Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

panel jest oświetlony z tyłu i nad telewizorem naprawdę fajne te meble, długo chodziłam ale wychodziłam, wyglądają na mocne i porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piękna jest seria modern widziałam na żywo jakbym miała salony to to wzięłabym bez wahania, pięknie wyglądają te meble, zwłaszcza z podświetleniami w środku komód moja komoda też ma podświetlenie w szafkach i też to fajnie wygląda, ale modern sa cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b.łądne, takie proste jak lubię. asimetrico tez ładne, na żywo pewnie lepiej się prezentują ja mam w pokoju meble z "ikeła" hehe nie wymieniam na razie, bo mamy teraz inne spore wydatki, ale fajnie choć popatrzeć na takie aranżacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asimetrico też, jasne, dla mnie najbardziej optymalne były te cube, ale jak widzę to naprawdę porządne meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asimetrico też, jasne, dla mnie najbardziej optymalne były te cube, ale jak widzę to naprawdę porządne meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 kobitki fakt biedne te dzieciatka jak choruja , czy to wlasne czy cudze , serce i tak boli. Moj byl chory jak mial 4 miesiace, mial problemy i nie absorbowal i nie trawil pokarmu i na wszystko uczulony, byl kilka lat na lekach i diecie , a teraz ok. On ma dzisiaj prawie 11 lat. Ja jeszcze jutro do pracy i spokoj kilka dni. A w przyszlym tygodniu juz nie jade na tak dlugo, musze odpoczac. Teraz zalatwiam nowa prace, jak ta mi si eskonczy, tylko nie wiem czy beda chcieli czekac jeszcze ten miesiac. Wiem ,ze jestem dobra w tym co robie , i ze oni mnie chca , wiec mam nadzieje.Powiedzialam ,ze musze najpierw dokonczyc ten sezon tu, a dopiero potem moge do nich isc. Musza to zrozumiec. Z reszta ta praca to taki turystyczny "biznes" , wiec bedzie ok. To dobre ,ze mam te jezyki, a zawsze sie znajdzie potrzeba, moj maly tez 3 jezyczny , wiec jak pojdzie w moje slady , to bedzie dobrze. Teraz harowalam jak wol i osiol, wiec jeszcze dozbieram do kupki i odloze. A potem kazdy grosz to na moje wakacje, tak postanowilam, ze po prawie 12 latach wreszcie mi sie naleza wakacje. Dziewczyny ja nie odpoczywalam od 12 lat, ciagle tylko zapieprz i praca i dziecko. Teraz jak przyjada rodzice, juz im powiedzialam, pakuje sie i w nogi, z plecakiem , w samolot, a moze najpierw wypozycze autko i tu pozwiedzam. Hurrra bede miala swoje wolne i wakacje. Bez zmartwien i trosk o dom i dziecko. Musze odetchnac. Jestem sama z synkiem , wiec mi sie po prostu nalezy wolne od zycia. A na grila tak mi zrobilyscie ochote ,ze za tydzien chyba zrobimy na plazy. A ten weekend idziemy na plaze delfinow. Pozdrawiam i zycze udanego weekendu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpad-jasne,że Ci się należy. Ja ze swoją non stop od 2 lat,a już czasem wariuję :p Oj zazdroszczę tych delfinów!!! My to na naszej plaży to co najwyżej psią kupę zobaczymy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze plany , a potem to mi si ejuz nic nie chce. fakt atrakcji tutaj mam duzo. Pogoda zawsze gwarantowana, u nas pada 2 dni w roku. Nigdy nie mam sniegu.A w lecie mam w nocy 30 stopni. A lato trwa 8 miesiecy. Tylko sil brak i samemu sie nie chce. Tak to jest ,ze szewc bez butow chodzi. Choc mieszkamy nad morzem to chodzimy moze 2-3 razy w roku. Mi sie marza ulewne deszcze i las i grzyby, a tu ani deszczu ani lasu, sama pustynia dookola. A wakacje sobie zrobie, wlasnie jedna kumpela jedzie na sezon do Grecji, wiec juz sie zastanawiam tam poleciec, eeeehhh tylko odwagi brak.Pozdrawiam i jak , ktoras z was miala ochote to zapraszam , jak mi ten najazd rodziny minie. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guten tag! gut morning! je tu kto z rana? ja mam piękną pogodę za oknem, ciepło, słońce aż żal w pracy siedzieć :) jestem już spakowana, zwarta i gotowa, siedzę jak na szpilkach...:) Dziś z samego rana znów okazało się że zapomniałam dwie ważne rzeczy, które obiecałam w pracy :( ja pikole, gdzie ja mam łeb? Zamiast ciucha, powinnam sobie kupić coś na pamięć "Buerlecithin" czy cóś. Jak nie zapiszę notke w telefonie z dzwonkiem to ginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad - matulu ty 12lat nie brałaś urlopu?? to jak ty funkcjonowałaś? nawet auto bez okresowej naprawy zacznie szwankować. Ja bym padła juz po roku, serio! podziwiam cię kobito. Jedź zatem, wypoczywaj i nie dopuszczaj do tego by tyrać bez odpoczynku, bo to sie potem odbija na zdrowiu. AAaaa i ja nawet się domyślam gdzie ty mieszkasz :) Tam mieszka siostra mojej przyjaciółki, fakt pięknie miejsce, słońce, inna mentalność, ale tez baaaardzo daleko od domu i przyjaciół. Wpada do nas raz do roku, ale bilety są horrendalnie drogie, coś za coś. Tak sobie ułożyła życie i jest szczęśliwa. Bo nie ważne gdzie, ważne z kim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki - sorry, że się tak wtryniam z prywatą, ale mam pytanie do architektek: macie zrobione uprawnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobrietta jestem chwilowo, zawalili mnie robotą super, ze jedziesz, baw się dobrze i napisz po powrocie jak było, tylko nie właź mi tam na jakie granaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko chyba ma uprawnienia-ale coś ostatnio tu nie zagląda:-( A ja się właśnie biorę za robotę. My na plaży jesteśmy niemal codziennie. Uwielbiam szum fal i widok jaki się roztacza na ten ogrom wody. Szkoda,że u nas tak ciepło nie jest. Arpad ja bym tak chętnie się do Ciebie wybrała-ale ten samolot-BRRRR:O Nie wiem, nie wiem,może kiedyś... brak mi odwagi-jak na to paskudztwo tylko patrzę to aż mi się źle robi,a co dopiero wsiąść na pokład! Kurde no... Kobrietta-milego odpoczynku Kochana! Naciesz oczy widokami-popatrz też kilka razy dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia19800101
Jestem mama jedynaczki. Obarczona domowymi obowiazkami, zajeta Mala dni w tygodzniu i to ma byc bycie szczesliwa? Chcialam bardzo byc mama. A teraz poglebiona jestem problemami i zmeczona zyciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - jak da rade się wdrapać na jakiś szczyt to pomacham ci dwoma łapkami :) Dobra kobietki zmykam życząc wam również udanego i pięknego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jedź już jedź, bo mi gul będzie drgał i drgał a mamie też zazdroszczę tych fal, ale macie fajowo ja moge jedynie na działkę iść na grilla i to wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tu spełnionen babki. Też rocznik 75 :). Jak widać jestem mamą 4 cór, aktywna zawodowo (biuro w domu, bo wygodniej), hobby i pasja to muzyka, jestem basistką i warrgitarzystką (touche guitar style). Mam świetnie życie :). Wiadomo, czasem dół, bo niemoc twórcza, bo dzieci dają w kość, albo mąż sprawdza ile mam cierpliwości. Jednak ogólnie nie mam na co narzekać. :) Pozdrawiam spełnione babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy ale masz dużo córeczek, świetnie ja za późno się zabrałam za "robienie" i raczej tylu dzieci miec nie będę, ale 3 chciałam, skończy się co najwyżej na dwójce, a szkoda no zajćei masz super i fajnie, ze z tego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie sobie siedzę dupką w ogrodzie z laptopem na kolanach,córka szaleje w piaskownicy. Żyć nie umierać! Agusia-trzeba się umieć zorganizować i mieć pozytywne nastawienie do życia! Jedno dziecko to naprawdę nie jest wielka filozofia. Wiem,że są dzieci mniej lub bardziej absorbujące uwagę. Moja akurat potrafi się pięknie sama bawić,a ja ją mam wtedy na oku i mogę spokojnie pracować. Ale i tak co najmniej do połowy kwietnia będę spać po 3-4 godziny na dobę,bo tyle roboty dostałam. Ale potem pakujemy tyłek w samochód i jedziemy gdzieś na tydzień się zrelaksować. Życie jest piękne-trzeba tylko umieć się nim cieszyć i czerpać garściami,bo nigdy nie wiadomo ile nam go zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie sobie siedzę dupką w ogrodzie z laptopem na kolanach,córka szaleje w piaskownicy. Żyć nie umierać! Agusia-trzeba się umieć zorganizować i mieć pozytywne nastawienie do życia! Jedno dziecko to naprawdę nie jest wielka filozofia. Wiem,że są dzieci mniej lub bardziej absorbujące uwagę. Moja akurat potrafi się pięknie sama bawić,a ja ją mam wtedy na oku i mogę spokojnie pracować. Ale i tak co najmniej do połowy kwietnia będę spać po 3-4 godziny na dobę,bo tyle roboty dostałam. Ale potem pakujemy tyłek w samochód i jedziemy gdzieś na tydzień się zrelaksować. Życie jest piękne-trzeba tylko umieć się nim cieszyć i czerpać garściami,bo nigdy nie wiadomo ile nam go zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie sobie siedzę dupką w ogrodzie z laptopem na kolanach,córka szaleje w piaskownicy. Żyć nie umierać! Agusia-trzeba się umieć zorganizować i mieć pozytywne nastawienie do życia! Jedno dziecko to naprawdę nie jest wielka filozofia. Wiem,że są dzieci mniej lub bardziej absorbujące uwagę. Moja akurat potrafi się pięknie sama bawić,a ja ją mam wtedy na oku i mogę spokojnie pracować. Ale i tak co najmniej do połowy kwietnia będę spać po 3-4 godziny na dobę,bo tyle roboty dostałam. Ale potem pakujemy tyłek w samochód i jedziemy gdzieś na tydzień się zrelaksować. Życie jest piękne-trzeba tylko umieć się nim cieszyć i czerpać garściami,bo nigdy nie wiadomo ile nam go zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo to mój zasięg,albo kafeteryjka szwankuje...bo teraz nie dodało wcale:( Kobrietta-będę wyciągać szyję,żeby Cię zobaczyć i odmachać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kafe szwankuje mamo ja czasem nie moge owtorzyć ale żegnam sie już weekendowo, bo w wekend tu raczej nie zaglądam oddaję sie w pełni synkowi, mężowi i teściowej teraz (zmiana babci) udanego wypoczynku panienki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki 🌻 Dzisaj dzien przemian, ja szukam ,a moze znalazlam. Probuje odnalezc droge , wiary i zrozumienia. Poszlam dzisiaj na spotkanie wspolnoty. Ewangelizacja w 5 jezykach, chrzescijanie, ludzie z roznych krajow. Trudno mi przetlumaczyc dokladnie jacy, nie katolicy, ale bylo super. iI maja pastora. Musze jakos to dokladniej zrozumiec.Wierza w Jezusa mesjasza. Kobrietta- tak to jest u mnie, najpierw ciagle sama z dzieckiem, a teraz ciagle praca , ale w tym roku pojade gdzies sama na tydzien lub dwa. Co do ukladania zycia, to dla mnie wazne aby byl spokoj, moge zyc sama. Nie opieram szczescia na byciu w zwiazku. A do mnie jak najbardziej zapraszam, tylko po wyjezdzie rodzinki. Mam profil na NK tylko jak go wam podac , a tu publicznie to zgroza. Zaraz by mnie zjechali za to gdzie mieszkam. Dziewczynki , udanych wyjazdow i planow , buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wymieńmy się mailami i takie bardziej prywatne rzeczy na maila? Ja sobie jutro założę taką pocztę specjalnie dla Was :D,bo na służbowego,to raczej nie chcę,żeby czegoś nie pomerdać ;) Ale co do NK,to niestety nie mam,podobnie jak nie mam FB, gg,skype, twitterów,grona ani innych portali. Ze znajomymi mam kontakt telefoniczny lub osobisty. W sumie to trochę kwestia ochrony danych osobowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×