Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny pisałam.ze jest sklep.z.ubrankami do chrztu w budynku w którym jest baby fany ale jest to oddzielny sklep i nazywa sie chyba ELEGANT(od ul.lotniczej).sa tam przeceny i mozna za 50-70.zł kupic cos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Sisia dzieki za info, ja do chrztu chce kupic cos eleganckiego, wiesz, presja i syndrom malego miasta, pewnie juz po mszy cale miasteczko by huczalo ze synek "biznesmena" chrzcil sie w body, to mnie najbardziej wkurza, tylko dlatego tez nie lubie mojego miasta. Szkoda mi kasy na takie eleganckie ubranko ale mam nadzieje ze uda mi sie je odsprzedac chociaz za pol ceny i bilans wyjdzie na zero.;-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Te ubranka do chrztu to jakiś żart chyba, jeśli coś w miarę fajnego to od razu cena kosmiczna, a to co dostępne to totalne bezguście, jakieś atłasowe falbany, czy garniturki bleeeee Współczuje wam, chociaż mnie to tez nie minie, chociaż dla dziewczynek to jeszcze chyba coś mozna znaleźć gorzej z chłopcami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimama
Jak ja szukałam w maju białej sukienki to w promyku (chyba) koło kościoła św. Rodziny znalazłam ładną i gdyby chrzestna nie kupiła pięknego kompletu to ja bym się zdecydowała, bo była gustowna i kosztowała nie 200 a 70 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
dziewczyny, zwracam honor pampersom - tamte chyba po prostu były już za małe, bo teraz używam dwójek i nic nie wycieka :) my wczoraj wykonaliśmy kilka telefonów w sprawie chrzcin i dzisiaj idziemy już zarezerwować termin i wszystko ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka i co w końcu robicie w domu?? na Jaki termin się zdecydowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Gaha robimy w lokalu, w domu to jednak za dużo zachodu no i nie mamy tyle miejsca. A termin ostatecznie uzgodnimy wieczorem, ale na pewno sierpien lub początek września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Laseczki, u mnie załamka. Zadzwoniłam teściowa. Niby co słychać, gadka szmatka. A tu ni z gruchy ni z pietruchy pytanie, czy dziecka jest już zapisane. No jeszcze nie, właśnie mąż był w drodze do urzędu. To teściowa: "oj, to dobrze, zmieńcie jej imię, taka ładna dziewczynka a takie paskudne imię, było tyle ładniejszych, tak krzywdzić dziecko, zastanówcie się, a jak dorośnie to nie będą jej dokuczać???" I masa innych GORZKICH słów. Powiedzcie mi, czy imię Karina, jest aż takie krzywdzące??? Rozpłakałam się jak dziecko, bo zrobiłam mi wielką przykrość. Mi i mężowi się podoba, nie jest kolejną Julką, Majką czy Lenką - ładne imiona ale jest ich już dużo. Na oddziale była dr Karina i ładne się do niej zwracali....na prawdę nie rozumiem. Ale przy pierwszej wnuczce - właśnie Majce - rozpuściła po rodzinie famę, że to imię jej przez gardło nie przechodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Karina, piękne imie, tez tak chciałam nazwać ale z nazwiskiem źle brzmi, niestety. Nic sie nie przejmuj, ja chcevdac imie Hania i tez sie krzywia, ze stare imie, niemodne, bla bla bla, mi sie podoba i koniec, mężowi tez. A juz usłyszałam tez taka reakcje " oj, byle zdrowe" tez mi sie przykro zrobiło, ale tak to juz jest. Znam jedna taka panią, starsza kobitka, Rosjanka z pochodzenia, ma na imie Karine, przepiękna kobieta z klasą i tak mi sie to imie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Kostecka po ogłoszeniu widzę, że ty z mojej wichury jesteś :) W niedzielę chyba jakieś dni Bełżyc są? Będę jechała w rodzinne strony, to pewnie zajadę, małej jakiegoś balonika zakupię na straganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
MatkaEv ta Twoja teściowa to po prostu jakieś monstrum :/ nie przejmuj się nią w ogóle, to Wy wybieracie imię i to Wam ma się podobać!!! a tak, to właśnie moja wichura ;) kiedyś już się zgadałyśmy, że stąd pochodzisz nie pamiętasz? :) a dni wichury, tzn teraz "festiwal wieprzowiny" jest 14.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
no właśnie kojarzę, że z kimś już o tym rozmawiałam. To coś mi się pomyliło, myślałam że ten FESTIVAL jest w ten weekend. No, to moja mała zdąży podrosnąć i nabrać sił - może zabalujemy na dłużej :) Ach....życie......Teściowa - monstrum :) Żebyś wiedziała - trafiłaś i pod względem charakteru i wyglądu - tuszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatkaEV nic się nie przejmuj piękne imię mam nadzieje że nie dacie się presji i nie zmienicie na imię mojego syna też teściowa kręciła nosem ale to nasze dzieci i nasza sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jakoś się znowu odklejam od wątku, ajjjjj..... MatkaEV ja już pisałam przy gratulacjach- że Karina jest przepięknym imieniem, mi się podoba bardzo! Czy Wasza córeczka jest brunetką ?:) U mnie w brzuszku mieszka chłopczyk - w piątek się dowiedzieliśmy na 100 % (podobno Krzyżanowski się nie myli! i Swatowski też ;) Dr powiedział, że mąż może być "pewny swego", bo on już opowiadał wszystkim, że to chłopiec, a wcale nie było to takie pewne, heh. Widzę, że temat pediatrów na topie - może głupio pytam, ale czy macie w "swojej" przychodni pediatrę i wybieracie innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
eliza_beth, tak, Karina jest brunetką, może na razie to taka mieszanka ciemnego blondu z brązem, ale z każdym dniem włoski nabierają ciemniejszego koloru. Teraz śpi smacznie i ......śmierdzi :) Po prutkach wnoszę, że może być ciekawie, ale nie mam serca jej budzić, zwłaszcza, że za jakieś pół godziny wychodzimy i będę ją przebierała. Musimy załatwić całą masę spraw, niestety muszę być też ja. Dla zainteresowanych - w ccc jest promo -20 % dla osób mających kartę stałeg klienta. A żeby ją mieć, trzeba o nią poprosić, na miejscu wypełniasz druczek i dostajesz kartę. Opłaca się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla twojej teściowej to najlepiej pewnie by było Jasia , Stasia albo cos innego z jej daty i czasów. Daj spokój dziewczyno , Fajne imie. Ja bym kobitce zrobiło na złość i jak zadzwoni drugi raz i zapyta jak zapisaliście mała w końcu to powiedziała bym ze Mirella bo ładniej brzmi , hi hi:) Ja np. nie lulię takie wtrącania sie. Każdy ma swój gust i wiadomo nie każdy każde imię lubi ale .. jak mi sie np podobało Mateusz i tak chciałam dać swojemu synowi to tak zrobiłam i jeśłi komuś sie to nie podoba to przykro mi bardzo, ale to moje dziecko a nie tego kogoś. Wcale bym sie na twoim miejscu nie przejmowała tym co teściowa ci mówi! To nie jest żądne krzywdzące, jeśli odpowiada tobie i mężowi to uważam że jest ok:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się. Wiesz jaki był lament jak daliśmy synowi na imię Cyprian? A teraz wszyscy się przyzwyczaili i wołają Cyprianek. A Karina to bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, z tymi supermarketami to juz przegiecie... Pojechalismy dzis do Carrefoura, mialy byc cwiartki z kurczaka po 3,89 zl/kg wiec bardzo malo a nam na chrzciny potrzeba ze 30 szt wiec kazda promocja sie liczy ;) Bylismy o 9.10 czyli chwile po otwarciu, samochodow nastawiane ze ho ho, maz polecial w kolejke do miesa a ja na spokojnie wyciagalam wozek, malego. Doszlam w kolejke a tam komunikat "przepraszamy ale cwiartki sie skonczyly" - 10 min po otwarciu, to co mieli tylko 5 szt ze tak szybko poszlo czy hurtowo brali?! Bez sensu, nastepna dostawa miala byc w poludnie ale dalismy sobie spokoj bo pewnie i tym razem nie wystarczy dla wszystkich... KassiaM rozumiem, w malych miasteczkach niestety trzeba sie "liczyc" ze zdaniem mieszkancow bo jak nie to obgadaja ;) U nas tez pewnie pare takich dewot by sie znalazlo... Bylismy w tym Baby Fancie, mialam zajsc do Eleganta ale jak weszlam do Baby Fanta to przepadlam :) No i kupilam :) wzielam malemu body z dlugim rekawkiem, biale z kolnierzykiem w czarno-biala krateczke, z przodu trzy guziczki, bez zadnych ozdob, atlasow i innych p*****l. Na dol biale polspiochy z jedym malym napisem i w razie upalu biale body z krotkim rekawem z szarymi wstawkami. Do tego czapeczka tej samej firmy, tez biala z wstawkami w krateczke. Za calosc zaplacilam ok 70 zl, dostalam nawet 10% rabatu :) Ogolnie jest co kupic, byly fajne kompleciki - koszula, kamizelka i spodenki po 60-70 zl, albo mozna sobie samemu cos skompletowac - warto pojechac bo mozna cos wybrac. Dla dziewczynek jest wiecej ale to chyba wszedzie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
Dzięki za słowo wsparcia. Macie rację, jak zadzwoni następnym razem i zapyta o małą, to powiem, że Kunegunda ma się dobrze. Mąż zapisał Karina Daria S. Mamy już akt urodzenia, czekamy na pesel. Zapisałam się też do ortopedy z Sanus - do Matuszewskiego - poleciła nam go nasza położna. Kurdę, pogoda nie za bardzo, a my musimy wyjść. Mąż na budowie, a mi skończyły się podpaski itp. Ogólnie muszę wyskoczyć z małą do Orkana. Ubierzemy się ciepło, może się uda. W końcu dzieci urodzone w zimie tez pewnie wychodziły na dwór i to w gorszych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka dawaj adres mąż jedzie do Tesco kupi Ci podpaski i podrzuci :P heheh eliza_beth przychodnia swoją drogą a pediatra swoją, bo u mnie w przychodni słabi pediatrzy więc abonament małymu z pracy wykupiłam i będziemy chodzić do Dr Paśnikowskiej-Żaby do LuxMedu byliśmy u niej dzisiaj i było bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka81
Czekając na skurcze zrobiłam chyba wszystko co mozna, nawet na sam koniec piękny manicure , kilka dni temu mission impossible- pedicure i wiecie co? Środek na komary zmatowił lakier wrrrrrrrrrrrr ale zła byłam, ale nie mam siły na poprawki, chyba ze małej sie dalej spieszyć nie bedzie to pomaluje jeszcze raz, choć to z brzuchem bardzo trudne. I pomyśleć, ze dopiero co bałam sie ze poród bedzie za wczesnie... A tu psikus, chyba córeczka czeka na tatę do weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
u nas też było gadanie że Judyta takie żydowskie imię, ale to raczej od wujków i ciotek - rodzicom się podoba. raz nawet usłyszałam, że imię kojarzy sięz wódką, bo ponoć kiedyś była wódka o podobnej nazwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatkaEV tak myślałam- nie wiem dlaczego ale baaardzo mi pasuje do ciemnowłosej dziewczyny :) kostecka, Judytka też bardzo ładnie. Nie że Wam słodze, ale lubię imiona, które nie są jakoś bardzo popularne, sama mam takie ;) Choć syna nazwałam nieświadomie "najpopularniej" :D Gaha rozumiem, mam, a raczej miałam o samo w przychodni poprzedniej, pediatra totalnie nie wzbudzała mojego zaufania, przy byle okazji wciskała antybiotyk, chyba miała jakąs umowę z producentem.. Teraz się zapisaliśmy do nowej przychodni, podobno bardzo fajna pani dr pracuje, ale sprawdzę to dopiero we wrzesniu. Właśnie, jeszcze Was podpytam specjalistki :) czy po porodzie przychodzi do mamy i malucha tylko położna czy też pielegniarka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka EV kochana , nie przejmuj się teściową. Swoją drogą ma kobita tupet! Dobrze, ze nie zmieniliście zdania :) Karinka piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisia25 fajne te ubranka:) u mnie będzie dziewczynka więc chyba większy wybór i nie ma takiego problemu jak dla chłopca. Poza tym najpierw musi się urodzić:) Moim zdaniem opinia innych to jedno, może i fajnie dzieci się prezentują w takich ubraniach jak dorośli typu koszulka, garnitur ale czy to wygodne dla dziecka. Ja bym się poważnie zastanawiała nad wyborem tego typu ubranka. Ale każdy robi to co uważa za stosowne:) Poza tym strój do chrztu dziecko ma tylko w kościele, w domu z reguły i tak przebiera się je w coś wygodniejszego. A już nie mówiąc o cenach - kosmos. MatkaEv nie przejmuj się teściową, takiej i tak nie przetłumaczysz. Mi osobiście też podoba się to imię i gdyby nie fakt że wybraliśmy już wcześniej że będzie Alicja to też wachałam się co do wyboru. Gdyby był chłopiec to miał być Jaropełek:) Żartowałam ale to jest dopiero imię z kosmosu:) A tak poważnie parę lat temu planując dziecko miała być Amelka lub Lena, " w tamtym okresie" imię oryginalne a jak już okazało się że jestem w ciąży to większość znajomych nazwała dziewczynki Lena, Amelia, Zuzia itp. powiedzcie mi jak takie dziecko się czuje w szkole, jak jest 6 Amelek a 7 Lenek w 1 klasie. A imię Karina bardzo fajnie brzmi i w zdrobnieniu i najważniejsze że Wam się podoba. Gaha a nie można do tego lekarza dostać się na NFZ? ktoś pisał że przyjmuje w luxmedzie właśnie w ten sposób? A jeśli mogę zapytać też masz abonament w luxmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×