Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lisaveta wpisz się w tabeleczkę:-)) jest chyba z dwie strony wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się :) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury mulwika..............29.........4............22.03.2012.. .....dolnośląskie Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie monika942............25...........36......... ok 16 lub 18.04 .......WLKP Lisaveta_............19............2.......... ok.25-27.03.....dolnośląskie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................??? doremi-ka...........24.............2 ..............................?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :-) Pogoda do d. ale przynajmniej na forum humory dopisuja :-) Witaj Lisaveta. Mam nadziwje, ze Ci sie szybko uda. Trzymam kciuki :-) Pysiulka kochana co sie dzieje? Moze za duza presje macie z ta ciaza i przez to jakies klotnie? :-( Nie martw sie, wszystko sie na pewno ulozy. A co do owulki i testow, to ja tez w tym cyklu mialam jakos szybko. W 11dc wyszly dwie mocne krechy, a nastepnego dnia druga slabsza. Po 3 dniach znowu robilam i dalej druga slabsza byla. Widocznie owu byla wczesniej niz zwykle. Sabrinka tym razem bedzie dobrze :-) tyle osob trzyma kciuki, ze musi byc dobrze! Malinowa nie wątp! W końcu sie uda :-* Sublima a moze Ty...? ;-) lepej nie pisze zeby nie zapeszyc. Dobrze, ze masz te studia, glowa zajeta przynajmniej czyms innym. Migotka i Doremika opisujcie dalej wszystkie obiawy :-) Sabrina tez. Bedzie sie do czego odniesc w przyszlosci ;-) Monika ewidentnie masz jakis stan zapalny. Zostaw tampony w tym miesiacu, bo jeszcze wiecej szkody sobie zrobisz jesli faktycznie cos tam jest. A gdzie nasza Lenka sie podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błedy, pisze z telefonu i jakos tak malo wygodnie. Dalej odpoczywam u tesciow ale dzis juz powrot do domu. Sutki mnie bola jak cholera od 3 dni i nie wiem o co chodzi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima to bardzo ładną masz pogodę :) u mnie na razie tylko wietrzysko wieje i nie zapowiada się na żadne opady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra z ta sniezyca! Co ta pogoda tak oszalala?! Wiosna ma juz przychodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech już przychodzi bo ile można chodzić w tych kurtkach.. ja już bym chciała ubrać baleriny, bo adidasy już mnie męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze w kozakach lub takich gorskich trepkach :-) ale tez bym juz chetnie obuwie zmienila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to jest zaleta mieszkania na wschodzie:-( Snieżyca wali dalej jest +2 stopnie więc jest nadzieja, ze długo śnieg nie poleży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem o co chodzi jest 17 dc a u mnie mokro, test owu negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio śnieg był ale tylko przez noc bo za dnia słonce świeciło i ciapa później była.. u mnie wczoraj też było mokro, test owulacyjny pokazywał się negatywny. a jest to mój 15 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze boli jajnik i nie mogę z bólu wytrzymać, a teraz jeszcze nic.. zobaczymy, może będzie później owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od kilku dni mam mokro..... właśnie siedziałam i wyłam w słuchawkę rozmawiając z moim księciem. strasznie ciężko mi jest jak go nie ma przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Witaj Sublima, dzis temeratura troszkę skoczyła 36,94 .Uzyłam w jednym cyklu testów owulacyjnych i było dla mnie dziwne ze zaczynając od 9 dnia , mocna 2 kreska pokazała sie przy 12 dniu, a pozniej 2 kreski utrzymywały sie az do 18 dnia, dalej nie robiłam.@mam co 26 dni.Pytanie czy jezeli utrzymuje mi sie ta temp.ok 37 i dwa dni przed@spada do 36,8 a na dzien przed@ znowu sie podnosiwłasnie do 36,94 to jest jeszcze szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanita1981 doradzcie ja Ci nie pomogę, ponieważ nie mierze temperatury i nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanita Ja wytrzymałam z mierzeniem templi jeden cykl, u mnie przed @ spadek był widoczny i dwa dni później przyszła wredna. wydaje m się ze do stwierdzenia ciąży przydaloby się prowadzić obserwację przez 3 miesiace. mozesz wtedy odnotowywać pewne regularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mi sie widaje. U kazdej moze byc inaczej, tzn inny wynik. Ale tylko reglarne prowadzenie obserwacji da Ci jasnoc co oznacza ktory spadek/wzrost. Bo znasz wtedy swoja temperature w inne dni niz w owu czy przed @. Ja przestalam prowadzic te obserwacje po jednym czy dwoch cyklach. Ale nie bylo to tez sumienne, wiec moze od przyszlego znowu zaczne. Chociaz wolalabym juz nie musiec ;-P Bosz jak sie znowu nakrecam na ta ciaze! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Sublima temperature mierze od 9 cykli, i zawsze temperatuta spadała mi do 36,6 wiec wczoraj dziwne mi był taki mały spadek a dzis skok.Do tego strasznie boli mnie jajnik lewy, a ciągnie mi do nogi.Niestety nakrecam sie i serce rozumu nie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
Lisaveta zastanawiam sie czy nie przestać mierzyc bo jak wiadać efektów brak a i nakrecanie się przy tym większe, i polowanie na męża w określone dni.Mam 31 lat wiec czas najwyzszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanita1981 doradzcie ja mierzyłam przez kilka dni, jednak ciężko mi było np. w sobotę wstać o 7 rano jeżeli mam wolne od szkoły. Dlatego zostawiłam to mierzenie i wzięłam się za testy owulacyjne. Od 3 dni testuję o 18.00 i na razie nie widzę efektów. Mam nadziej, że w końcu się uda. Znów pojawił mi się śluz i coś pobolewa mnie brzuch. Może w końcu będzie ta owulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ja dopiero teraz jestem Dzisiaj 2 dzień @.Temp 36,7.Jajniki nadal mocno bolą jak narazie wytrzymuje.Od 7 rano boli mnie lewa nerka niewiem czy to nie od tych brzuszków chociaż mi się wydaje że brzuszki nie ma nic wspólnego z nerką.Robiłam codziennie i nic a dzisiaj zaczęło boleć.Co tu jeszcze napisać.Jutro do dętysty no chyba że przy @ nie zrobi.Jutro pójdę i powiem że mam @.I po dętyście lub przed pójdę się zapisać do gina. No i mam anginę.Wczoraj prawy migdał kuł myślę sobie przecież ryby nie jadłam żeby się ość wbiła.Patrzyłam w lustrze gardło i jest czerwone.Jak narazie nic nie brałam.Tylko zapomniałam wziąść 30 min przed jedzeniem prazol.Będę musiała na wieczór wziąść wtedy. Jutro mój dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika kocham czytać twoje wpi
Sy są takie szczere i nie udawane :) pisz jak najwiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i chciałam dodać że nadal mam tą narośl tam. Ja mam słoneczko i wietrznie.Mogę komuś dać trochę słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×