Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

ryzówka..jasne,że wierzę że tym razem nam się uda we wszystkie laseczki wierzę :D mery ..ja nic nie podjadam ,bo ja nigdy nie podjadałam w dzień,a z resztą nie mam ochoty,bo jestem pełna i nasycona wodą. aja to jutro trzymam kciuki za pierwszy dzień Twojej dietki ,no i gratulacje z ubytku na wadze,fajnie i fajne to uczucie jak waga leci. jak jutro zleci mi tyle co dzisiaj,to będę mega zachwycona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery, dziękuję za słodzik:):):) mam pytanie - jestem przyzwyczajona do większego posiłku w porze obiadowej, a na amerykance są same "przekąski", a ten twaróg dopiero o 16tej. czy coś się stanie, jeśli jabłko o 14tej zamienię z twarogiem o 16tej? o 16tej wychodzę też z pracy, więc łatwiej mi będzie jabłko jeść o 16tej po drodze do domu niż szamać ser biały (śmiesznie by to wyglądało). ewentualnie mogę zjeść twaróg przed 16tą, ale przed moim wyjściem zwykle wszyscy coś ode mnie chcą. poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzówko - ja nie zmieniałam posiłków ale myślę że biedy nie bedzie chociaż pewnie w tej dietce chodzi o to zeby ostatnim posiłkiem bylo bialko bo wtedy szybciej sie chudnie ale próbuj ja mysle ze tez bedzie dzialalo bo to racje glodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka, nie zamieniam. trudno:) dam radę:) za pół godziny jabłko. A potem przed wyjściem zjem czyli gdzieś 15:50, żeby o 4tej stąd wyjść. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzówko to Ty sie trzymaj i pozostałe dziewczynki które są na tej rygorystycznej dietce tez a ja dzis tak: 6.00- jogurcik(100 ml) z otrebami siemieniem +2sliwki +2daktyle do tego 10.00 - 2 kanapeczki ryżowe z serkiem naturalnym figura i do tego kiwi jabłko 2 marchewki 13.00-kasza z gulaszem i surówka ze swiezej kapusty ok. 17.00 zjem rybke samą i spadam na randke a w zasadzie na jakies rozmowy bo ostatnio cos u mnie sie popsuło z moim mężczyzna ale przyszedl do pracy i poprosił o spotkanie wiec czemu nie tym bardziej ze dzis mialam dzien bardzo stresowy za sprawa mojej najstarszej corki ale mam nadzieje że jej tarapaty to tylko przestroga żeby sluchac mamy bo znam troche życie i nie chce dla niej źle. Także ja mysle że odezwe sie jutro. Aha a 60 czy ty od poniedzialku idziesz na amerykanke? Bo aja juz od jutra i jeszcze jedno !ryż! zajrzyj do nas ja w sobote i niedziele bede chciala byc glownie na ryżu więc potzrebne mi wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kijkach,potem jeszcze wejdę na twisterek jak będę patrzeć na film,kasia ja miałam te podjadanie na myśli nocne,bo ja też mam tak jak ty ale teraz się kontroluję i tego nie robię,myślę sobie zaraz że jak wstanę będę miała mniej na wadze i to mnie tak mobiluzuje i nie podjadam wcale,ja podjadam dopiero wtedy jak mi waga stoi i się wtedy załamuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówka ja tak kiedyś zamieniłam posiłek i tragedi nie było,waga spadła,ale zrobisz jak będziesz uważała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko to mnie zasmuciłaś i mężczyzną i córcią,a młodzież tak...myśli czasami,że jest pępkiem świata i im wszystko wolno ale mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze,a ze swoim lubym tylko tak rozmawiaj co byś potem nie żałowała,wiesz o czym mówię;-) Judytko a tak patrząc na Twój całodzienny jadłospis,to Ty sobie dogadzasz jak ja bym tyle wcinała,to dopiero bym wyglądała hola la la jak beczułka,widać masz dobre spalanie:D mery...wiem,że chodziło Ci o nocne jedzenie,przed tą dietą to w nocy jadłam co popadnie,ale wczoraj już się kontrolowałam a ty też masz ten problem,tragedia ..ale pewnie tyle razy nie wstajesz co ja,bo ja to jestem rekordzistką w tym nocnym wstawaniu nawet do 5 razy:( ryżówka..mam nadzieję,że pierwszy dzień diety możesz zaliczyć do udanych;-) u mnie dzień minął bardzo dobrze,nie mam ochoty na podjadanie i trzymam się zasad,teraz piję winko i szykuję na jutro obiadek dla córci,robię wątróbkę z drobiu,kurcze ale mi pachnie;-) !ryż ! kochana odezwij się do nas i napisz co u ciebie,bo bardzo nam Ciebie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, trzymam się twardo, tylko 1 grzech - zamiast 200 gram twarogu zjadłam 250gram. To bardzo źle?? ale zrobilam na piechotę 6km... reszta wg planu jeszcze winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówka..gratuluję,a ten grzech,to nie grzech bez przesady;-) ja natomiast jestem tak zmęczona,że nie mam siły już poćwiczyć,po pracy umyłam okna i na zmianę pogody bolą mnie stawy,masakra..a jutro czeka mnie dalsze sprzątanie więc muszę się niestety oszczędzać co bym jutro wstała z łóżka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być250g.nie przejmuj się ja zjadłam dzisiaj twaróg i jest mi niedobrze fuj,jutro znowu zjem serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się obstawiłam 5 szklankami różnych herbatek i syn się śmieje że to wypiję wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery wcale się nie dziwię ja też nie trawię takiego suchego twarogu i jem serek wiejski z ogórkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się obstawiłam szklankami wody z cytryną od wczoraj piję mniej herbat a więcej wody,coś mi się poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia no pewnie że będzie spadek masz to jak w banku ,wiem bo ja tą dietę robię już z 4 raz i zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja twaróg zjadłam z jogurtem bo sam mnie odrzuca ale ogórka już nie zmieściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja twaróg jadłam z ugotowanym brokułem (5 małych różyczek) i wchodził mi dobrze. Jutro zrobię go z fasolką zieloną, no chyba, że zrobię sobie mięsko. chyba mięsko, ale w tym menu mięsnym też jest dodatkowo 150 gr twarogu. mery czy powinno tak być? czy lepiej tego twarogu już nie jeść jeśli mięso z warzywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, cieszę się, że te 250 gr to nie grzech. kasia, mery, dziewczyny dziękuję. oby jutrzejszy dzień poszedł też dobrze jak dzisiaj. w poniedziałek będę miała ciężko, bo o 9:30 zaczynam spotkanie i jestem na nim do 13:00... nie wiem jak ja wytrzymam na 2 serkach topionych:( zjem te serki o 9tej z kawą, a do 12:00 chyba się skitram. mam nadzieję, że uda mi się wyjść na toaletę, to opchnę jajko, ale na pomidora do jajka już mi czasu nie starczy:( masakra będzie w poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja przygotowana na jutro :D Mam tylko pytanie, czy woda musi byc mineralna czy moze być zródlana?? Dobrej nocy🌼 No i dzis 2,5 godziny spaceru zaliczylam i ćwiczenia z Ala i masaż:)- kalorie spalone. Ale jak takie piekne slonce swieci , to i jesc mi sie nie chce:). Ostatni posilek zjadlam o 16 stej. 2 wafle i maly jogurt naturalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Ja po kawce i serku:) Kawa sypana , mocna i ze słodzikiem:)- była pyszna!! O wodzie nadal nic nie wiem, w kazdym razie przed kawa piłam jej 0,33 litra:) Myśle , ze bedzie dobrze!! Teraz obrobie dzieci , śniadanko i pójde auto myć:D Pogoda cudna- milej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tylko z nową stopką:):):):) Mery, jesteś wielka!!!! dziękuję milego dnia i powodzenia, to naprawdę działa, nie wiem jak, nie chcę wnikać, ale leci w dół. Eh, jeszcze 4 dni. A w poniedziałek na tym spotkaniu, wyjdę do łazienki i zjem jajko z pomidorem - nie będę tracić diety przez jakieś głupie spotkanie. papappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki i ja tylko na chwile Aja kochanie ja pije wodę raz źródlaną ,raz mineralną,nie znam się na tym która lepsza ale myślę ,że to bez znaczenia najważniejsze aby była niegazowana Judytko mam nadzieję ,że z mężczyzna wszystko Ok i jak dobrze pamiętam wybierasz się na jakąś uroczystość więc życzę przyjemności kochana:D U mnie na wadze dzisiaj rano - 0,70 czyli waga pokazała 70,20 kg i muszę powiedzieć,że jestem w szoku,bo w nocy podjadam ale nie chleb potem tu zajrzę a teraz zabieram się za porządki aaa jeszcze ..dzisiaj moje śniadanko było królewskie,bo zrobiłam sobie jajecznicę oczywiście bez tłuszczu,pomidorka sparzyłam ze skórki poddusiłam na patelni z ziołami i w to wbiłam jajko,mówię wam pycha papapa do potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery5555cześć
cześć dziewczyny-ja wczoraj zjadłam lody ,wiec dzisiaj na wadze tylko-30 deko mniej dobrze ze nie w góre,od dzisiaj zero grzeszenia,brzuch mniejszy ,nie mam takiego wysadzonego jak na ryżu i to mnie cieszy,życzę wam wszystkim dużych spadków obojętnie na jakiej diecie jesteście,co do wody nie ma znaczenia tylko żeby była nie gazowana i dużo 2 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kto jest ze mną teraz na amerykańskiej,bo już sie pogubiłam??? aja ty miałaś być od dzisiaj, a od poniedziałku chyba 60tka i ty kasiu??? to sama jestem na amerykance?? jak wasze gubienie kilogramów? kasiu, super, że waga leci, ale to podjadanie nocne musi z czegoś wynikać. Ja sobie nie wyobrażam, żeby w nocy być głodnym. Musi być z tym strasznie ciężko. Nie możesz spać i wstajesz i jesz?? czy wieczorem po prostu jesz na spanie? gdybyś to wyelimowała, jestem pewna, że byś schudła bez diety. W stanie spoczynku, twój organizm tylko magazynuje tłuszcz, w ogóle nie spala, dlatego bardzo źle jest jeść wieczorem, a co dopiero w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery powiedz mi, czy ja mogę mięso na tej diecie przyprawić? mam takie gotowe przyprawy (jest w składzie niestety sól, ale na szarym końcu) czy lepiej iść dalej z twargiem i darować sobie mięso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery...popraw się kochana taka fajna dieta a ty grzeszysz,oby to było ostatni raz:D ryżówka kochanie przecież ja od czwartku jestem na amerykańskiej i dlatego notuję codziennie spadek,aja miała rozpocząć dzisiaj,Judytka od poniedziałku albo przechodzi na sam ryż..,bo dzisiaj albo jutro ma imprezkę a nasza 60 nie pamiętam... ryżówka...jeżeli chodzi o moje wstawanie,to ja wstaję w nocy i jem ale nie z głodu,ja w ogóle nie czuję głodu...tak masz rację to z czegoś wynika...wynika z moich ciężkich przeżyć życiowych,jest to kompulsywne zajadanie stresu,niepowodzenie,jedni robią to w dzień a ja niestety w nocy,tak jest to bardzo uciążliwe,być może jest to do wyleczenia ale niestety jest to daleka droga w leczeniu,od czasu do czasu wspomagam się tabletkami zapisanymi od lekarza na sen ale niestety i to nie pomaga,chociaż muszę przyznać,że jednak trochę coś dają,bo tak często nie wstaję buziaki dla Was dziewczęta i trzymać się diety,wiem że weekend,piękna pogoda pokusy są ale niedługo wskakujemy w spódniczki mini i nie możemy grzeszyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja amerykanka niestety od poniedzialku:) Dzis i jutro mam gosci- obiad i ciasto , wiec nie dam rady:p nie bede twarogu jadla:D Powodzenia i do uslyszenia w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×