Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość Kasia2308
tylkotydzien kurcze nie dobre wiadomosci :( ja mam termin na 25 lutego to może coś się poluzni ...... jak nie to świdnik czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej o tak o jest :( aż się boje.. też na katg idę teraz w środę a termin mam niby na sobotę... kurcze niby tydzień może się przeluzni i tak i tak tam pojadę najwyżej mnie odesla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotydzien
Dziewczyny widzicie w piątek jak byłam na ktg to luźno było na porodówie a w sobotę ponad 10 pacjentek przyjęli i wolnych miejsc nie było. Lekarz dyżurny powiedział mi ze na ten tydzień maja trochę planowych przyjęć ( cesarki i kobiety po terminie do wywołania) . Zła jestem bo nie dość że u mnie już też po terminie to jeszcze teraz się martwię czy w ogóle dostanę się na porodówę jak się zacznie . Dzisiaj do lekarza idę na kontrolę zapytam co ja mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
tylko tydzień mozesz mi napisac gdzie dokładnie jest to ktg na staszica??? i czy trzeba się zapisywac??? bo ja mam w tym tygodniu się zgłosic i niewiem bardzo gdzie czy do aktywnej mamy czy isc na staszica.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotydzien
ktg w weekendy jest normalnie na izbie przyjęć ginekologiczno-położniczej , a na tygodniu w przychodni koło kościoła . Tylko że musisz się zapisać telefonicznie na konkretną godzinę i dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
acha to dziękuj***ardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
coś mnie wykropkowało heheh w takim razie jeszcze raz dziękuj***ardzo za szybką odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotydzien
Kasia2308 na kiedy masz termin porodu ? może się spotkamy na oddziale :) jak nas przyjmą oczywiście. Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
ja termin mam z usg na 22 lutego a od gina na 25 :) także raczej się nie spotkamy chyba że małemu się pospieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotydzien
Co to za przepraszam PIPA podszywa sie pod moj nick?? Uprzejmie donosze ze wlasnie jestem juz po wszystkim urodzilam zdrowa i piekna core :-) mamy sie ok pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
tylkotydzien o to gratulacje super trochę już zgłupiałam z kim rozmawiam.... zazdroszcze ci bardzo że już po jesteś :) bo ja pomału sram po gatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest zawsze przepełnienie masakra żeby się dostać to trzeba mieć dużo szczęścia)))a porodówka jest mała lepiej już na patologię się wcześniej dostać to już później łatwiej na porodówkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to już czas zakupić koszule CIĄŻOWE, do KARMIENIA i PORODU? Z nami najtaniej! www.sklep.brzuchatki.pl/pl/n/99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Certina
ja na KTG umówiłam się dzisiaj na przyszły poniedziałek, na ten tydzień w przychodni na Staszica nie ma już miejsc. A w sobotę podobno 5 porodów było. Wszystko zależy jak będzie, byłam na trakcie tydzień temu i tylko jedna sala była zapełniona, czyli 4 dziewczyny leżały, a reszta były pustki więc nigdy nie wiadomo. Ale też się obawiam, my mamy termin na początek marca, ale możliwe że dzidzia przyjdzie wcześniej na świat. Powiedzcie mi bo macie bliżej termin porodu czy macie często skurcze przepowiadające i twardnieje Wam brzuch? jakieś jeszcze objawy zbliżającego się porodu? mi się nawet brzuch nie obniżył, a może troszeczkę dosłownie bo mam mniejszy problem ze zgagą, skurcze często, nawet któregoś dnia było ich bardzo dużo i regularne, więc zastanawiam się czy będę wiedziała czy to już poród czy nie, najlepiej jakby wody odeszły to wiadomo, a ze skurczami boję się że nie rozpoznam właściwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNine
Ja też mam planowany poród na początek marca i tak jak Wy obawiam sie braku miejsc, a chciałabym rodzić w tym Szpitalu, bo z pierwszego porodu mam megapozytywne odczucia. Tak jak Ty Certina brzuch mi się nie obniżyła, ale to twardnienie daje się bardzo we znaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
certina ja mam termin za tydzien na 25 lutego i oprócz bólu pachwin i twardniejącego brzunia to nic a nic :( niby szyjka zgładzona i małe rozwarcie ale ja nic nie czuje żadnych skurczy ide w czwartek na ktg to zobaczymy czy cos się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Certina
MoNine a przy pierwszym porodzie brzuch Ci się obniżył? Kasia2308 ja też mam częściowo zgładzoną i rozwarcie na jeden palec, no ale to niewiele, lekarz mówi, że dalej szyjka jest twarda... jutro idę jeszcze na wizytę może się czegoś ciekawego dowiem. Tylkotydzień ja również gratuluję :) napiszesz jak wrażenia ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
co tu tak cicho się zrobiło ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana1988
hej:) czy ma ktoś jakieś informacje co do miejsc na Staszica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNine
Wczoraj miałam wizytę gin. i mój lekarz ze Staszica napomknął że.. jednak wciąż tłoczno przed IP i niestety odsyłają.Nie jestem w stanie jednak tej informacji zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmt
Czesc Dziewczyny, czy sa jakies najnowsze wiesci odnosnie przyjec na porodowke? Bylam w sobote w szpitalu, na trakcie pustki, ale sale chyba pelne, bo widzialam jedna kobitke lezaca w korytarzu. Rozmawialam z lekarzem dyzurnym, mowil, ze jest roznie, staraja sie nie odsylac. Mam termin na 8 marca, ale to druga ciaza, wiec moze bedzie wczesniej...starsza corcie rodzilam na staszica i bylam bardzo zadowolona. w srode ide na ktg do poradni, to moze sie dowiem jak sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
no i ja też bym z chęcią chciała wiedzieć jak tam z miejscami bo termin mam na 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny urodziłam 20.02 z rana trafiłam do szpitala a razem ze mną przyjmowali tez kilka pan, do końca dnia zrobiło się naprawdę tłoczno sobota niedziela dziewczyny leżały na korytarzach dziś dopiero jak cześć odeszła do domu to poprzenosili na salę ale nie wszystkie, porody się odbywają bo ostro słychać :) my zostajemy jeszcze na czwartą dobę z powodu zoltaczki ale mamy szczęście o tyle bo leczymy sobie w pokoju przedporodowym gdzie jest fajna intymna atmosfera mimo iż jesteśmy we trzy na tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
oj to super gratulacje i pociechy z maluszka :) mam nadzieję że nie było ciężko??? możesz coś opisać jak wygladał poród jak opieka jak będziesz miała chwilę bo ja już się trochę denerwuje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego wspominam super ale wiadomo każdy poród jest inny tez rodziłam pierwszy raz, panie naprawdę się zajmują są tez studenci który pomagają mi nie przeszkadzala ich obecność. Urodziłam szybko naturalnie bez żadnych znieczulen ale dają jak by co bez większego problemu, opieka po ja wymagająca nie jestem jeśli jest jakiś problem pomagają mała jest cały czas ze mną i często ktos chodzi pyta czy sobie radzimy i czy wszystko dobrze. Jestem mega zadowolona jeśli będzie drugi dzidziuś tez przyjadę tu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
dzięki za odpowiedz aż mi na duchu lżej :) termin jutro ale pewnie się opózni bo coś mu się nie spieszy hehehe w czwartek mam ktg na staszica to zobaczymy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta cisza na forum oznacza że wszystkie już urodziłyście? Jesli tak to serdecznie gratuluję i bardzo proszę o krótką relację ze szpitala. Mam termin na kwiecień i zaczynam sie stresować porodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNine
Ja też czekam na wieśc****iszcie w wolnej chwili jak sytuacja.Oczekuję rozwiązania lada moment , więc byłabym spokojniejsza. Ciekawi mnie czy się troszkę poluzowało. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
ja jestem już 3 dni po terminie mały ma wysoko główkę także chyba będziemy miec wywoływany poród :( jutro jadę na ktg do szpitala to dam znac jak tam z miejscami :) mam nadzieję że jeszcze nie zatrzymają ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2308
bylismy dzisiaj na izbie i pusciutko :) niewiem na ile ale miejsca są :) my jeszcze sobie poczekamy bo główka jak to nazwali balotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×