Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

ChceMiecSzczupleCialo - gratulacje - może i nie dużo ale przynajmniej masz motywację. Ja niestety zastój - dziś wydłużam bieg na bieżni - do 13km.- może uda sie więcej, zobaczymy. ChceMiecSzczupleCialo - z tego co pamiętam to też biegasz na bieżni - napisz mi jak - ile km, czy bieg ciągły czy interwały oraz jak często - może skorzystam z Twoich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankolot - nie mam niestety bieżni :( Ćwiczę siłowo z Cindy Crawford, albo seria 8 minute i robię cardio: hula hop, skakanka, aerobik i walk fitness. Ale za bieganie zabieram się już niedługo! Jak tylko zrobi się cieplej, to mam fajne miejsce za blokowiskiem akurat do biegania :) W zeszłym roku chodziliśmy tam z moim facetem biegać wieczorami. Schodziło nam około 45-60 min - on biegał, a ja bieg na przemian z szybkim marszem, bo niestety z moją kondycją nie wyrabiałam :( A co do techniki biegania, to ważne jest żeby mieć odpowiednie tętno! Najlepiej podam linka: http://vitalia.pl/index.php/mid/3/fid/2/diety/dieta/article_id/339/offsetk/0 Czyli najlepiej zainwestować w pulsometr! Albo biegać do rytmicznej muzyki. Jak ćwiczę walk fitness z Leslie Sansone, to najpierw przez kilka minut maszerujemy w lekkim tempie, a później przez 2 minuty szybkie tempo i tak przez godzinę - to coś chyba jak interwały tak? Link do Leslie: http://www.youtube.com/watch?v=ivYkIsao8UA No i oprócz cardio ważne są też ćwiczenia siłowe, w końcu im większe mięśnie, tym szybciej spalają kalorie! :) Ja ćwiczę codziennie: na przemian siłowe i cardio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ChceMiećSzczupłeCiało szalejesz z ćwiczeniami. U mnie jutro ważenie i wyjazd na weekend, więc odezwę się w niedziele. W tym tygodniu zero ruchu, ani razu nie odwiedziłam basenu, ale kupiłam hula hop z wypustkami, na razie kręcę 2 minuty bo tak boli :D. Mam nadzieje, że chociaż 1 kg mi jutro spadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hula hop jest fantastyczne! :) Tylko trzeba na początku uważać na siniaki, bo łatwo o nie :( Uwielbiam hula hop, bo mogę kręcić podczas oglądania filmu, albo czytając książkę (chociaż trochę trzęsie :D) A co do ćwiczeń, to ciągle szukam nowych, żeby mi się nie znudziły! W zależności od samopoczucia mogę sobie wybrać te bardziej czy też mniej absorbujące. No i prawda jest taka, że sto razy bardziej wolę spalać kalorie niż je drastycznie ograniczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak się zważę w poniedziałek bo wczoraj objadłam się na noc. Późno wróciłam więc nie miałam wyjścia, mam nadzieje tylko że w weekend jakoś nie przesadzę z jedzeniem :). To do poniedziałku dziewczynki życzę nie wielu weekendowych grzeszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Ależ się dziś objadłam! Zjadłam 1247 gram jedzenia, a wyszło mi tylko 1400 kcal. Nakupowałam sobie "jedzenia dla królików" jak to mój NieMąż powiedział :D Czyli pieczywo chrupkie i wafle ryżowe, i robię sobie z nich kanapeczki z twarożkiem, albo chudą szynką :) Kupiłam pieczywo PANO Graham w Biedronce, kosztowało tylko 1,95 zł, ale jest nawet smaczne! No i duuuża paka! Chociaż nie na długo starczy, bo jak mój żarłok się do niego dorwał to mi połowę zjadł... A tak się śmiał! Pff faceci!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj droga autorko i nowe panie:) Pisałam z Wami troszkę na początku ale, że mój temat o diecie ryżowej bardzo się rozwinął nie miałam czasu... Ja osiągnęłam cel i mam nadzieję, że Wam również się uda :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow !ryż! gratuluję wagi! 18 kilosów w tak krótkim czasie, to mega wyczyn! Szczerzę zazdroszczę, bo moja waga spada straaasznie wolno :D No ale jak się kocha jeść, to tak jest! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Jak tam po weekendzie? :) Dziś się zważyłam i waga znów stoi :D Od 3 dni bez zmian! Ale coś przekłamane to jest, bo właśnie zrobiłam sobie mały pokaz mody i mogę już chodzić w spódnicach! Moje łydki są ładnie zrobione, jeszcze trochę uda grubawe, ale tragedii już nie ma! :) Chyba jestem fanką fitnessu, bo marzą mi się teraz umięśnione ramiona :D Hantle w garść i do dzieła!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja na razie się nie ważę, jutro dopiero, bo dzisiaj wróciłam i było za późno na ważenie. Boje się że przez weekend utyłam, sezon grillowy plus słodkości na pewno dadzą o sobie znać, już nie mówiąc o późnej porze posiłków :(((((. Jestem na siebie wściekła, mija właściwie miesiąc zaraz a u mnie totalny zastój :((((. Nie mam już pomysłu na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idris nie załamuj się! Wiadomo, że każdy by chciał szybko chudnąć ot tak na zawołanie! A to się tak nie da ;) Tzn da się ale później są te wszystkie joja i człowiek wpada w paranoję, że nie zje nic ponad 500 kcal bo przytyje! I później cale życie na tych 500 kcal! Oj nie, to NIE dla mnie! ;) Sezon grillowy też może odchudzać, tylko trzeba wiedzieć co grillować ;) A słodkości są ok, byle wybierać "mniejsze zło"- mały kawałek, gorzka czekolada zamiast batonika, popcorn zamiast chipsów, itp.! No i ruch! :) Ostatnio znalazłam w necie serie TURNO JAM. Jest to zestaw ćwiczeń wraz z jadłospisem! Bardzo ciekawie wygląda :) Może od następnego tygodnia się skusze! I idris nie bądź zła na siebie, bo to nie ma sensu! Dieta ma być przyjemna, ma być stylem życia! Powoli, powoli do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Nie był omnie tu trochę,ale miałam problemy i nie miałam czasu zeby tu zagladać, niestety dietki nie było ale dzisiaj sie zważyłam i ważę 68kg, zawsze to 1 kg mniej;) a od jutra jade na kapuście i rowerek treningowy:) już znowu będę zaglądać reguralnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Umnie remont na całego. Zaraz po pracy szybkie zakupy, obiad i lecę na nową "chatkę". Tam remont aż huczy. Myslę, że za jakież 2 tygodnie juz będę więcej tu zaglądała. Pozdrawiam i trzymajcie fason. Wiosna tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy, trzymamy! Ja przerzuciłam się na totalnie zdrową żywność, jem dużo białka, serki wiejskie pochłaniam w ogromnych ilościach, bo je uwielbiam! Do tego pieczywo chrupkie i wafle ryżowe. I niestety dziś miało być 1500 kcal, a jest tylko nieco ponad tysiąc! To trochę mało, ale kurde zjadłam 6 sytych posiłków, w tym smażony ryż i czerwone wino, ba nawet masło orzechowe! Możliwe, że gramy źle policzyłam, ale wyszło mi 1,2 kg żarcia. Mam nadzieje, że nie ucierpią na tym moje mięśnie. Jutro muszę dobić do 1500, bo jednak 1000 to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 2 kreski na teście ciążowym... Chce na wszelki wypadek zrobić drugi bo pierwszy to taki przez internet zamawiany :). Więc zdrowa dieta na pewno, ale odchudzanie raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idris mowisz ze dzidziusia bedziesz miec:) no to z diety nici tzn z redukcyjnej. pamietaj o zdrowym odzywianiu zeby maluszek był zdrowy i zebys nie przytyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Ja dziś miałam spaghetti bolognese, ale "dietetycznie"! Czyli makaron durum ugotowany al dente, mięsko z indyka i domowy sosik z pomidorów i koncentratu! Czyli jak się chcę, to nawet fast food można jeść zdrowiej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, na razie to początek, ale mam nadzieje, że dzidziuś się rozgości w moim brzuszku :). Jak na razie bezobjawowo, jedyne co to nie chce mi się jeść słodyczy a mam jakąś fazę na pomarańczę:D. Poza tym staram się jeść 5 posiłków dziennie nie przesadzać z ilością, a postawić na jakość i spaceruje tak z 2 godziny. Chce też się zapisać na jogę w ciąży. Badania dopiero w kwietniu ale mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Ale będę do was wpadać i was mobilizować. Mam nadzieje, że nie przytyje za bardzo,a po ciąży to na pewno wezmę się za zrzucanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wrocilaaaam! :) idris jaka wiadomosc! gratulacje! :) dbaj teraz o siebie jeszcze bardziej :) ja jakos sie w miare pilnowalam z jedzeniem bedac w odwiedzinach u mamy..tylko raz zjadlam troche czipsow u znajomych i raz bylam w mc... :) dzis na wadze 60,3 ...bede sie wazyla jak zwykle we wtorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Ja właśnie skończyłam ćwiczyć i jestem padnięta! Turbo Jam jest masakryczny, oby się opłacało tak męczyć i pocić :D Już mi się marzy ładna kiecka na majówkę, huhu! Fajnie by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic mniej ale też nie więcej na razie :D. Wczoraj jadłam i jadłam, ale dziś już stwierdziłam że nie ma co się obżerać tym bardziej niczym zdrowym. ChceMiećSzczupłeCIało ile ważysz? Bo co chwile ci trochę ubywa:). Taka zwykła zazdroszczę tej 60-tki :). Ania a jak u Ciebie rzadko bywasz? Wyspiarko jak remont, przeprowadzka za pewne już przez zamieszanie schudłaś:D. Trzymajcie się dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 64.4 kg przy 164 cm wzrostu z czego najwięcej waży mój tyłek :P Dziś mam wolne, to się obijam! Muszę się wybrać do sklepu czy coś, bo zaczynam krążyć koło lodówki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Się przyglądam
Cześć po przerwie;) przestałam pisać, bo mi się znudziło po za tym nie trzymałam diety więc stwierdziłam,że po co. Od czasów mojego pisania zrzuciłam 5 kg. Jak na razie jojo nie ma no ale muszę się znowu poograniczać bo znowu zaczynam przeginać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×