Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

Nie moge sie doczekać aż któraś z nas zaciąży :) tak się zastanawiam od jakiegoś tygodnia i przed każdym wejściem na nasze forum myśle cicho-może jakiś post z info o ciąży ?? O jak wchodze to znowu nic... :P No moje drogie bierzmy się do roboty ,na majówke już któraś z nas ma zaciążyć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola to dla Ciebie Charakter śluzu ulega zmianie przed owulacją. Zwykle zmiana wyprzedza jajeczkowanie o około 6 dni. Pojawiający się śluz płodny jest przezroczysty, rozciągliwy, gładki, śliski, jasny - jest "jak białko kurze". Kobiecie może towarzyszyć wrażenie wilgotności i śliskości w obrębie zewnętrznych narządów płciowych. Stwierdzenie powyższych objawów jest dla kobiety nie planującej ciąży wskazaniem do zaprzestania współżycia płciowego. Ostatni dzień, w którym kobieta stwierdza choć jeden z objawów śluzu płodnego jest tzw. szczytem objawu śluzu - okresem największej płodności. Szczyt objawu śluzu poprzedza o jeden dzień owulację. Zaleca się aby kobiety nie planujące ciąży rozpoczynały współżycie płciowe dopiero w 4 dniu po szczycie objawu śluzu. Jeżeli po stwierdzeniu przez kobietę owulacji, w ciągu 3 dni pojawi się ponownie śluz o cechach śluzu płodnego nie należy podejmować współżycia ! takze sluz nie oznacza koncowki dni plodnych koniczynka ja pobilam w tym cyklu- @ przyszla w 15 dc!!! i malo tego trwa już 7 dzien i jakos nie widac jej konca no i najgorsze ze 5 dzien byl krytyczny. Lecialo tak ze zastanawialam sie czy jechac na wies na swieta czy na oddzial. Nigdy takich nie mialam okresów to dla mnie nowość. Zawsze okresy mialam max 5 dni i raczej skape krwawienie, a tu... pocieszam sie ze musialo sie naleciec na jakis rok albo i dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) U mnie ok, termin @ mam na 18 kwietnia, schizy dostaje, bo piersi bolą jak cholera a to dopiero 23dc, obiecałam sobie, że testować będę dopiero po terminie... 2 bociany do nas przyleciały, na słupie na przeciwko mojej pracy mają gniazdo....tak bardzo pragnę żeby to był znak.... Tyle we mnie emocji, od euforii, nadzieii...po wielki smutek że się nie udało....Gdzie dziewczyny, które mają termin @ coś tak jak ja??? Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Elizabet- ja mam na 17 kwietnia i też się strasznie boję :( , że nam nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet i Kamilka wiem, że się boicie, ale jestem dobrej myśli co do Was ;) w końcu ktoś musi zaciązyć! Ja też co trochę się zastanawiam czy wystarczająco dużo się przytulamy...dzisiaj test owu pokazał "zielone światło" także zobaczymy co z Tego wyjdzie. A potem "tylko" dwa tygodnie oczekiwania...ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️u mnie dzis 7dc ale mamy post;)mozemy zaczac dopiero w nastepnym cyklu bo szykuja mnie na laparoskopie:( Pozdrawiam staraczki i 3mam kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamka a kiedy masz miec laparo??? bo z tego co wiem to najlepszy termin to do ok 10 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 23 kwietnia laparo i histero rownoczesnie,powiedzial mi gin ze to w sumie obojetne przy stwierdzonej nieplodnosci wtornej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jest nieplodnosc wtorna ale mimo tego ordynator w szpitalu nawet nie chcial slyszec o innym terminie jak tylko do 10 dc. Ale jak wiadomo co szpital to obyczaj. Trzymam kciuki aby po laparo się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamka to rzeczywiście zostaje "post" od przytulanek bo trzeba calkowicie wykluczyć ciązę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/elizabet trzymam kciuki aby te bociany to byl dobry zwiastun.. jak juz tobie przyniosą małe zawiniątko to skieruj je w kierunku Siedlec ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juustaaa no orginalnie orginalnie, i już po :) nogi bolą więc znaczy że zabawa była przednia, a jutro niestety do pracy... justa27a - dziekuję ślicznie za dokładne wytłumaczenie jak to z tym śluzem jest, teraz już wszystko rozumiem :) Elizabet1204, kamilka@ - trzymam kcuki za Was :) te bociany to musiał byc jakiś znak :) U nas staranek ciąg dalszy i też się czasem zastanawiam tak jak Juustaaa czy aby nie za mało sie przytulamy, bo niby najlepiej co 2 dni, ale potem przychodzi taka myśl że może jakby było codziennie to a nuż by sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A mnie coś brzuchol boli, tak więc nie wiem czy @ nie przyjdzie wcześniej :(. Mam termin jak Elizabet - 18-tego .... Kurcze i znowu cykl do bani.... poza tym mam doła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ:) Bardzo dawno mnie tu nie było ale muszę przyznać ze było to celowe działanie. Chciałam się zdystansować i odpuścić tak jak radziła moja ginekolog a niestety wchodząc tu co chwilę nakręcałam się jeszcze bardziej, ciągle myślałam o ciąży i w ogóle czytając różne fora niepotrzebnie się stresowałam. Dlatego w tym miesiącu był pełen luz i postaram się żeby zawsze tak było. Jestem już po owulacji i zobaczymy czy się uda. Jeśli nie to próbujemy dalej, bez stresu bo później mam tylko niepotrzebnie rozregulowany cykl. Także witam nowe dziewczyny i życzę owocnych starań. Będę oczywiście od czasu do czasu zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
hej U mnie 27 dc jeszcze 2 dni do okresu. I zastanawiam się nad zrobieniem testu. Co wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
dziewczyny z innego forum na mówiły mnie ,żeby zrobiła test i wyszedł pozytywny :) Będę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie :) suuuuper :) dużo zdrowia dla maluszka i mamusi!! Kamilka tylko nie opuść nas ! Wchodź czasem i dawaj znać jak sie czujecie. Trzeba zrobić zmianę w tabelce!! Kamilka@ dopisz się poprawnie :) Jak was postraszyłam chyba na poprzedniej stronie że do majówki macie zajść to od razu zaszła jedna :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu!!!! Gratuluję bardzo gorąco, że się udało Kamilka. Zdawaj relację co jakiś czas co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Dziękuje Wam :) Nie no dziewczyny nie zostawię Was samych , będę z Wami pisać i zdawać relacje co u mnie i maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
pseudo........wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79...33.........0................0.............. . .0.........0 alex20120......26.........2................0............. . ..0.........0 LealPrice-CH...22........1.................0............. . ...0........0 Juustaaa........24........2................0............. ....0.........0 melinda32......31.........1................0............. ....0.........0 OrzeszeK76...35.........2................0............... . ..0.........1 justaa27a.....32.........20...............0.............. . ...0.........1 kamilka@......29.........3(sz.c.)........ok.5..............0..........0 Lisaveta_.....19.........1.................0............. .....0.........0 zalamka34....37.........7...............0................ ....0.........1 Nayeli..........20........1................0............. .......0.........0 Elizabet1204..34........2................0............... ......0........0 viola150........26........7..................0........... ........0.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal Price-Chalston 21
Kamilka@ a co to jest to (sz.c) przy miesiącu starań bo nie kapuje :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
leal - to jest mój skrót szczęśliwy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka@ GRATULACJE!! no proszę, czyli straszenie daje efekty, teraz każda po kolei ma zachodzić i już :) Czekamy za wszystkimi informacjami i szczegółami kamilka@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
viola- no na pewno hehe :) Coś więcej dowiem się pod koniec kwietnia ,bo jak na razie jutro muszę się zapisać :) leal - nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×