Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

moze zaczne..posmiejecie sie kiedy mialam 17 lat pierwszy raz sie upilam.masakrycznie z reszta.byla ze mna przyjaciolka i jej chlopak. postanowilam wytrzezwiec na polpietrze na klatce schodowej bo nie chcialam zeby mnie mama zobaczyla w takim stanie....oboje mi towarzyszyli....i wszystko by bylo ok,gdyby nie to ze zasnelam jej facetowi na ramieniu a obudzilam sie glowa w jego kroczu...na co ona skwitowala: rownie pijana jak ja...tak slodko spalas...glowa Ci sama spadla/ nie chcielismy Cie budzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, Lenka - Ty swintucho:) Ja w tym momencie nie przypominam sobie niczego strasznie smiesznego, serio. Synapsy mi dzisiaj nie wspolpracuja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moze sie synapsy jeszcze dzis złącza Malinko łoo ja mam kilka takich...odnosnie niektorych zastanawiwm sie czy powiedziec hihih bede tak za pol godzinki,chyab ze kolzeanka wpadnie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze literowki - drinki zaczynaja dzialac:) No ja tez nie bede dluzej - siedze w autobusie, tel na 40% baterii, a przede mna ze 2 h drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Ja na chwilke..... :) Sabrinka!!!!!!!!!!!!!!- mamasita :) Gratulacje :) KropelkaRosy- a u mnie ok... po staremu..... :)..... niedlugo mozna zaczac staranka :).... a mnie nie bedzie w domku :...:( .... nastepnymm razem :) No ja pisze zeby was pozegnac na ok. tydzien :).... jade do Pl :) Pozniej wszystko nadrobie :) Mam nadzieje ze grono mam sie powiekszy..... :) Badzcie grzeczne..... Buziolki dla kazdej i [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pikne panie:-) dotarlam do domku gloodna jak wilk:-) widzę wieczorek się rozkręca:-)Milusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dołączam... piję zdrowie bardzo przyszłych i mniej przyszłych mamuś i dziedzinek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam recepty leki wykupiłam nie wszystki tzn mniejszą połowę. masakra te ceny za duphason zapłaciłam 30zł;/ masakra a kupiłam trzy opakowania, a to dopieru poczatek. Gdzie jest ta refundacja, na takie rzeczy powinny być refundowane!! Jak się zmieszcze w 200zł za te leki, które przy tych dawkach starczą max na 1,5 tyg. Lena - też piję z toba ale ja mam wodę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem Sabrinka wiem ile te leki kosztują ale czego się nie robi dla dzieciątka:-)) Kontynuując tydzień kłótni dzis była moja kolej> powodem była adopcja. Moj książę stwierdził, ze nie byłby w stanie wychowywać adoptowanego dziecka bo to nie jego krew. a to wszystko było w kontekscie co bedzie jeśli nie uda nam się zrobiłć własnego? wiec teraz siedze samotnie popijajac wino, paląc papierosa i chlipiąc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka ja też miałam takiego kolegę który tylko przychodził coś pożyczać lub jak zepsuł się jemu komp lub nie miał neta to siedział do 22 i ściągał muzykę lub na necie siedział.Normalnie ja tu zasypiałam już każdy chciał się położyć a ten siedzi.Powiedziałam że chcę się położyć jestem zmęczona mówi zaraz idzie i co minęło 10 min i dalej siedzi powiedziałam jeszcze raz że jestem zmęczona chcę się położyć i rodzice też w końcu wstał i poszedł.I tylko przychodził jak coś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Moje wspomnienie co pamiętam a jest jak narazie jedno. Niepamiętam ile miałam lat wiem że chodziłam do przedszkola.Jechałam 1 w przodzie rowerem potem tata i brat i mówili że jedzie samochód żeby zjechała na bok a ja zamiast na bok wjechałam do rowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima w sumie każdy ma prawo mieć na ten temat swoje zdanie.. nie możesz się na niego obrażać bo jak on tego nie czuje no nic nie zrobisz.. ale o czym wy gadacie w ogóle- uda wam się na pewno :) teraz tak mówi a jakby przszło co do czego może by zmienil zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki, te zaciążone i starające sie. Mulwinko ja oficjalnie staram sie 2cykl, ale wspołzyje z męzem już 3 lata bez zabezpieczenia i nadal nic :( Lenka słoneczko moje jesteś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Rodzice małego jadą wyjechali busem o 18:30.Zobaczymy jak mały zareaguje czy nie będzie płakał.Jak przyjechali goście do wujka niechciał iść ale nie płakała a do cioci poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a oni tylko na te urodziny przyjadą ?? na ile ? i potem znowu wyjeżdzają na długo ? Oni zbierają na coś pieniądze, że tak jeżdzą bez dziecka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ŻonaĄcka oni przyjeżdżają na 2 tygodnie bo tyle tylko dostali wolnego.Po 2 tygodniach 25 marca jadą z spowrotem do pracy. Jadą żeby spłacić jak najszybciej kredyty i też nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamierzają kiedyś wrócić do Polski ?? oni mieszkali z wami ? czy mają własne mieszkanie ?? a Ty chyba nie pracujesz co nie ?? Nie chciałabyś z nimi pojechać ?? załatwili by ci jakąs pracę.. mogłabyś odłożyć kasę na przyszłość.. bo z czego utrzymasz dziecko ?? Ja bym się nie zdecydowała na dziecko nie mając pracy, żadnego macieżyńskiego ani nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No oni wracają do polski raz na 2 lub 3 miesiące i mają wolne zależy jak im dadzą 2 tyg lub 3.Jeśli chodzi o mnie bym wolała napisać na email.Masz może? Możesz podać? No oni mieszkają z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Napisałam ci na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witam was dziewczyny. Teraz ja jestem 1. Ich jeszcze nie ma jadą już 14 godz.@ też nie ma już jest 40 dzień.Jestem niewyspana od godz 4 nie śpię.Czuję jakbym miała oczy wielkie.Jajniki cały czas bolą.Wczoraj 2 syfki na twarzy wyszły.Tak czy owak się zarejestruje do gina.Niemoże być że 40 dzień @ nie ma i normalne.Spytam się o badania hormonalne mam nadzieję że da.Badań hormonalnych nie miałam jeszcze ani razu robione.I teraz strasznie mnie mdli. A co u was?Śpicie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jedno mnie coś zaniepokoiło niewiem jak to napisać.Chodzi o intymne sprawy.To niejest w pochwie jest to po boku.Prawa strona jest ładnie a lewa strona jakby narośl niejest to ani zaczerwienione tylko boli niemogę ani dotknąć ani umyć.Niewiem co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tylko na chwilkę :) Czekam aż załadują mi się filmiki z ćwiczeniami potem idę wykąpać się, zjem śniadanko i na kawkę do sąsiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobiety czy wiecie że dziś jest dzień Mężczyzny? Biegusiem po kwiata dla swojego ukochanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tym dniem chłopaka to różne teorie.. ja nie mogę się przekonać do tej daty- cicho w mediach i gazetach.. bardziej mnie przekonuje data 30 września..bo wtedy też jest dzień chłopaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Niemam dla was dobrych wieście przyszła wstrępna @ przed chwilą. Ale mnie mocno dół brzucha boli aż musiałam wziąść nospę forte.Jak narazie mocno boli.Ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ale chyba nie jestes zaskoczona i my tez nie skoro mowisz ze ostatni raz wspolzylas na poczatku stycznia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No ja jestem trochę zaskoczona bo przyszła @ w 40 dniu.Mi się wydaje że długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×