Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

Chciałam napisać, że nie mam mowy o chudnięciu przez ciąże. :D:D:D No cóż zauważyłam że mózg mi ostatnio źle funkcjonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 78 na wadze dobrze ze troche spadło. mało bo mało ale to przez grzeszki na swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam miesiąc treningu Turbo Jam i teraz jadę z Brazil Butt Lift ;) Z wagą nadal się kłócę, bo ona swoje wie i nie chce pokazywać mniejszych numerków :D Ale chyba racji nie ma, skoro znajomi gratulują mi spadku wagi ;) Jak widać odchudzanie ćwiczeniami, to dziwny ale satysfakcjonujący proces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, Zawsze powinniśmy pamiętać, aby odchudzanie opierało się na zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Możemy też wspomóc pracę organizmu; zielona herbata, guarana, grejpfrut, cykoria czy herbata Yunnan to tylko niektóre ze znanych roślinnych wyciągów wspomagających odchudzanie. Stosować je wszystkie możemy w całkowicie bezpiecznych preparatach Elavia Intensive i Elavia Anti Yo-yo opartych wyłącznie na naturalnych roślinnych wyciągach tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz do pytań, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBis
Pamiętajcie, że dieta to nie wszystko jeżeli chcemy schudniąć, konieczny jest wysiłek fizyczny.Cele treningowe łatwiej zrealizować z użyciem pulsometrów. Warto też zerknąć w wiedzę fachowa, by uniknąć błedów -http://trenujmadrze.pl/trening-a-puls/najczestsze-bledy-w-treningu Ewa Bis eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna054
Cześć . Nigdy nie byłam szczuplutka i nigdy nie mogłam zejść z wagi . Moja najwyższa była waga 70 kg chudłam -3 kg przez rok. Potem było 67 kg następnie po zcasie 64 kg które długo utrzymywałam .. powiedziałam niedawno dość !! musze schudnąć !! teraz aktualnie mam 163 cm 21 lat i 59 kg i uważam ze dalej jest za dużo patrząc na moją sylwetke... dlatego do dzieła ! do następnych wakacji 50 kg ? uda się tylko muszę mieć silną wole trzymajcie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×