Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Lenka komu wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki ;) 🌻 Jak tam mija sobota? Ja dziś mogę się poopierdzielać, bo wczoraj sprzątnęłam domek i dziś mam luz. Z okazji dnia faceta (oprócz życzeń) zrobiłam (jako prezent) dla swojego męża kawkę ;P A on dla mnie śniadanie prosto do łóżka :) Świeże mamusie Doremi-ka, Migotka, Sabrinka jak się czujecie? Jak zareagowali Wasi mężowie na tak cudne wiadomości? Przyszli dziadkowie już powiadomieni? Monika ja w ogóle nie jestem zaskoczona, bo już parę dni pod rząd pisałaś że czekasz na @ Lenka - podjęłaś jakąś decyzję? Co u reszty słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No pisałam że przyjdzie ale niewiedziałam że dzisiaj.Ale i tak idę do gina.Się zarejestruje w poniedziałek.Będę miała jeszcze najgorszy dzień 3 i jeszcze w swoje urodziny. W swoje urodziny mam do dęntysty czy można podczas okresu iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kac. wody. decyzja i tak i nie. umieram. wiecej nie pije. 3 kace pod rzad to o 2 pod rzad za duzo. buziak dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika : według wierzeń wielu kultur miesiączkująca kobieta jest opętana przez diabła! takze ja bym z tym stomatologiem poczekala... sory nie gniewaj sie ale co to za rodzice...co to za matka która zostawia na kilka mies niemowle...no bez jaj.;/;/ ja rozumiem wszystko kasa kasa...ale dziecko mozna zabrac ze soba i oplacic nianie na godziny pracy-i i tak by zostalo na bank z wyplaty. a malego powinna miec przy sobie....sory za opinie ale nikt mi nie powie ze to jest normalne. chocbym tonela w dlugach swoje Malenstwo mialabym przy sobie!!!!!!!!i tak posapilaby kazda szanujaca swoje dziecko kobieta.Mama przez duze M. Ps krostka Ci sie zrobila ..moze od depilaci gdzies sie ciachnelas np maszynka czy cos..co do okresu..nie rozumiem czym jestes zaskoczona.przeciez wiedziaalas ze nie ma opcji zebys byla w ciazy wiec sie powinnas cieszyc ze jest. Sublima dziekuje kochana za wypicie miedzy innymi za moje zdrowie jako mniej przyszlej mamusi :* jakbys dzis pila..to prosze wypij za to zebym ja juz wiecej nie pila:P odnosnie tej adopcji co pisalas-to ja siue zgadzam z dziewczynami ze nie ma co gadac o tym bo to nie bedzie konieczne:))):* Sabrinka no masakra z tymi cenamil. w uk kobieta w ciazy za leki nie płaci..a w tej Polsce to zawsze cos musza wymyslic;/;/;/;/;/;/Dziekuje ze ze man piłas:* kochana Ty moja. Dorciu a jak mija poranek?wstalas juz w ogole? Zonka a co cwiczysz ze piszesz o filmikach? Lilu kochana ojj ale masz fajnie z tym swoim:))))) sniadanko do łozka...zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🌼Kobitki!-Lenka współczuję kaca,fajnie się pije a następny dzień jest najgorszy jak się przegnie,ja też tak mam że umieram na drugi dzień,no ale raz nie zawsze,dwa razy nie wciąż.! Tak wogóle ja powinszowałam moim chłopakom,zrobiłam ciasto pyszną kawkę,potem jakiś obiadek dobry,se myślę niech mają miły dzień! U mnie pogoda do bani,normalnie deprechę ,można dostać,cóż w marcu jak w garncu! :)Miłej soboty życzę Wszystkim[ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka.To znaczy jakbym poszłam z @ do dętysty coś może się stac? Mama mówi że bym mogła dostać krwotoku to prawda? A co do rodziców ja się nie wtrącam.Mówili że do końca roku chcą jechać chcą jak najszybciej spłacić kredyty i potem będą pracować w polsce.A co do okresu to wiem że nie jestem w ciąży tylko jak pisałam że jestem zaskoczona bo tak długo nie było i teraz mineła 1 godz i już podpaska pełna.Myślę czy to normalne przy 1 dniu. A syfy mam na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Witam ponownie! Miałam się odezwać 9 marca, nie wiem czy pamiętacie bo to było trochę dawno.. 9 marca miałam dostać okres bo 2 ostatnie były tylko plamieniami no i jak na razie 3 tez nie widać.. zrobilam kolejny test rano i znowu negatywny.. tak więc jak mówiłam wybiorę się do lekarza.. a na piersiach i na brzuchu wyszły mi licznie niebieskie bardzo widoczne żyłki.. i już od ponad tygodnia mam ciągłe bóle jajników tak jakby aż mnie coś tam ciągło.. i pojawił się biały w dużych ilościach gęsty śluz a owulacje jeśli miałam to dużo wcześniej, teraz na pewno jej nie mam.. już totalnie nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
a i zapomniałam jeszcze napisać że od 4 dni mierzę temperaturę w pochwie jak się tylko przebudzę rano i w : 1 dzien bylo 37.4 2 dzien 37.3 3 dzien 37.0 a dzisiaj 37.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
proszę o pomoc te niebieskie żyłki na piersiach słyszałam jak kobieta jest w ciąży.Dziwne że ci wychodzą testy negatywne.Może zrób w poniedziałek betę hcg będziesz wiedziała czy jest w ciąży jak jesteś to do gina jak nie to też do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
właśnie wiem i dlatego strasznie mnie to dziwi aż wręcz denerwuje gdy ciągle te testy wychodzą negatywnie, w ogóle biust mi zdecydowanie urósł i to o cały jeden rozmiar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jedynie co ci pozostało to zrobić betę. Kiedy masz mieć @? I testy robiłaś przed @ czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
wczoraj powinnam dostać wiem wiem to dopiero jeden dzień ale ja już 3 miesiące nie mam normalnego okresu.. test zrobiłam także wczoraj.. teraz już na pewno pójdę na tą bete jak oczywiście do poniedziałku nie dostane okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Trzymam kciuki żeby była wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
nie dziękuje by nie zapeszyć:) a tak odnośnie właśnie tej bety to ja jeszcze nigdy tego badania nie robiłam i jaki w ogóle wynik ma wyjść jeśli bym była a jaki jeśli nie.. tam będzie jakaś norma napisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
a i czy na czczo mam zrobić te badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
a na czczo mam zrobić te badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
No tam jest norma.Jak będzie powyżej normy to znaczy że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
o właśnie też to sobie wyszukałam w internecie:) Dziękuję Ci bardzo za pomoc:) Odezwę się jak już coś będę wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nie, nie trzeba. Jedzenie nie wpływa na wydzielanie hormonów ciążowych. Możesz spokojnie zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedź111222333
Jeszcze raz dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale dół mocno brzucha boli.Mocno boli prawy jajnik lewy lekko ćmi chyba zaraz wezmę znów nospę. Oprócz tabletki jak można jeszcze złagodzić ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dysmenorrhoe - bóle pojawiają się przed lub na początku miesiączki - częściej u kobiet, które nie rodziły. W przypadku silnego bólu potrzebna jest pomoc lekarska, gdyż przyczynami zaburzenia mogą być mięśniaki, stany zapalne przydatków, zrosty pozapalne, jak i też np.: zaburzenia pracy jelit, kamica dróg moczowych. Oligomenorrhoe - Nieregularne, długie cykle (powyżej 35 dni), połączone z brakiem menstruacji - powodem braku okresu (oprócz ciąży) najczęściej jest brak owulacji. Za dysfunkcję owulacji odpowiadają m.in.: - torbiele jajników - niedoczynność, nadczynność tarczycy - menopauza i inne. Napięcie przedmiesiączkowe (PSM) - jest to zespół dolegliwości, które znacznie obniżają samopoczucie i wiąże się z takimi objawami jak: - trądzik, wypryski skórne - zatrzymywanie wody, obrzęki- wzdęcia i ból brzucha - ospałość, zmęczenie, drażliwość - dekoncentracja, zmienność nastrojów Te Dysmenorrhoe lub Oligomenorrhoer myślę czy tego niemam to jest związane z zaburzeniami miesiączkowania.A PMS widać że mam. A ta narośl po lewej stronie nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie raz jeszcze:-)) Macie rację, zostawiamy tez temat póki nie będzie trzeba o nim mówić. Zaczyna mnie ogarniać panika przed egzaminem. Kurcze normalnie taki ogrom materiału na studiach opanowuje się w rok akademicki:-( zegarek tyka jak bomba..... Lenka, następny toaścik wznoszę za Ciebie i Twoje marzenia:-) jakiekolwiek by były:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Już 2 nospa i nic nadal boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Leżę cały czas tylko wstałam zmienić i wziąść nospę i nic. Czy to jest normalne że tak mocno boli? Czy jednak powinnam się nie pokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×