Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość 3 lata po
ewelinaewa ale pierdolisz czyli chciałabys aby porwali twoje dziecko bo ktos bagaty zapewni mu wiecej niz ty jebnieta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata po
twoje dziecko by nie pamietało a ty?jako matka?mogłabys tak zyc? normalnie ziazi w główke masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie czytac naucz:O Napisalam, ze jesli juz porwali ja to mam chociaz nadzieje, ze trafi do rodziny, ktora bedzie ja kochac i dbac o nia. A nie, ze dobrze zrobili porywajac:O Chyba lepiej jakby trafila do takiej rodziny niz mialaby zostac porwana np. dla narzadow badz dla jakiegos pedofila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata po
jesli juz porwali - MA SIE ODNALEŹĆ- /MAJĄ JĄ ZNALEŻĆ!!!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze ty pokrzyczysz na forum, ze ma sie odnalezc to nie oznacza, ze tak bedzie:O Oczywiscie, ze tak by bylo najlepiej, ale rzadko odnajduja sie zaginione dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytoti yp
ludzie sie za duzo amerykanskich filmów naoglądali..ciężko mi uwierzyć by sami rodzice sprzedali to dziecko komuś, nie wiem oddali...albo co najgorsze....coś się stało i chcąc uniknąć sprawy o zaniedbanie ...matka coś zrobiła temu dziecku.. uważam że to naciągane ... nie wierze że mogliby coś takiego zrobić.. pamiętacie dziewczynę z Sopotu jak zaginęła? też mówili że mama jej na wizji ubrana umalowana bo według nich powinna w depresji leżeć a ona jej szukała po prostu.... to nieludzkie tak dokładać rodzicom Madzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, to nie ludzkie miotać oskarżeniami pod adresem matki, ojca, bo za spokojni, bo nie błagają. Spotkałam się w necie z opinią, że na pewno rodzice sprzedali dzieciaka, bo dziwnie wyglądają, bo na nk mieli dziwne zdjęcia - tata interesował się chyba rycerstwem, SZOK, miał hobby. Bo naturalnymi fotkami są tylko te z grilla u teściów na działce. A to że nie mieli fotek dziecka na nk - bo każdy musi mieć 1000 różnych ujęć od tych zaraz po porodzie, do takich na nocniku, w wanience itp. To że mattka z ojcem nie rwą włosów przed kamerami, moim zdaniem, świadczy o ich dojrzałości. Co to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko jest przyjac do wiadomosci fakt, ze rodzice moga zabic wlasne dziecko czy sprzedac, ale niestety tak sie zdarza. Nie ma co idealizowac swiata. Ja jednak absolutnie nie podejrzewam matki, od tego jest policja by sie tym zajac, a matka zostala jak wiadomo wykluczona z kregu podejrzanych. Najbardziej smiesza mnie tez wpisy, ze ona cos ukrywa:D Napisane jest wyraznie, ze dla dobra sledztwa nie moze podac wszystkich informacji do wgladu publicznego wiec po cholere pisac takie glupoty, ze cos ukrywa, cos wie:O Na pewno wie wiecej niz media, ale to tez wie policja. Nie rozumiem tylko dlaczego nie pokazuje twarzy. Wiem, ze prokuratura zabronila, ale wie ktos moze dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi bo nie wiem a w necie nie znalazłam czy matka apelowała do porywaczy w jakimś programie tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekajcie do przyszłego
tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za różnica czy apelowała? No apelowała, w tvn 24, co to dało albo zmieniło?? nic!!! Ktoś kto kradnie dziecko z wózka, apele ma w dupie. Ludzie są źli że matka nie mói wszytskiego, bo są rządni sensacji. No jak to ktoś wie więcej od nich??? Ciekawość każdego zżera i się pojawiają podejrzenia. Twarzy zabroniła pokazywać policja, bez sensu, bo w wielu mediach można zobaczyć zdjęcia tej kobiety, nie wspomne o profilu na nk, ogólnie dostępnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ale jara :)
poczekajcie do przyszłego z czego sie cieszysz idioto? bawi Cię ta historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te bryczesy są modne?
przypomnijcie sobie sprawe Michałka co na zlecenie mamusi go w Wisle utopili , jak mamusia w sądzie płakała, i jakie sceny odgrywała, ja juz we wszytsko uwierzę , ale nie wierze że nikt nie widział zaplakanego kjrzyczacego dziecka wyciągniętego z wózka, każdy kto ma odrobinę ludzkich emocji odruchowo się odwracva słyszać płacz dziecka, a przecież matka mówiła że przechodnie byli wokół na ulicy, a taki pól roczny śpiący maluch wyciągnięty nbagle z wózka musiał płakać samo to w sobie jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie musiało dziecko płakać. A nawet jeśli? Dzieci mają to do siebie ze płaczą. To naturalne. JAk by wyła dorosła osoba, to prędzej myślę wzbudziło by zainteresowanie. Myślę że ten kto to dziecko porwał, na piechotę nie uciekał. Pewnie wsiadł do samochodu i tyle po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7467
ten Michalek nie byl utopiony na zlecenie matki.ostatnio wyszla z wiezienia i dostala 100 tys odszkodowania za nie sluzne oskarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysssssszzzzaaaaa
Widze, ze niektóre z Was są niedoinformowane, bo matkę tego Michałka nie tak dawno uniewinnili i ma dostać odszkodowanie za niesłuszne oskarżenia. A rodzicom Magdy współczuje, nie chcę sobie nawet wyobrażać co muszą przechodzić. A Wy nie wydawajcie wyroków, nie oskarżajcie, bo nikt z nas nie wie jakby się w takiej traumatycznej sytuacji zachował, łatwo sie mówi o czymś, co nas bezpośrednio nie dotyczy. "TYLE WIEMY O SOBIE, NA ILE NAS SPRAWDZONO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te bryczesy są modne?
uniewinnili z braku przekonujących dowodów a nie daltego że nie jest niewinna, w pierwszym procesie dostała 25 lat za współudział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjkd
słuchaliście wczoraj Dziewulskiego w TVN@$? mądrze gadał.. dzieci w tym wieku są bardzo do siebie podobne, zwłaszcza jak jeszcze są ubrane grubo, w kocykach itd.. wystarczy zabrać dziecko, szybko przebrać w samochodzie i z jakąś umówioną babką która udaje dziecka mame włożyć dziecko do wózka i spokojnie można nawet pod samą policją przejść! kto im udowodni że to nie jest prawdziwa matka i jej dziecko?? koszmar...a potem niestety..dziś wiele jest możliwe...może adopcja nielegalna? może ktoś ot taki chciał nastraszyć rodzinkę bo taki miał pomysł?? jeśli adopcja, ktoś musiał wiedzieć że to dziewczynka w wózku jest bo takie zamówienia są na konkretną płeć..więc? ktoś musiał znać tą rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojjtek 0755
ja tam bym sie nie obraził jakby mnie porwano jako dziecko i zył bym w jakiejs zamoznej rodzinie. a tak w biedocie przez cale zycie .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerśli mówią prawdę
jerśli mówią prawdę, to ja na drugi dzień po bym założyła sprawę rozwodową takiemu mężowi co sobie piza jadł i na fb siedział jak ja do niego dzownię i mowie ze mnie sledzia, zabiłabym takiego palanata jakby nie pojhawił sie pod woch minutach obok mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjhdjgsd
ludzie to są jednak co?? jak łatwo osądzać innych kurcze..jakie głupoty ludzie wypisują!! bo za mało płacze to na pewno ona sama zabiła, bo on ma dziwne hobby ( !!) to na pewno świr!! ludzie opamiętajcie się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeetammm
też nie widze sensu a takich oskarżeniach...biedni rodzice...Polska zamiast wesprzeć pomóc to wiesza na nich psy bo coś tam się komuś nie podoba w zachowaniu matki...jak byście prochy brali też byście tak spokojnie mówili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli adopcja, ktoś musiał wiedzieć że to dziewczynka w wózku jest bo takie zamówienia są na konkretną płeć..więc? ktoś musiał znać tą rodzinę... Chuja musiał znac. wystarczy, ze wszedł na FB. W tych czasach ludzie sami odzieraja się z prywatniści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfksdafjsdaf
racja z FB tam jest wszystko na talerzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljpklplg
najgorsze że za tydzień, dwa Polska zapomni...a koszmar rodziny będzie dłuugo trwał:( to samo było z Iwoną z Sopotu..wszyscy tym żyli a dziewczyny jak nie ma tak nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie opanujta sie
też mi coś, wystarczy zablokować sobie galerę na fb czy nk, że tylko dla znajomych, a na zdjęcie główne nie dać żadnego, i wtedy gizik byście zobaczyli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojjtek 0755
ktos musiał dobrze zwłoki ukryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljpklplg
sorki ale nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opgfhiogzhd
a dla mnie babcia była do bólu przekonująca, nie wypisujcie takich bzdur!!! dziecko porwali a nie zabili :( matko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×