Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

czarna własnie siedze i czytam o tym heh nie nakręcam się że się udało, męzowi tez na razie nie powiem jutro rano pojde na krew zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poje rano to wynik powinien byc tako 16, ewentualnie nastepnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się tak zastanawiam... tydzień temu przed wizytą u gin zrobiłam test i wyszedł negatywny, to jeśli to torbiel miałaby zafałszować wynik testu to już wtedy by wyszedł pozytywny test? łoo wiem że marudze ale mam taki mętlik w glowie powtarzam sobie że jutro się dowiem ale z drugiej strony tak mnie nosi żeby mężowi powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka, gratuluję :) daj znać jak będziesz po becie... ja po becie i wynik jak zwylke negatyw, czyli walczymy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ma czego gratulowac więc proszę tylko o trzymanie kciuków :) morelko przykro mi że Ci się nie udało, ale w końcu się uda, musi nam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka ale to takie ciche gratulacje:) a ja odpuszczam starania do grudnia albo stycznia 2013r. może następny rok będzie lepszy:) pójdę prywatnie i porobię sobie badania na taksoplazmoze,na układ krzepliwości,na grzyby,infekcję co tylko można może dowiem się co jest przyczyną poronień,jeżeli coś wyjdzie w wynikach wtedy pójdę do mojej gin i może wkońcu do czegoś dojdziemy.Ale powiem wam szczerze że ciężko mi będzie tyle czasu wytrzymać ale będę musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wynik mam jutro no nic poczekam, ale juz ochłonęłam i staram sie o tym nie myśleć i się nie nakręcać. czarna może to dobry pomysł odpoczniesz troche psychicznie, na spokojnie porobisz badania, na pewno dobrze Ci to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a badania na toksoplazmoze miałam okazało się ze prawdopodobnie w dzieciństwie już miałam tylko bezobjawową i teraz mam przeciwciała,bardzo możlie bo całe dzieciństwo spędziłam z kotami i innymi zwierzakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka ja odkąd pamiętam miałam pieski,teraz mam i koty i psy koty nie są w domu ale kontakt fizyczny jest mam tylko małego pieska w domu,ja nawet niewiedziałam co to jest ta taksoplazmoza teraz już wiem że chodzi o zwierzaki,a np jak wyjdzie mi zły wynik to co wtedy? dostane jakieś leki? Chcę porobić wszystkie możliwe badania co mogło spowodować tyle poronień i niewiem czy dodatkowo czegoś jeszcze nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dobrze kojarze to jesli np teraz ''przechodzisz'' toksoplazmoze to dostaniesz antybiotyki ale pewna nie jestem jak to dziala, ja to mialam w dziecinstwie ale przeszlam bezobjawowo gin mi powiedziala ze moglo wygladac np na grype, teraz mam przeciwciała więc sie już tym nie zarażę, a lekarz nie skierował Cie na jakieś konkretne badania żeby sprawdzić co może być przyczyną poronień? pamiętam że moja znajoma jak poroniła to robiła mnóstwo badań lekarz dał jej cała liste, ale niestety nie znalezli powodu, ale sam fakt że miała powiedziane jakie badana ma zrobić, na pewno toksoplazmoze jej kazał zrobic to pamiętam bo razem wtedy robiłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona4444444
no właśnie nic nie robią w tym kierunku moja gin dała mi tylko recepte na duphaston i powiedziała że jak znowu to się powtórzy to będziemy kombinować,co mi z kombinowania jak ja tylko dzieci tracę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna myśle że czas zmienic lekarza bo to poważna sprawa a ta gin jakby to lekceważyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka no widzisz gratuluje pocichu ;D Morelko przykro mi ;(( jakie dalsze kroki ? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko przykro mi wiem jak to jest ale glowa do góry wlasnie co dalej kolejna IUI? ja kolejna bede miala we wrzesniu i jak by sei nie udalo to w pażdzierniku kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w laboratorium,będę robić badanie na chlamydię na toksoplazmoze,na układ krzepliwości, tsh, na grzyby i infekcje,na zawartość witaminy d w organizmie ponoć też jest ważna, wszystkie badania mnie wyniosą ponad 300zł jak tylko wyzdrowieje idę na badania, byłam dzisiaj się przebadać mam zapalenie oskrzeli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem w ciąży bardzo wczesnej aleeee :D nie wierze w swoje szczęście jeszcze to do mnie nie dotarło..dziś wieczorem powiem mężowi:) babeczka ktora dawała mi wyniki powiedziala ze to wczesna ciaza 2 tydzien...wyszlo 174.6, jutro rano ide sprawdzic czy rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka, serdecznie gratuuję :) :) :) może otworzysz dobrą passę ;) szczęśliwych 9 miesięcy i nie puszaj nas :) kiedy idziesz do gina? Daj znać później jak zareagował M :) czarna, dlaczegon na tak długo odpuszczasz staranka??? Tak Ci zaleciła gina? Badania naważniejszy, oby coś wykazały to będziesz wiedzieć na czym stoisz... DUżo zdrowia życzę :) dziewczyny ja w lipcu daje sobie spokój z lekami i gin, wyjeżdżamy nad morze i mam zamiar odpocząć psychicznie. W sierpniu na początku idę do gina po skierowanie na HSG, we wrześnie kolejna IUI. Paula w jednym m-cu będzimey miały IUI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akja ale wspaniale gratuluje ;D Morelko dobrze Ci to zrobi taki spokój wyciszenie bez leków wiem co mówie taki spokój na duszy. dobrej zabawy nad morzem i pogody ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, dzięki mam nadzieję, że tak będzie i będę miała siły do dalszej walki. Jak u CIebie kochana ze starankami, coś się zmieniło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko umnie narazie spokój biore bromergon na zbicie prolaktyny i odpoczywam od starań nielicze dni cyklu ale od sierpnia coś by pasowało ..histeroskopie narazie odłożyłam na później może ten bromergon mi pomoże jestem dobrej myśli a Ty niemożesz tracić sił jeszcze wiele sposobów masz przed sobą ..wiele szans wiele badań ale uda się końcu niewiem jeszcze kiedy ale się uda . trzeba tak myśleć trzymaj się ;D i skrobnij czasem co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa no ja ci zycze duzo sil bo ja ze wzgledu na lata walki juz mam dosc i sily juz są na wykończeniu ciezko jak cholera tak jak bede miala we wrzesniu jak dobrze pojdzie klejna IUI narazie zmienilam gina i zobaczymy nic juz nie planuje i z kolejna IUI tez nie robie sobie nadziei to jest to ze to tylko wspomagacz a nie zaden cud :O jak by sie we wrzesniu znow nie udalo to od razu w pażdzierniku podchodzimy bez przerw zadnych i napewno do 5 razy sprubujemy z IUI bo teraz mam troche przerwy od maja z IUI tak wiec my dajemy sobie czas do konca roku jak sie nie uda z IUI to rezygnujemy calkowicie z gina i kliniki bo starac sie dawno nie staramy w sie bo trzeba ja od okolo 2 lat nie licze juz dni kiedy , nie mierze temp poprostu nauczylam do do @ i chyba przwyczailam nie dziwi mnie jak przychodzi@ a pozostalym kobietkom tutaj tez zycze zeby wam równiez sie udalo i za wszystkie bardzo mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka miało być pół roku ale zdecydowałam że nie chcę tracić tyle czasu,czas leci i latka też,zobacze co na badaniach wyjdzie,jeśli znajdę przyczynę to ją usunę i zaczne staranka od nowa:) ale masz fajnie ja nie pamiętam kiedy z moim byliśmy na jakimś urlopie,ale taki wyjazd to dobra sprawa człowiek zapomina o problemach,nie myśli tyle,odpoczywa psychicznie i fizycznie:) hmmm...chyba namówię mojego na jakiś wyjazd może w góry,albo nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza hmm napewno jak bym sprubowała dajmy na to z 5 IUI to moze i mogłabym myslec o IVF ale niestety dla mnie to sa za duzo koszta nie stac mnie na taki zabieg mamy duzy kredyt do spłacania , a po drugie nie daje 100% szansy ze uda sie za 1 podejściem narazie jestem dopiero po 1 IUI wiec musze prubowac dalej IUI z reguły nie udaje sie za 1 podjeciem czasem tych prób trzeba 2,3 4 5 a moze i 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje że któraś ins. się powiedzie trzeba w to wierzyć nardzieja umiera ostatnia ! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×