Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Ufff,ale naskrobałyście . Przeczytałam ,ale dla mnie niestety to czarna magia.Może to i dobrze ,ze nie mam do czynienia z sądami,ale jak by co ,to mogę się do Was zwrócić:D Ja dzisiaj miałam lajcik ,mężulo cały dzień nam dogadzał ,obiadek ,kolacja...miała być przy świeczkach ,ale @wszystkie plany pokrzyżowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cież nie pierdziele! Zajrzałam na maila i doznałam wstrząsu :O Idę walnąć sobie kawę z jakichś nastu łyżeczek coby nie zasnąć przed przeczytaniem ostatniego maila :P Dałyście czadu! Moniś, jak Ty już mnie kochanieńka dobrze znasz! Wiedziałaś, że taka ilość maili zwali mnie z nóg ;) :P A tak serio, serio... nie ma szans żebym to dzisiaj przerobiła. Dzieć czeka na wykąpanie, odczytanie bajki, wymyślenie historii o Złomku i Zygzaku. Stary też na coś czeka... ale najwyżej powiem, żeby nie przejmował się że śpie. Niech robi swoje :P Kobity kochane, szkoda mi trochę, że nie mogę być z Wami na bieżąco, ale mam nadzieję, że mimo tego jestem nadal w NASZEJ PACZCE ;) Buź, buź i miłego wikendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piknie.... to ja nawet nie ściągam dziś poczty bo juto pobudka o 5.30 a przed chwilą weszłam do domu tjulip my obie jesteśmy tak z doskoku ale nasze kochane koleżanki nie zapomną o nas ;) prawda ;) ciężki dzień za mną....i u nas wciąż leje.... dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka ,tjulip ----ja tez dzisiaj jestem do tyłu:D Tjulip rozwaliłaś mnie tym tekstem,,niech robi swoje" :D A ja jestem po trzeciej martini ,a może po piatej ...straciłam rachubę:P i normalnie mogła bym Was dzisiaj całować 😘 nie dla tego ,że jestem wesolutka ,tylko dlatego ,że się cieszę ,że Was mam. Nie każdy ma to szczęscie....wiecie o co mi chodzi? Musimy sie kiedyś spotkać w realu,jest jeszcze tyle rzeczy do obgadania:D A teraz idę zadowolić męża ,a co tam :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip buhahahahhaha :D:D:D poryczałam się ze śmiechu po twoim poście hahahhaaha :D m.in. ".... niech sie nie przejmuje że śpie. niech robi swoje" :D:D:D kuźwa leże hahahahahha mój na coś takiego mówi: ale co na śpiocha? :D powiem jak Czesio Mozil - ok, ciebie nie ma i ja to rozumiem, ale ty masz to coś i jak wpadniesz na chwile i coś napiszesz to leże i nie wstaje :D haneczka i tjulip - moje kochane ale wy jesteście cały czas w naszych sercach i myślach ;) i jesteśmy paczką fajnych babeczek, jak nie, jak tak! :) całuje was mocno kobietki wszystkie 👄 a coś nasza Arpad nie pisze, Arpad odezwij sie co byśmy wiedziały że łokiej u ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha o marcysia idzie zadowolić męża :D hahahaha ojj dziewczynki moje, co z wami sie posmieje to moje :D ja ide zadowolić moją walizkę :D pakuje sie i tego nie cierpie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też spojrzalam na maila i faktycznie mozna dostac wstrząsu, a będzie tego ze 30-40 maili hahahahahah a ja też sie do tego przyczyniłam :P kurna ja nic nie piłam, a ubaw mam po tych postach jak na dobrej imprezie :D dobra ale teraz juz spadam sie pakowac, bo mnie ranek zastanie ;) w takim razie miłych snów i .... erotycznych, a co tam! ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy pobudka :) Monika ranny ptaszku a Ty gdzie? Jak tu zacząć dzień bez Twojej kawusi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Haneczka! Dziś to my rządzimy na kafe! Yeah!! Marcysia to wiadomo, że jeszcze w łożu. Dochodzenie... do siebie trochę w końcu zajmuje. A już po martini! ... i po molestowaniu!... to fiu fiu ;) Ale że Moni nie ma??? Może już gotuje i piecze od rana...? Złociutkie moje, teoretycznie mam dziś wolne, ale wybywam na łikend w rodzinne strony Mojego. Do mej matki-w-prawie..... że tak powiem.... Taaaaaakże teeeeeeeeego...... Wszystko co tu publicznie napiszę może być użyte przeciwko mnie...... ;) :P Kobrietko, maili ujrzałam 47 😡 Zostały mi 33... także spox, do jutra dam radę :P A Tobie świetnej pogody i zajebistych szczytowań ;) Asiamt, czymałam kciuki i niech wszystko ułoży się tak, żeby było Ci dobrze. O! Bez względu na to w którym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już już lecę z duuuuużą kawką |__|> Ja z rana wzięłam się za wstawianie prania i zmywania, teraz wszystko samo się ładnie robi, więc ja mogę wypić z Wami kawusię. Tjulip, Haneczka - no jasne, że zapomnimy ja już zapomniałam - ktoście Wy? :D :p :D :p Przecia mamy się trzymać razem, no nie? Jak muszkieterowie na dobre i na złe... No i widać wiele rzeczy nam się zbiega, bo mi dopiero co te cudne dni się skończyły.... Marcysiu dodatkowo espresso dla Ciebie na dobry początek dnia :) Arpad miała zdaje się trochę popracować dzisiaj, a 18 rodzinka wpada, więc pewnie mieszkanko na wysoki połysk szykuje....;) Dobra, ja na razie uciekam na maila - buziaczki :) A te Wasze wieczorne teksty, hi hi hi, od razu banan na buzi mimo deszczu za oknem. Cmok i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tjulip ;) To miłego wyjazdu i żebyś wreszcie efektywnie i efektownie wypoczęła. Te nasze wczorajsze wypocinki mailowe, to niejednokrotnie po jednym krótkim zdaniu, także rilaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mailu pusto :( No w zasadzie miałam 31 wiadomości, ale nie od Was... Ma może któraś firmę? Bo finansomat przysłał mi maila, że proponuje 3 miliony pożyczki dla firm - bierzta i się cieszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już spokojna wychodzę do raboty ;) Tjulip udanego wyjazdu ;) trzym się 👄 kobrietta Tobie też udanego i wspaniałych szczytowań ;) wykorzystuj kochana, wykorzystuj 👄 wszystkim Wam miłego wekeendu 👄 ja spędzę go na czytaniu waszych maili ;) i w końcu! pisaniu ćwiczeń dla młodego kobrietty 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondziorno senioritas! juz miałam pytać tjulip czy czyta jeszcze maile? :P ale widzę że jej jeszcze zostało hihi To poproszę tjulip ta samą kawę co ty pijesz z kilkunastu łyżeczek, może Monika zrobi bo już zaparzała rano ;) ja się położyłam po 1 spać! bo podekscytowana naszymi mailami oglądałam jeszcze Akta sprawy czy jakoś tak - dokumentalny serial kryminalistyczny na tnv styl o 24- czad jak wnikliwie dochodzą do mordercy. Mnie to ciekawi na maxa jakie maja techniki i metody wykrycia sprawcy. A tak w ogóle to mam jakies pechowe dni. Przed wczoraj farbowałam włosy, to nie wiem jak to zrobiłam ale farba była na kaflach, podłodze, kabinie, pralce, umywalce, lustrze a wczoraj zobaczyłam jeszcze na drzwiach do łazienki. Nie wspomne że jak zajęłam się szybkim myciem plam po farbie w łazience to jak skończyłam i spojrzałam w lustro zobaczyłam czarownice umazaną ciemną farbą na pół twarzy! Yyyyyy i musiałam się szorować Zmywaczem do paznokci bo na szorowanie kremem było za późno. Sposobu tego nie polecam :P piecze jak holela! Aaaaa jeszcze jak się zmywałam zmywaczem, chciałam sie nogą oprzeć o kibel, a że nie zauwazyłam że deska nie jest opuszczona to wpadłam nogą do środka i było pluuum :D Potem jedząc granata, a to przez Monike :P bo mi je tak naraiła hehe obryzgałam sobie sokiem nową bluzkę i to tak pieroństwo pryska że jeszcze czekało mnie mycie kafli w kuchni i szafki :O Ale to jeszcze nic. Wczoraj myłam okna, wkur.... na maxa bo jak lubie jaskółki to je chyba znienawidze, że próbują mi w oknach z uporem maniaka gniazda lepić, a tu nowa elewacja! zatem moje okna wyglądają jak u Rumunów, z dyndającymi w kącikach zrywkami z Biedronki :D Jak myłam te okna to oczywiście obracając się zerwałam metalowy karnisz i wylałam cała miske wody na panele. Zaś nowe sprzątanie :O dziś dzień dopiero sie zaczął, mam nadzieje że pech zażegnany i wróce do domu cała i zdrowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip tobie równiez kochana udanego wypoczynku, relaksuj sie i wybycz za wsze czasy ;) haneczka a tobie życzę miłego czytania i wypoczętych oczu ;) i na zaś już dziękuje za ćwiczenia - to tak żeby cie zmotywować ;) bo zauważyłam że się do nich przymierzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam chwilkę i piszę z zastępczego tel :) kobrietta jestem już przymierzona i spodziewaj się ćw ;) ale miałaś wczoraj dzień uff dobrze, że to już piątek a z drugiej strony minęła już połowa czerwca... Kobitki chyba dopada mnie wypalenie zawodowe. Ni mom już siły i chęci otwierać gęby :( odliczam h do 15!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo to jaaaaa:) Haneczka - to nie otwieraj, każ mówić pacjentom hi hi hi ;) Kobrietta - wykup sobie polisę w razie nieszczęśliwego wypadku - zobaczysz ze swoim talentem kupę kasy zarobisz :) :D Dobra dobra, przepraszam, ale słonko wyszło i mi się humor poprawił i dowcip wyostrzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dobry pomysł poudaję chore gardło ;) kobrietta kurcze piczone czy plamy z granata puszczą z bluzki? Potraktuj je ostro! U mnie tys słonecko wyszło a ja wystylizowana na deszcz i ziąb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta, toż to zdarzenia niczym z tragikomedii :D :D :D Nóżka w sedesie rulez :D :D Ale myślę, że wyczerpałaś już limit i teraz będzie już poprawnie i nudno ;) W pozytywnym sensie oczywiście! O jakim wypoczynku Wy mówicie???? U matki-w-prawie?? Noł łej! :O Ale o tem potem. Biorę mojego lapcia więc jak mi się uda to skrobnę ze dwa słówka :) Cmok, cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granat wybuchowy i masz problem z głowy:) Bluzka do wywalenia jeśli szorowałaś mydłem... Granata spiera się poprzez namoczenie w wodzie z solą - w ciepłej wodzie i potarcie kilkukrotne. Inaczej plamę utrwalisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane stawiam wiadro wielkie pysznej kawusi czuje sie dzis tak dobrze jaknigdy heheh choroba mnie oposcila zostal tylko kaszel ale jest ok jade z mezem zaraz do miasta kupic corci naszej trampoline taka ogromna bo ta co ma juz na wyczerpaniu i dla siebie i meza i corci rolki bedziemy smigac sobie rodzinnie :) daje wam duzo slona bo u nas zar sie leje cieplo jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też słonko :) Dowi - no to będziecie się rolkować ;) Monika - wylałam vanisha na plamę może sie spierze, ja na wszystko leje vanisha bo już momentami nie mam siły przekopywac neta co jaką plamą doprać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna Monia, bo trza było tak zachwalać te granaty? nie mozna tak było melona czy mango? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się przyłączę kobrietta, ale miałaś przygody, czsaem tak jest, ze "nieszczęścia" chodzą parami he he a na farbę na ciele b. dobry jest popiół z papierosa, nie trza zmywacza, fryzjerka mi poleciła takze kupujsze fajki, zapalsza papieroska i trzesz popiołem przyjemne z pożytecznym he he bleeee o czym ja piszę, nie zapalasz, bo masz lokomotywę w gębusi, ale dajesz ślubnemu i niech on się zapachem martwi tjulip i haneczka, no co Wy, alzhaimera nie mamy, ale ja moze i tak, bo wczoraj o tym pisałam, ze piszę jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrietta melon jest teraz taki sobie - w większości są już taki szkliste i nie za dobre, lepiej teraz poczekać na sezon arbuzowy. Mango? Super - z marchewką i startym jabłkiem mniaaam, ale to też będą plamy ;) A że granaty wybuchowe i bryzgają, to chyba każdy saper powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×