Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
sublima wysłać na twój email czy na klasowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Pewnie ta sukienka mnie pogrubia.No chyba że jak się skróci to będzie inaczej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Już poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=Monika ona jest do kostek? bo dołu nie widać? czy do samej ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Też tak myślałam że ją skrócić.A nie wyglądam w niej grubo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima ona sięga do łydek.Akurat przy moim wzroście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ciezko powiedziec co z nia zrobic ... wydaje mi sie ze straci fason calkowicie i nie bedzie fajnie wygladac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka marszczona sukienka zawsze troche poszerza ale z drugiej strony te bardzo obcisle jeszcze bardziej uwydatniaja kilogramy,jesli mamy jakies zbedne.Mysle ze jak zalozysz czarne szpilki to Cie wysmukli i bedzie ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla sprawdzenia zrobilam dzis jeszcze raz test owulacyjny bo jestem juz po terminie @ no i druga krecha ciemniejsza od pierwszej.Czyli testy owu wykrywaja ciaze na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sublima 3/4 to ile? To skrócić ją czy zostawić jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza7850-986
pysiuleczka chcialam Cię przeprosic. To ja wtedy napisalam o tych danych pod nickiem (jakies tam cyfry) nie pamietam go juz. Przepraszam. Glupia bylam. nie wiem czemu to zrobilam. Moze dletgo ze Wam zazdroszcze? Zycze Wam i Tobie szczescia i pieknego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 3/4 to długość do poł łydki , a moza tuż na kolankiem? tak naprawde musisz stanąć przed lustrem i szpilkami pozakładać kazdą długosć sprawdzić i wybrać tą w której będzie ci najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam pozytywne w dni plodne pozniej juz nie no i teraz w ciazy caly czas pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Migotka :-) ja to i tak się nie łudzę, nie ma szansy zebym do was dołączyła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam testy owu wczoraj i miałam negatywny wynik. Może jestem wyjątkiem. Podajcie mi hasło na meila klasowego co s.krzywosz@hotmail.com Zobacze Monike :) Jutro pojdę na bete i się okaże. A test owu zrobie po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima co ty gadasz?? Stosowałaś tak samo testy owu i staranka jak ja. U mnie jest cień nadzieji. Nie podawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki! na wstepie moich dzisiejszych wypocin chce Wam serdecznie podziekowac za trzymanie kciuków!!! ojj mocno trzymalyscie ..bo 1 etap rekrutacji przeszlam pomyslnie!!!!!!!!!;];];];];];] jesli wszystko dalej pojdzie rownie gładko to bede sobie pracowac na oddziale detoksykacji dla narkomanów lub gdzies indziej,ale na 90% z narokomanami bo tam sa obecnie miejsca.jeden minus-byc moze bede tam pierwszy miesiac za free jak sama dzis powiedzialam-jestem to w stanie zrobic zeby zobaczyli na co mnie stac:) Sabrinko Bozzzziuu no dziouszka jak nie gratulowac-tescior pozytywny na 10000%;];];]Jejjku kochana jak ja sie ciesze!!! buziaki ode mnie :*:*:*:*:* Widzicie -w bardzo szybkim tempie powieksza sie grono beczkowozów hihihihi:)))))(sorki ale wole beczkowóz niz ciezarowke:P) JA dzis bylam u lekarza. przyjdzie mi poczekac max miesiac na badania hormonalne. gadalam z pania dr,byla tak mila ze szok. powiedziala ze z tego co jej mowie ,mysli ze mam policystyczne jajniki(nie zespol pcos,na szcescie,bo buzke mam gladka zero tradziku itd bla bla bla) pocieszyla mnie ze z PCO zajscie w ciaze jest tylko trudniejsze-bo nie zawsze jest owu ale jak najbardziej mozliwe:)))))) jak zapytalam co bedzie jak owu np nie bedzie to powiedziala ze sa leki i musi byc.i jak jej powiedzialam ze nie jem na prawde duzo a nie moge schudnac powiedziala ze z takimi lekami jakie mi dadza po badaniach hormonów jesli beda zle,to schudne bardzo szybko. narazie tylko musze stosowac diete jak dla cukrzyków.mimo ze nie mam cukrzycy-ale dzieki niej przy pco szybko sie chudnie. oj i sie jak zwykle rozpisalam...ale chcialam sie pochwalic ze ja tez kiedys moze bede mama. co do francowatego wielorybo-malpiszona-mam brac luteine pod jezyk 3 xdzien. Sis-super ze wyniki dobre,bardzo sie ciesze:* Klocuszki-jak ja sobie cycki w gore dam to sobie oczy nimi popodbijam hahahahaha . kupilam sobie bowiem stanik dzis ...na wielkosc taki jak wszystkie-czylu D. ale na metce ma F hahahaahahah. zajebiscie co nie? :D Ninuś czytalam maila ,odpisze jeszcze pozniej ok?:) Pysiu kochana moja rob test!!! bo moze mamy kolejna mamusie;] oby malutka!!!! Osa kochanie moje pscółkowate. tak sie robi obrazki [ ] w taki nawias musisz wpisac bez spacji kwiat usta lub serce.kochana to ie w niedziele najesz tych pieguskow hihihihi co do jajeczek..pamietaj do nich trza przemawiac!!!! Lilus Ty mi sie nigdzie nie wybieraj bo jak polece do Pl to wezme pasiora i Ci wleje:* :*:*:*:*:*:*:*:*:* jak humorek myszko??? Zonka-ja na studiach chodzilam na judo. obowiazkowe:P milego swietowania..tylko nie pij za duzo bo bedziesz umierac tak jak ja ostatnio:* hihihi Sublimko no jeszce nie swietuje ale poije whisky z cola(malego drineczka) Migotka jak małe Migotkusiąteczko?? jak sie czujesz?? Monik942...mimo wszystko wez ten test zrob...nie zaszkodzi..a zdj poslij na klasowy tez chetnie zobacze. a co masz za kiecke? mała czarna?szykuje sie jakas okazja?czy dla Swojego po prostu kiecuszka?Ps misia ja Ci nie chce nic mowic ale po takim poscie to Tobie sie bardziej bielizna przyda niz kiecka hihiihih :P Ps poslij mi tez zdj bo nie ma na klasowym jak patrze teraz Pomarancza...dobrze sie zachowalas ze przeprosilas. a teraz ujawnij sie. nie wiem jak Pysia na to sie zapatruje ale ja mysle ze skoro zdobylas sie na odwage przeprosic to przyznaj sie... mam nadzieje ze ta sytuacje czegos Cie nauczyla. nie wiem tylko czemu nam odwalilas taki numer zamiast sie do nas przyłaczyc...czego np zazdroscisz? tego ze mamy problem z zajsciem w ciaze??czy czego??problemów?bo jak widzisz wszystkie je mamy,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jeszcze raz wysłałam zdjęcia dla tych co nie widzieli.Ktoś skasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pomaranczki.Chcialam Cie zapytac czego Ty nam zazdroscilas??Tego ile musimy z siebie dac zeby byc w ciazy??Tych dni pelnych niepokoju i zalu i cierpienia??Czego zazdroscilas Pysiulce,osobie ktorej nie znasz??A moze tego ze potrafimy sie tu wspierac,doradzac i byc ze soba w trudnych chwilach??Wystarczylo napisac do nas normalnie i tez bylabys jedna z nas.No chyba ze jestes jedna z nas,wtedy to juz inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×