się już bo wiem ze później są problemy z zajściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Sublima własnie jak sobie radzisz z ta presją , które same na siebie narzucamy.Pare miesiecy temu przeprowadzilismy sie do niemiec, moja znajomośc języka na razie jest taka sobie, a wiem ze musze tu znalżć ginekologa, i endokrynologa, mam jednak opory czy zrozumie mnie albo ja jego.Ale szkoda czasu w tym tyg musze to załatwic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radze sobie.. męczy mnie to ze nie mam nadal tego dzidziusia w brzuchu.. ale wspiera mnie chłopak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 37 lat. jak sobie radzę? wogóle sobie nie radzę, co miesiąc płaczę i wściekam się na siebie. Pytam się za co , dlaczego? co ze mną jest nie tak:-( co prawda od wrzesnia 2011 roku do grudnia 2011 moge wykreślić ze staranek. miałam mały zabieg, potem moj książe miał wypadek. generalnie te miesiace byłe mega stresowe z wielu względów. spowodowało to totalny bunt organizmu. bardzo możliwe ze wogóle wtedy nei miałam owulacji. wtedy jeszcze nie stosowałam testów owu, tylko ciążąwe - co jeszcze bardziej potęgowąło moją rozpacz. od stycznia wziełam sie porządnie za siebie. I czekam na efekty. lekarz, którego wybrałam wydaje się być solidny. zamin do niego poszłam poczytałam opinie. chodzę prywatnie. Nie mam ochoty czekać w kolejce kilka tygodni. dał mi swoją komórkę, z każdym pytaniem moge zadzwonić. Jaki będzie efekt zobaczymy. Podczas pierwszej wizyty zrobił dokładny wywiad. poszłam bo dostałam silnego krwawienia - okazało się ze to był okres - niemal dwa tygodnie po poprzednim:-(( . Od ostatniego cyklu biore wiesiołek na poprawę śluzu i w tym miesiąću było go masa, aż moj książe był zaskoczony - stwierdził ze nigdy wczesniej tyle go nie było. dziś 18 dc .... często sikam i mam cały czas mokro ale nie powiedzialam ze nie będę się nakrecam bo później bardziej przezywam rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima ja też staram się nie na nakręcać, bo najbardziej boli rozczarowanie jak pokazuje się tylko jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×