Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Dowi wreszcie pozbędziesz się szyny :-D oby poszło sprawnie i szybciutko! Monia ano wybawiłam ;-) dziś pospaliśmy i dzieci pojechały dopiero na 2 lekcję bo wczoraj byliśmy wieczorem u dziadków. Szykuje mi się intensywny tydzień. Jak tam nasze chorowitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Arpad dużo szczęścia i jak najmniej trosk🌼🌼 U nas sniegu dosypało a ja muszę jechać do okulisty. 3 miesiące czekałam na wizytę. Może zmienię sobie oprawki:),tylko ja mam taka twarz ,że bardzo ciężko mi coś dobrać. Haneczka mówiłam ,że się będziesz dobrze bawiła:) Dowi trzymam kciuki ,żeby nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad wszystkiego najmilszego Ty dzielna kobieto, żeby wszystkie troski Cie opuściły i zawitało piękne słoneczko gorące uściski od zacherlanej a... 🌼 dowi powodzenia kochana walnę za Ciebie kielonka znieczulającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka cieszę sie, że się wybawiłaś, super, ja to najwyżej z syropkiem i soczkiem z cytryny i pomarańczy hehe przyszłam do roboty, ale jakoś tak jestem w innym świecie, kaszel jeszcze jest, katar mały, alem słabawa młody wysłał mnie do pracy, ale później dzwoniła mama, ze chce do mamusi, mama w panice, zeby sie ponownie nie rozchorował, ja muszę dziś być, bo mamy kontrolę i moje sprawy idą na 1 rzut, więc nie mogę się zwolnic a poza tym co to będzie jak będzie przedszkole? no, po pół godzinie młody przestał marudzić moja mama to zaraz w płaczki uderza, a przeciez dziecku krzywda się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondziorno lejdis;-) Arpad - 100 lat kochana! Życzę ci przede wszystkim zdrowia i z całego serca byś wytrwala w swoich postanowieniach 🌼 Marcysia - a czy ty 01 nie mialas urodzin? Duuuuzo zdrowia, miłości i spełnienia marzeń! 🌼 Ja dalej chora, mam dośc. mały już dobrze, został wydelegowany do babci. Wczoraj dla niej robiliśmy laurke, to się ponoć rani cieszyła że ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj kobrietta widzę, ze i Ty nadal zdechlaczek przybijmy pione hehe a marcysia naprawdę? o kurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko gicio że się wytancowalas:-) to prawda, jak się gdzieś nie chce iść cxy jechać to potem zawsze jest zajeb...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te duety kaszlu to jako sto lat urodzinowy prosze..... a ja pilam herbatke nad morzem....a teraz jak maly wroci ze szkoly zabiore go na uroczysty obiad w restauracji, on wybiera miejsce...razem , tylko we dwoje....to takie radosne........ dziekuje wam za tak cieple zyczenia... u nas cieplo na dworze ok 20 stopni....piekne slonko, tylko w domu zimno brryyyyy dziewczynki jeszcze raz duzo zdrowia dla nas i dzieci zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale te choróbska Was męczą, uważajcie na siebie! U nas pada deszcz...w nocy był mróz i w efekcie na drogach, chodnikach mamy istne lodowisko. Trochę trwało zanim oskrobałam auto z tej skorupy lodu :o Odebrałam dziś wyniki badań-będę żyła! Wsio ok :) trochę mało mam białych krwinek ale poza tym jest dobrze. Pójdę jeszcze w śr do tej dr, która dała mi skierowanie niech spojrzy fachowym okiem, choć wiem, że Asiamt zinterpretowałaby wyniki ale za dużo pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże dopiero zobaczyłam posty nizej po moim wpisie co za cholera z tym kafe kobrietta, ano ja chętnie wykaszlę i dla arpad 100 lat hehehe haneczka do srody już niedaleko, jak tragedii nie ma to i ja ci jej nie wywróżę kochana hehe spokojna głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tjuilipkiem? wiecie cos, bo ja przez te choróbska trochę was zaniedbałam przypomniałam sobie też, ze miałam wam dać nr telefonu, normalnie zachorowana jestem, ze szok zara dam, ale na maila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Arpad - dołączam się do życzen, chociaż nie wiem jaka to okazja ale wszystkiego naj... Monika - ja Cię rozumiem z tym rozczarowaniem i niesmakiem - miałam tak po Tożsamości Bournea. Czytałam jako nastolatka i całkiem wszystko a przede wszystkim Bourne'a inaczej sobie wyobrażałam. W książce jest napisane ze typ nordycki, niebieskie oczy, wysoki a zagrał go niski, krępy,ciemnowłosy a przede wszystkim dużo młodszy Matt Damon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luknijcie na pocztę w wolnej chwili Wazka zapodziałam gdzieś Twojego maila :-( napiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem bez szyny hurrrrrraaaaaa. musze tylko przez poltora miesiaca oszczedzac noge, i silownia jak narazie tez w odstawke , ale najwazniejsze zeby bylo ok , po rezonansie kosci nie sa jeszcze do konca zrosniete , ale po jakims czasie powinno byc dobrze . Najwazniejsze ze mam to zelastwo sciagniete :) Pozdrawiam poczytam was wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisalam;-) Teraz leze na kanapie i próbuje się zmobilizować do sprzątania, sajgon po weekendzie że nie wiem w co ręce włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt dawaj tu numer-zobaczymy ilu masz fanów :D :p Wazka a wiesz,że są jeszcze 2 albo 3 części Bourna dopisane po śmierci autora przez jakiegoś gostka co twierdzi,że pisał to bo skontaktował się z nim duch ? :p Sfilmowali chyba 4 oryginalne części i z tego co pamiętam to chyba jeszcze jedna została do przeniesienia na ekran. Dowi juuuuppiiii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowi to super, już po wszystkim na szczęście ważka na basen? fajnie, że tak "młodo" przyzwyczajacie maleńkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi to możesz tańcować ;-) a tak poważnie to cieszę się żeś wolna tylko nie przeforsuj tej nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to ja tak ogolnie odpowiem, tym co jheszcze choruja zycze zdrowka , tym co balowaly i beda balowac zycze udanej zabawy hehe. Te ktore borykaja sie ze zmartwieniami czy problemami podtrzymuje na duchu:) Pozatym troszke wiecej o tej nodze, sciagneli szyne ale 1,5 miesiaca mam jej nie obciazac, wiec silowni aodpada jeszcze na jakis czas. Ale inne chorobska juz naszczescie mnie opuscily tfu tfu heheh co by nie wrocily Zycze spokojnego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dajcie spokój ,jestem załamana buuuu nie dość ,że mam minusy ,to jeszcze i plusy doszły...stara jestem buuuuu. A tak poważnie to masakra jakaś z cenami,jak bym chciała okulary progresywne ,to za same szkła musiałabym zapłacić 600zł a gdzie oprawki:(toż to szok. W sumie to nic nie kupiłam ,bo żadne oprawki mi się nie podobały,wybredna jestem i tyle:P Dowi to super ,że wszystko ok. z nóżką Haneczka :P :P:PTy już wiesz za co:D dziewczyneczko jedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A urodziny mam dopiero w lutym...Przez miesiąc jestem w jednym wieku ze starym ,bo cholernik jest młodszy o rok:P On ma juz trzydzieści, a ja jeszcze trzydzieści:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki trzymajcie kciuki! Jadę do domu a warunki na drodze ponoć koszmarne sam lód! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarliśmy do domu. Warunki fatalne :( Haneczka trzymam kciuki za bezpieczny powrót. Dowi to teraz musicie wybierać pozycje,które nogi nie obciążą :D Marcysia ale wiesz że trzeba dobrać te szkła,bo w starych to tylko wzrok będzie się pogarszał... Ważka my też w wieku 2 miesięcy zaczynaliśmy wizyty na basenie :) Mój mały to taka ryba,co mógłby tylko non stop w wodzie siedzieć. Przez alergię i suchą skórę były przerwy ale ogólnie staramy się raz na tydzień, max na dwa być na basenie-póki ma za free ;) Arpad mam nadzieję,że dzionek był udany. Kobrietta ciepły kocyk,żebyś do siebie dochodziła. Asiamt eukaliptusek na gardło. Tjulip co tam? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×