Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

napisałam już do Cię a czemu w szpitalu? i ja też już mam dołą biedne te nasze dzieciaczki i my mamy zawsze zmartwione jak coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaka chyba maila do asiamt podała. Ja tez mam fulla złych wieści ..... niech to wszystko się potoczy ku lepszemu i tchnie optymizmem, bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - u mnie ok, ja mam dość złych tych wieści forumowych o osobach, które w jakiś sposób wirtualnie miałam okazję poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu nie chcę sobie nawet wyobrażać co sadystic przeżywa same różnych chorób dzieci doświadczyłyśmy, wiec nie chcę nawet o tym pamietać Arpad jeszcze pisała, ze miała synka umierającego Arpad co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski musże się pozegnac na chwilę lub do jutra, bo informatycy coś będą przerabiac w naszych kompach odezwe się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, fałszywy alarm, mam info, ze po wyjściu z roboty no dobija mnie przepływ informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to się porobiło. Jak się czyta takie rzeczy, to aż się człowiekowi chce płakać. A my rano byłyśmy z córką na plaży i na ławeczce obok zejścia siedzi taki oberwaniec zapijaczony, zdrowy jak koń - czemu takiego nic nie trafi, tylko zawsze na dobrych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamo nie trafi, bo on sie nikomu nigdzie nie przyda pijak jeden. Pisałaś o plaży, super, tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Wróciłam od fryzjera ,ale mąż będzie zły jak wróci bo skróciłam włosy:)On jeszcze by chciał mnie ciągać za warkocze a tu niespodzianka.Ciekawa jestem jaka będzie Jego reakcja:D Tak ...jak się czyta o tych nieszczęściach ,które dotykają ludzi a zwłaszcza dzieci,to człowiek przestaje narzekać bo naprawdę mają gorzej >I czym są te Nasze przeżycia w porównaniu z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia - skąd ja to znam. Mój uwielbia jak mam długie włosy i noszę kucyk, bo tak ładnie wtedy wyglądam, tylko ile to ładnie zajmuje czasu! A teraz mam takie do ramion, układają się idealnie i jestem zadowolona - on mniej... Ale jako, że mi się włosy kręcą, to ciężko utrzymać bardzo krótkie i bardzo długie, a taka średnia długość jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zaraz idzie spać, ja trochę pobuszuję, a potem koło 14 znów wyrwiemy na plażę... Chyba, że mała wybierze skakanie na trampolinie. Mi od samego patrzenia podchodzi jedzenie do gardła, ble okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mam też długie te włosy, ale inne fryzury jak rozpuszczone "na wietrze" mi nie pasują, wiec od lat ta sama fryza zmieniam tylko zabarwienie, a w zasadzie miałam kiedyś pasemka, teraz moda jest na gładki kolor, to mam gładki a mężuś też jest za długimi, więc tu jesetśmy zgodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! wstałam dziś w lepszym humorze. Plaża, morze - mażę :) A ja się wam pochwalę, bo ja za to jutro będę brykać po górach jak łania hahahaha już się cieszę na tą odskocznie, bo padam ze zmęczenia na pysk. Coraz częściej zapominam o prostych rzeczach, nie myślę, wiele rzeczy robię mechanicznie bez zastanowienia np. ostatnio szłam z pilotem w ręku do lodówki po jogurt i włożyłam do niej pilota nie biorąc jogurtu, po czym wróciłam do pokoju, zastawiając sie po co do niej szłam? :D zmęczenie materiału albo psychoza.. wolę obstawiać to pierwsze i odpocząć ;) Co do włosów- chyba większość facetów woli długie, swego czasu miałam piękne długie, falowane prawie po pas, ale przyszedł czas że chciałam coś zmienić i obcięłam. Teraz mam pół długie, prawie do ramion, można z takich wyczarować wiele fryzur i to mi pasuje, mąż też nie narzeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu,buuu,wrrr,wrrr. Plażę chyba sobie będę w necie oglądać! Szef idiota zwolnił kolegę,który miał bardzo dużo projektów. I oczywiście nam to rozrzucił. To już się cieszyłam,że kończę to swoje gówno-bo tego typu projektów nie lubię i będę miała kilka dni luzu,a tu zonk! Kobrietta-super,cieszę się tymi górami razem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pilota w lodówce:) to byłam kiedyś na szkoleniu z psychologii zdrowia i wykładowca, psycholog z wieloletnim stażem mówił,że jak ktoś wsadzi przez przypadek np pilota do lodówki,to nie ma się czym martwić-zwykle roztargnienie,ale jeśli ktoś twierdzi,że ten pilot powinien w tej lodówce leżeć to niech się już zacznie badać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uwielbiam góry, bardzo Ci zazdraszczam kobieto, bardzo kiedy ja sie tam wybiore to nie wiem mama dobry tekst ciekawe co by mój małżonek powiedział, jakbym mu zakomunikowała, z epilot ma w lodówce leżec he he, jego mina pewnie bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - hahaha :D Na dzień dzisiejszy jeszcze się nie upieram że pilot powinien leżeć w lodówce hehe więc psychoza mnie nie dopadła. ale ja takich dziwnych rzeczy robię w ostatnim czasie coraz więcej, no jak można wejść w brylach pod prysznic? No jak? A mi się to świetnie udaje! I reflektuje się jak woda zaczyna lać się po szkłach :D A już szczyt szczytów, zapominałam odebrać dziecko od babci! :D No i kto mnie pobije? Jak nie wyjadę choć na te 3dni to zapomnę swego nicka na kafe, bo do poczty już się nie mogę dostać tak namieszałam. ps. a lubicie naleśniki? to zapraszam - bo ja mam całą szafe naleśników :D żartowałam hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama hahahha Na dzień dzisiejszy jeszcze się nie upieram że pilot powinien leżeć w lodówce hehe więc psychoza Mie nie dopadła, ale ja takich dziwnych rzeczy robię w ostatnim czasie coraz więcej, no jak można wejść w brylach pod prysznic? No jak? A mi się to świetnie udaje! I reflektuje się jak woda zaczyna lać się po szkłach :D A już szczyt szczytów, zapominałam odebrać dziecko od babci! :D No i kto mnie pobije? Jak nie wyjadę choć na te 3dni to zapomnę swego nicka na kafe, bo do poczty już się nie mogę dostać tak namieszałam. PS. A lubicie naleśniki? to zapraszam - bo ja mam całą szafe naleśników :D żartowałam Mama - A co do nawału pracy, to u mnie też się tak zwaliło że przez 3 tygodnie w stresie chodziłam czy się wyrobię, bo to były prace terminowe. Stres, niewysypianie, ciągłe myślenie o pracy i nie mam już wolnych mocy przerobowych. Najgorzej jak tak się zwali za dużo na głowę, twój szef jakiś dziwny że zwalnia chłopaka, dzięki któremu ma najwięcej roboty Asiami jak tam meblowanie? Na ukończeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj kobrietta, nie pytaj wczoraj palucha rozwlaiłam, myłam szkło i kielich pękł mi w rękach, krew mnie zalała i myślałam, że bedzie po robocie, poł godziny potrzymałam ranę, ale, ze krzepliwośc dobra, to mogłam dalej coś robić 2 dni mi montowali panel i telweizor do panela, a efekt jest taki, ze wszystkie kable sa za krótkie i widać je z boku, 5 fachowców było kur zapiał teraz musimy szóstego wezwać do tych kabli, żeby je raz na zawsze schował za meble, bo jak to wygląda??? i nie za darmo, oj nie a tak to mebelki śliczne, aż napatrzeć sie nie mogę i robota na kilka dni, bo maaaam co w nie wkładać, oj mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa tylko w Polsce to mozliwe, i jeszcze nie koniec ma model cube, taki zestaw z panelem na ścianę, pod nim moduł na długości panela zawieszony, a pod modułem i na bok szfka rtv, a obok panela wisi szafka wieszanka, na druga ścianę mam komodę, ale nie ma jej na zdjęciach, bo mozna samemu komponowac i stół z krzesłami w stole w środku na dnie, po odsunięciu blatu na bok jest taki schowek na widelce, łyżki, jakieś inne pierdołki, wyłożony podobnym materiałem i kolorem jak stół bilardowy, fajny bajer, bo można skrzętnie schować sztućce dla "gości", zamiast gnieść się po szafkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak na tej stronie model cube i 3 zdjecie w aranzacji, tylko komody nie ma i stołu z krzesłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna 4 zdjęcie znowu musicie mnie palnąć, ale to juz zmęczenie materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×