Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

ja badania miałam robione w 12tc czyli praktycznie 10 tygodni temu:) ale moja pani gin mówi ze wyniki ok wiec nie ma sie co kuc... cóż pewnie ma rację...teraz mam skierowanie na badania - morfologia, mocz i glukoza ale to jak pisałam po 24 tc. a poza tym badania dowcipne mam robione praktycznie co wizyte od momentu planiem i wizyty 4 dniowej w szpitalu...bo mam obnizone łozysko i chyba wogóle macice...ale jeszcze 2 tygodnie i na l4 nieodwołalnie ide....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patisonek87 No to masz 24 tygodnie skończone a od jutra zaczynasz 25 tydzień :) A ja wizyty mam co 3tyg i trochę martwię się czy dobrze że tak rzadko te badania krwi, bo jak by coś odpukać było nie tak to z krwi dowiem się tego najprędzej, a i usg miałam połówkowe w 20 tyg a jak tak to nie ma robione(wcześniejsze na wady w 14tyg), więc nawet nie wiem czy serduszko miarowo bije... no i zastanawiam się nad zmianą lekarza, tylko czy to nie za późno żeby zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej Ja morfologie robię co miesiąc przed każdą wizytą. Teraz będę miała chyba odstęp dwa miesiące prawie między wizytami bo mój ginek idzie na urlop, akurat w tym czasie co przypadałaby mi wizyta i powiedział, że ciąża przebiega prawidłowo więc nie muszę przychodzić, ale jeśli coś by się działo, jeśli bym chciała to oczywiście mogę. Jak nie przyjdę to on nie widzi przeszkód żebyśmy się zobaczyli dopiero we wrześniu ;) Zapisałam sobie kiedy idzie na urlop i zrobię wyniki sobie przed jego urlopem i zobaczę jak one, jak ok i ja się będę czuła dobrze to może odpuszczę wizytę, jak znowu anemia się powiększy, albo coś to wybiorę się w sierpniu do niego. Mocz robiłam tylko na początku bo wszystko ok, a przy badaniu ginekologicznym tez żadnych infekcji nie widać, ja na nic nie narzekam wiec nie widział lekarz potrzeby więcej. madziolek_17 Lekarza możesz zmienić w każdej chwili, ale jeśli chodzi Ci tylko o takie upewnienie się co do tego czy lekarz wszystkiego pilnuje to możesz też po prostu udać się na konsultację do innego, nie musisz od razu zmieniać na stałe patisonek87 Wiesz jak ja liczę tygodnie? Założyłam sobie suwaczka który mi dokładnie przypomina, a jak ktoś pyta to mówię przełomowo ;) Na początku 24 mówię 24tc, a jak już jestem ileś tam dni w tygodniu to zaokrąglam do 25tc - i tak nikogo to nie interesuje dokładnie co do dnia :P Tak jak z wiekiem - w październiku będę miała 25, a w sumie mówię różnie. Czasem rocznikowo zaokrąglam, a czasem jak sobie żartuje, że jeszcze młoda dupa ze mnie to mówię, że mój P ma 25 a ja JESZCZE 24 - rocznik ten sam ;) Tak samo z koleżankami jak gadamy to no 25 mówimy, ale gdzieś tam jest to powiedziane, że jedne już po 25 urodzinach, a ja przed sobą i jeszcze 24 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach no bo ja tak sie pytałam bo jak idę do lekarza to lekarz mówi, ze 22 tydzien np a ja dzień pózniej mam 23 wiec juz sie gubie jak to liczyć ;) czyli mówicie, ze co, ze 25 mam tak? z miesiącami to tez nie liczę bo nie wiem jak ;) wiec wole mówić w tygodniach jak sie mnie juz pytają znajomi czy cos ;) chociaż widzę po minie znajomych płci męskiej, ze te tygodnie to dla nich magia czarna ;)) ja badania krwi miałam dwa razy.. jakos z początku... w 8tyg chyba a potem przy pierwszym USG ale to z ukierunkowaniem na zespół Downa. Blondynka, to my rownolatki jesteśmy ;) z tym ze ja juz od 3tyg mam te 25 na karku.. i mnie to smieszylo strasznie, ze bylam na wizycie u dentysty dzien przed urodzinami to mi wpisal 24 bo powiedzial ze 25 jeszcze nie mam ;)) ja podlug mojego to i tak młoda jestem bo Piotrek to juz 31 skończył tydzien temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam taką rozpiskę z przychodni, taki poradnik dla kobiet w ciąży i staram się dostosować, to takie minimum, zacznę od 21 tyg, ominę genetyczne i wszystkie badania wykonywane na początku bo jest już u wszystkich po. 21-26 t.c. Obowiązkowe: -Glukoza- test obciążenia 75g glukozy (24-28 t.c.) -Badanie usg (połówkowe) -Badanie ogólne moczu Zalecane: -toksoplazmoza, cytomegalia u kobiet z ujemnym wynikiem w I trymestrze 27-32 t.c. -Morfologia krwi -Badanie ogólne moczu -Przeciwciała anty-Rh (u RH ujemnych) -Badanie USG (30-32 t.c.) 33-37 -Badanie ogólne moczu -Morfologia krwi po 38 t.c. -Badanie ogólne moczu Zalecane: -Badanie USG z oceną masy oraz dobrostanu płodu -Badanie KTG Oczywiście wszystko zależy od ciąży, od wyników, czasami może być więcej badań, no i też zależy od lekarza. Ale ja często zaglądam do ściągi by się umawiać w danym okresie na wizytę:-). Co to liczenia tygodni to też mówię, że jestem np. na początku 22 tyg, albo że kończę 22, bądź przy samym końcu zaokrąglam. Czasami sama się gubię i jakoś okazuje się, że jestem w późniejszym tygodniu niż mi się to wydawało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na 6.11 i jestem dokładnie w 24 t 1 d wiec jak zaczynam to już mówie ten zaczęty wiec 25 ale w karcie mam wpisany zawsze ten skończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obecnie 24 tydz + 3 dni , ja badania krwi i moczu miałam narazie 2 razy , lekarz twierdzi ze jeśli sa ok! to nie ma sensu sie kłuć, a usg co wizyta , w tym połówkowe juz za mna w 21 tyg, i 13, tez miałam szczegółowe, a tak to w gabinecie 5 min, zawsze mi lekarz robi to usg, w czwartek ide na wizyte i pewnie bede mięc na glukoze, nie nawidze tego badania, bo jest dla mnie ohydne, i zawsze sie zle czuje po nim, zreszta od dwóch dni słabo sie czuję , niewiem może przez ta pogodę jubileusz moich teściów jak najbardziej wypalił , NIESPODZINKĘ MIELI BARDZO MIŁĄ , AZ SIE POPŁAKALI:) zabawa była do białego rana, troszke potańczyłam , no a alkoholu niestety zero , ale to i dobrze bo przynajmniej człowiek dobrze się czuł , jak patrzyłam na innych co niezle porządzili , to nie było im czego zazdroscić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patisonek, na 46 stronie podawałam różne pierdołki w tym przelicznie miesięcy na tygodnie, najsensowniejsze chyba z tych co znalazłam . Co do badań , to ja teraz będę miała 4 te kucie, w tym glukoze ale mam iść przed samą wizytą którą mam na 8 sierpnia, ostatnia krew stwierdził że jest ok, chociaż minimalnie były przekroczone normy przy kilku ale stwierdził że komputer jest przeczulony na nawet małe odstępstwa, które są do przyjęcia. W czwartek z kolei ide po raz kolejny na usg. Jak któraś pamięta , powtarzałam , bo za 1 razem nagrywarka filmów im się zepsuła, poszłam więc tylko żeby sam filmik nagrać, mała się tak fajnie ułożyła, jeszcze sobie ziewała, i się okazało że tą płyta którą nagrali na nowej nagrywarce też nie działa, a skoro zapłaciłam za to, i to nie mało , to nie odpuszcze. Mam nadzieję że dzidzia pokaże coś nowego . Co do ruchów to zależy , tylko nie wiem od czego , może od tego co jem ;) w jeden dzień świruje , teraz np, a w inny mało co ją czuć. :) W ogóle zakupiłam wczoraj sobie na fast deal hula hop z wypustkami masujacymi, oczywiście to już po narodzinach małej mam zamiar uzywać żeby szaciej do formy wrócić, myślę że na po ciążowy brzuszek będzie jak znalazł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patisonek, na 46 stronie podawałam różne pierdołki w tym przelicznie miesięcy na tygodnie, najsensowniejsze chyba z tych co znalazłam . Co do badań , to ja teraz będę miała 4 te kucie, w tym glukoze ale mam iść przed samą wizytą którą mam na 8 sierpnia, ostatnia krew stwierdził że jest ok, chociaż minimalnie były przekroczone normy przy kilku ale stwierdził że komputer jest przeczulony na nawet małe odstępstwa, które są do przyjęcia. W czwartek z kolei ide po raz kolejny na usg. Jak któraś pamięta , powtarzałam , bo za 1 razem nagrywarka filmów im się zepsuła, poszłam więc tylko żeby sam filmik nagrać, mała się tak fajnie ułożyła, jeszcze sobie ziewała, i się okazało że tą płyta którą nagrali na nowej nagrywarce też nie działa, a skoro zapłaciłam za to, i to nie mało , to nie odpuszcze. Mam nadzieję że dzidzia pokaże coś nowego . Co do ruchów to zależy , tylko nie wiem od czego , może od tego co jem ;) w jeden dzień świruje , teraz np, a w inny mało co ją czuć. :) W ogóle zakupiłam wczoraj sobie na fast deal hula hop z wypustkami masujacymi, oczywiście to już po narodzinach małej mam zamiar uzywać żeby szaciej do formy wrócić, myślę że na po ciążowy brzuszek będzie jak znalazł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hula Hop z wypustkami jest czadowe, nie wiem czy działa, ale kupiłam przed samym zajściem w ciąże, używałam dosłownie kilka dni. Niestety powiem wam, że na początku powinno się kręcić max 5 minut inaczej będziesz miała wokół brzucha ogromne siniaki :D. Ja nawet tyle nie byłam w stanie kręcić :D. Dzisiaj chciałabym wybrać się na pilates dla kobiet w ciąży mam nadzieje, że pokonam ogarniające mnie lenistwo. Boję się, że się roztyje w czasie ciąży, nie chce później wyglądać jak kaszalot. Wiem że zdrowie dziecka jest najważniejsze, ale moje zdrowie psychiczne i samopoczucie też są dla mnie ważną częścią, dlatego staram się jednak nie przejadać i uważać. A po ciąży też na pewno sobie pohulam na hula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaian83
madziolek17 ja jestem dokł. w 23 tyg i 4 dzień i właśnie zmieniłam lekarza. Pisałam juz co i jak. Wczoraj byłam pierwszy raz u nowej pani doktor i jest b. sympatyczna, wypytała o wszystko, zdziwiła się, że tak często miałam wizyty u poprzedniego lekarza bo ciaża przebiega książkowo, idealnie wszystko się rozwija jak trzeba do wieku ciążowego. Anemi nie mam i nie wie dlaczego miałam brać to żelazo???! Ja tym bardziej. miała wczoraj usg i połowkowe i w 3D i będzie synek :) strasznie sie cieszę, bo zawsze chciałam synka. Mój mówi, że było mu obojętne byle zdrowe ale widzę, że dumny tatuś z niego i tez się cieszy. ja chodziłam na krew i mocz przed kazdą wizytą- bardziej dla pewności, ze wszystko ok. U mnie te badania kosztują 22zł. więc tragedi nie ma. Gosia -hula hoop fajna sprawa. Talię mozna mieć po nim super ;) Do trzech razy sztuka z tą płytką, ale chociaż pluy są, ze sobie pooglądasz malutką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaian83
Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi.......tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia......tp. 1.11.........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Leonka5-11......tp. 5.11.........1 ciąża.........Leonard......Warszawa 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp.6.11........2ciąża..........dziew czynka.....Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp. 21.11.......1 ciąza.........płeć nieznana idris.............tp.22.11.......1ciąża.........dziewcz ynka.....Warszawa GosiaqKR.......tp. 23.11.......1 ciąża.........dziewczynka....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża......... Maksymilian Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą.........prwdop.dziewczynka karolaina83......tp.10.11......1 ciąża......synek Jakub/Piotr Szczecin madziolek_17......tp.05.11.....2ciąża........dziewczynk a.....Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula hop z wypustkami jest beznadziejne, mi nic nie dalo tylko siniaki zostaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula hop z wypustkami jest beznadziejne, mi nic nie dalo tylko siniaki zostaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula hop z wypustkami jest beznadziejne wg mnie, nic nie dalo bo nie dasz rady dlugo z tym jechac bo boli i zostaja siniaki, juz lepsze zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha napisalam 3 razy to samo prawie :D cosik mi przegladarka szwankuje albo nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki Gosia ;) to przynajmniej teraz wiem jak to liczyć ;) ja tam o hula hop nic nie mówię bo ja zwykłym kręcić nie umiem ;) ja mam zestaw ćwiczeń na wii z przyrzadami wiec powróce do tego jak juz bedzie po wszystkim ;)) fajne to bo konsola rejstruje ruch i np mówią ci ze za wolno biegniesz albo robi sie źle cwiczenie ;) a z tych form aktywności na teraz to ja na basen chodzę.. na godzinke zostawiam młodego w creche czyli takie jakby przybasenowe przedszkole gdzie można zostawić dziecko pod opieka w sali zabaw a samemu iść poplywac ;) no to ja wlasnie tak robię a po tej godzince idę po młodego i wracamy na basen razem na kolejna godzinke czy dwie zeby mógł sie powyglupiac ;) bo jest specjalna cześć wydzielona dla dzieciakow z brodzikiem, zjezdzalniami, statkiem pirackim a nawet mini jacuzzi :D ja to mam zawsze problemy, zeby młodego z tego basenu zabrać do domu bo on to by tam cały dzień mógł tam spędzić ;) a od listopada to juz z tata będzie chodził na lekcje pływania bo u nas zajęcia takie to od wieku 2lat i 8miesiecy prowadzą ;) bo ja urodze to akurat tyle będzie miał ;) teraz tylko mamy ograniczone wyjścia na basen i nie wiem jak to będzie jak sie olimpiada zacznie bo na naszym basenie treningi maja co mi strasznie nie na rękę bo ja przecież do Londynu to mam uhuhu i jeszcze trochę.. ale ponoć dlatego ze nasz basen jest nowy (ze 3lata dopiero) i turniejowych rozmiarów czy cos ;) a ze mieszkam na wiosce to mamy tylko ten basen i w sumie az ten :D bo tak na dobra sprawę to u nas nawet kina nie ma tylko trzeba do większego miasteczka jechać wiec za basen jestem im bardzo wdzięczna ze go postawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie wczoraj narobiłam strach... Cały dzień pobolewał mnie brzuch, rano z lewej a od 13 z prawej strony. Zadzwoniłam do tego mojego lekarza, wypytał co i jak i kazał wziąść nospe i leżeć. No ale nie przeszło-no i ja trochę załamana-zadzwoniłam jeszcze raz i kazał przyjechać. Stwierdził że położniczo nie ma żadnych problemów (ale bez oceny przez usg!) Z tym że podusił podusił i ból minął- macica gniotła mi jakieś organy i z tąd ten ból. A mała dzisiaj od samego rana w brzuchu się kręci :) Co robicie dzisiaj na obiad dziewczyny? bo ja coś ostatnio bez pomysłu na smaczny obiadek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pseudonim to ja madziolek_17 i już tak zostanie. Bo coś mi nie pasowało, wygląda jak bym nadal miała 17 lat :) i zmieniłam na rocznik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdzia , to dobrze że nic poważnego. Moja od 2 dni tak od 5 rano daje czadu ;) tak ja czuć że rany. Za mną chodzą wszelkie zupy jarzynowe. A jak przychodzi mi gotować coś poważniejszego to zależy na co mam smaka, bo ja to wymyślam sobie ;) jak to się mówi z głowy coś robię. Ostatnio zrobiłam najprostszy gulasz z fileta z pieczarkami do makaronu. Ale też do kaszy może być czy do ziemniaków. Zapiekanke ziemniaczaną można też zdziałać, szybko , smacznie, i syto. Chyba że coś na słodko wolisz, makaron zapiekany z jabłkami , cukrem i cynamonem, naleśniki w serem , owocami, czym tam chcesz, albo ryż ze śmietana i truskawkami, ja ostatnio robiłam z gruszką i śliwką bo nie było truskawek,, i był pycha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdzia , to dobrze że nic poważnego. Moja od 2 dni tak od 5 rano daje czadu ;) tak ja czuć że rany. Za mną chodzą wszelkie zupy jarzynowe. A jak przychodzi mi gotować coś poważniejszego to zależy na co mam smaka, bo ja to wymyślam sobie ;) jak to się mówi z głowy coś robię. Ostatnio zrobiłam najprostszy gulasz z fileta z pieczarkami do makaronu. Ale też do kaszy może być czy do ziemniaków. Zapiekanke ziemniaczaną można też zdziałać, szybko , smacznie, i syto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleśniki na słodko dopiero co miałam :) na zupy to mąż ma długie zęby :) Ale z tą zapiekanką to dobry pomysł, dawno nie miałam a lubimy. No też się uspokoiłam że wszystko ok. Dzisiaj mam normalną wizytę planowaną, więc może namówię go na usg, ale też chce się zapisać, tak żeby mieć porównanie do innej lekarki, która specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, ośrodek ten sam tylko inna placówka więc wszystkie wyniki będzie mieć. Aczkolwiek sama nie wiem, bo na telefon odebrał i doradził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miałam dzisiaj USG i jak narazie wszystko ok i nawet pytałam co będzie mimo że nie chcę wiedzieć ale zrobiłam to dla męża bo mnie prosił i okazało sie że dziewczynka ale tylko przypuszczalnie bo niebardzo było widać ale ja myślę że i tak bedzie chłopak Narazie jest ułożone główką w dół Madzia dobrze że wszystko ok napisz jak będziesz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo madziolek cieszy ze wszytsko okazalo sie dobrze:)...a własnie ewa111 gratulacje przypuszczalnej córeczki:) ...a własnie jak macie ułożone wasze kruszynki ...mój tez jest główka w dole i na prawej stronie a Wy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny.Jestem nowa na tym forum i mam nadzieję,że mogę do was dołączyć.Termin mam na 3 listopad a więc bliżej niż dalej.Moja dzidzia raz jest bardziej aktywna raz Mniej.Czasami to jej cały dzień nie czuję dopiero jak ją zmuszę do kopnięcia mamusi.Ogólnie czujemy się dobrze,dzidzia ma ułożenie poprzeczne miednicowe i jak się nie przekręci to CC Mnie czeka.Na badaniach prenatalnych wszystko dobrze tylko dziecko mam nerkę lewą powiększoną ma 8mm a norma właśnie do tylu chyba jest,ale nie kazali Mi tym się przejmować bo być może dziecko po porodzie się wysiusia;)oby było dobrze,bo Moja ciąża od początku była zagrożona i liczyłam dni i tygodnie do 4 miesiąca aż Minie zagrożenie poronienia,a to moja pierwsza ciąża.Co do Mnie linie na brzuszku mam już aż za pępek nie jest aż tak widoczna ale jest;)Siara z piersi Mi nie leci ale chyba nie każdemu leci,prawda?Jeżeli chcecie możemy popisać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ewa, córeczka, super ;) no ale faktycznie może twoje przeczucia sie sprawdza i będzie jednak chłopak ;) ale jak to mówią... najważniejsze, zeby zdrowe było :D ja mam ułożoną córeczkę poprzecznie ale ginekolog powiedziała, ze jeszcze ma czas, zeby sie przekrecic ;) moj mlody tez długo nie był ułożony właściwie ale jak mu juz sie zachcialo wychodzić to parl głowa w dół, wiec tym akurat sie nie przejmuje ;) chociaż mam nadzieje na poród wodny tym razem jesli będzie wszystko wporzadku :D nie chce zeby mnie kroili :/ niby niektóre dziewczyny wola cesarke, i to jeszcze na życzenie..bo sie bólu boja... dla mnie operacja to operacja. Wole pocisnac.. poboli, poboli i przestanie ;) madziolek, tak jak ktos juz pisał idź do tej innej lekarki na próbę, nie musisz rezygnować od razu ze swojego gina.. a jak podejmować decyzje, zeby jednak zmienić to rób tak jak czujesz.. najważniejsze żebyś ty czuła sie komfortowo ;) a lekarz płakać nie będzie.. ma pewnie wiele innych pacjentek i nie ty pierwsza i nie ostatnia, która pewnie go zmienia/zmieniła ;) Witaj Justyna, teraz to juz z górki ;) a za niedługo jak dzidzia będzie większa, to bedziesz miec dosc czasami tych kopniakow ;) mnie w pierwszej ciazy mlody tak kopał, ze miałam wrażenie, ze mi żebra polamie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaina83
Witaj Justyna. Fajnie, że do nas dołączyłaś. Nie martw się, może dzidzia się przekręci i nie będzie trzeba cc. Chociaż nie wiem co lepsze? Ja nie zdecydowałam jeszcze. A co do nerki skoro nie przekracza normy tylko jest na grancy to tez nie ma się czym martwić. ;) u mnie jest ułozone główką w dół więc dobrze ale jak mówicie to jeszcze za wcześnie by przesądzać czy bedzie tak czy tak. mamy dzis na obiad gołąbki mniam mniam :) ale to mama robiła bo mi by się nie chciałłłłłłłłłłłłłłłooooooooooooo. Własnie się gotują i nie moge się doczekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mnie na razie po żebrach nie kopie,bo ruchy czuję bardziej w dole podbrzusza jak i po bokach,nie raz koło pępka.Czasami tak kopie,że cały brzuch Mi się rusza;)ale już nie mogę się doczekać aż ta mała istotka będzie z Nami.Na 70% lekarz na prenatalnym stwierdził,że będzie dziewczynka ale ciężko Mu było na 100% powiedzieć przez te ułożenie i miała pupę wypiętą i nóżki złączone ale dla Mnie najważniejsze by dziecko było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napiszcie Mi w jakim rozmiarze najlepiej kupić kombinezon dla dziecka by miała do wypisu ze szpitala?Ja już trochę ciuszków dla dzidzi mam w rozmiarach od 50/56/62 ale jednak kombinezon nam posłuży całą zimę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×