Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Witam z rana ;) Sabrinko serdeczne gratulacje kochana! :* bardzo sie ciesze! Lenka wielkie gratulacje! Wiedzialam, ze Ci sie uda :) Sublima bedzie dobrze -nie ma zle! Ostatnio moja znajoma zaliczyla wpadke w wieku.....45 lat.....i za miesiac urodzi coreczke :) dziewczyny badzmy dobrej mysli! Malinowa wierze, ze sie uda! Dobrze, ze zmienilas lekarza. 3mam za Ciebie i reszte dziewczyn mocno kciuki! Ale mi sie nie chce isc do pracy........11 godzin....masakra.... Zycze milego i spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iwo Życzę Ci, żeby te 11 godzin zleciało jak 1 godzina:-) HIhi 45 lat spoko, moj ksiąze powiedział że jak sie uda to na jednym nie poprzestaniemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyy umierammm :(;( poszło wczoraj 12 szampanów na 4-3 osoby :/ siedze w pracy i czułe, że zaraz tu padne- pijana jestem jak nie wiem- ledwo was czytam bo mi się wszystko w oczach przewraca.. najgorsze jeszcze przede mną- jak mnie puści to wszystko.. Mój wczoraj się postarał na dzień kobiet dostałam: kolczyki -takie tylko wieksze kulki http://www.ekskluzywneprezenty24h.pl/bizuteria-swarovski/318-swarovski-srebrne-kolczyki-kule-sztyfty-10mm.html krem do buzi http://www.moda.net.pl/kosmetyki/beauty-balm-perfector-krem-5-w-1 i formę do ciasta w kształcie serca i w niej 9 foremek do mufinek- nie mogę znależć takiej na necie.. pamiętam, ze jak wrócilismy to sie kochalismy :p Mój ostatanio mi mówi, że on naprawdę nie uważa i jak będe w ciaży to się będzie bardzo cieszył :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NO, toż ześ zaszalała. Fajnie ze Twoj jest taki romantyczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec dzien dobry... odezwe sie jak podlecze kaca i wyspelnie aplikacje o prace..mialam dzis zawiezc ale chyba nie da rady bo tam jakies chore pytanie sa i mi trzeba pomocy... Zonka...sok z cytryny i woda z cukrem albo z glukoza jak masz...(polecam pic w kolejnosci-slodkie kwasne..)+ aspiryna na bol pustaczka. ojj bidokuu,tos sie zalatwila.. dzis postanowailam ze juz nie pije nic od poniedzialku.w ogole. bo ja pic nie potrafie i pozniej zdycham jak kot pod płotem..(a od poniedzialku bo pewnie mnie moj doprowadzi w weekend do takiej ciezkiej kurwy ze bede musiala sie upic zeby go nie zajebac zywcem. dziewczynki ja tylko na chwile wpadlam i poodpisuje pozniej Wam po kolei bo teraz nie wiem w co rece wlozyc..(no i musze posprzatac bo mi sie znow wydaje ze jest brudno;/ obsessionnnnnn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzina i 10 minut. Umrę z niepewności plamień brak. Moi znajomy też niby mieli tama mega barierę w głowie, że za bardzo chcieli. Starali się i starali, zaszła dopiero gdy pojechali na wakacje. Dziewczyny planować wyjazd, podobno tak jest u wielu par.Zaplanować wyjazd i może wtedy się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz planujemy - nawet gin mi kazała :P Sabrinka, na pewno będzie dobrze. Pisz od razu jak będziesz wiedzieć! :) A robiłaś jeszcze jeden test ciążowy z moczu dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Kurcze, jest mi tak smutno! Tak bardzo chciałabym z Wami wiecej popisac, a nie wyrabiam czasowo ;( Jestem tak zmasakrowana jak nie wiem:( praca, praca, praca bleeee Wracam padnięta, idę się kąpać i nieraz zasypiam na siedząco czy na stojąco! Sabrinka słońce - trzymam mocnoo kciuki, to już zaraz bedzie wiadomo, jejkuuu:) 🌻 Pysiuleczka - dziękuję za pamięć:* Z pęcherzem już lepiej, biorę sobie furaginę, jutro mam ostatnia dawkę:) Wiecie co , wczoraj napisąłm się winka na ten dzień kobiet i skutek był taki, że w polaczenoiu z furagina zrobiłam się bordowo fioletowa na buzi caaałaaa:D Jak upiór wyglądałam , trwao to z 10 minut, ale ma sa kra!!! nigdy więcej takich mixów;) Lenka - GRATULUJE❤️ z powodu pracy:) I trzymam kciuki za dalszy pozytywny rozwój:) Sublima, czemu Cię taki esmutasy napadły?🌻. A jesli chodzi i Twoje budzenie, to czym jest spowodowane, śni Ci się coś?:( Ja muszę zaraz zapodać sobie drugą kawę bo zasnę przed kompem, a tyle pracy... Mój M przyniosł mi tulipanki wczoraj:) Skromnie, ale od serduszka:) Jeden różowy taki do wazonika, a drugi czerwony (są trzy taki emałe w doniczce). Spędziliśmy miły wieczór i noc:P ;) :D Lilu - co u Ciebie kochana?:) Tak, ja testuję od wczoraj:) Jajnik kłuje, ale testy jeszzce negatywy;) Coś czuję, że koło niedzieli będzie owulka;) Która z Was też teraz na etapie testów owu?:) A która najbliżej testowanka tego najważniejszego?;) Witaj Rybcia:) Napisz coś o sobie i dopisz się do naszej tabelki:) Znajdziesz kilkanaście stron wcześniej:) Żonaącka oj kacyk Cię bidulko dopadł, wiem coś o tym:P Mix według przepisu Lenki sprawdza się:) Dasz radę! Niedługo domek i weekend:) A Twój M poszalał prezencikowo - super;) Bardzo ładne upominki:) Oskaaa - jak tam? Mulwika, malinowa, Migotka, Dorcia, doremika, klocki, Monika - ściskam wszystkie mocno🌻 --> dla każdej po jednym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko nie wolno łaczyć furaginy a alkocholem. Zrobiłał tak kiedyś i miałam wypieki na twarzy i przyśpieszoną akcje serca. Jeszcze chwilę oby sie nie okazało, że to błędnie test coś pokazał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 gratuluje ,Masz 3-4 tygodniowego pyrtusia w brzuszku:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka...do Ciebie chyba nie dotarlo jeszcze ze jestes ... W CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo hejo :). Jak cieszę się że dzisiaj jest ostatni dzień w pracy :D. W końcu weekend :). Wczoraj dzień miałam zagoniony, miałam paru gości, kwiatuszków się trochę uzbierało :). A od męża dostałam bukiet kwiatuszków i perfum. I powiedział że jak będzie weekend to zabierze mnie gdzieś, np. do kina czy aquaparku w ramach dnia kobiet - taki dodatek :). Kochany jest :). Ja już mam dla niego prezent na Dzień Mężczyzny - też perfum jego ulubiony :). Sabrinka trzymam również mocno kciuki :********** 🌼. Czekam z wielką niecierpliwością na wynik :). Dziewczynki co Wy tak pochlałyście hihi :P, kurde jak ja dawno nie piłam alkoholu, masakra :P. Może w ten weekend napiję się gina z tonikiem i lodem i cytrynką - mmm :). Albo też Martini :D. Dzisiaj mam wypłatkę, i spotkanko twarzą w twarz z szefem. Muszę z nim porozmawiać na temat mojej kierowniczki. Trudno, niech się już dzieje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie pięknie SUPER SUPER SUPER SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Jejuś jak ja się cieszę :) :* Juhuuuu coraz więcej ciężaróweczek kochanych :* 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, udalo sie!!!! :-) Gratulacje!!! Kochananiska beta to jak jej nie ma wcale a u Ciebie jest w sam raz na poczatek ciazy!!!! Sciskam i moc calusow przesylam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride wysłałaś testy owu?Czekam już parę dni i nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, aktualizuję - nie wiem czy coś się nie zmieniło, jak tak to poprawcie. I Staraczkę Monisię zostawiam, bo wierzę, że wróci! :) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Pysiuleczka8.........24............2................4.03. .........Śląskie malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... ...??? Migotka80............25............3.............................. ??? Sabrina79127........25............2 ..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×