Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Ewela No ja chyba dzisiaj rozpoczęłam 38tc, ale to zależy jak kto gdzie liczy ;) Bo wg mojego gina mam termin 1.11, a jak teraz wpisałam w jakiś googlowy kalkulator to wychodzi mi np 26.10 albo 30.10 także prawie tydzień różnicy. 🌼 Nie mam mocy dzisiaj... kompletnie na nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale chyba zle zrozumialas co napisalam :p bo moj zmienia bielizne ale skarpetki jak sciaga to zwija tak ze pozniej musze rozwijac takie brudne smierdzace zanim wloze do pralki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za przyjęcie do grona listopadowych mam :) 🌼 Leonka jestem z Marek pod 'Warszawa, a Ty jestes z Warszawy ? Gdzie bedziesz rodzic ? 🌼 Idris a widzialas porodowke w praskim ? Ja tam bylam w ramachz szkoly rodzenia i napewno na plus jest to ze nie ma tam tloku. Ja naliczylam AZ 4 mamy na salach poporodowych a to dobrze bo polozne maja czas dla nich.Jedyny minus /jak dla mnie/ to to ze te salki sa takie ponure, malo tam swiatla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny mam pytanie, czy duzo chodzicie,spacerujecie? bo ja ostatnio nawet duzo i w sumie jakos nie mecze sie tak szybko i nawet szybciej chodze i dobrze sie czuje. ponoc dobrze sie duzo ruszac bo latwiej jest potem rodzic, moze wypowie sie ktoras ktora juz rodzila :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21.11.2012 - ja mieszkam kilka przystanków od CH M1 (napewno wiesz gdzie to centrum jest) tak więc w miarę blisko. No i ja zamierzam rodzić na Inflanckiej. Moja gin jest z tego szpitala, ale chodze do niej narazie do Enelmedu. Dziś moja jakaś daleka kuzynka (nie wiem dokładnie kto to taki bo to info od cioci przekazene mojej mamie itd.) urodziła na Inflanckiej i w sumie była zadowolona. Zresztą z tymi opiniami to jest tak beznadziejnie, że nie wiem. Nie słyszałam jeszcze o żadnym szpitalu z samymi dobrymi opiniami. Przeważnie piszą i bardzo dobrze i bardzo źle. To chyba bardzo indywidualna sprawa. Więc jak nie mam czym się sugerować to wybieram już najdurniejszą sprawę czyli to jakie są warunki w szpitalu. Chodzi mi o to jak wygladają sale w środku, czy jest ładnie i nowoczesnie. Wiem, że to nie o to chodzi, ale tak jak pisałam z opini znajomych i z opinii z internetu nie da się wybrać NAJlepszego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka ja mieszkam 2 przystanki od CH M1 :) Jesli chodzi o Inflancka to jest to obecnie jeden z nowoczesniejszych szpitali po generalnym remoncie wiec warunki lokalowe sa napewno o niebo lepsze od Brodnowskiego i Praskiego/ bo te dwa to mocna komuna :)/ - ale co tam oby nam sie trafily odpowiednie polozne to niewazne gdzie :) ps. ja bym najbardziej chciala w domu, w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dwóch godzin leże bo brzuch strasznie boli jak na @... ale z przerwami nie wiem czy to skurcze bo mały jest ruchliwy a jak siedzę to brzuch twardy jak kamień i kłucie w podbrzuszu :/ A jeśli chodzi o temat związany z naszymi mężczyznami to ja na swojego nie mogę złego słowa powiedzieć :) bo i posprząta i wypierze, poodkurza a do tego super gotuje :) nawet jak skarpetki rzuci gdzieś koło łóżka to nie muszę za nim sprzątać bo wie, że ich miejsce jest w koszu a oboje lubimy jak jest czysto więc dużo mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta , wiem że o zwinięte chodziło,,,,ale każdy facet ma swoje jakieś swoje fanaberie,,,, mojego musiałam piłować w podobnej ale nie dokładnie takiej samej sprawie, P.S żeby nie było że mój M to brudas :) ,,, bo kąpiel codziennie bierze i teraz już bieliznę majty/skarpety zmienia regularnie , to było szmat czasu temu jak się zapominał :) ale to chyba wychodzi z kilku spraw, po 1 nie miał mu kto na to uwagi pewnie zwracać bo jak już był nastolatkiem to mama/tata raczej w takie rzeczy nie ingerują a ja w sumie byłam jego pierwszą poważną dziewczyną ,,,, więc mi przypadło skorygować pewne niedociągnięcia ,,,:P 🌼 W biedronce zakupiłam dziś śliczny komplecik szczoteczkę z grzebykiem za 6,99 z serii Disneya z Kubusiem Puchatkiem :) I w Rossmannie oprócz tego Oilatum jest jeszcze na promocji dużo farb do włosów w tym moja loreal casting którą zresztą bardzo polecam. Znajoma dała się raz na nią namówić i dziś też poleciała po nią już kolejny raz jak jej napisałam że na promocji :) bo zadowolona, raz że ładne odcienie mają , dwa dłuuuugo trzyma się na włosach,,,, mi się zawsze znajoma pyta czy farbę robiłam , a ja np z 2 miesiące wcześniej robiłam :), a 3 fajnie odżywia włosy i nie niszczy :) 🌼 idę obiadek modzić , dziś Łosoś smażony ,,,:) i na jutro żurek muszę nastawić. A mam pytanie bo ja do tej pory się zastanawiam,,,,, czym się różni barszcz biały od żurku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia żurek jest na zakwasie a barsz biały to w życiu jadłam tylko z torebki, więc nie wiem jak się robi ale to zupełnie inna zupa :) Na Śląsku raczej je się żurek- pychotka . Ja po ginku i czekam aż męża i idziemy na jaką randkę ;) Igor waży 2370 , za 100 g będzie donoszony :) wielki byk z niego nie będzie , narazie przybliżona waga podczas porodu to będzie 3 kg. Zero rozwarcia, szyjka nie jest skrócona :P. Następna wizyta na 2 listopada, mam nadzieję że będzie ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika89 - a na kiedy Ty masz termin ? Może będziesz tu pierwsza po porodzie. Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo jeśli to już poród lub niech szybko Ci przejdzie jeśli to jeszcze nie to :) 🌼 21.11.2012 - ale 2 przystanki w stronę Marek, tak ? Czemu Ty nie chcesz Inflanckiej tylko zastanawiasz się nad Praskim i Bródnowskim ? To Twoja piersza ciąża czy kolejna ? W jakim jesteś wieku? Przepraszam, że tak dopytuje, nie odpowiadaj jak nie masz ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martata u mnie jest identycznie jak opisujesz o męzusiu, ale ja juz do tego sie przyzwyczaiłam , teraz tez mnie czasami drazni jak po sobie rozwala, i nie odłozy czegos na swoje miejsce, a ztymi skarpetkami identiko, reczniki podobnie,mój pracuje w budowlance, i czasami z jego roboczych ubrań leci duzo syfu , a jego to nie rusza, najgorzej sie boje isc do szpitala rodzić to jak wróce to boję sie ze domu nie poznam,mam zamiar mame sprowadzić do mnie zeby panowała nad sytuacją, ja ogólnie lubie porzadek i ład, a mój mąz niestety nieład, co do hormonów u mnie starsznie buzuja , zaczynam sie wszystkim przejmowac, martwić jak to bedzie czy szybko urodzę, czy dzidzia bedzie zdrowa,co z moimi dzieciami , które zostawic bede msiała na kilka dni , jak sobie poradza bez ze mnie itd, jestem płaczliwa co raz bardziej , ale tak wygląda ostatni miesiąc i co strasznie sprzatam, czyli na przyjscie dziecka juz nie długo to oznacza wicie gniazdka dla siebie i maluszka, kurcze chciałabym juz miec to za soba, a jak u was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka pytaj smialo :) Jestem w dojrzalym wieku :) :) :) rocznik 72 i jest to moje pierwsze, dlugo wyczekiwane dzieciatko :) Tak mi sie w zyciu ulozylo ze M poznalam pozno /jak mialam 30 lat/ a potem dlugo nie zachodzilam w ciaze :( i dopiero teraz urodzi sie nasz pierworodny. Inflanckiej nie chce z kilku powodow: nie maja gazu jako znieczulenia , jest wiekszy tlok niz w brodnowskim a dodatkowo kiedys tam lezalam na oddziale ginekologicznym /jeszcze przed remontem/ i mialam robiona bolesne badania i zle to wspominam :( A Ty w jakim jestes wieku ? 🌼 dziewczyny jak sie czujecie ? czy funkcjonujecie normalnie ? pytam bo ja do tej pory czulam sie dobrze/ no w miare/ ale od kilku dni bardzo boli mnie kregoslup i dodatkowo dretwieje i promieniuje mi prawa noga :( Miala moze ktoras podobnie ? Dodam ze nie jestem bardzo gruba ;) do tej pory przytylam ok 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela, czyli żurek nie jest na zakwasie,,,, ale taki instant zakwas to też zakwas ??? bo zawsze robię ale nie wiem co robię :) czy żur czy barszcz :) ale wychodzi na to że żur :) 🌼 mnie w sumie dziś coś brzucho trochę pobolewa,,,, i przez tą chorobę co siedziałam i dziś przez ten bolący brzuch doszłam do wniosku że boję się ułomności ciążowej w tym ostatnim miesiącu, bo ja z tych co wszystko sama, oczywiście w granicach rozsądku bo też np nie będę zakupów ciężkich dźwigać czy coś innego ale rzadko sobie daję pomóc,,,, 🌼 w ogóle nie wiem czy młoda mi się znów nie przekręciła tyłkiem do dołu ;/ bo jak miała wczoraj czkawkę to wydawało mi się że ją u góry czuję , ale może tak promieniowało tylko, zawsze w sumie u dołu czułam jak już wylądowała głową w dół,,,, 20 mam USG to się okaże, i 20 albo 21 idę na sesje brzuszkową do studia gdzie miałam zajęcia jak na fotografię chodziłam :) wystawie moje grube dupsko na pokaz świeżych studenciaków, wolałabym w sumie żeby to był 2 rok ale nie wiem co za grupa będzie . Jestem ciekawa czy będą się cieszyć z niecodziennego tematu zajęć :) bo jak ja chodziłam to była modelka albo model i tyle a temat sobie było trzeba samemu wymyślić jak ją ubrać , ustawić a tu mają część z głowy bo temat jest sam w sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niewiele przytyłaś. Ja mam na plusie 13,5 kg i i tak uważm, że jest nieźle tym bardziej, że TP już na 5.11. 🌼 To ja jestem równo 10 lat młodsza i tez jest to moja pierwsza ciąża. To fajnie, że udało Ci się zajść w upragnioną ciążę - gratuluje. 🌼 O Inflanckiej z przed paru lat to słysze same złe opinie, ale już nawet nie chce tego czytać na forach. Zobaczymy, ja już nie chce zmieniać zdania. Tym bardziej, że na jakiś forum dziś dziewczyna opisywał poród z Inflanckiej z przed miesiąca. Opisała wszystko bardzo dokładnie i całkiem nieźle to wygląda. Dopytuje ją jeszcze o szczegóły, ale już przez maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka z om wychodzi na 25.10 a ostatnio gin mi powiedzial ze do końca października raczej urodze w poniedziałek mam wizytę no i mam nadzieje ze maly jednak poczeka bo mężu mój będzie chyba dopiero w środę a z nim czuje się dużo pewniej i w ogóle... No nic poki jest ok więc oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30 u mnie tez buzuja strasznie... moj M. juz powiedzial ze myslal ze poczatki ciazy byly ciezkie ale nie ma porownania z tym co teraz.... wczoraj tak po glowie zebral przez zwykle moje odstresowanie tego co mam w glowie ze az mu ciasto upieklam dzisiaj ;) tez sie stresuje wlasnie czy bede wiedziec kiedy to juz, skorcze mam coraz czesciej i wszystko inne na raz mam w glowie :/ a do tego nie ma do kogo geby otworzyc bo moj w pracy ciagle teraz :/ i tez sprzatam jak wariatka, kazdy okruszek musze z podlogi zebrac jak zauwaze bo nei da mi spokoju :/ 🌼 21.11.2012 witam :) ja staram sie funkcjonowac normalnie ale nie daje rady juz wszystkiego zrobic. kregoslup mnie od 3 dni boli mocno, tasmy mam poprzyklejane pomagaja troche. i podbrzusze mnie boli czesto. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana, te plastry rozgrzewające ???? na to uważaj bo nie wiem jak to może działać na dzidzie , niby się mówi że się przegrzewać nie wolno,,,, ja jak maścią się smarowałam to tylko u góry żeby na wysokości brzucha nic nie grzało dodatkowo. Ja na bóle mam taki masażer i się nim masuje, pomaga mi pod warunkiem że robię to regularnie a przy chorobie nie miałam siły bo czas tak, nawet cały dzień mogłam się masować,,,, ale brakowało sił,,,, od poniedziałku obiecałam wziąć się za siebie ze zdwojoną siłą :) zobaczymy ,,,, może na wieczór dziś się trochę pomasuję ,,,, Przy spaniu mam najgorzej jak na plecach chcę się położyć wtedy mnie boli od razu dolny,,,, trochę pomaga zwinięcie jaśka i wciśnięcie pod plecy na wysokości talii . 🌼 obiadek już dawno zjedzony żurko-barszcz :D na jutro ugotowany :) , też jutro do znajomej się wybieram ostatnie rzeczy pozbierać :) bo coś mi też obiecała po swojej małej dać ,,,, zobaczymy co tam naszykowała mam nadzieję że nie za dużo bo w sumie większość już mam, wanienkę chce Teściowa kupić więc już tylko jakieś drobiazgi mi zostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Ja bym chciała dużo chodzić i spacerować, ale jak wspominałam mój mi zabrania samej dalej się od domu oddalać ;) Jak tylko możemy to chodzimy razem i tak gdy przychodzi weekend i mój po pracy to w domu nas prawie nie ma. Mimo porodu za jakieś 2 tygodnie bardzo chętnie pojechałabym jeszcze raz w góry stołowe, ale kurcze szlak to około godziny trzeba przejść to jednak nie najlepszy pomysł jakby miało mnie coś tam złapać... bo nie dość, że szlak trzeba przejść to jeszcze gdzieś szpital znaleźć nie wiadomo jaki gdzie itp... więc zmuszona jestem ograniczyć się do spacerów po swoim mieście i okolicy. 🌼 Gosia Daj trochę żurku :P Uwielbiam i też mam w planach teraz, ale nie mogę swojej dobrej białej kiełbasy kupić. Ja robię mocno czosnkowy i sporo chrzanu... a jeszcze jak mam jakieś żeberka wędzone na wywar i boczek to już całkiem super :) Co do barszczyku to nie wiem, po przepisach widzę, że to samo prawie więc gdzie tkwi różnica nie mam pojęcia... zwłaszcza, że co "kucharz" to swój przepis ;) I np żurek mojej mamy w ogóle nie przypomina mojego, ona taką zupę bardziej robi bo wywar jak do rosołu ( z porem itp) a poza tym daje ziemniaki :O Całe życie nie cierpiałam żurku, póki sama nie zaczęłam na swoim gotować :) 🌼 Ulna Mam podobnie jak Ty, cały czas myślę co jak z młodą będzie jak ja pójdę rodzić. Jak Azja teraz pisała, że jej młody za nią tęskni, że choruje jak ona poszła rodzić to aż czytać nie mogłam bo aż mi się coś dzieje jak o młodej zostawionej pomyślę. Już mojemu zapowiedziałam, że ma pozwolenie przez ten czas rozpieszczać ją ile wlezie pod względem spędzania z nią czasu ;) Ma ją zabierać na wszelkie place zabaw, rower, długie spacery na fontanny ( ma fioła na tym punkcie ;) ) i generalnie ma nie robić nic poza zajmowaniem się nią, więc może być brudno w domu itp byleby dziecko zadowolone bardzo nie odczuło przez cały dzień, że mamy nie ma. Dlatego też mam nadzieje, że szybko mi poród pójdzie i szybko później wyjdę :) 🌼 21.11.2012 Witam nową mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała .B z tego co znalazłam na necie to różnica przede wszystkim jest taka że żurek robi się na zakwasie żytnim a barszcz na zakwasie z kapusty, i wywar na żurek robi się bez włoszczyzny a na barszcz z włoszczyzną ale jak piszesz co kucharz to inny przepis więc też nie wiem czy do końca tak jest , a i żurek podaje się z jajkiem a barszcz z ziemniakami,,,,a ja robię misz masz z tego wychodzi bo robię na zakwasie żytnim, na włoszczyźnie z boczkiem i białą kiełbasą i z jajkiem i z ziemniakami razem albo na zmianę , zależy czy chcę żeby był bardziej czy mniej syty :) ( chrzanu nie dodaje bo nie lubię chrzanu ogólnie ale czosnku też daję sporo ) A włoszczyznę daję bo jest taki pełniejszy smak mi się wydaję , oczywiście przed dodaniem zakwasu wyławiam wszystko skrupulatnie :) , na końcu trochę zagęszczam i podbijam śmietaną albo mlekiem zależy czy wyszedł bardzo czy trochę mniej kwaśny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku przypomnieniu i dla nowej mamusi :) Azja...................tp. 29.10......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30.................tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87..........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk.... karolaina83...........tp. 10.11.......1 ciąża........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś..................tp. 11.11.......2 ciąża........dziewczynka Gosia tatiana_xx............tp. 11.11.......1 ciąża........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11........2 ciąża .......chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11........4 ciąża........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11........1 ciąża........córeczka Kornelia martarta..............tp. 17.11.......1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26..............tp. 21.11........1 ciąża........płeć nieznana Creamyful.............tp. 21.11........1 ciaza........Michelle, Norwegia idris....................tp. 22.11........1 ciąża........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR..............tp. 23.11........1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11........1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White.........tp. 23.11........1 ciąża........chłopczyk........Wrocław biegaczka.............tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian AgataHa...............tp. 25.11........2 ciąża.........Feliks Anka271112...........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Grudzien_85..........tp. 28.11........1 ciąża.........dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia No właśnie przepis przepisem, a każdy i tak gdzieś tam robi jak lubi ;) Jak spojrzałam na przepisy na forach to jedno i drugie niektórzy robią tak samo. A pewnie jakieś stare wiejskie przepisy najlepiej precyzują co do czego się daje. Ja tam się przyznaje ze Żurek robię na proszku knorr. Różne próbowałam, też takie niby prawdziwe zakwasy z butelki ale jakoś ten knorr mi najbardziej w gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny dziewczyny, cały dzien pisałam posta dzisiaj i zawsze cos mi przeszkodziło, zeby dokończyć i wysłać :P a taaaka litania była :P i wszystko mi sie skasowalo.. Blondi, ja mam takie bóle jak za duzo laze i skurcze, ze ledwo co w pionie ustac moge.. dzisiaj bylismy z mężem w takim magazynie co maja "wszystko" po niższej cenie, i chcielismy zobaczyć czy maja akurat cos co by sie moglo nam przydac i w jedna stronę autobusem a w druga nie chciało nam sie na busa czekac bo 40min prawie (bo to na zadupiu poza miastem to żadko tam autobus jeździ) to wracalismy pieszo.. no i ze to kawałek spory anię skurcze co chwile lapaly to myslalam ze P to mnie do domu chyba zanieść bedzie musiał bo momentami to juz isc nie dawalam rady.. a on z przerazeniem w oczach "ale jeszcze nie rodzisz??".. jakos sie doczlapalismy wkoncu i dostałam zakaz wychodzenia samej czy tylko z Dorisem dalej jak do osiedlowego sklepu ;) a teraz juz w łóżku leże bo po dzisiejszym dniu ledwo chodzę i chyba serio nie moge sie tak forsować.. 🌻 Gosia ja tez nie mam pojęcia jaka jest roznica miedzy zurkiem a barszczem.. bo jak idę do sklepu to na polce, zaraz obok siebie stoją zakwasy i na jednym napisane barszcz biały a na drugim żurek ;) chyba na innej mace te zakwasy robione.. i ja w sumie to nigdy nie wiem co gotuje bo ja tam mam tez swoja wizje i robię i z boczkiem wedzonym i cebulka podsmazona i ziemniaczki i jajko i biała kiełbasa tez sie znajdzie ;) i mnustwo czosnku i nakreślił byc musi ;) ale bez wloszczyzny.. i to wlasnie tak jest, ze co kucharz to swój przepis na ta zupe ma :) 🌻 ale mam brzucho twarde jak kamień.. i skurcze mi od góry idą :/ jeszcze regularne nie są ale w razie gdybym jednak rodzic miała to posta na szybko skleje zanim do szpItala rusze :P chociaz mam nadzieje, ze te skurcze spowodowane są tylko przemeczeniem i tym, ze chodziłam za duzo i nie długo przejdą... 🌻 Tatiana, masz na myśli te taśmy saportujace brzuch? bo ja tez cos takiego od fizjoterapeuty dostałam ale szczerze to gowno pomaga na bóle :/ 🌻 i witam nowa mamuske serdecznie ;) 🌻 jeszcze moj bilans- 8kg na plusie w 37tyg ;) nie jest zle znaczy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do flejostwa faceciego to moj kochany jest, posprząta, pozmywa, pranie wstawi aaaale.. skarpetki tez rzuca gdzie popadnie albo wlasnie w kanape lub fotel wcisnie.. a potem marudzi, ze pranie było robione a on skarpetek nie ma zadnych :P wiec kurcze.. bez kitu chyba wszyscy maja ta skarpetkowa dolegliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** w tej zupie to majeranek miało byc, ze mnóstwo ;) i sorka za ortografy ale juz zmeczona jestem to nie mysle tak jak powinnam ;) dobranoc laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patisonek No to mamy takie same bóle i skurcze :) Ciekawe od czego to zależy bo w sumie wydaje mi się, że przy Martynie miałam mocniejsze skurcze, ale częściej jak siedziałam bo najbardziej pamiętam w czasie jazdy samochodem jak nie wytrzymywałam... no w każdym razie przy chodzeniu nie pamiętam tak bardzo jak teraz, żebym szła i musiała stawać, albo żeby mnie aż wykręcało. No i były to takie bardziej skurcze, że nie wiem jak to nazwać, ale takie typowe skurcze mnie chwytały, a teraz taki niesprecyzowany ból, że czasem nie wiem czy to skurcz, czy kopniak, czy w ogóle coś jeszcze może mi się dzieje... w każdym razie boli ;) Noooo i o majeranku też zapomniałam napisać, też bardzo dużo daje, a jeszcze jak gotuje wywar to i liścia laurowego napakuje i ziela sporo... lubię jak mi tak pachnie tym wszystkim z gara.... ależ mam ochotę na żurek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :) 🌼 Azja...................tp. 29.10......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30.................tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87..........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk.... karolaina83...........tp. 10.11.......1 ciąża........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś..................tp. 11.11.......2 ciąża........dziewczynka Gosia tatiana_xx............tp. 11.11.......1 ciąża........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11........2 ciąża .......chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :) Azja...................tp. 29.10......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30.................tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87..........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk.... karolaina83...........tp. 10.11.......1 ciąża........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś..................tp. 11.11.......2 ciąża........dziewczynka Gosia tatiana_xx............tp. 11.11.......1 ciąża........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11........2 ciąża .......chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11........4 ciąża........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11........1 ciąża........córeczka Kornelia martarta..............tp. 17.11.......1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26..............tp. 21.11........1 ciąża........płeć nieznana Creamyful.............tp. 21.11........1 ciaza........Michelle, Norwegia 21.11.2012............tp. 21.11........1 ciążą.......Wojtuś ...Warszawa idris....................tp.22.11........1ciąża.......dziewczynka....Warszawa GosiaqKR..............tp. 23.11........1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11........1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White.........tp. 23.11........1 ciąża........chłopczyk........Wrocław biegaczka.............tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian AgataHa...............tp. 25.11........2 ciąża.........Feliks Anka271112...........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Grudzien_85..........tp. 28.11........1 ciąża.........dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie wróciłam do domu :) 🌼 MałaBlondynka - ja jeszcze nie poszłam rodzić byłam tylko na badaniach bo miałam opuchnięte nogi a do tego i świąd rąk i stóp a to właśnie jest jak już pytała pomarańczowa cholestaza ciążowa a wykrywa się ją poprzez zbadanie prób wątrobowych i mam zapisane lekarstwa na wątrobę, po prostu dziecko uciska gdzie nie trzeba. Jak wróciłam do domu wspomnę ze we wtorek poszłam do szpitala i jak przytuliłam Filipa to się normalnie popłakałam tak już za nim tęskniłam - mój Kochany :):):) 🌼 Do lekarza umówiłam się na 19.10 na wizytę i KTG i mam nadzieję ze wtedy ustalimy termin cesarki chyba że nie doczekam do piątku ale mam nadzieję że doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×