Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

ekler - :) jestes kochana... postaram sie ale ja jestem takim roztrzepancem ze jak moja wspoltowarzyszka to zobaczy to lezy i kwiczy ze mnie :) ale pomysl dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
podczas obzerania tez i chyba dlatego nie tylam jak odstawilam (mialam zgage z innego powodu) przytylam 10:) ja zaraz mam obiadek pewnie zjem kubek chudej pomidorowki bo mnie jakos naszlo wieczorem jajo i owoc buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka kup sobie serki wiejskie bo sa w opakowaniu i tuncvxzyka w puszce z takim uchwytek do otwierania i juz masz sniadanie z głowy wafle ryzowe na przegryzki jakies owoce. mysle ze wytrzymasz spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) chyba tak uczynie bo raz ze wygoda a dwa ze luuubie serki wiejskie i tunczyka. aaaa i teraz odkrylam w biedronce serek typu light ze szypiorkiem pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie.... wczorajszy dzień może przemilczę, bo trochę nagrzeszyłam niestety (urodziny synka były, masa gości i kilka godzin spędzonych za stołem :( ), ale dziś zaciskam pasa w ramach pokuty.... narazie zjadłam jogurt jagodowy 0%, na obiad planuje warzywka na parze, a kolacja serek wiejski... taki plan na dziś :) Pzdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
Witam wszystkie ja nie mam nawet czasu na jedzenie...wlasnie przyjechalam do domu przebiore dziecko i w droge znow, w miedzy czasie na szybko zjadlam zupe warzywną bez zabielaczy :) To racja ostatnio zaczelam bywac w biedronce i nabial maja super! dzis na sniadanko 2 wafle ryzowe i danio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja pomalu bede sie dzis zegnac z Wami! :) badzcie grzeczne i nie podjadajcie, ja sie tez postaram :P ja ok 18 dzis zjem serek wiejski na kolacyjki, do tego moze manadaryneczke + zielona herbate i to na dzis tyle. na 20 lece na fitnes wiec licze ze sie spoce :) do jutra! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po weekendzie oraz nowe współtowarzyszki;] O occie jabłkowym tez słyszałam same dobre rzeczy ale nigdy nie miałam okazji stosować;] Ja przez weekend tez troche nagrzeszyłąm może nie aż tak bardzo ale procenty poleciały niestety i biale pieczywo;// I śniadanie 2 łyżki otrebów owsianych, 3 łyżki jogurtu nat i jedna susz morela II zielona herbata 2 kromki żytniego piecz z serkiem philadlephia i papryka przekaska paski papryki obiad znalazłam fajny przepis;] podam moze ktoras sie skusi;]] gulasz wołowy ala Strogonow Składniki: 15 dag wołowiny (pokrojonej w paseczki) 1 małą cebula (pokrojonej w półksiężyce) 10 dag pieczarek (umyte i pokrojone w paseczki) 1 papryki ( pokrojone w paseczki) 1 mała marchewki (pokrojone w drobną kostkę) mały słoik ogórków korniszonów [ja użyłam w occie] w paseczki (20 min przed końcem gotowania) pół słoika wody z korniszonów Przygotowanie: W pierwszej kolejności podsmażamy wołowinę (nie solimy! uzylam kilku kropli oliwy z oliwek). Następnie dodajemy cebulę pieczarki paprykę, marchewkę, Całość solimy. Dodajemy wodę uważając żeby nie wyszła z tego zupa! Gotujemy do miekkosci wołowiny. Dodajemy keczup pikantnyi wedle własnego uznania. W końcowym etapie gotowania, około 20 minut przed końcem dodajemy ogórki i połowę wody z ogórków. Przyprawiamy pieprzem i papryka. ja zagescilam to jogurtem naturalnym. mi starczy to minimum na trzy obiadki;]] a było pyszne;p wlasnie skonczylam jesc;]] buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
ekler pisałaś o tuńczyku, ja robię sałatkę z niego dodając paprykę, kukurydzę, ananasa może być świeży, pora lub czerwoną cebulę,solę,pieprzę i mieszam z jogurtem u mnie dziś w miarę,na razie 0 słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie sobie taqka na spróbowanie :) ja juz po silowni dzisiaj godzinka biegania i szlam na nia na piechote jakies 4 km. teraz zzjadlam zupe mleczna z ryzem mniam na koalcje postaram sie cos białkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
HEJ DZIEWCZYNKI! jej ten gulasz narobil mi smakow:)))) ja zjadlam na obiad kubek pomidorowki i garsc makaronu z fasoli mung a teraz jestem po kolacji jajko na poltwardo z lyzka sosu (jogurt naturalny 0%, musztarda, chrzan -pycha!) do tego kromka chleba zytniego mamusi z lyzeczka oliwy i kiwi pilam duzo wody i czerwonej cherbaty do tego ziolka ktore moja mama wlasnorecznie zbierala i wysuszyla (jakies na otylosc) pijemy je z mama od kilku dni bo sa gotowe do spozycia. Mam nadzieje, ze nie zjadlam za duzo na kolacje jak sadzicie? :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Holly ja więcej od ciebie zjadłam:( Mąż zaprosił mnie do pabu, reszty nie napiszę, teraz piję miętówkę i zieloną,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
jeśli chodzi o ten gulasz co Madziowa napisała robię podobny z piersi kurczaka bez ogórka i marchewki w sosie pomidorowym i w słoiki zaprawiam, też jest pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
Pączku gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Holly, pewnie, ze nie za dużo. Ale dla własnego spokoju z pieczywa na kolację bym jednak zrezygnowała;) U mnie wszystko według planu:) Zakupiłam ocet jablkowy. Otwierając zawleczkę pod nakrętką narozlewałam go po klawiaturze. Wycierając myślałam, że zwrócę, tak mi śmierdziało. Z przerażeniem w oczach rozcieńczyłam tą łyżeczkę octu z wodą i o dziwo nawet mi smak podchodził:) A teraz najlepsze. Sorry za wyrażenie, ale tak mnie po tym przeczyściło, że jestem chyba kilo lżejsza.:P Aż się boję brać teraz drugą łyżkę na noc.:P Także po pierwszym wrażeniu polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
Gdzie zakupie ten ocet? :) na kolacje pol tunczyka rzepa biala z jogurtem nat. Na druga kolacje browar :( dobrze ze nie na śniadanko :) pozdrawiam za tydzien wazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! ja juz dzisiaj w lepszej kondycji :-) Wczorajszy wieczor zaliczym do udanych, zjadlam troche chudej wolowiny, troche bialego serka i poszlam bardzo wczesnie spac :-) Co nie zmienia faktu, ze i tak spalam beznadziejenie i snily mi sie cala noc jakies koszmary :-( Dzisiaj rano przed praca strasznie mnie kusilo na jakiegos slodkiego rogalika, ale dalam rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Tlusty_pączek, brawo! Tak trzymać Ocet jablkowy kupiłam w Kauflandzie!:) Dziś pierwsze co zrobiłam po przebudzeniu to udałam się do toalety, także efekt się utrzymuje. Ciekawe czy to tylko tak na początku stosowania tego specyfiku działa? Holly_Smolly powyższe pytanie kieruję do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj dziewczyny..oj widze ze sie trzymacie..... ja mialam wczoraj dietke ktorej nie polecam...ale czasami tez tak trzeba...po calodziennym stresie z moim ex kupilam sobie butelke adwokata....(zamiast mojej zupy jarzynowej) calodzienne kalorie 1200...wiec nie musze pisac ile wypilam....HAHA ale wiecie co??pomoglo...jestem wolna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo nikt jeszcze nie wstał ? ja juz po sniadanku omlet z płatkami owsianymi i kropelka syropu malinowego. wczoraj zgrzeszylam !! 2 kromki chleba tostowego z 4 plasterkami kralkwskiej suchej. nie wiem czemu ale wczoraj wilczy głód mnie dopadł.i musialam. ale dzisiaj trzymam sie ostro:) na obiad i 2 snaidanie planuje jakas zupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo eklerku...:) ja tez tak czasami mam...jak mowie sobie ze nie moge czegos jesc, np. chleba to ciagnie jak cholera....ale chyba wszyscy tak maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
helo ja już od 6.30 na nogach:) bo do toaletki biegam od rana,teraz się uspokoiło, to pewnie po wczorajszym łakomstwie w pabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka 🖐️ no to super, gratuluje wolnosci !!! ja w weekend tez zgrzeszylam %, wiec nie jestes sama :-) Ekler🖐️ przeciez jestesmy juz dawno na nogach :-) :-) uuuuuu, co ja bym dala za taka dobra krakowska sucha... mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka 🖐️ no to super, gratuluje wolnosci !!! ja w weekend tez zgrzeszylam %, wiec nie jestes sama :-) Ekler🖐️ przeciez jestesmy juz dawno na nogach :-) :-) uuuuuu, co ja bym dala za taka dobra krakowska sucha... mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madziowa..ja tez robie podobny gulasz tylko ze nie daje keczapu tylko przetarte pomidory....ma duzo mniej kalorii a zeby bylo pikantniejsze troche chili....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja dzisiaj czuje sie tak jakbym juz miala 10 kilo mniej na wadze..hahaha....dobry nastroj to chyba polowa sukcesu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, to super, ja sie czuje tak samo beznadziejnie jak zawsze :-O :-O grrrrr.... coraz bardzioej bohe sie tego wazenia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dla mnie to jak odwyk teraz...zazwyczaj wskakuje na wage srednio 10 razy w tygodniu hahahaha:) a tak na marginesie...wazenie w poniedzialek???dziewczyny kto to wymyslil??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie z dieta ok, zadnych pokus ani wpadek...jestem w stresie bo dopiero zauwazylam ze zgubilam dowod osobisty a ostatnio uzywalam go 4 lutego, jade zaraz wszystko zglosic do banku i do urzedu miasta, juz sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×