Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Asiamt- obraziłam się, jak nie wpadniesz z kwiatkiem i czekoladkami to się do Ciebie więcej nie odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja nie wiem o co chodzi. Nie mam możliwości podejrzenia poczty. Chyba jakiś smutny mail Moniki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie może znajomych górali ,bo mam pytanie ....jaka bedzie pogoda w czwartek? Córcia będzie sypała kwiatki w Boże Ciało i mam nadzieje ,że nie będzie juz lało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobrietta,co Ciebie tak rozśmieszyło apropos wnuków,he:P Ja też sie obraziłam i czekam na bombonierkę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic strasznego - po prostu lista moich emeryckich dolegliwości, hi hi hi. A i coś Wam wysłałam - Kobrietta kochana to tak, żebyś miała co czytać po powrocie do domu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pogody, to ponoć ma nie padać do czwartku, a w piątek mają być burze, tak mi powiedział znajmy skrzat, ale nizinny, więc mógł się mylić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam zmiar sie opalać w weekend i Ty mi tu deszczu nie zwiastuj będę sie opalać choćby w pieronach, nic mnie nie powstrzyma kobrietta nas juz chyba nic nie zdziwi, spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcysia jak to znajomych górali! A ja! Górolka z krwi i kości! ;) prognozuję a raczej zamawiam piękną pogodę na cały wekeend. A tak poważnie to mam nadzieję, że nie będzie lało bo nam ksiądz zmienił trasę procesji na dłuższą. Moja też sypała :) ja też nie mam możliwości sprawdzić pocztę i też dostałam chyba tylko 1 maila od arpad Monia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w weekend ma już nie padać - a w piątek to przecież trochę w pracy będziesz, więc przynajmniej nie będzie Ci szkoda. A ja zaraz Wam jeszcze coś wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok ale w pieronach, pamiętajcie jak którą trafi jaki pieron w stolycy to będę to JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i w spisie moich starczych dolegliwości nie dodałam, że mam chorobę lokomocyjną i alergię, no i w takim razie wychodzi, że mam też sklerozę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lokomocji to wiem, bo pisałaś tutaj w związku z moim młodym ale o sklerozie nie słyszałam, jakieś novum chiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ostatni mail z załącznikiem. Kobrietta jak otworzysz najpierw ostatni to się nie przestrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, sama to dzisiaj odkryłam pisząc ogólny spis dolegliwości starczych hi hi hi. . . Okazało się, ż eo połowie zapomniałam, a wysłałąm Wam pamiątkę jaką dostałam od świetnego kardiochirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką pamiatkę Monia? teraz je nie kumam, chyba zmęczenie materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko tylko machinę czasu se musimy pożyczyć :D Tylko pamiętaj, że to ja mam być najważniejsza, żebyś sie za mocno nie wystroiła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×