Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Bo ja jestem po dwóch poronieniach i po leczeniu a to wszystko jest na to aby teraz już się udało i donosić ciąże. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika, daj spokoj, nie musisz przepraszac za taka mala rzecz:) troche pozmienialam, zeby mozna bylo szybko kopiowac staraczki do przyszlych mamus:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby szybko udało się przekopiować wszystkie Staraczki do przyszłych Mam :-) Sabrinka, teraz będzie dobrze, zobaczysz! :-* Dużo tego masz, ale lekarze pewnie lepiej wiedzą co robić! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka znów pijesz ?? Ja jakoś otrzeźwiłam :) ale jutro kolejna imprezaa .. szefuncio zaprosił nas do siebie :) Kurde jak się okaże, że jestem w ciąży to nie wiem co z tego mojego picia wyjdzie :) wiem wiem dzidiza jest chroniona :) Lenka pakuj się i wracaj do Polski- znajdziesz tu pracę szybciutko.. :) poznasz fajnego faceta i wtedy dziecko przyjdzie bardzooo szybkooo.. nie spróbujesz to się nie przekonasz :) powiedz, że to przerwa między wami- kto wie, jak ci sie w Polsce nie uda to będziesz mogła wrócić.. pomyśl, że jakbys była juz w ciąży albo po porodzie to co twój będzie komentował, że masz brzuch nie taki ?, że się zmieniłaś- jak on nie umie rozmawaiac teraz to co będzie jak dziecko przyjdzie na świat ?? wtedy zaczynają się problemy.. a ty zostaniesz z nimi sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wznosze toast: -za wszystkie Mamusie majace pod sercem -za Wszystkie te małe Pyrtsuie ktore sobie wlasnie urzadaja swoje M1 na najblizsze9 mies( w przypadku Born na nieco krocej od tej chwili bo juz 11 tydz;) ),zeby byly zdrowiutkie przede wszystkim,sliczne jak mamusie i zeby Wam daly popalic hihi-tak w pozytywnym sensie-zebyscie odczuly co znaczy miec Pyrusia w doku i wstawac co godzinke-przewinac nakarmic utulic i zobaczyc najcudowniejszy usmiech na ziemi:))) i sie z tego cieszyc:))) -za Wszystkie przyszle Mamusie- zeby Wam jak najszybciej zaczely przeszkadzac ukochane zapachy,zebyscie ziewaly co 5 minutek i zeby bolaly cycuchy-w jak najbardziej pozytywnym tych słów znaczeniu-i zebyscie z tego powodu porobily tetsy- i zeby na nich wyszly tłusciuuuskienkie kwie kreseczki!!!!! mam nadzieje ze sie nie pogniewacie na mnie ale tak sobie mysle ze jak kobeita tak bardzo pragnie tego Pyrtusia to nawet poranne wymioty ją ciesza. i bolace cycuszki..i wszystko co ma zwiazek z tym...ze W NICH DWA SERCA BIJA !!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc za wszystkie mamusie majace pod sercem pyrtusie* sorki za bledy...4 drink "łiskacza robi swoje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa...Sis..hehehehe wariatko mała. polac jej...a kto jąbedzie z ziemi zbierał ...co?? normalnie Kosiam Was!!!!!!!! (tak po siostrzanemu,zeby bie bylo;):P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktooo!!!! no bez jaj nie mowice ze ja tu samaa siedze i chleje:P )zonka ,mycha wybacz ze nie odp dzis na Twoj post,ale czytalam. dzis nie mam sil juz o tym pisac co mnie boli.takze kochane ja widzialam co pisalyscie ,ale odpowiem jutro. i na milosc boska nie miejcie mnie za jakas pijoczke ,pleasee ok? ja tak tylko ost 3 razy pod rzad....stres i bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka a co bedzie
jak twój wróci z pracy i zobaczy że pijesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! Ja jestem! I bede dosc dlugo, bo teraz siedze w miejskim, jade na zachodni i przerzucam sie na autobus do domu:):) Lenka, pamietaj o ostatnim kacu i nie przegnij tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sis spokojnie. kacowie tez dam rade. pomaranczo..po 1 to kto powiedzial ze jest w pracy?po 2 nawet jakby byl to co,na kolano mnie wezmie? po 3 chcesz wiecej inf-pisz na czarno. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczkom dziekujemy, odpowiadamy na bezsensowne pytania tylko "czarnulkom" :) Lenka, ale kac kacem poganiac nie moze:):) Przed wyjsciem tak dla jaj zmierzylam temp (tak, wiem, ze mierzy sie ja wieczorem). Na razie jestem spokojna, bo bylo 37.5, wiec jestem przynajmniej pewna, ze nie chlapne krwia w autobusie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh Sis dobre, hahahahahahahahahh Ps mysza a mozeeee....Ty...:D???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps ...sluchajcie. kolo nas wprowadzili sie nasi znajomi z 3 dzieci..7 .14 i 16. non stop dzieci u mnie na necie siedza..tak jak teraz ja siedze pije bo moj pojechal do kumpa)(wyobrazcie sobie ze przeprosil..) a dzieci ze mna..nosz kurde. glupio mi ich wyprosic ale chcialabym zostac sama. jakies pomysly???proszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, nie, ja na bank nie, bo bol mnie juz rozsadzachwilami, czuje sie jakby lada moment mialo ze mnie wyplynac cale wnetrze:D Co do pomyslu, to nie mam pojecia. Zawsze mozesz udac , ze musisz nagle wyjsc, albo po prostu powiedziec, ze jestes zmeczona i chcialabys sie polozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko powiedz min grzecznie ze jestes zmeczona i chcesz zostac sama i niech przyjda innym razem ... Twoj Cie przeprosil ... to ladnie z jego strony i oby juz nie musial wiecej przepraszac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze okazalam sie niegrzeczna bo maly chcial grac-a kiedys mi wirusów nałapał.powiedzialam najgrzeczniej jak umialam: sory ale chcez posiedziec na neci ok..ale nie na grach bo ja mam zaduzo waznychrzeczy na komputerze i nie chce ich znów stracic przez wirusy... trudno...sory ,ja nie bede robic za nianke..oni maja swiety sposkoj a ja mam sie uzerac???;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena zdrowko! :-) ktory to juz drineczek? Tez bym sie chetnie napila ale jedziemy zaraz do tesciow. Powiedz gosciom, ze dzisiejszy czas na neta sie skonczyl, zeby jutro przyszli i juz ;-) a jutro im powiesz, ze sprzatasz i nie moga wejsc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulwika..malego sie pozbylam dzieki tekstowi ze nie ma grania:P a na ich laptopie neta nie lapie u mnie w domu..zycie. mala jeszcze jest;/ na laptopie nie siedzi ale siedzi na kanapie... co do drinka..nie licze. ale chyba 5 albo 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, ze poszla :-) Mozesz sie spokojnie zrelaksowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki ..taka moja propozycja...jak Wam sie nudzi itd to moze dzis popiszemy na smiesznie? jakie macie najsmiejszniejsze wspomnienia?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×