Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Gość załamana2012
morelka nie..:(:(:( daleka droga przede mna przed nami:p M hmmm nie wiem czy bedzie mial plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Pcos nie jest takie straszne mozna miec dziecki tylko wkurwiajace:p owulke masz????ja mowilam o clo bo chodzilo mi o owulke bo ja nie mam jak nie jestesm stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
a jesli chodzi o hsg to mialam i nie boli:) znieczulenie nie trzymalo mnie....mialam mega stresa na to badanie:p ale bylo ok:) mialam drozne myslalam ze przy pcos bede musiala mniec przepychane a tu ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mimo PCO mam owulke, miałam badany progesteron 2 razy w cyklu i wyszło, że w tym akurat była... Tobie również życzę powodzenia w dalszych staraniach, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie miałam hsg, tak jak pisłąm wcześniej, ale i tak mnie nie pocieszyłąś, że nie boli bo mam mega cykora przed ym badaniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem juz blisko tej dlugiej drogi ktora przeszlismy z moim m i nie moge sie doczekac juz IUI no ale musze porobic reszte badan a czas dluzy sie nie samowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się najgorsze jest takie czekanie i odliczanie, ale pozostaje nam tylko cierpliowść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka stram sie tyle co Ty tez mam to świnstwo z tym że ja teraz mam stymulowany cykl CLostybegytem i ogólnie walcze ale trudno mi czasem jest jak bys chciała pogadać to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa zgadza sie tylko u mnie to juz 4 lata jednak i marze w koncu zeby ten koszmar sie skonczyl wrescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulaa współczuje a co jest powodem że tak długo??? przepraszam bo niedoczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiem przepraszam bo pisze na szybko . kiedy podchodzis z IUI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Mogę sie przyłączyć.. Również się staram. To mój drugi cykl starań.. W tym cyklu stosowałam testy owulacyjne.. 15/16 dnia wyszyły pozytywne i było przytulanie.. Dziś już 21 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
3majcie sie i powodzonka:) morelka jak bedziesz miala hsg nie stresuj sie bo jak jestes spieta bardziej to odczuwasz.....musialabys mnie widziec przed tym badaniem gin mial ze mnie ubaw panikowalam niemozliwie:p naczytalam sie tych opowiesci na necie...po zabiegu gin sie spytal i jak bylo...ja ze fajnie hiihi naprawde to jest pryszcz:) uwierz mi jestem mega panikara:) na stole tylko myslalam o dzidziusiu i o porodzie:p niektorzy na necie specjalnie pisza glupoty aby kogos nastraszyc....milego weekendu ja uciekam pappapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) moge sie dolaczyc ja rowniez staram sie o dzidzie, 3tyg temu poronilam mialam zabieg ale sie nie poodaje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj hinskiturysta wspólczuje straty....ale musisz byc silna i sie niepoddawać .ile sie starszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta a miałaś jakieś bóla podbrzusza takie jak na @ za nim dowiedziałas sie, że jesteś w ciązy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hini ja nie mam bólów piersi.. a powinnam juz chyba miec skoro to 21dc.. a mam cyke zazwyczaj 28-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiez kazda ciaza jest inna poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrob test w tedy jest najbardziej wiarygodny, w styczniu robilam test (tak bylam nakrecona :P) wyszedl negatyw ale chyba cos przeczuwalam bo 14, lutego wyszedl pozytyw. ale teraz niestety staram sie na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hini a gdyby teraz wykonała test beta hch z krwi czy była bym możliwość ze cos by pokazało.. Według kalkulatorów internetowych jutro powinien byc 4 tydzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie chce na razie robic aptecznego bo one miala inna czułosc i moze nie wyjsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaóóóó
Hej moge sie dolanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×