Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

powinnien powiedziec ale nic nie mowil. wiem ze macie racje dziewczyny... powiem tak mam faceta zajmujacego sie kulturystyka i jest teraz na tzw. "cyklu" wiec nie ma mozliwosci zajscia w ciaze (lekarz tak mowil). Poprostu sie nie zabezpieczamy a za ok 2/3 miesiace po jego cyklu zaczynamy sie juz starac pelan para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, jak minęła nd? U mnie niestety szybko i jutro do pracy bleeee Jutro muszę zadzwonić do mojej gin i sobie załatwić te wizytę, bo inaczej będą chyba nici ze stymlacji w tym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niedziela też szybko mineła,na szczęście moj m dopiero nad ranem jedzie i mam go na jeszcze trochę:D wiecie co przez te lata tyle razy odpuszczałam,zaimowałam się całkowicie czymś innym i zapominałam o staraniach. A to praca,jestem fryzjerką z zawodu, ostatnio sobie pieska sprawiłam i się nim zajmowałam, pozniej przygarnełam kotkę malutką i całkowicie zapomniałam o wyliczaniu dni,sprawdzaniu śluzu,temp,nie liczyłam dni cyklu no nic kompletnie. Chyba w moim przypadku odpuszczanie nic nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to fajnie :) ja tak naprawdę o dziecku marzę od paru ładnych lat, ale zawsze było coś to praca, studia, imprezy... Teraz jak już się wyszalałam, przeżywam swoje czas na następny etap, który wcale nie jest taki prosty do osiągnięcia :( Byłam dzisiaj z mężem na spacerze w parku, tylu kobiet naraz z małymi dziećmi chyba nigdzie dawno nie widziałam... i tak mi się coś w środku smutno zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) nie udało mi się dzisiaj wbić na wizytę do gin bo się okazało, że jest na jakiejś konferencji. Jutro idę do jej męża,któy też jest ginem, zadzowniłam i powiedział, że mogę do niego przyjść. Stwierdził nawet, że można stymulować owu od 5 d.c. Także jutro czeka mnie wizyta :) CO u Was dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze powiem wam że nie mam pojęcia co się ze mną dzieje, tak jakoś się dziwnie czuje chodzę ciągle śpiąca, pobolewają mnie jajniki,przecież ja nie mogę być w ciąży skoro miałam @ dość obfity. co myślicie co mam zrobić, może dla świętego spokoju zrobię test albo pójde na krew nie wiem co lepsze. Doradzcie mi bo ja szczerze jestem głupia, a jak wpisałam moje objawy w google to mi wyskoczyły objawy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morlkaaa
czarna ;) hmm test z krwi daje odp na 100%, więc jeśli czujesz że coś jest na rzeczy to idz ;) Czyt, że dziewczyny miały krwawienie i były w ciązy, okresem to nazwać nie można bo przecież błona w tym momencie się nie złuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ok wiesz co pójdę w środę na krew w piątek będę miała wynik,bo to dla mnie dziwne że po @ się czuję jak przed @ mam takie wrażenie że zaraz mi poleci coś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki za śr :D ale numer jakby sie okazało, że naprawdę jeseś w ciąży :D Rzeczywiście jakaś taka cisza, dziewczyny halo ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki dopiero będą w piątek u mnie 2 dni się czeka ale chociaż będę pewna na 100% na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D U mnie nic ciekawego, czekam na piątek i odliczam dni aż mój wróci :) morelka jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, spać nie mogę coś :( za dużo chyba myślę :( byłam wczoraj u gina przepsał mi clo już wzięłam 2 tabletki... Będę go brać do soboty i w pon na usg, żeby zobaczyć czy pęchęrzyki rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) ja już po becie wyniki będę miała w piątek popołudniu albo w poniedziałek,wolałabym w piątek hehe:D morelka nie ma co za dużo o tym myśleć, wiem że łatwo się mówi, wiem co to znaczy,poczekamy zobaczymy jak sprawy u ciebie się poukładają,może stymulacja da efekty o których marzysz:):) zobaczysz nie długo każda po kolej będzie oznajmiać że jest w ciąży. Dziewczyny dopisujcie się bo ostatnio jakoś pusto tutaj....... im więcej nas tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś zle mi to wyszło "im więcej nas tym lepiej" właśnie żeby było nas staraczek o wiele wiele mniej. poprostu jakoś tak tu pusto.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna to juz niebawem się przekonasz :) masz jeszcze jakie sobjawy? Ja po CLO czuje jajniki, tak jak w pierszy dzień okresu, czuje, e coś się dzieje ;) ale dobrze :) w pon idę na USG i zobaczymy ile mi pęcherzyków urosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak czujesz jajniki to znaczy że dobrze :) cieszę się oby ci się udało:) objawy jakie mam? oj trochę tego jest mam piersi ciężkie i bolące jak przed okresem ale mniej,czasami zgage, ból jajników, temp ponad 37,chodzę i ziewam mogłabym spać ciągle ale ja lubię spać :):) czasami ból brzucha jak na @ i ból głowy no to chyba wszystko aha i kilka razy mnie zemdliło, wiesz trochę się boję tego wyniku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci pozytywnego wyniku ;) dosyć sporo masz tych objawów, gdybyś była przed okresem, powiedziałbym, że na 99,99% jesteś w ciązy :) chociaż natura różne figle płata ;) Ja też jestem dobrej myśli ;) Wiiesz chyba ten topik powoli umiera śmiercią naturalną, może przeniesiemy się na jakiś inny? chcociaż trudno gdzieś się wbić, ale wspolnie moze będzie łatwiej, co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) i co jutro już będzuesz mieć wyniki??? Wyhaczyłaś jakiś gody polecenia topik?? Bo ja tak chodzę po różnych i sama nie wiem ;) Jajniki mnie nadal pobolewają i mam plamienia po tym CLO, kurcze sam już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka ja też mam monitoring w poniedziałek żeby zobaczyc jak rosna pęcherzyki i kiedy owu napisz mi koniecznie po monitoringu co i jak bo jestem ciekawa a propo plamień to niewiem ja ich niemiałam może zadzwoń do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza i jak po minitoringu, ile pęcherzyków wyhodowalaś?? Ja mam w pon USG i będę wiedzieć co i jak. Mój mąż odebrał wyniki na posiew nasienia, niestety ma jakąs bakterie i musi brać antybiotyk, ale ponoć możemy się dalej starać bez przerwy na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję morelka że jutro będzie wynik bo może też być dopiero w poniedziałek Wiesz ja nie miałam stymulacji i brałam clo to nie wiem jak to jest może zadzwoń do gina co z tym plamieniem jak napisała xrozza ciekawe co tam wam wyjdzie w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro może rzeczywiście zadzwonie, chociaż teraz wyczytałam na ulotce, że mogą wystąpić plamienia-skutek uboczny. Podjerzewam, że to przez to , że dostałam najwyższą dawkę dzienną bo 2 tab na dzień. Jak czytałam niektóre kobitki biorą tylko 0,5 tab, na dzień. Ja jestem widac stymolowana tak na maksa :D Xrozza ty ile bierzesz CLO na dzień? czarna to trzymam kciuki, za jutrzejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka ma biore jedną dziennie w tamtym cyklu miałam już w 8 dc pęcherzyki ok 15 mm więc rosły jak po deszczu a i tak nic z tego niewyszło ;/ wydaje mi się że masz plamienia bo 2 tabletki to bardzo dużo czemu bierzesz aż dwie? czarna przepraszam że niedoczytałam czemu jutro ważny dzień ? przepraszam napisz mi na szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×