Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

A ja wrecz na odwrot.... moge nic nie jesc :/ rano tylko mnie troszke ssie cos wrzuce na zab i pozniej srednio mi sie chce, moze pozniej sie cos zmieni. Ja ciagle mam wrazenie ze mi sie @ zaczyna bo jakos tak mokro miewam, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniesze ze bobas sie rozwijal prawidlowo... jak potrzebujesz to jesz, ja najwidoczniej nie musze :P:P kiedy masz wizyte u gina?? prywatnie czy na nfz?? ja zaraz zmykam bo jutro na 8 do szkoly musze leciec a trzeba sie wyspac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia dlaczego znów się wypisałaś z tabelki.Wpisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny............ Mam doła. Żyć mi się nie chce ;( ;( :( Cały czas siedzę i płaczę. :( i piję winoooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiuleczka8 ja również testuje i od 3 dni mam jedna kreska a druga jest bardzo bladziutka. Testuje od 12d. Mam nadzieje, że w końcu pokażą się 2. Chociaż pobolewają mnie jajniki i coś mi się wydaje, że jutro będzie owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pysiuleczka co się stało że płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lisaveta_Napisz coś o sobie ile masz lat,mąż,skąd jesteś,jak długo się staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Coś ze związkiem,pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam nadzieję że nie związane z rozstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama już nie wiem co o tym myśleć. Między nami jest wszystko ok, lecz jak przyjdzie co do czego... Klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu od samego początku popełniliśmy pewny błąd i teraz na tym cierpimy :(. Ale nie chcę tu o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ok.Jak będziesz chciała napisać to napisz na email mojego.Ja idę spać już mi się ziewa.Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duszek tutaj
pysia jak nie naświetlisz sytuacji, to ciezko pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 mam 19 lat, nie mam jeszcze męża (z chłopakiem jesteśmy już 3 lata) staram się od 2miesicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 piły motorowe teraz chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lisaveta_ A chłopak w jakim wieku jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Witam wszystkie koleżanki w niedzielny poranek po kawie:)) Pysiulka wszystko się uloży i ty zostaniesz mamą zobaczysz:) Ja mam schizy bo w 2óch wcześniejszych ciążach byłam chora w 6-7 tydz. Teraz panikuje aby znowu nie zachorować. Znacie jakieś sposoby na to aby nie zachorować ? Liveta - witaj nowa koleżanko:) Czy ty na pewno jesteś pewna, że dziecko w wieku 19 lat to dobry pomysł?? Sorrki, że tak pytam ale macie gdzie mieszkać i się utrzymać?? Monika- jak twoje sprawy lepiej?? Lena- gdzie ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczynki. Sabrinka, zobaczysz, ze teraz wszystko sie ulozy. Moja siostra tez jest po poronieniu i tez w tym momencie bardzo sie boi powtorki z rozrywki ( jest w 5 tyg.). Musisz wierzyc, ze bedzie dobrze. Dbaj o siebie Sloneczko:) Czesc Sublimka. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malnowa witam:) A jak u Ciebie co tam słychać?? Dziękuje za słowa otuchy. Ja wierze, że wszysto będzie dobrze " Musi być dobrze łachy nie robi":) Sublima - a jak ty tam ?? Homrek dopisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sabinka i Malinowa. Nie jest źle.... wczoraj uczylam się cały dzień. dziś piewnie będzie podobnie. Własnie wsuwam jajecznice ze szczypiorkiem:-)) W Białystoku strasznie wieje.....aż sie nie chce z domu wychodzić. podbrzusze mnie czasem pobolewa:-( Dziś ubudziłam sie o 4 nad ranem. ale to chyba nie pierwszy raz, często biegam do wc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie nic ciekawego. Temp mi spada, brzuch pobolewa, czekam wieloryba:) Kupilam juz wczoraj leki przeciwcukrzycowe, wiec bedziemy probowac od nowa. Chociaz ja juz powatpiewam, ze sie uda. Sublima, a moze to czeste wstawanie to dobry znak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×