Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MooNNiiKKa

Pomoc dla 7 miesięcznego Kuby chorego na nowotwór.

Polecane posty

Gość troche sie wam juz odechcialo
tej pomocy, co? :D Wymowki typu praca, swieta, choroba w rodzinie....a prawda jest gola - nie chce sie juz wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko tata przyśle mi jakieś zdjęcia to wstawię-na razie żadnych nie dostałam,to nie mam czego dodawać. A wpis na blogu dam wieczorem,jak wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota765
czyli wychodzi na to, że faktycznie Kubuś nie ma żadnych nowych guzów i ten pierwszy lekarz się pomylił? i chyba Kubuś tą kolejną chemię też zniósł nieźle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak-wychodzi na to,że guzy po prostu urosły-stąd trochę zmieniły swoje położenie,a lekarka sądziła,że poprzednie guzy powinny po tylu chemiach zniknąć. Niestety nie zniknęły,nie zmniejszyły się,ani nawet nie przestały rosnąć. Niestety się powiększyły dlatego w maju mają mieć wyznaczony termin zabiegu. Chemię Kuba zniósł w miarę-wyniki są na tyle dobre,że mógł wrócić do domu. Tyle,że nie liczy się jak pacjent znosi chemię-ważniejsze z punktu medycznego jest to jak to zniesie nowotwór,a tutaj niestety wychodzi,że znosił dość dobrze. Lekarze dlatego podjęli decyzję o zmianie rodzaju chemioterapii-5 dniowe serie poza znacznym osłabieniem Kuby nic nie dawały. Dlatego teraz Kuba ponownie dostaje serie 3 dniowe. I z nadzieją czekamy na efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota765
Fakt, guzy nie zniknęły, ale też nie pojawiły się nowe; może usunięcie jest w takiej sytuacji dobrym wyjściem. Trzymam kciuki cały czas, ale staram się o tym tak dużo nie myśleć jak kiedyś, bo serce się kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ---> troche sie wam juz odechcialo - a ty jak pomagasz??? :o wiadomo kiedy rodzice dostaną pieniądze z tego 1%? słyszalam, że to czasem czeka się miesiącami... :( Trzymam kciuki za Kubusia i jego rodzinkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzędy skarbowe mają 3 miesiące od końca rozliczeń na rozliczenie tych pieniędzy. Potem jeszcze fundacja rozdysponowuje... Może to trochę potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacja o 1% Otóż rodzice Kuby nie dostaną pieniędzy z 1%. Ale spokojnie nie dostaną w sensie, że nie zostanie im przekazana gotówka, bo na tą trzeba by było jeszcze sporo poczekać. Rodzice wolą, aby hospicjum pomogło im poprzez przysyłanie lekarzy i pielęgniarek do domu. Dzięki czemu Kuba ma w domu robione badania, podawane leki - np. Neupogen. A kiedy już spłyną pieniążki z 1%, to uregulują one należność za te usługi i za rehabilitację Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona B
Spiesze doniesc, ze akcja Cake Sale u mnie w pracy sie udala :) Zebralismy calkiem sporo pieniedzy dla Kuby, nie ma jeszcze oficjalnych danych , ale mam przecieki ;))) Dam znac, jak bedzie wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka, cieszę się bardzo i gratuluję wspaniałego pomysłu. Niestety nie mam dobrych wiadomości, bo kubuś znów jest w szpitalu. Miał kiepską morfologię, ma mieć transfuzję i trzymajmy kciuki, żeby się poprawiło, to jutro go puszczą do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Iwonko moja sugestia-nie pisz tutaj,na blogu ani na fb ile tej kasy udalo sie zebrac.bo zaraz zleca sie hieny i beda pisac jakies glupty. Monia i mam do Ciebie pytanie.jakie herbatki pije Kubuś?widzialam ze cytrynowe.ale moga to byc zwykle,ekspresowe cytrynowe?np.liptona?czy specjalne dzieciowe?:)nie znam sie na tych herbatkach,bo moj synek nie moze pic tych typwych dzieciowych.jedzie na wodzie,soku gruszkowym i zwyklej czarnej herbacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba takie dzieciowe,ale ja też się nie znam,bo mój jest wodopijący... Spytam rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialam nicka
hej caly czas czytam o Naszym malenkim Kubusiu. Kiedys juz pisalam ze jest w tym samym wieku co moj syn....ze wzgledu na moja sytuacje finansowa nie moge mu teraz pomoc, ale caly czas trzymam kciuki i jak tylko moja sytuacja finansowa ulegnie poprawie to zorganizuje jakas paczke dla Kubusia. zmartwila mnie wiadomosc o powiekszonych guzach:( tyle chemii tyle cierpienia maluszka....az ryczec sie chce niemniej jednak trzymam mocno kciuki za malego bohatera, ktory tak dzielnie boryka sie z przeciwnosciami losu i oczywiscie za rodzicow, ktorzy musza stawic czola chorobie, ktora tak bestialsko zaatakowala ich ukochane dziecko bo... swiat sie pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatki takie dla dzieci. Zapomniałam nicka nie tylko wsparcie materialne jest pomocą. Także wsparcie duchowe,więc cały czas im pomagasz,za co są bardzo wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Monia,a czy ma byc jakas konkretny producent tych herbatek?hipp,gerber?jade dzisiaj na zakupy spozywcze dla synka,to i Kubusiowi kupie jakies smakołyki. zapoomnialam nicka-wsparcie duchowe tez jest bardzo wazne. miłego dnia dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
Witam Kuba w tej chwili lubi herbatki dziecięce pomarańczową , cytrynową , brzoskwiniowe też lubi ale coraz mniej chętnie je pije producent nie ma znaczenia ja w imieniu swoim, żony oraz Kubusia chcemy podziękować wszystkim osobą które pomagają jesteśmy bardzo wdzięczni jeszcze raz dziękujemy i wszystkim życzymy wszystkiego co najlepsze i dużo szczęścia :) Grzegorz, Karolina, Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zasugerowalam sie tym ze Kubus lubi kaszki waniliowe wiec kupilam jogurciki o tym smaku :)kaszki tez.jutro wysle ta paczke.duzo tego nie ma,ale zawsze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz tata Kubusia
zapomniałem dodać Kuba lubi wszystko co waniliowe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dawno mnie nie było,ale trzy tyg temu urodziłam i nie mam czasu na nic;czytałam o Kubusiu,mam nadzieje,ze wszystko sie poukłada i te guzy okażą się "drobnostką" jaheira czy mogę przelac na Twoje konto jakies pieniązki i poprosic o kupienie łakoci dla małego,moze będziesz sie widziała z rodzicami,to podasz? U nas dzien za dniem biegnie,synek pomaga przy Kajce,bardzo dobrze sie zachowuje mimo iz ma dopier dwa latka,córeczka tez grzeczna,ja karmię mieszanką,bo dopadło mnie zapalenie piersi i nie chce już karmic;poród szybki,2 godz,wiec ekspres; Pozdrawiam i jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta gratuluję! Super,że mały się wczuł w rolę starszego brata,mimo,że to jeszcze taki malec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita gratuluje ekspersowego porodu:)duzo zdrowia dla dzieciaczkow i pociechy z nich. Monia pomyslalam,ze na fb tez mozna byloby dodac informacje o tym,co Kubusiowi jest potrzebne.bo na nasz temat nikt nowy nie zagląda,a o blogu nie kazdy wie.wiec moze kilka osob z fb mogloby/chcialoby wyslac cos Kubusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×