Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

aha...apropo 8marca. dzis mamy rocznice.kiedy te 4 lata zlecialo...uuuu wiem wiem mimo ze nie zalsuzyla chcialam mu zrobic prezent. kupilam zegarek.pani w sklepie mi pokazywala wiele modeli wszystkie na wielkosc takie same...i huj. za mały. nawet nie wejdzie do pol dloni. ....trzeba bylo kupic pen drive 8 gb. dobrze ze tu w uk wszystko mozna zwrocic. kiedys kupialm sobie jeansy w next . bylam w nich na imprezie. ale doszlam do wniosku ze brzydkie sa ..i poszlam oddac:P hehehe oddali mi kase aa..mi kupil roze. jedną. wielce chce dzis spedzic czas we dwoje a tu jakby sie swiat sprzysiagł-najpierw syn kumpla ,ktory sie wprowadzil kolo nas wpadl sobie an neta bo jeszcze nie maja. Jak psozedl to kolezanka zadzwonila ze ida do nas ze swoim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Tą kieckę nałożyłam tak.Chciałam zobaczyć czy będzie pasować.I czy pójdzie do skracania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka- teraz ja Ci po gratuluje. A co do testu to zobaczymy jutro jak jest na prawde. Trzeba poczekac na termin @. A potem to już zastrzyki, jedna dawka szczepionki i zero sexu przez całą ciąże. Boje się, że znowu to się może powtórzyć albo co gorsza juytro się okaże że test znowu oszukał i @ przyjdzie. Monika- nie obraź się ale ten fason mi do Ciebie nie pasuje. Myślę, że w czymś węższym byś wyglądała korzystniej. Sorrki ale chciałaś opinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
To nawet jak się skróci niebędzie pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942..przepraszam ,ze ja tak prosto z mostu ale poslalas te zdj bo chcilas poznac opinie. wiec moja jest taka ze ,z calym szacunkiem ale ta kiecka Ci ni cholery nie pasuje wg mnie. pisalas cos o zmianie dlugosci-wiec mniemam ze masz do tego smykalke albo masz osobe ktora sie zna. jesli ja bym w niej musiala wyjsc i mogla cos zmienic to bym ja przerobila na bombke i do tego szpilki. ale takie masywniejsze..nie na cienkiej szpileczce.gore bym tez przerobila na bez ramiaczek..:) cos w tym stylu http://www.trendylook.pl/sklep/ubrania/sukienki/1595 http://www.nikoletta.pl/i1037_Sylwestrowa_sukienka_bombka_z_brokatem_5017.html te buty to posylam pierwsze lepsze ale chodzi tylko o fason. http://stylistki.pl/przedmioty/buty-gwiazd-szpilki-12687/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwęź ja może troszke. Jesteś szczupła a wogule tali nie widać u Ciebie i skrócić za kolano i jakiś pasek i będzie git. Każdy ma inny gust, to Ty się musisz w tym dobrze czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ...zamotalam. na zdrowy rozum..komu bedzie sie chcilo robic kiecke z kiecki...(no chyba ze maz krawcowa,ale to juz lepiej kupic material albo nowa sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się z każdą z Was, która zobaczyła dwie magiczne kreseczki tak jakby były moje własne:-)) Jestem z Was dumna! Te Wasze dzieciaczki będą też i po kawałku nasze:-) hihi w końcu wspólnie się o nie starałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, na szczescie nie bede miec "przegladu podwozia", wiec to juz jakis plus :):) Na pewno dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza7850-986
nie. tego ze w ogole mozecie sie starac. chciałam tylko przeprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis daj koniecznie znac co powie!! Pomaranczo..doba juz przeprosilas raz. teraz sie ujawnij. a Ty czmeu nie mozesz sie starac? nie masz partnera czy sta zdrowia nie pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina no ulozy sie jak sie uda dalej przejsc. myszko kochane bo ja pisze z doskoku,znow sprzatalam dom..nie wiem po co bo lsni...ale ja mam juz jakiesgos pierdolca..😡codziennie kurze scieram,podlogi.ukladam ladnie poduchy na kanapie itd.. i zaraz bede miala gosci..okazuje ie ze kolezanki chlopak nie przyjdzie bo jednak nie mieli z kim dzieci zostawic a bratu sie nie chcialo kapac karmic i uspiac trojeczki,wiec bedzie tylko ona i sasiedzi nasi( Ci ,ktorych syn wpadl wczesniej) najlepsze jest to ze owi sasiedzi wiedzeli ze mamy dzis rocznice..jeszzce jemu mowilismy (pracuje z moim) ze dzis taki dzien itd...ludzie czasami nie maja taktu. jak w koncu sobie dzis siade to pierwsze co to wypije za zdrowie mamus i pyrtusiów w ich brzuszkach oraz za to zeby w brzuszkach calej reszty naszej pyrtusie jak najszybciej sie pojawily.:)) jesli przeoczylam odpisanie którejs z Was to bardzo przepraszam-nie specjalnie. tylko tak dzis wszystko w biegu buziam mocno!!!!!!! ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza7850-986
nie wazne czemu. powiem Wam tylko ze nie jestem jedna z Was. mozecie mi wierzyc lub nie ale mowie prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie dolaczyc? :) tez sie w sumie zaczynamy starac o maluszka, ostatnio okazalo sie ze bylam w ciazy tylko mechanicznej wiec trza od poczatku, nie moge sie juz doczekac dni plodnych :) nawet nie wiem kiedy beda bo odstawilam antykoncepcje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i ja Na wstępie- sabrinka Gratulacje, nie martw się, bo w Twoim stanie to nie wskazane, dbaj o siebie, zobaczysz wszystko będzie ok, już za 9 miesięcy zobaczysz swoje słodkie II kreseczki :D:D:D Cieszę się razem z Tobą. Dziękuję dziewczyny że jesteście :* My wczoraj przed kłótnią kochaliśmy się a wiem, że wczoraj miałam owulkę, nie nakręcam się, co ma być, w końcu grono ciężarówek się powiększa, a to daję mi nadzieję, że i na mnie przyjdzie pora. Jak nie teraz to kiedyś :D A z tą owulką to wyszło tak ż wczoraj mnie jajniki bolały, a przedwczoraj wyszedł pozytywny test owu, a skoro test owu wychodzi pozytywny, więc owulka jest na nast dzień, więc u mnie wszystko by się zgadzało. U mnie ciut lepiej, jakoś się dogadaliśmy, ale i tak jest mi przykro i pewnie minie kilka dni, żeby mi przeszło. Dzisiaj nie miałam czasu wejść, cały dzień zalatany, wkońcu muszę zacząć pisać pracę więc zaczynam robić kroki w tym kierunku. Lenka - gratki Kochana udanej rozmowy kwalifikacyjnej, teraz to pójdzie już szybciutko, dostaniesz swoją wymarzoną pracę :) Pysiulka a może faktycznie Ty jesteś w ciąży mimo krwawienia, zrób kochana teścik :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo, no to jestem. Wiec tak. Gin powiedziala, ze tak wysokiego progesteronu to ona nawet w ciazy nie miala i, ze przeczuwa, ze owu musiala byc, bo prog jak najbardziej owulacyjny. Powiedziala, ze jak na 4 dni do okresu, to jest baaardzo wysoki. Nie dostalam clo, bo stwierdzila, ze problem nie lezy ani w niemozliwosci donoszenia, ani w niemozliwosci zaciazenia, tylko w mojej glowie. Za bardzo chce i sie blokuje. Poprosila, zebym wziela sobie jakis urlop na dni plodne i pojechala gdzies z mezem i postarala sie odstresowac. Dostalam za to leki przeciwcukrzycowe na zbicie dhea (tak na wszelki wypadek, gdyby cos tam blokowal). 31 marca ide na usg (to bedzie 18 dc, wiec mam nadzieje, ze cos tam jeszcze bedzie widac). Poprosila, zebym na siebie uwazala, bo jak glukoza zacznie spadac to moge czuc sie dosc paskudnie. Na koniec rzucila "wie pani pani Magdo, mysle o tym progesteronie.. gdyby okres sie spoznil, prosze zrobic test" :) I jak ja mam sie nie nakrecac??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba, pewnie, ze mozna:) witamy w Babincu:) Dziewczyny, trzeba tabele zaktualizowac. Tylko gdzie ona jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Zjawiam się w końcu :) Lenka - ooo starasz się o pracę :). Dobrze poszło widzę :). Moje gratulacje kochana :):*:*. Jak samopoczucie? Hmmm i imprezka się szykuje? :) Lilu :) - witaj kochana :). Cieszę się były starania :). Będę 3mać kciuki i myślę że humorek masz dobry :). Sabrina - to jutro już pewne że na betę idziesz, co :)? Aż nie mogę doczekać się wyniku :). Sublima - a Ty chyba będziesz następną testującą, tak? Kiedy spodziewasz się @? :) Oby małpisko nie przylazło! Kropelka - co z Tobą? :( Gdzieś wsiąkła :P? Co z resztą? :) Opowiadajcie Misie :) 🌼 Pomarańczo - jakoś nie wierzę że nie jesteś z naszego grona. Po pierwsze skąd miałaś moje dane skoro nimi operowałaś? Dostęp do tego miał na pewno ktoś z naszej grupy bo tylko nasza ekipa miała adres e-mail. Więc po co dalej kłamiesz? Ale miło że przeprosiłaś, tylko szkoda że nie pod oficjalnym nickiem. Bo jak się nie ujawnisz, to wiem że będziesz dalej się z tym gryźć co zrobiłaś. Ja znowu zrobiłam test owulacyjny, powiedzmy wyszła mniej więcej ta sama kreska. Ale zdążyłam się dowiedzieć, że prawdopodobnie poprzedni cykl miałam bezowulacyjny, więc stąd ta przyczyna, i zacznę działać. Wykluczam ciążę w tym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - będzie git :) Może teścik bedziesz robiła i bedziesz miała dwie kreski. Dam znać co jutro wyjdzie. Boje sie porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam Kochane minął dzisiejszy dzionek? Z tego co czytałam były kwiatki i życzenia :-) U mnie w pracy koledzy zrobili nam niespodziankę i oprócz kwiatów było jeszcze ciasto i drobne upominki :) Tak więc dzień udany. Wyniki TSH odbieram dopiero jutro, ale mam nadzieję, że jest niskie i nie będzie mi mącić przy staraniach. Za to zrobiłam dzisiaj znowu test owulacyjny i znowu wyszedł pozytywny. Fakt, że kreska testowa była jaśniejsza, ale no kurcze. W poniedziałek wyszedł ewidentnie pozytywny, bo obie krechy były mocne, ale żeby po 3 dniach nadal się to utrzymywało, to dziwne. A co u Was?? :-) Lenka bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona 👄 Trzymam dalej kciuki, żeby reszta spraw też się pięknie rozwiązała i ułożyła po Twojej myśli! Pracę dostaniesz na pewno :* Sabrina - Kochana 🌼 dla Ciebie zamiast gratulacji, skoro jeszcze nie chcesz. Chciałam zobaczyć zdjęcie testu, ale już jest skasowane na poczcie, więc nie zobaczę. Zostaje mi cierpliwie czekać na Twój jutrzejszy test bety :-) Malinowa - gratuluję wyników! ❤️ oby pani doktor to dzisiaj potwierdziła i jedziecie na całego z dalsza kuracją. Jeśli w tym cyklu się nie udało, to w przyszłym na bank się uda! Monika chyba lepiej jakoś przerobić tą sukienkę, ale nie wiem za bardzo jak. W tym fasonie nie wyglądasz tak dobrze, jakbyś mogła wyglądać w innym, więc popróbuj przed lustrem co można zrobić z kiecką 🌼 Chociaż ważne, żebyś Ty się w niej dobrze czuła :-) Sublima - jak samopoczucie? Lepiej już? Kwiatek 🌼 i buziak 👄 dla Ciebie na poprawę humoru! Migotka - Kiedy idziesz do lekarza? albo na USG? Chętnie bym pooglądała zdjątka tych maleńkich kruszynek ❤️ ŻonaĄcka - miłego świętowania! Zapowiada się kolacja pierwsza klasa :classic_cool: My dziś na spokojnie, pizza i te sprawy ;-) Osa - Na jak długo przyjeżdzasz? jak długo jesteś na obczyźnie? Mam nadzieję, że wizyta w PL będzie bardzo owocna :) Pysiuleczka - robiłaś kolejny test? ;) jaki wynik? daj znać co tam wyszło 🌼 Lilu - jak się czujesz Słońce? ❤️ Będzie lepiej, zobaczysz. Tylko musisz mu mówić co czujesz, faceci nie są za bardzo domyślni ;-) Klocki lego - wiesz, czasem mało aktywnym staraczkom szybciej wychodzi, niż tym zabiegającym ;-) więc wszystko przed Tobą! 👄 Dorcia - na jakim etapie starań jesteś? wybacz, że nie pamiętam :( ale jak mi teraz napiszesz, to obiecuję zapamiętać ❤️ Ninka - nie martw się o angielski 🌼, sama nie zauważysz jak zaczniesz wszystko łapać :-) chyba wszyscy Polacy wyjeżdzający do UK mają ten sam problem na początku. Pamiętam, że jak pojechałam do Szkocji to też nie mogłam początkowo załapać tego ich akcentu, a "aj" jako przytaknięcie szybko zaczęło mnie wkurzać. Ale po jakimś czasie w końcu akcent wpadł w ucho i dało się przeżyć. Chociaż jak czasem jeszcze mi się zdarzy tam pojechać, to wolę nie wdawać się w żadne rozmowy z lokalnymi mieszkańcami ;-) Rybcia, witaj :-) Pewnie, że można. Prowadzimy tu wspaniałą grupę wsparcia, która jak widać doskonale działa, bo mamy już kilka zaciążonych dziewczynek, a i nowe mam nadzieję niebawem się pojawią :-) Pomarańczo - a czemu Ty nie możesz się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza7850-986
pysiulka, naprawde nie jestem od Was. Dane sama podałas na forum. Przeczytaj swoje wpisy w niektorych momentasz podajesz jakies dane, do tego pod tymi danymi byly ze trzy mezatki, dziewczyny pisaly ze masz czarne wlosy itd i pokojrzylam. To nie bylo trudne. naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - jeśli nawet Wam się nie uda, to rzeczywiście jakiś urlop na pewno się przyda :). Ja biorę urlop w przyszłym tygodniu, bo powinnam mieć wtedy owulację, a poza tym muszę odpocząć od pracy, odstresować się, zrobić porządki w domu i w ogóle, i będę mieć więcej czasu dla męża w końcu. Powodzenia Ci życzę. A powiedz mi jak wygląda badanie na poziom progesteronu i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza7850-986
:( nie staram bo moj nie chce i mi b.ciezko;( naprawde Was a najbardziej Ciebie pysia przepraszam;(;(;( zrobilam to w przyplywie emocji;(;(;(;( zalowalam tego ale bałam sie napisac cokolwiek;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka zastanawiam się czy tą sukienkę da się przerobić na bombkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, czyli szykuje się wspaniały tydzień :-) Oby przyniósł oczekiwany rezultat :-) Będziesz w ogóle miała choć chwilę, żeby do nas napisać? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa czyli wszystko git i trza wrzucić na luz! Pysiuleczka kochanie dla Was moge testować ale i tak wiem że nic z tego - jakoś tak podświadomie czuję ze jest coś na rzczy nie wiem tylko co.... @ ma być gdzieś koło 20 Dzięki Mulwinka za piękny kwiatuch:-) pomaranczko po prostu do nas dołącz:-) każda z nas jest w innej sytuacji ale łączy nas jedno - jestśmy kobietami:-) I to w tak szczególnym dniu powinnyśmy się trzymać razem. Solidarność jajników jak to mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×