Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Kurcze dziwczyny ale nam sie to grono ciężarówek szylko powiększa:-) Widać ze wiosna szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, już zmieniam :). Super że jest coraz większe grono zaciążonych, oby tak dalej :) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Pysiuleczka8.........24............3................30.03. .........Śląskie malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... ...??? Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze widzę ? Sabrinka będzie mamą ? Gratuluję kochana 🌼 Strasznie się cieszę, że jest nas coraz więcej. Niedługo wszystkie dołączą do grona przyszłych mamuś i trzeba będzie zmienic tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój termin porodu jest już znany, wpisywalam go już. STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarbrina GRATULACJE!!! super ze kolejnej z nas sie udalo :) zanim wiosna w pelni nas przywita to wszystkie bedziemy ciezarowkami ... :) Ja wczoraj tez z moim mezusiem popijalam sobie winko i fajnie spedzilam wieczor :) naszczescie kaca dzis nie mam ... ufff ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witam was ja dopiero teraz jestem. Wcześniej sprząłam chatę. Sabrina no myślę że ją skrócą do kolan.Wiedziałam że będziesz miała wysoką betę że jesteś w ciąży. ŻonaĄcka śliczny prezent. A u mnie już 3 lub 4 dzień jajniki bolą.Śluz wodnisty leci.Jak poleci to myślę że @ przyszła a tu nie ma.Dzisiaj 39 dzień i niema temp 36,8 o 4 kreski mniej.Spanie męczy.Po śniadaniu poszłam do łazienki poczułam zapach perfum zaraz kaszlałam i na wymioty. Poszłam do innego pokoju za chwilę znów podrywanie na wymioty, ślina gęsta,oczy mokre od tych podrywów.Myślałam że zaraz będę wymiotować.Słoneczko świeci. Chyba odwiedzę gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride jak z tym testem owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządkuję chronologicznie :) Poprawiam też Monikę, żeby było bardziej przejrzyście. STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36......... prawd. 8.03 .......WLKP Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Jeszcze raz: STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO monika942............25...........36......... prawd. 8.03 .......WLKP malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki :-) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO monika942............25...........36......... prawd. 8.03 .......WLKP malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie mulwika..............29.........4............22.03.2012.......dolnośląskie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikazwieluniaxs
"ślina gęsta,oczy mokre od tych podrywów.Myślałam że zaraz będę wymiotować.Słoneczko świeci.Chyba odwiedzę gina" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie do Was..co prawda z nieco innej beczki w ogole niz ciaza itd.. ale czy mialbyscie odwage ,zeby nagle..z dnia na dzien postawic wszytko na 1 karte i zmienic cale swoje dotychczasowe zycie?..mam na mysli zmiane domu..zzmiane miasta w ktorym mieszkacie..zostanie tak na prawde tylko z 2 czy 3 walizkami osobitych rzeczy..?czy zdecydowalybyscie sie na tak odwazny i radykalny krok wiedzac ze nie bedzie juz odwrotu od tego? mowie o takim czyms w sytuacji gdyby partner Was nie szanowal...gdybyscie nie czuly sie kochane i prawie sie nie smialy przez to wszystko?gdyby on na pytanie dlaczego tak mnie nie szanujesz odpowiada w stylu: ty mnie nie szanujesz bo mnie budzisz ze chrapie w nocy;/ albo nie szanuje cie bo ejstes nie do zycia..(nie do zycia okresla kobiete ktora: stara sie jak moze ,mimo ze malo zarabia ,zawsze ejst przy nim ,dba o niego kocha,gotuje ,sprzata ,wybacza nawet to czego nie powinna itd.. jesli nie czulybyscie sie szczesliwe ..za to wiecznie on wzbudzalby w was poczucie winy? pytam Was bo musze sie poradzic,czuje ze przede mna sa wielkieee zmiany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nic nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już mogę napisać bo man wynik. Wiec tak mój dokładny wynik 54,81 mIU/ml Mieszcze się w przedziałach: 3-4 tydzień jest od 5.8 do 71.2 4-5 tydzień 9.5 - 750 DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!! WAM wszystkim, jesteście kochane naprawdę. Dzięki Wam uwierzyłam, że się uda i teraz tylko ją trzeba utrzymać. Dziękuje naprawde ( aż mi łezka poszła) wspieracie mnie strasznie. Teraz może napiszę troszkę złosliwie ale jak widać mój pęcherzyk 25 mm nie był przerośnięty :P Ja wierze, że każdej z nas sie uda i jak Born zauważyła trzeba będzie zmienić temat naszego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka - to na pewno byłby trudny krok... Ale jeżeli w perspektywie ma się życie, z kimś kto nie daje szczęścia, nie szanuje, to chyba najlepsze wyjście. Ale najpierw poważna rozmowa. Czasem trzeba kimś na prawdę wstrząsnąc, żeby zobaczyl jak się zachowuje i że trzeba coś zmienic. monika- to ja juz za pracę poczty nie odpowiadam, nie powiem ci kiedy ci to dojdzie bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, to trudna sprawa. Nie możesz tak naprawdę patrzeć na to, co ktoś obcy Ci doradza, tylko kierować się swoimi odczuciami i intuicją. Nasza kobieca intuicja często dobrze nami kieruje, w taką stronę, żeby było nam lepiej. Jeśli uważasz, że faktycznie jesteś mało szczęśliwa, źle Ci, nie czujesz się kochana i szanowana, a przede wszystkim wszelkie rozmowy w tym temacie nie przynoszą upragnionego rezultatu, to zrób coś z tym. Jeśli zostaniesz i będzie gorzej, później możesz bardziej żałować. Jesteś jeszcze młoda i całe życie przed Tobą. Wiem, że wszelkie duże zmiany są początkowo straszne, ale nie ma rzeczy, do których człowiek by się nie przyzwyczaił. Tym bardziej, jeśli w końcu będzie się lepiej czuł niż przed zmianą. Przemyśl to dobrze, ale nie bój się zastraszania, że niby sama sobie nie poradzisz czy coś w tym stylu. Naprawdę, mogę się założyć, że jesteś silniejsza niż Ci się wydaje!! Powodzenia! Trzymam kciuki, żebyś była szczęśliwa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka mi az lezka stanela w oku jak przeczytalam:) mycha my sie bedziemy wspierac zawsze-czy to jako staraczki ,przyszle mamusie czy juz mamusie..po to ma sie Przyjaciołki.Sa wirtualne,ale jak dla mnie -Wspanaiałe. ❤️ Born a jak zaczac rozmowe jesli kazda proba (kochanie,prosze pogadajmy powaznie) konczy sie z jego strony nerwami,chamskimi tekstami..(wiedzialem ze za chwile cos powiesz,chcesz mnie wkurwic itd) Pisac list tez probowalam. wiem ze ja znow to samo..jakies doly itd..ale jesli czegos nie zrobie ze swoim zyciem to zrobie sobie bo ja ktoregos dnia nie wytrzymam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika racja. tylko tak i sie wydje ze takie wsparcie ,szczere opinie moga pomoc.ja wiem ze ani jedna z Was nie powie: spakuj sie dzis i odejdz bo nikt za mnie decyzji nie podejmie.ale to tak jak z naszym wspieraniem sie w zwiazaku ze staraniem o Dziecko. Jedna druga wyslucha,poradzi ze moze warto zrobic takie badanie,sprobowac takich witamin albo jakiegos sposobu na relaks..czy jak sie polapac w NPR itd. po prostu wtedy czlowekowi jest latwiej bo w pewnym sensie czuje ze nie zostal z tym sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, kochanie - ja Ci już wszystko napisałam na gg... Ale jeśli pytasz czy potrafiłabym.. Tak, potrafiłabym (zrobiłam coś podobnego, tylko bez przeprowadzki) i Tobie też radzę, żebyś zdobyła się na odwagę. Dasz radę, jesteś dzielną, twardą babą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj, no to nie wygląda to ciekawie. Kochana tak jak dziewczyny piszą powinnaś zrobic co Ci podpowiada intuicja. Ciężko tak doradzic, w tę czy w tę stronę, bo to poważna decyzja. Ale szacunek do siebie jest najważniejszy. Jeżeli nie jesteś szczęsliwa, to chyba nie ma sensu się męczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena- ja też byłam w podobnym związku pewnego dnia powiedziałam dość i odeszłam od niego. Chwile pożniej poznałam mojego obecnego M ( tylko mnie nie besztajcie prrosze) Po miesiącu znajomości ustaliłam z mojim M, że albo zamieszkamy razem i będzie ok albo rozstaniemy się. Wyprowadziłam się z domu rodziców do innego miasta i od tej chwili mija już 5 lat. Warto ryzykować!! Kto nie ryzykuje ten nie ma szcęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, pewnie, że się wspieramy i nadal będziemy. Chodziło mi o to, że sama musisz być pewna swoich decyzji. Ale szczerze, ja bym pewnie zwiała od takiego kogoś :P W sumie kiedyś spotkałam podobnie zachowującą się osobę, ale w porę się opamiętałam ;-) Sabrinka raz jeszcze serdecznie gratuluję!! :-) Mam nadzieję, że będzie wszystko super i dzidziuś będzie rósł jak na drożdżach :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina a pisałam Ci ze to nie rpzerośnięte. trzeba słuchac starszych:-)) Lenka, ja tak zrobiłam kilka lat temu. zostawiłam faceta z którym byłam 7 lat. wyszłam z walizką niemalze. zostawiłam mu mieszkanie w warszawie. nei załuję, nie przepłakałam ani minuty. Jak odeszłam w końcu zaczęłam żyć, śmiać się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×