Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

xrozza, ja chyba bym nie ryzykowała i poszła to lekarki, którą znam, ale z drugiej str. trochę szkoda kasy... Ja chodzę prywatnie do gin, ale HSG będę miała w szpitalu na NFZ ona tam pracuję, także jestem spokojna. Ja dzisiaj biorę zastrzyk i szykuję się jutro na ❤️ Dzisiaj przypadkiem weszłam na inny temat, w którym Ty też zresztą się udzielasz... Jak przeczytałam historię mika_997, dot CLO i czworaczków to maskara jakaś. Ta lekarka to jakaś psycholka, jak mogła do tego doprowadzić... Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza w szpitalu napewno jest tez duzo doswiadczonych lakarzy i wcale nie musszą być gorsi.. zreszta zapoznasz ich przed porodem bo tam pewnie tez sie raczej wybierzesz ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja z moim ginem byłam umówiona w szpitalu na HSG,bo tam pracuje, a w ostatnim momencie zadzwonił do mnie i powiedział,że go nie będzie i inny lekarz mi wykona badanie. Zdenerwowałam się,ale powiem Wam,że do lekarza gina należy założenie wziernika i puszczanie kontrastu.Poza tym jest jeszcze przy badaniu dr radiolog, więc chyba nie ma co wydziwiać tylko robić na NFZ.Później przyda nam się ta kasa na pampersy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest wydziwianie tylko w moim szpitalu nie ma tego badania bo lekarz jakiś zepsuł jakiś partacz. a szpitala nie stać na nowy sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko a propo Miki to faktycznie trafiła na konowała który kompletnie się nie znał i doprowadził do takiego stanu ale teraz ma się dobrze i dzieciaczki też na szczęscie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza rozumiem, to może do innego szpitala warto się przejechać? Zresztą zrobisz, jak będziesz uważać, tylko szkoda pieniędzy na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszka wiem właśnie szkoda ale może masz racje zastanowie sie jeszcze i może rzeczywiście pojade do innego szpitala bo gin mówi że on to robi za 850 zł no jak by nie było piechotą nie chodzi ale znowu tak bardzo chce mieć dziecko że jak ktoś by mi powiedział że po tym badaniu Ci się uda to bym zapłaciła nawet dużo duzo więcej sama już niewiem ale dzięki bo może rzeczywiście masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kazda z nas dala by kazda kase aby tylko się udało.... ale ... nigdy pewnosci nie ma, wiec moze warto troszkę zaoszczedzic bo moze sie przydac na inne badania, leki ktore wcale nie sa tanie ale zrobisz jak uwazsza tak jak pisaly dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Dziewczyny trzymam kciuki za the Wasze jajeczka :) oby wreszcie dotarly do mety! U mnie bez zmian, plamienia ustaly i ani sladu @ :( z tym invitro to tez nie jest tak latwo bo jestesmy na liscie oczekujacych i mozemy czekac nawet kilka lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Acha, dzwonilam do swojego gina i kazal na wszelki wypadek zrobic test ciazowy w dniu w ktorym powinnam dostac @ czyli jutro. Nie wiem czy ma to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja siedzę smutna i samotna, dzisiaj jest nasza 4 rocznica ślubu i spędzamy ją osobno,to przykre:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, przytulam CIę mocno Kochana :) Nie smuć się niedługo week i M. będzie razem z Tobą :) Grtaulacje z okazji 4 rocznicy, jako, że to rocznica kwiatowa vel owocowa przesyłam Ci bukiet 🌻 🌻 🌻 👄 Karmel, to może warto posłuchać ginka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Czarna nie smutaj sie, mezus wroci i nadrobicie straty. Wykorzystaj ten czas na zaplanowanie jakiegos romantycznego wieczoru :) Nie widze sensu z tym testem bo poprostu czuje ze to nie to. Czasami chcialabym wejsc do swojej macicy i zapytac "co Ty kurde odwalasz za numery"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna poprostu rocznica zostanie przeniesiona na inny dzien...nadrobicie stracony czas Ja życze tylko jednego... aby roczicowe przytulanko dalo doskonaly efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja znam te problemy ja lez to mialam i mam rok czasu z tym walczylam az w koncu sie udalo dzisjaj mam juz 17 miesieczna corke zaczelam sie starac o drugie i znowu to samo nie mam 2 miesiace ale jak sa jakies pytania to chetnie pomoge a jestem w anglii a leczylam sie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna wszystkiego najlepszego owocowego i kwiatowego jak na rocznicę przystało:) Głowa do góry- jutro już piątek! Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jeszcze tylko dzisiaj i weekend kochane :) Mnie straszne kłują jajniki więc chyba zaczyna się owulka :D Także dzisiaj działamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj tak cicho? Szykujecie się do majówki? morelkkaaa kiedy wyjeżdżacie?My jutro z rana, jak wrócę z monitu ze szpitala. Szykuje nam się upalne podhale, co? mam nadzieję,że góralski klimat będzie nam sprzyjał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki żegnam się z Wami na tydzień, jutro już wyjeżdżamy, a z rana jeszcze wpadnę do szpitala zobaczyć moje pęcherzyki, a potem relaks,relaks,relaks:) Pewnie będę mieć sporo do czytania po powrocie, ale to akurat miła lektura:) Ściskam za wszystkie kciukasy- owocnej majówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj spokój, wszystkie chyba urlopują :D Ja dopiero w śr. wyjeżdżam ;) Wszystkim życzę udanego weeku :) Jeszcze 2 tyg i testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam dzisiaj test powinnam jutro ale to chyba już bez różnicy, i wielkie wielkie nic ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjaka a jakiej czylosci mialas tes??? sa testy ktore wykrywaja ciąze dopiero tydzien po spodziewanym terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka, przykro mi, ale nie możemy się poddawać... Trzeba walczyć :) Dziewczyny u mnie lato w pełni, aż się chce żyć ;) Dzisiaj ost. dzień w job i majówka :D Ciesze się niesamowicie :) My już po starankach, teraz oczekujemy na wynik ;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka póki nie ma okresu to czekaj spokojnie Ja też już po i też czekam . a powiedz mi Morelko wy sie staracie codzień czy co 2 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza w końcu idziemy łeb w łeb :D My się staramy co drugi dzień, tak zalecił gin i sądzę, że dobrze zalecił, ponieważ w końcu kijanki muszą dojrzeć :p A Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamel
Czesc dziewczyny! Zazdrosze pieknej pogody i majowkowych grili :) Trzymam kciuki za Was aby bociany w tym roku cos Wam podrzucily bo chyba juz dotarly do Polski co? U mnie bez zmian, okresu brak, teraz kluje mnie prawy jajnik i tak sie zastanawiam czy to nie owulacja? Moze kupie dzisiaj testy owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×