Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Ewa,,,, pogoda idealna :) jak ja uwielbiam upały tak w tym stanie zdecydowanie wolę taką pogodę jak dziś :) .... biorąc pod uwagę że pracuje jako instruktor i jeżdżę autem bez klimatyzacji ,,,, więc 33 stopnie plus duchota w samochodzie nawet przy otwartych szybach i słońce palące przez przednią szybę,,,, masakra ,,,, do domu wracałam mokra po 8 h . więc taka pogoda jak dziś jest mi na rękę :) Ostatnio w ogóle nie mam czasu na nic :( a zwłaszcza na odpoczynek ,,,,, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się do lekarza na wszelki wypadek, wyjeżdżam więc wolę się uspokoić, choć przeczytałam że teraz się rozciągają więzadła czy coś takiego :). Do którego tygodnia robi się usg połówkowe i czy muszą być jakieś odstępstwa między badaniami usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff nareszcie po dentyście ! miałam na żywca robione bo pani doktor bała sie podać mi znieczulenie ..Ale warto było pocierpieć bo uratowałam zeba... Ja w poniedziałek umawiam sie na poł owkowe ,jak mi gin nie da skierowania to robie prywatnie . U mnie też dziś chłodniej ,mam fajnie bo mieszkam nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia to dobrze że już wszystko z głowy, ja na szczęście zęby bez znieczulenia i tak zawsze robię bo ja z kolei igły się boję ;) . nareszcie po pracy , mówię wam kobitki, jak mi się już nie chce , jutro na szczęście na 8 ma, nie na 6 ta , na l4 planuje gdzieś w połowie sierpnia iść. Dobranocka, prysznic, kremy, i spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia to dobrze że już wszystko z głowy, ja na szczęście zęby bez znieczulenia i tak zawsze robię bo ja z kolei igły się boję ;) . nareszcie po pracy , mówię wam kobitki, jak mi się już nie chce , jutro na szczęście na 8 ma, nie na 6 ta , na l4 planuje gdzieś w połowie sierpnia iść. Dobranocka, prysznic, kremy, i spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jak tam po weekendzie dziewuchy? Jak samopoczucie? Mnie troszkę brzusio pobolał, ale już się uspokoiło :) Coś rzadko tu zaglądacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie weekend pełen wypadków, usiadłam na nożyczki wbijając sobie je na cm w tyłek, poslizgnełam się w łazience i padłam jak długa na szczęście nie tak mocno:-), a dziś idę do lekarza i mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku:-) i poznam płeć mego szkrabka. Co do filmu to mocno przereklamowany :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe! Dobrze, że nic złego się nie stało :) Trzymam kciuki, żeby maluch ładnie się pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dziś dzidzior dziurę w brzuchu wiercił ;). Chyba mu się nie podobało że pół dnia siedziałam w kucki w ogródku ;). Ale chciałabym skoczyć część która mam w planach zanim się nie będę mogła ruszać przez wielki brzuch ;) i standardowo , zgaga okropna po schylaniu się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dziś dzidzior dziurę w brzuchu wiercił ;). Chyba mu się nie podobało że pół dnia siedziałam w kucki w ogródku ;). Ale chciałabym skoczyć część która mam w planach zanim się nie będę mogła ruszać przez wielki brzuch ;) i standardowo , zgaga okropna po schylaniu się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wielka niespodzianka byłam dziś na tym połówkowym i wiecie co... miałam mieć dziewczynkę tak stwierdził mój lekarz , a dzis z KORNELKI wyszedł ze będzie MIŁOSZEK kurcze ale zaskoczenie , a zwłaszcza u męza bo był ze mną, i lekarz az zrobił zdjęcie ze na 100 chłopak , zreszta na płycie tez bardzo dobrze widać,badanie rewelacja super te 250 zł warto wydać na nie , lekarz wszystko opisywał co bada mierzy , no fajna sprawa, ....najgorsza moja córcia , bo zawiedziona , az sie popłakała bo chciała strasznie siostrzyczkę, i ze znowu bedzie drugi brat , ale pomału juz sie przyzwyczaja troszkę jej pogadałam ze ważne ze zdrowy jest dzidziuś , ze nie bedzie musiała sie dzielić pokojem , bedzie mieć sama i takie tam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam w tabelce płeć :) Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11.........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża..........prawdop.chłopiec malinka_77.........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp. 21.11.......1 ciąza.........płećnieznana idris..................tp. 22.11.......1 ciąża.........płeć nieznana GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana.......Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą.........prawdop.dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki w ten zachmurzony wtorek, mój humor jest taki dzisiaj jak ta pogoda :P ale mam nadzieję że się poprawi i jedno i drugie :) Po piątkowej wizycie wszystko ok, chłopczyk potwierdzony , waga 270 gram ;D . Pytałam o ruchy i na tym etapie jak najbardziej ruchy można odczuwać nieregularnie. 13 lipca mam USG połówkowe, mam nadzieje że wszystko będzie jak najbardziej w porządku. ulna :) no to niespodzianka, powiem Ci że moja młoda też na początku nie była zachwycona braciszkiem , teraz już przyzwyczajona jest i się cieszy. Remoncik u młodej w pokoju skończony ;) A przyszła mi pościel, którą zamówiłam na allegro, jest cudna. Pierwsze koty za płoty tzn pierwsze zakupy już są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna ja też liczę na taką niespodziankę. Na prenatalnym w 12 tyg. pani doktor powiedziała, że na 70 % chłopak, jednak liczę, że będzie Zosia ;) ewela jaką pościel kupiłaś? Ja jestem na etapie wybrania tapet i wykładziny dywanowe, więc do pościeli jeszcze mi daleko, ale warto zrobić rozeznanie rynku ;) W ogóle temat wyprawki mnie przeraża, te listy są takie długaśne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , dla mnie też wyprawka jest przerażająca ,,,,jestem osobą która zawsze musi mieć wszystko na tip top , a boje się że w tych wszystkich rzeczach które są dostępne tak się pogubię że zapomnę o najważniejszych,,,, tym bardziej że to moja 1 ciąża,,,, jednym z kilku plusów jest to że że przez 3 lata byłam nianią i wiem co jest potrzebne do sprawnej opieki nad maluchem,,,, a drugim to że część wyprawki mam obiecane od koleżanki :) A wczoraj miałam dziwną rzecz ,,,, zawsze jak się zbyt długo pozginam łapie mnie piekielna zgaga,,,, w dzień ok, ale w nocy kiedy ja się chce i potrzebuje wyspać mnie męczy strasznie , więc zdarza się czasami że zwrócę po prostu to co mi siedzi na żołądku,,, wczoraj też tak było ale się zaniepokoiłam bo na końcu miałam wrażenie że z krwią poszło trochę,,,, zadzwoniłam do koleżanki która ma wrzody ale mówi że jak by to od wrzoda było to by mnie brzuch straaaasznie bolał , a nic mnie w sumie nie boli,,,, i nie wiem co mam z tym zrobić,,,, jadłam co prawda truskawki , może 15 sztuk raptem i o godzinie 15 tej a kibelek zaliczyłam o 22,30 więc raczej truskawki to nie były a nic innego w kolorze czerwonym nie jadłam. Poleciła mi kupić test w aptece na helicobacter i chyba od tego zacznę,,,, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam dziewczynki .... ulna ale niespodzianka...moi znajomi tez tak mieli ze na pierwszym badaniu powiedział lekarz ze dziewczynka a na połówkowym okazało sie ze chłopak wiec...ja mam usg połowkowe w czwartek i zdecydowałam ze nie chce wiedzieć...mój mąz natomiast chce więc ciężko będzie mu chyba dochować tajemnicy ale będzie musiał:) ...a z drugiej strony to dziwne bo ty mialas te usg w niedużym odstępie czasu... może jeszcze czeka cie jedna niespodzianka przy porodzie hehhe... dagniesia chyle czoła za odwage u dentysty:) idris opowiadaj jak tam po badaniu... ewela z tymi ruchami to prawda ja wczoraj tak malo go czulam ze az zaczęlo mnie to martwic a dzis od samego rana i nawet mąz poczul małeggo kopniaczka w ręke:)...ale sie cieszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wyprawka to jest to co lubię robić najbardziej, szkoda że tylko funduszy mało ;) Mam już właśnie pościel (uwaga poduszka nie ma nadruku) za to ochraniacz jest super, kupowałam bez baldachimu także za niego nie ręczę. http://allegro.pl/show_item.php?item=2409878786 Kupiłam jeszcze na allegro okazyjnie leżaczek (30 zł z przesyłką ) zakup średnio potrzebny ale okazja była więc :D , mam jeszcze body 5 szt na rozmiar 56 , okrycie kąpielowe i prześcieradło :) . W najbliższym czasie planuje zakupić następny komplet pościel tylko już bez wypełnienia + prześcieradło , rożek i może jakieś pajace . Zakupy pełną gębą to tak we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka, mój też ostatnio pierwszy raz poczuł jednego kopniaka :) ale jak Amelka poczuła :D to była ogromna radocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR ja bym stawiała na truskawki, pamiętasz jak pisałam że się mocno zatrułam, wtedy jadłam tuskawki rano, wcale nie w dużej ilości, między czasie zaliczyłam kibel, a między 18-19 miałam taki ból, i wymiotowałam czerwonym płynem chociaż jadłam też inne rzeczy. Dałam sobie spokój bo truskawki są strasznie pryskane i lekarz powiedział, mi że widocznie jadłam je za często i rozregulował mi się żołądek. I po 3 dniach mi przeszło. Ulna no to niespodzianka :-), a moja koleżanka miała podobnie jej córka też zbytnio się nie ucieszyła z braciszka, pomógł argument że nie będzie podbierał jej zabawek :D Ewela ja chyba też powoli zabiorę się za wyprawkę, powoli po kroczku to będą później mniejsze koszty :-). Dziewczyny wczoraj lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, i że będę miała DZIEWCZYNKĘ :-). Cieszę się bardzo, chociaż ogólnie było mi to obojętne, ale w głębi czułam że będzie baba. Mąż powiedział, że zacznie ćwiczyć na siłowni by w przyszłości odstraszać adoratorów ;-), mówie mu że do tej pory to zamiast mięśni na bicepsie, to prędzej wyrośnie mu mięsień piwny ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irdis, ale mi nie zaszkodziło nic,,,,tym bardziej że te 15 truskawek to były pierwsze truskawki w tym roku jakie jadłam,,,, ja nie miałam zatrucia tylko zgage a wymioty - niestety wymuszone , bo jak pisałam wolę przemęczyć się 2 minuty w kiblu a przespać noc spokojnie niż do rana wiercić się z kwasem w gardle. a mi to na truskawki nie wyglądało,,,, po drugie krew ma specyficzny smak i zapach,,, np jak się język przygryzie albo wargę jest taki słodkawy posmak i wtedy też taki miałam ,,,,, w tym tygodniu wybiorę się do lekarza. bo dziś od rana też mam lekką zgagę, tylko zjadłam coś i już jest od nowa. więc coś musi być na rzeczy. może od codziennego łykania witaminek ???? całą garść mam zapisaną, dosłownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja po mega relaksacyjnym weekendzie nie mogłam wczoraj wkręcić się w rytm tygodnia ;) Mam dla was nawet zdjęcie brzuszka :) Co prawda trochę szkoda, że tak gadamy na forum ogólnie dostępnym, ale myślę, że temat taki jak ten nie ma jakiegoś szczególnego brania jeśli idzie o podczytywanie ;) Także nad wodą czułam się jak loszka ;) a oglądając teraz zdjęcia to patrząc na pierwsze mam wrażenie, że ludzie mogli się zastanawiać czy to ciąża czy tylko grill ;) Ale tak na poważnie to byłam bo bardzo lekkim śniadanku sporo wcześniej i dopiero czekałam na obiad ;) http://oi50.tinypic.com/16a3abk.jpg http://oi48.tinypic.com/i6z1q8.jpg Dagniesia37 Podziwiam za wizytę u dentysty serio. Teraz mi się przypomniało, że śniły mi się bolące zęby... mam nadzieje, że to nie proroczy sen ;) ulna30 Moja młoda też przeżywa to, że lekarz powiedział brat nie siostra. Do tej pory ciągle jeszcze jak zaczynamy rozmawiać to dyskusja zaczyna się od "Nie brat! Siostrzyczka ma być!!!" ale ostatecznie mówi "Oj no niech Ci będzie, może być brat" :) Myślę, że jakby jednak okazało się, że dziewucha będzie to skakałaby z radości :) GosiaqKR Ja też bym stawiała na truskawki, swojego czasu miałam tak, że wymiotowałam po tabletkach z witaminami i nawet jak truskawki były parę godzin wcześniej to właśnie gdzieś tam taka czerwona farba szła mimo innego jeszcze jedzenia... i okropny niesmak po tych truskawkach. Wiadomo, że to zawsze niesmak, ale po truskawkach mi jakoś tak chyba wyjątkowo bardzo ewela. Pochwal się wyremontowanym pokojem :) Może jakimś natchnieniem mi będziesz bo u mnie remont ciągle w dup... ;) W sobotę mój zaczął kuć ścianę - nie skończył jej nawet do końca bo się nawkurzał i pojechaliśmy nad jezioro :O Już na następny weekend chciał się umawiać, ale go zjechałam, że obiecał Martynie pokój na jej urodziny więc ciekawe jak zamierza się z tego wywiązać?! Jakiś tydzień urlopu by się przydał chociaż :O Ja wyprawkę będę kompletować dopiero właśnie po remoncie. Tzn z takich rzeczy muszę kupić chyba tylko wózek i materacyk więc to na koniec, a ciuchy właśnie ogarnę dopiero jak szafa stanie żeby to poprać, poprasować, poukładać i wiedzieć co mam a czego nie. Młoda była letnim dzieckiem, teraz zimowe więc pewnie pod tym kątem najwięcej uzupełniania będzie ;) A wyprzedawanie ciuchów po niej mnie przeraża! Niby starałam się sama kupować uniwersalne rzeczy, ale wiadomo, gdzieś tam się trafiło typowo babskie ;) Nie lubię takich "wyprzedaży" bo leży mi to i czeka aż ktoś chętny będzie dlatego mam nadzieje, że szybko będę mogła zacząć i do porodu będzie już w domu tylko to co potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poprawię tabelkę bo widzę, że gdzieś tam się zgubiło imię dziecka Leonki Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11.........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża..........prawdop.chłopiec malinka_77.........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........Leonard......Warszawa 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp. 21.11.......1 ciąza.........płećnieznana idris..................tp. 22.11.......1 ciąża.........płeć nieznana GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana.......Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Mam nadzieję, że teraz ja nie pominęłam niczyjego wpisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11.........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża..........prawdop.chłopiec malinka_77.........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........Leonard......Warszawa 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp. 21.11.......1 ciąza.........płećnieznana idris..................tp. 22.11.......1 ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana.......Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą.........prawdop.dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jednak nie truskawki,,,, dziś mam to samo :( jutro musze do lekarza iść,,,, dziś już nie zdążę bo zaraz do pracy idę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Gosiu, w takim wypadku koniecznie do lekarza. Trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Blondynka, na razie nie ma się czym chwalić, póki co to ściany już są ;) i podłoga również. Wkrótce zakupy w Ikea i tam chce jej kupic białe biureczko i krzesełko. Przydałby się też dywana ale narazie nie mam pomysłu, jeszcze jakieś naklejki albo fajna fototapeta hmmm sama nie wiem ... A ściany pomalowane są na niebiesko , bo tak chciała mała . I to byłoby na tyle ;) W każdym bądź razie inspiracje mile widziane, chociaż ja zwykle stawiam na prostote plus dodatki. Czyli białe meble, gładkie ściany, kolorów dodają rupiecie porozrzucane po całym pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 1 listpada :) gdzie zamierzacie rodzić? Ja w Szpitalu im. Starkiewicza w DG. Mam najbliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×