Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

No patrzyłam też na nie , ale chciałam coś szerszego tak żeby się przewijak spokojnie zmieścił. Ale to jeszcze zobaczę. Jak mnie się już nie chcę pracować to Wam mówię, a obiecałam do 15 sierpnia i tak będę jeździła. A też nie zostawię kursantów z 2 jazdami , bo szkoda żeby na koniec szli do kogoś innego. Ech. Trza zacisnąc zęby i wytrzmać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzyłam też na nie , ale chciałam coś szerszego tak żeby się przewijak spokojnie zmieścił. Ale to jeszcze zobaczę. Jak mnie się już nie chcę pracować to Wam mówię, a obiecałam do 15 sierpnia i tak będę jeździła. A też nie zostawię kursantów z 2 jazdami , bo szkoda żeby na koniec szli do kogoś innego. Ech. Trza zacisnąc zęby i wytrzmać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) lekarz dzis mi oznajmil ze prawdopodobnie bedzie dziewczynka :) no i jest wszystko dobrze, bede miec na nasteny raz robiony test z glukoza, mam sobie cytryne wziac bo ponoc slodkie to bardzo.. ahhh dzis wogole mam jakis szczesliwy dzien :) poszlam sobie zjesc cos do baru i tak siedze przy oknie i czekam na jedzenie i patrze a po drugiej stronie sklep z wozkami, lozeczkami, ubrankami, ogolnie takie dzieciece rzeczy, wiec poszlam tam pozniej i fajne wozki maja, niedrogie tak do 1000 a mysle ze tyle za 3w 1 to nawet znośnie, co? no a wracajac na mieszkanie zahaczylam o lumpeks i kupilam spodnie ciazowe za cale 4 zl :D a na dodatek kobitka od mieszkania ktore ostatnio ogladalam napisala smsa ze wyslala na mejla umowe i bedziemy podpisywac :D a mieszkanko fajne, nie za duze ale wystarczajace :) PS Nika, chyba pytalas kiedys o taki sklep tak? to ten jest zaraz kolo pksu po tej samej stronie, jak idziesz w strone europy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie patrzyłam pod kątem przewijaka, ale wolę mieć przewijak na łóżeczku, ale faktycznie może być za krótka trochę. Ja to planuje, mieć przewijak na łóżeczku, a na komodzie ewentualnie ustawiać sobie jakieś pierdoły, poza tym większej komody nie zmieszczę:-). Może na allegro popatrz, są komody pod dzieci i przewijaki. Martata gratuluje dziewczynki czyli masz podobnie jak u mnie, no i mieszkanka. A chcecie się wprowadzić przed narodzinami kruszynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie wprowadzamy w przyszlym tygodniu tam:) teraz tez wynajmuje ale wlasciciel dal nam wypowiedzenie bo ma sprzedawac to mieszkanie czy cos, no i trzeba bylo szukac czegos innego. tyle sie ochodzilam po tych mieszkaniach ze szok tak ze ciesze sie ze sie to znalazło w sumie na ostatnia chwile, bo fajna okolica i cenowo mniej wiecej tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Podczytuje Was codziennie ale jakos mało czasu na pisanie :) Martusia co do sklepu to już chyba dwa razy tam bylam :D i wpadł mi tam w oko wózek babyactive za chyba 1449 zł 3w1 bo fajny i super lekki :) zaraz koło drzwi wejściowych po prawej stronie był :) ale mojemu wpadł w oko x-lander XA bo już mamy fotelik który by do niego pasował więc w weekend jedziemy na łowy żeby zobaczyć na żywo co i jak :) no i gratuluje córeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wlasnie ogladalam babyactive, tyle ze kobitka w sklepie mowila ze 1100 kosztuje czy cos takiego i ze jest jakis inny tanszy z ciezszym stelazem za 900 około, ja na razei sie tylko rozgladam bo kupowac to mysle wrzesien/pazdziernik :) hmm a ten wozek o ktorym mowisz to jezeli to ten sam to tez mi sie podoba, to taki tylko kolor ladniej wyglada na zywo: http://www.babyactive.pl/wp-content/gallery/elipso_12/12.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Martus to ten :) Jest bardzo lekki i ładnie się prezentuje nam się podoba nawet ulotkę sobie wzięłam z nim :) no i za 3w1 jak pytałam to 1449 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to moze mi babka powiedziala bez fotelika cene? w kazdym razie mi tez sie podoba hehe tez mam ulotke :) tylko troche dziwna jest budka przy spacerówce, jak myslisz? ja jeszcze widzialam inny model babyactive taki czerwony, tez ladny byl, nawet nie wiem czy nie ladniejszy od tego, no ale jak mowie, na razie tylko ogladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi.......tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia......tp. 1.11.........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Leonka5-11......tp. 5.11.........1 ciąża.........Leonard......Warszawa 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana patisonek87........tp.6.11........2ciąża..........dziewczynka.....Anglia Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11........1 ciąża ......prawdop.dziewczynka, Kinga :) kasika26............tp. 21.11.......1 ciąza.........płeć nieznana idris...........tp.22.11.......1ciąża.........dziewczynka.....Warszawa GosiaqKR.......tp. 23.11.......1 ciąża.........dziewczynka....Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża......... Maksymilian Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą.........prwdop.dziewczynka karolaina83......tp.10.11......1 ciąża......synek Jakub/Piotr Szczecin madziolek_17......tp.05.11.....2ciąża........dziewczynk a.....Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, a czemu ciebie w tabelce nie ma, chyba ze ja slepa jestem albo cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się :) Na tej ulotce i w ogóle na necie to ta spacerowka wygląda tragicznie :) ale na żywo całkiem inaczej. No my też tylko oglądamy poki co żeby w miarę się zorientować dlatego chcemy tego x-landera teraz zobaczyć żeby już wiedzieć bo jak na razie to nasz faworyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irdis, ja na razie łóżeczka nie kupuje, bo mam kołyskę taką do 6 tego Mca spoojnie, a przewijaka na niej nie da się za bardzo zamontować, Co do brzuszków ;)w ostatnim tygodniu skoczył mi dosyć znacznie do przodu, zaczyna mi być coraz ciężej , ale oczywiście daje jeszcze radę. ;) Jeśli o wózek chodzi to ja już pisałam że się w Soli zakochałam, ale zdarza mi się inne oglądać, Weszłam ostatnio do takiego małego sklepiku i gość zaprezentował mi wózek tako laret, m.in jak dla mnie trochę masywny ale jeśli chodzi o podjeżdżanie pod krawężniki i inne tego typu przeszkody - bije wszystkie inne (te drogie ,markowe też) wózki na głowę, nawet niska osoba nie powinna mieć z tym problemu, dosłownie cały wózek dziwignie się jednym palcem.do tego gamę kolorystyczna ma po prostu olbrzymią .warto zwrócić uwagę na niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tako lareta też już widziałam kilka razy i też się nam podoba ale poki jest jeszcze czas chcemy się rozejrzeć za innymi :) szkoda ze nie nie mamy jakiejś poczty lub czegoś innego gdzie bysmy mogły zdjęcia brzuszkow wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia faktycznie bez sensu jak masz kołyskę. Co do wózków, to zanim dostałam po rodzinie to też x-lander mi się podobał. Ale mimo wszystko się wahałam, bo ma sporo negatywnych też recenzji, a pamiętajmy, że wiele pozytywnych opinii wypisywane jest przez firmę. Oczywiście każdy ma jakieś ale, i nie dogodzisz wszystkim, najlepiej pojechać sprawdzić i wypróbować. No i koniecznie sprawdzić czy wchodzi w bagażnik :-). Ja mam duży samochód, więc mi wejdą nawet 2 wózki emmaljunga które gabarytowo są spore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zazdroszczę Ci tej kołyski :) też bym chciała ale ciężko dopaść tanio używaną, jeszcze po komisach chcę popatrzeć za koszem ale też żeby był na płozach. Co do wózka,też Pan w sklepie prezentował tako lareta, wózek mi się spodobał- ja mieszkam w domu więc waga mi w sumie nie straszna :) No i można siedzisko mieć przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, czago w x-landerze mi brakuje, a bardzo mi się podoba XA :/ A wagowo tak samo no i tako do mniejszych rozmiarów się składa więc póki co to mój faworyt :) Mi brzusio też wyskoczył choć nie jest spory,ale mam czasami trudności np. przy kąpaniu małego w brodziku bo ciężko mi dłuższą chwilę na kuckach wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ja kołyskę zrobiłam sobie sama ;). Jakieś 2 lata temu , niby dla córki koleżanki ale docelowo dla siebie a między czasie jeszcze jedno dziecko w niej się wyspało, jak już uruchomie komputer (dziś udało mi się wymienić płytę , sama ;). ) to wrzucę jakieś fotki żeby się pochwalić . ;) bo ja taki mistrz, złota rączka jestem . Mąż się śmieje że po co będziemy wózek kupować jak przecież sobie wystrugam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, ja kołyskę zrobiłam sobie sama ;). Jakieś 2 lata temu , niby dla córki koleżanki ale docelowo dla siebie a między czasie jeszcze jedno dziecko w niej się wyspało, jak już uruchomie komputer (dziś udało mi się wymienić płytę , sama ;). ) to wrzucę jakieś fotki żeby się pochwalić . ;) bo ja taki mistrz, złota rączka jestem . Mąż się śmieje że po co będziemy wózek kupować jak przecież sobie wystrugam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a patrzyłaś na tablica.pl może tam znajdziesz fajną kołyske ja miałam ale szczerze nie kołysałam w niej bo stwierdziłam że jeśli sie nauczy to potem nie dam sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny, czy wam tez jest tak ciężko ostatnio? Ja od wczoraj czuje się strasznie ociężała, może od tych upałow, ponad 30 stopni. Praktycznie nie wychodze z domu od wczoraj. Brzuch jakis twardy i wielki się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie jest ciężko bo u nas całkiem fajna pogoda ale jak sie zaczną upały to pewnie tez nie wyjdę na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie musi być kołyska, bo nie chce małej nauczyć lulania ;) Wystarczy kosz na kółkach żeby po mieszkaniu się przemieszczać... No u nas upały straszne- więc dość cieżko zarówno dzisiaj jak i wczoraj :/ ale co tam w końcu lato! i tak się cieszmy że to nie końcówka ciąży-tym mamusią musi być ciężko ;) Gosiu to Ty zdolna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zdolna ;) bo się zawstydze , może w tym tyg odzyskam komp. To na pewno te fotki wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zdolna ;) bo się zawstydze , może w tym tyg odzyskam komp. To na pewno te fotki wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieczyny, pol tygodnia mnie tu nie bylo, juz sie balam, ze do nadrobienia z kilka stron bedzie a tu kruchutko.. u nas zaczelo sie robic cieplo... na moje.. za cieplo... w dzien to praktycznie z domu nie wychodze a i w domu to w poblizu wentylatora tylko siedze bo taki zaduch ze oddychac nie ma czym.. okna wszytskiie pootwierane, drzwi na ogrod otworzone najszerzej jak sie da ale przeciagu zadnego.. nawet wietrzyk nie zawieje tylko w miejscu wszystko stoi.. pranie wywieszam to po 15 minutach sciagac moge.. ja sie zastanawiam nad tym praniem ciuszkow dla malej bo kurcze u mnie z pogoda to ciezko jest wiec boje sie ze we wrzesniu to juz tylko w domu suszyc bede mogla a to nie to samo co takie z dworu.. :/ jutro jedziemy nad morze na weekend, coby nas troszke owialo i sie ochlodzic mozna bylo.. ale nie wiem czy na kompiel sie skusze bo to angielskie morze jakos wyjatkowo brudne mi sie wydaje :/ i sie krabow boje..bo tu to cholerstwo to na plazach wszedzie lazi :P brzuch mi sie jakos do przodu i do gory wysunal takze teraz to juz serio jak wieloryb wygladam ;) ale przynajmniej maz przejal zmywanie naczyc bo ja marudze, ze do zlewu mam za daleko :P i przyszedl mi juz ten plaszczyk co go licytowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też przesiedziałam w domu wczoraj cały dzień, ale zamykam okna by ciepło nie szło do mieszkania, wiatrak chodzi i jest bardzo przyjemnie. Zresztą mam usytuowane mieszkanie tak, że nie świeci słońce w okna więc jak wracam z podwórka to czuje że jest ciut chłodniej. Mama mi wczoraj kupiła w komisie, śliczny welurowy pajacyk, i sweterek, za grosze, więc teraz na pewno oprócz wyprawki to nie będę kupować nowych rzeczy. Babcia szaleje, w końcu jej pierwszy wnuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zdycham , łeb zaczął mnie boleć, plecy napiepszają jak nie wiem, i ostatnią jazdę mam jeszcze teraz, dobrze że mam w miarę kumatego kursanta, bo poprzednia kursantka mnie wykończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gosia nie dziwię się, ja dziś też czuje się przez tą pogodę fatalnie, czekam na ochłodzenie :-). Siedzę w domu jak więzień :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×