Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

No wiesz wiele to jej nie zostało i chyba za dobrze nie wyjdziesz na tym biznesie,ale sama tego chciałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilę kuźwa, ukradli mi telefon jak wracałam z roboty ja już w tej warszawie nie mogę, wszystko ci zapierniczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt współczuję Ci bo to takie okropne uczucie, ktoś kradnie bez skrupułów nie tylko sprzęt ale przede wszystkim coś osobistego, coś co było TWOJE! To dranie!!! Też to przerabiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dołączę do kawy (__)* duża filiżanka bo u nas pada i to mocno więc dzien będzie smętny Monika podziwiam Cie za to wstawanie :D ja gdybym nie musiała jeszcze spałabym.... ;) miłego dnia kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! asiamt współczuję ci, a masz nr seryjny telefonu? bo jak byś podała na policję, to oni po takim numerze mogą namierzyć, jak koleś włączy telefon. Mi kiedyś ukradli portfel z torebki, z pieniędzmi, umową, kartą bankomatową, mam nadzieje że temu śmiałkowi za to łapy powykrzywiało. Wrrr nienawidzę złodziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy to chodzi o numer seryjny hmmm wiem że chodzi o jakiś numer telefonu, ale jak pójdziesz na policję z papierami (jak w abonamencie to powinno pisać w papierach) to oni powiedzą o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chętnie dłużej spała,ale póki co nie udało mi się znaleźć programatora do mojego dziecka i nie dociera do niego,że mama chce spać. A jak mama się stawia i nie podnosi się mimo miłych próśb,to stara sprawdzona metoda wbijania palucha w oko sprawi,że mama wstanie ino mig na równe nogi-bo na razie kiedy jestem w pionie,to mu jeszcze trochę brakuje,żeby mnie dziabnąć :p Marcysia zostało coś tych pierogów? My byliśmy na zakupach i kupiłam podpłomyki i chrupiemy z małym :) u nas też coś zaczęło kapać z nieba,więc na razie wróciliśmy do chaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie znoszę złodziei 😠 Miałam kiedyś sytuację ,że facet zostawił u mnie w pracy całą saszetkę z dokumentami i pieniędzmi 10 tyś euro.Po dokumentach doszłam do właściciela ,zadzwoniłam .Facet wracał chyba z Wrocławia i wiecie co ...nawet czekolady mi nie kupił:P ,ale sumienie mam czyste.Z kolei moja znajoma ,,zatrzymała ''taka zgubę ,rodzina wydzwaniał ,prosiła a ona się nie przyznała. My też nie mogłyśmy nic zrobić ,bo tylko się domyślałyśmy. Nagle zaczęła robić duże zakupy a wcześniej to żyła od wypłaty do wypłaty.Tamci ludzie ja przeklęli i tak do dzisiaj ma pod górkę. Nikt się nie dorobi na krzywdzie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie raz w życiu kobieta okradła. Otóż kupowałam kartę do telefonu za 30zł w takim kiosku,do którego można wejść i wyobraźcie sobie,że położyłam na blacie 50zł, kobitka dała mi kartę i reszty. Wzięłam kartę i zaczęłam wstukiwać kod,a kasa leżała przede mną. W pewnej chwili weszła jakaś babka i wyszła zaraz a kasa zniknęła razem z nią! Tak na bezczela! Ja stałam jakieś 20-30cm od niej kiedy po prostu brała te pieniądze... a kiedy wyszłyśmy razem z kobitką z kiosku to tamta już się rozpłynęła w tłumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to są podpłomyki? Ja kiedyś z bratem znalazłam na ławce walizkę biznesmeńską na szyfr, ale była uchylona. W środku papiery firmy, faktury, umowy i jakieś ważne dokumenty. Oddaliśmy właścicielowi, dał po czekoladzie ;) A mój brat za lepka znalazł portfel z emeryturą kobiecinki i poszedł jej oddać z kolegą. Babka nic mu tez nie dała za to! ale za to w szkole chodził od klasy do klasy przewodniczący szkoły z ogłoszeniem o "bohaterskim" wyczynia mojego brata i stawiania go za wzór do naśladowania ;) niee no zrobił tym furorę i był sławny na całą bude :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swojej pierwszej pracy "znalazłam" faceta,który naszej firmie zrobił przelew na ponad 1000zł. Okazało się,że w punkcie gdzie opłacał ktoś pomylił firmę. Znalazłam po adresie jego domowy numer telefonu,a tam...jego mamusia i za chiny nie chciała mi podać do niego numeru... po 20minutach tłumaczenia i proszenia dała mi do niego numer na komórkę. Facet był w szoku. Przelałam mu kasę na konto. Ale on zachował się porządnie i złożył u nas w firmie pismo do prezesa z podziękowaniem. Nawet nie wiecie jak mi wtedy było miło. Marcysia nie zazdroszczę,bo i u nas ma być dziś ładnie-przynajmniej tak na wp jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpłomyki to takie jakby twarde wafle-skład-margaryna, mąka, woda, sól i ser żółty :) bo nasze są serowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie z rana przywitam:) i kawe tez postawie swiezo zapazona Kurcze ja tez nienawidze zlodziejaszkow, jak tak mozna naprawde szok . Kochane a ja jestem zalamana jak niewiem 2 razy wczoraj najpierw jedna znajoma wpadla na kawe ico obwiescila ze jest w ciazy tojej 6 dziecko uwierzcie onaz roku na rok rodzi dzieci i zadne nie planowane , zero zabezpieczen.sama mowi ze juz ma dosc ale ze Bog tak chce to tak jest . ludzie sobie mysle mamy XXI wiek pozniej wieczorem przyszla kolejna i mowi ze w ciazy ale chce usunac , bo dzieci nie cierpi az sie poryczalam i takie to maja a ta co pragnie z calego serca nie ma noz sie wkur wilam na maxa jakniewiem dzisiaj chodze jak oblakana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka aj, powiem Wam, ze mam juz dośc tych złodzieji ukradli nam samochód, rowery, okradli działkę, a teraz mój telefon fatum jakieś czy co? normalnie na chama w autobusie mi skubnęli na przystanku czekał na mnie młody z babcia i machał do mnie łapką, bo mnie wyczaił za szybą, ja mu machałam też, a w tym czasie mnie okradali, no super ja zaaferowana, ze młody tak pięknie sie uśmiecha i cieszy, a jakiś chuj, czy huj mi zapier...ł telefon miałam tam nr telefonu do lekarzy, ktorzy przyjeżdżają o każdej porze za darmochę, a dostała z pogotowia, chyba będe musiała do nich raz jeszcze zadzwonić, tylko ie wiem czy podadzą Dowi aj widzisz jakie to wszystko niesprawiedliwe, nóż sie w kieszeni otwiera, znajoma chce usunąć, nawet nie wie jakie to szczęście móc zajść w ciążę i urodzić dzieciaczka, a ona ot tak sobie chce usunąć ale jak ma go później na śmietnik wyrzucić to moze lepiej niech to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak jest. Ale może to Cię pocieszy-wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka,która już straciła wiarę-11lat się starali,nie mieli dotąd dzieci i... udało im się. Jest w 6tygodniu. A już wszyscy im mówili,że dzieci mieć nie będą,bo... nie. Tak naprawdę przyczyn medycznych nie było,oboje zdrowi. Lekarze postawili taką diagnozę,że oni ze sobą mieć dzieci nie mogą,że czasem tak jest,że ludzie mimo,że są zdrowi,to ze sobą ich mieć nie mogą,że z kimś innym na pewno by mieli. Zaczęli w zeszłym roku procedurę adopcjną i tydzień wcześniej dowiedzieli się,że zostali ostatecznie zakwalifikowani-będą mieli teraz 3 dzieci,2 adaptują a 3 im się urodzi. Także wrzuć na luz,nie myśl o tym. Te Twoje znajome,które teraz zaciążyły nawet przez minutę nie myślały,że seks równa się ciąża i od razu zaskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adoptują nie adaptują-t9 mi zmienia. Asiamt moja ciotka w wujkiem na działce zostawiali w oknie kartkę,że okno otwarte. A w środku na szafce zostawiali zawsze jakieś konserwy i dzięki temu nigdy im zimą nie zdewastowali domku. A mojemu ślubnemu ukradli sanki...Jak był dzieckiem to w piwnicach u nich w bloku wybuchł pożar. A w trakcie gaszenia trochę rzeczy zniknęło... jego sanki, choinka, bombki... Także ludzie to świnie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas normalnie w lecie weszli i wzięli co chcieli, a w oknach mamy kraty i moga tylko wejść przez drzwi, albo zrobić dziure w domku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo duze chęci = duża blokada jak duzo jest par, które bardzo chcą a nic nie wychodzi, dopiero się udaje jak odpuszczają, albo staraja sie o adopcje, jak na tych waszych przykłdach, kiedy juz nie ma spinki na poczęcie dziecka, nagle się okazuje że się udaje i to z zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak moja mama wracała z Częstochowy i na dworcu ,młody chłopak zaproponował ,że jej pomoże z torbą...tak jej pomógł ,że została bez portfela :( Wiecie co byłam w sklepie i sklepowa pokazała mi różańce które dostały od księdza w tamtym roku. Rodzice zapłacili prawie 30 zł a w internecie są za 12zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi złodzieje ukradli nawet stare zardzewiałe rynny na altance! o okradzeniu mojego męza pracy dwa razy nie wspomnę, pierdoleni złodzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak donoście jeszcze tej wczorajszej listy kosmetyków haneczki, z chemią źle wpływającą na hormony kobiet. Kurna jak popatrzyłam w domu, na moje kosmetyki krem do rąk, serum do biustu, serum na celulit i balsam to wszytko z parabenami i tego typu chemikaliami :O zaczęłam się zastanawiać czy to nie wyrzucić? ale szkoda mi znów wydawać kase na nowe kosmetyki. Kurcze człowiek całe życie się uczy. Zawsze czytam skład produków żywnościowych, ale kosmetyków jakoś nie. A to błąd. Matko i córko ile my w siebie pakujemy chemii, nawet o tym nie wiedząc:O zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie z tej listy znalazłam bambino chusteczki nawilżane, jestem w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×