Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Idris to super ze wszytsko w porządku...mówiłam musi byc i jest!!!bedzie sliczna i mądra dziewucha....a ja dzis miałam sen ..byłam u lekarza na usg a on do mnie mówi ze dziewucha jak nic...obudziłam sie i tak sobie mysle to pięknie a ja juz na mojego Maksa czekam...hehhe no nic byle zdrowe...bede kochac mimo płci...a co do wstawania to ja tak do 9 spie bo mój mąz mnie dziennie budzi rano jak wychodzi do pracy więc wszytsko co przerywane to najgorsze:)on wychodzi a ja dalej kima...oczywiscie poducha tez miedzy kolanami ...juz lepiej mi sie trochę spi ale wczesniej to budziłam sie czesto...ciężko było mi sie przewrócic na drugi bok hehehe...a starałam sie spac na lewym...teraz juz sie przyzwyczaiłam i organizm tez sie nauczył dlatego przesypiam prawie całą noc...a chodze spac róznie ale zreguły staram sie byc przed 23 w wyrze...miłego dnia..u mnie bez słonca sie zapowiada i trochę chłodniej i bardzo dobrze póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio pisałyście o paznokciach włosach itp a więc mi paznokcie się łamią,włosy mi wypadają,i pryszcze mi wychodzą hehe i niby mam mieć dziewczynkę;) a więc może mi urodę zabiera hehe której i tak nigdy nie miałam;) a to Ja i mój brzuszek zdjęcie robione z jakiś tydzień 1,5 temu http://www.fotka.pl/profil/justysia199poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia brzucha to już widać :), mam porównywalny tak mi się wydaje przynajmniej. Co do cery to u mnie lepiej ale dbam o nią bardziej, peelingi robię regularnie, maseczki z glinki, więc to działa. Nawet wągry mi znikają, choć nie chodzę już na oczyszczanie do kosmetyczki. Ja nie wierzę w przesądy mi na razie córcia urody nie zabiera. Dziewczyny a co myślicie o imieniu Teresa? Bo zaczynam się zastanawiać, choć oprócz mojej mamy wiele osób nie lubi swojego imienia. Z drugiej strony do Oliwki się przyzwyczaiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, bardzo ładnie wyglądasz :) wiadomo, ze jak sie lezy, to brzuszek mniejszy, maleństwa przytulają sie do kręgosłupa ;) Idris, bardzo ładne imie Teresa, ja lubie krótkie, polskie imiona :) i na pewno w przedszkolu czy szkole nie bedzie 5 Teresek, a Oliwki pewnie tak :) Mi cera sie nie pogorszyła, włsoy jakby mniej wypadają, a paznokcie bardzo sie wzmocniły, twarde są i szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna nie licz na to, że będzie mało porodów na Polnej, tam jadą z całej wielkopolski więc dla mnie to jest główny poród dlaczego tam nie rodzę. Ale masz rację, że jeśli z dzieckiem cos nie tak to tam najlepsi fachowcy i najlepszy sprzęt. Ja mam nadzieję, że u mnie będzie ok. Madziulek a ja czuję, ze urodzę wcześniej, poza tym podobno jesli ma się mieć cesarkę to umawiają termin i jade i już:) Pewnie, o Rogalinku słyszałam:) Ale nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby widać ale jak na Moje to mam mały hehe;)No Mi niestety włoski wypadają i syfki się pojawiają no ale dla dziecka jestem wstanie wytrzymać wszystko. Imię Teresa jest ładne i tak jak już poprzedniczka napisała na pewno dużo takich imion w szkole w przedszkolu nie będzie ja chcę dać naszej córci na imię Madzia a mój M Gracjana i się spieramy bo Mi jakoś Gracjana nie pasuje,nie wiem czemu.Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ćwiczycie sobie coś w domu ??? ja się staram trochę ćwiczyć, ale zaraz się męczę, co mnie dobija, bo ja zawsze aktywna byłam,,,, siłownia, bieżnia , rolki,,, a teraz zrobię 1 serie jakiegoś prostego ćwiczenia i muszę odsapnąć, Co do cery u mnie ok, czasami jakieś drobne krostki wyjdą ale zaraz schodzą , u mnie zresztą też tak przed ciążą było, więc nic nienormalnego nie zauważyłam, ale ja bardzo mało słodkiego jem , może też przez to,,, na pewno po czekoladzie obsypuje . O włosy ogólnie dbam,,,ale faktycznie jakby mniej wypadały,,,,, i na ostatnim grillu jak mam zdjęcie to jakbym perukę miała, tak się błyszczą,,,, A farby świeżej nie kładłam wtedy . Z paznokciami to ciężko mi cokolwiek powiedzieć bo nie zwracam uwagi, po za tym jak sprzątam czy myje gary to bez rękawiczek a wtedy się niszczą, i ostatnio obcięłam na króciutko. Dziś w ogóle do dentysty się wybieram :) zobaczymy czy mam jakieś nowe , większe ubytki,,,, Wpisywał Wam w kartę ciąży dentysta jakąś notatkę, bo ja mam takie miejsce w swojej karcie ciąży . Mój gin nic mi nie wspomniał że trzeba ale jak na początku byłam u innego to tamten z kolei kazał iść i żeby dentysta się podbił. Ja mam lenia w ogóle strasznego, tyle rzeczy bym chciała zrobić a mi się tylko z fotela podnieść nie chce,,,, za prasowanie się już z miesiąc zabieram i tak przekładam z kąta w kąt, dobrze że mamy pokaźną garderobę , to nie muszę często tego robić bo jest w czym chodzić :D ech,,,,, a u nas pogoda super, słonko, cieplutko, tylko nie ma z kim na spacerek się udać. ..... ech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puść mężowi filmiki z Youtuba o Gracjanie, to może zmieni zdanie. Mi się nie podoba, a zdrobnienie... Magdalena jest ładnym klasycznym imieniem, ale pamiętaj że mąż rejestruje dziecko więc lepiej dojść z nim do porozumienia w tej kwestii. Więc może poszukajcie jeszcze innego imienia, które przypadnie wam obojgu do gustu. Ja nie ćwiczę ale od września idę na basen i mam zamiar chodzić, aż do porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mu się Madzia podoba ale z lat szkolnych miał koleżankę Gracjanę i nie dawno mu się przypomniało i mówi że mu się podoba to imię ale Ja mu szybko to z głowy wybiją bo Mi też się nie podoba;)Zostanie Madzia i koniec bo Weronikę Wiktorię,Jowitę,Sylwię itd już w rodzinie mam a nie chcę by się powtarzały imiona w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wybierając imię sprawdzacie jego znaczenie ??? ,,,, :) ja sprawdzałam , zanim się zdecydowaliśmy,,,,jak opis spasuje to z naszej będzie niezłe ziółko :D Co do Gracjany, jak już to bym po prostu Gracja wolała. Mam koleżankę która ma na imię Greta ,,,, też na G :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczynki ;) Justyna fajny ten twoj brzuchol, taki spiczasty ;) ja tez mam lenia takiego, ze najchetniej bym z lozka nie wstawala.. ale musze niestety... cwiczyc nie cwicze.. wystarczy mi za synem bieganie :D a szczegolnie jak jestesmy na spacerze.. bo on z tych co wyznaje zasade, ze isc juz nie mam sily ale pobiec jeszcze moge :D i mi sie psoci czasami i ucieka a wiadomo, ze dwulatka samopas kilometr przede mna nie puszcze.. a ze z tym bieganiem coraz gorzej.. ledwo co zdaze mlodego zlapac to dostaje takiej zadyszki, ze z 5minut bym odpoczac najlepiej musiala.. no i my tak jak Idris na basen chodzimy- mlodego odstawiam do pokoju zabaw a po godz mi go na basen przyprowadzaja i wtedy to on juz szaleje na zjezdzalniach ;) ja paznokcie zawsze mialam ladne swoje, twarde i nie lamiace wiec zmian nie zauwazam.. z cera tez problemow nie bylo nigdy.. wlosy fakt, mam ich wiecej teraz, bo nie wypadaja ale z doswiadczenia wiem, ze po ciazy juz takie ladne nie beda i mi ich sporo wylezie.. z mlodym mialam to samo.. ahh i musze sie za farbowanie wziac bo mam juz takie masakryczne odrosty... maz postanowienie zlamal i przyszedl w nocy jednak do lozka.. ja mam teraz strasznie plytki sen wiec najmniejszy szelest mnie budzi.. no i jak juz mnie cos obudzi a zmeczona jestem to mnie drazni wszystko na maksa :/ no i mezowi sie dzis oberwalo za stukanie w klawisze telefonu bo sobie gierke przed snem wlaczyl, za mlaskanie i szeleszczenie cukierkami i ostatecznie za zabranie koldry i chrapanie do ucha!! bylam tak wkurzona, ze myslalam, ze go rozniose w nocy dzisiaj!! sama sie przenioslam na kanape w salonie.. i potem podubka o 5 jak do pracy sie zbieral. znow zasnac nie moglam.. mlody sie o 7 obudzil wiec rady nie bylo, wtac trzeba.. a taka polamana sie zwleklam z tej kanapy, ze ojeju :/ ojj jak wroci z pracy ta moja druga polowa to ja mu dam popalic :P masaz to conajmniej godzinny bedzie musial mi zrobic ;) a na obiad dzisiaj pomidorowa ;) tylko musze na bazarek po pomidorki sie wybrac bo tak to reszte mam.. bo sobie pomrozilam porcjami wloszczyzne na zupe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam pomidorową , że nas 2jka tylko to 2 dni jadłam,,, :) tylko ja taką nie tradycyjną,,,, ochrzciłam ją włoską pomidorową,,, z dużą ilością bazylii, mocna musi być, i na koniec bez śmietany tylko wrzucam pół/całą kostkę ( w zależności ile gotuję ) serka topionego, jak się rozpuści fajnej konsystencji dodaje. a potem w zależności na co mam smak, albo makaron, też najlepiej ten 3-kolorowy pomidorowo-szupinkowy albo ryż,,,, i trochę albo startej albo drobno skrojonej białej mozzarelli :) ,,,,, mniam. Na koniec można wrzucić , trochę posiekanej świeżej bazylii , :) ale to tak na marginesie pomidorowej.... .:) Ja dziś chyba Gulaszową zrobię i wezmę chłopakom na działkę,,,, tylko się muszę do sklepu wybrać. U nas trochę słoneczko zaszło, i dobrze bo może się wezmę do czegoś. Najgorsze jest to że siedzę w domu, a wszyscy znajomi w pracy, nie ma nawet z kim na spacer wyjść, a samej się tak włóczyć to mi się nie chcę za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idris ciesze sei ze wszystko wyszlo dobrze :) ja paznokcie tez mialam mocne, wiec tez nie wiem. ale wlosy mi sie poprawily, jednak cera pogorszyla. wysypuje mnie ciagle od poczatku ciazy. ja dzisiaj pieczarkowa na obiad robie :) i zaraz sie pakowac bo wieczorem do polski jade :) pogoda u nas tez kiepska i wszystko ciagnie wlasnie nad polske. juz chyba takie ladne dni minely :( ja nie kupuje wogole 56. takie malutkie czesto przeleza bo jak dzidzius wiekszy bedzie to jak go w to wcisnac ;) lepiej wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ten twoj przepis brzmi zachecajaco bardzo ;) ja tez sie lubuje w takich smakach z poza naszej kuchni i w dodatku na ostro tylko teraz w ciazy to staram sie tak bardziej tradycyjnie i lagodnie.. zeby mala kolek nie miala.. ale tesknie juz za paela albo chilli con carne.. albo moja zupa taka wyeksperymentowana :D synus tez woli takie wyrazne smaki chociaz jak cos ma w sobie pomidory to pochlonie bez mrugniecia okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :) u mnie dzisiaj słoneczny dzień ale wietrzny idris cieszę się że z tymi badaniami wszystko skończyło się dobrze :) ja na badania moczu i krwi wybieram się w następnym tygodniu, ciekawa jestem jak moja morfologia bo w tym miesiącu nie miałam robionej, moja gin chyba zapomniała napisać na skierowaniu na nocne siku czasem zdarza mi się wstawać ale wystarcza mi raz, nie wiem w jakich godzinach bo nie sprawdzam tylko wracam jak najszybciej z powrotem do łóżka, wieczorem jak chodzę na spacer maluszek często uciska na mój pęcherz i ciężko się idzie nie mam jeszcze pomysłu na obiad, może rybka.. na pewno muszę zrobić placek, mój M był wczoraj u klienta i przywiózł pudło jabłek, wszystkiego nie damy rady zjeść, szkoda żeby się zmarnowało czy puszczacie Waszym dzidziom muzykę do posłuchania, ostatnio przystawiałam kilka razy mały głośnik przy brzuchu i synio zaczynał się wiercić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej Ja juz zaprawiona w boju odnosnie diety dla cukrzyków ,nie jest zle trzeba jeśc 5-6 posiłków dziennie ,najlepiej mniej a częściej ,dziś robie dla rodzinki na obiad rosołek to ja sobie zjem gotowane mięsko . Justyna slicznie wygladasz ,brzuszek bardzo ładny . Mi też wszyscy mówią ,ze łądnie wyglądam ale nieraz mam wrażenie że specjalnie tak mówia żeby nie było mi przykro Przytyłam ok 10 kg w całej ciązy dokupiłam sobie tylko tuniki ciążowe a tak to wchodze w większośc swoich ubrań a i biustonosz musiałam dokupić bo biust n samym początku ciązy mi urósł i majtki takie mama size które ubieram jak ide do ginki bo tak to chodzę w tych sprzed ciązy Tak jak przed ciazą chodziłam do kosmetyczki ,fryzjera tak i w ciązy chodzę ,wczesniej odnowe paznokci robiłam co 3-4 tyg ,a teraz koniecznie co 3 tyg bo odrost mam duzy tak więc paznokcie szybciej mi rosną ,włosy zawsze miałam gęste ale fakt wypadają mi mniej .. Gosia jak ja uwielbiam taką zupke mniam ,mniam ,ja też robiłam z serkiem topionym wszystkim bardzo smakowała Piszesz o gulaszowej tez bardzo lubimy ja zawsze daje do niej wołowinke ,i kupuje w Lidlu takie lane kluseczki na tacce wtedy wszystkim bardzo smakuje a i Ajwar taka przyprawa w słoiczku daje takiego dobrego smaka .. A co z twoim wóziem udało sie cos wykombinować ? Może i pisałas juz a ja przeoczyłam Wczoraj na stronce mojego miasta widziałam ogłoszenie że ktoś chce sprzedać wózek Mutsy Silwer 3 w1 niezniszczony i za 800 zł ,szkoda ze mój tak szybko pospieszył sie bo napewno bym ten Mutsy wzieła. Do sklikania pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Przepraszam,że się wcinam, ale jestem mamą chłopca z grudnia 2011 i sprzedaję wyprawkę po moim synku.Jeśli byłybyście zainteresowane, to podaję link: http://allegro.pl/mega-paka-dla-chlopaka-56-68-117-ciuszkow-gratisy-i2586371461.html Życzę lekkich porodów, zdrowych dzieciaczków i tyle radości z macierzyństwa ile daje mi moje dziecko(czyli MEGA dużo):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie sie zmierzylam i chyba prowadze w tym wyscigu :P wiec oglaszam wszem i wobec, ze slusznie nazywam sie wielorybem :P 113cm!!! wrocilismy z zakupow to teraz czas zaczac sie zbierac za sprzatanie i zupe nastawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga , nie wiem jeszcze ,,,,, bo odłożyli na potem naprawę,,, uwielbiam to,,, zabrali się za to i tyle ,,, więc nie wiem czy się będzie dało,,,, ale ,,,, Mąż mnie zastrzeli jak się dowie - zakupiłam 2 gi :D taki jak sobie wcześniej wypatrzyłam, byłam trochę zła że kobitka która go wystawiła nie zrobiła tego z 3 tygodnie wcześniej ale tak musiało być,,,, po dokupieniu adapterów z tego pierwszego powinna pasować i gondola i fotelik, a teraz zakupiłam spacerówkę więc mam już cały komplet ,,,, :) i powiem szczerze że byłam w szoku że wygrałam tą aukcje, bo te wózki dopiero wchodzą u nas, używane na allegro są sporadycznie, ostatni jaki był używany poszedł za 900 zł , a ja tego też za 500 wy haczyłam, w sumie to już 1000 wyszedł, dużo trochę, ale jak się tamten uda naprawić, to jeden zostawię u siebie a 2 do Teściów wezmę ..... więc zawsze to jakieś plusy :) tylko mój M nic nie wie,,,, zastrzeli mnie po prostu, będę musiała postawić go przed faktem dokonanym,,,, babka do soboty ma go wysłać,,,, więc w przyszłym tygodniu powinien przyjść. :) No i fajnie bo ze śpiworkiem od razu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superr Gosia Ja tez swojemu za duzo nie mówie hihi ,żeby on wiedział co ile kosztuje tak naprawde ! A jaki wziełaś ten wozeczek ,wklej linka jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje pomocy albo raczej upewnienia się w moim przekonaniu :) Jakbyście miały wybierać to Antonia czy Antonina? Wiem że to prawie tak samo bo jedno imię wygryzło drugie ale brzmienie tego drugiego bardziej mi odpowiada... A co do Waszych imion które wybieracie to ja nigdy nie miałam żalu co do mojego, jedynie jak wołali Magdalena to mnie trochę wkurzało... Gosiu mojego M w ogóle nie interesuje zakup wózka :) jak mu coś pokazuje to i tak twierdzi że się nie zna więc po co go pytam... Ale cieszę się że masz już cały komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadłam go kiedyś u nas w sklepie,,, bajera, jedną ręką się go prowadzi, lekki bo tylko 10kg, a to nie parasolka, do tego siedzisko ściąga się w dziecinnie prosty sposób, rozkłada na płasko, i regulacja oparcia jest też taka że jedną ręką, no mnie osobiście bardziej leży niż ten pierwszy ,,,, tylko szkoda mi tej kasy ,,,ale moja własna głupota . Ostatnio jak znajomej opowiadałam to mąż się do niej śmiał że tamten specjalnie popsułam żeby inny kupić :D ,,, ale nie specjalnie by najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też chyba bardziej Antonina się podoba, Antosia :) ,,,, Antonia tak mi nienaturalnie brzmi jakby ktoś na siłę chciał udziwnić,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonia było jako pierwsze wymyślone i później zaczęto mówić Antonina i ta wersja jest łagodniejsza mi się wydaje :) Sola fajny wózio no i od początku go chyba chciałaś co nie? z Pati chyba pisałaś po ile w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ,ale wózio bajera poprostu! B ładny ,napewno bedziesz zadowolona z niego a chłopa wrazie co jakoś urobisz hihi Mój M wczoraj wymyslił ,ze nasz synek Nataniel mógłby mieć na imie ..Hmm nie wiem sama ja lubie takie proste imiona choć moja pierwsza córcia jest Olivia ale to było tak dawno temu i nie było tak popularne ,wtedy Natalie,Karoliny były na topie A wy jakie macie typy imion dla chłoca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje typy jak nie znałam płci dla chłopca to były Filip ( popularne się zrobiło ) Oliver , Maksymilian ( trochę przeszła na nie moda ) , i Wiktor. Wiktor przez to że kiedyś jak chodziłam na kurs instruktora to chodził z nami taki jeden Wiktor, starszy facet ode mnie , ale tak mi się udał, tak sympatyczny był że to imię nabrało dla mnie takiego bardzo pozytywnego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×