Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
ja dzisiaj zjadlam za duzo ale wpadka to nie bylo :D bo poszlam do kolegi zrobil ''obiad'' specjalnie i obiecalam mu oststnio ze zjem co przygotuje ;p dzisiaj tak : 2 mace + 2 plasterki szynki = 120 kcal. 1 wasa + plasterek szynki = 50 kcal. pól jogurtu 0% tluszczu = 80 kcal. a u kolegi : warzywa + troszke mieska ale naprawde malusienko + jajko małe = mysle ze 220 okolo, napewno nie wiecej. Wiec razem jakies niecale 500 kcal na dzis ;p dzien na plus, i tak odrazu pobieglam do kibelka wiec to wyszlo ze mne haha :D i tak od jutra mam diete na samym bialku, azwaz sie dopiero za tydzien ;ppp odpisze potem jak wroce na wasze wiadomosi, buziaki :*** i tak kazdy w klasie gada tlyko o tym jak ja schudlam niby ehehehehe :D fajne uczucie..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam głodówkę cały czas. Za mało co prawda piję, ale dopiero wróciłam do domu. Później wypiję tę wodą z gorzką solą żeby organizm oczyścić. No i muszę kupic sobie cos białkowego na jutro.. Diomendi co myślisz o tym, żeby trzymac się zasad diety proteinowej tyle że w granicach 500-400 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sabalka007 : dobre myslenie ;pp a ja juz wogol nie czuje glodu jak wzczesniej przed wpadkami, tyle ze opo paleniu a dzisiaj to znow zrobilam wlacza mi sie w umysle gastro nie w brzuszku... kulturalnaKultura : fajny pomysl z ta glodowka.. :) ja od jutra tydzien na bialku hehe ;p mysle ze 12 kg co najwyzej.. wiecej nie ..moze 15 sie uda, ale nie wiem..sama wierze w to ze jeszcze 10 kg ze mnie poleici :):) kulturalna ja tez mowialm o diecie na bialku i zarzucilam ten pomysl wiec widz ze idziesz w moje slady... czyli przylaczasz sie do mnie ? od pt do piatku dzialamy razem ?? :* tylko ze ja na 300 kcl na bialku ;p ja dzisiaj zjadlam to 500 kcl niecale i jakies 20 minut temu mialam gastro po paleniu i wypilam jogurt i zjadlam jedna wase czyli razem dzisiaj jakies 640 kcal. ale mam to gdzies, bo to i tak nnie jest jakos bardzo duzo i tak od jutra bialko wiec jest gitarka..i tak widze ze nie przytylam :) cialko mi sie robi coraz ladniejsze ;p za chwilke bede cwiczyc :):) moim zdaniem mozna nawet jesc 1000 przez tydzien samego bialka i sie jeszcze wiecej schudnie, bo bialka mozna bardzo dlugo jesc... :):) i duzo ;p bo organizm je przyswaja i robia sie miesnie.. to sa jakby pozytywne kcal ;p ja moze si jednak jutro zwaze, jesli pojade do mojego tylko na piatek ;p ayanami rei : tunczyk to bialko :):) wiec nie same wegly :) a ile juz schudlas odkad jestes z nami ?? ;p joanak. : moze poczekaj do zastoju jesli teraz na tylu kcal chudniesz :) A TERAZ WAM COS POWIEM.. KIEDYS W GIMNAZJUM ZAKOCHALAM SIE W PEWNYM MEZCZYZNIE NO I TO MOJA PIERWSZA MILOSC BYLA.. I DZISIAJ GO ZOBACZYLAM PO PARU LATKACH.. JECHAL AUTEM I TAK STRASZNIE ZWOLNIL..PEWNIE DLATEGO ZE WLOSY MAM DLUGIE KIEDYS BYLY KROTKIE A ON KOCHAL DLUGIE..I MOZE DLATEGO ZE SHUDLAM..WIEM ZE COS GO PORUSZYL MOJ WIDOK.. MNIE JEGO TEZ..I TO BARDXZO..PRZEPELNILAM SIE ROZKMINKAMI I BARDZO DUZO ZROZUMIALAM I WYWNIOSKOWALAM..DOSZLAM DO PEWNEGO WNIOSKU BARDZO PRAWDZIWEGO..CZYSTO MENTALNEGO, POL DZIECIECEGO HEHE :):) I DALO MI TO WIELKIEGO KOPA I WIELKA MOTYWACJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to po głodówce.. :O Zjadłam 3 kanapki z chleba razowego. Fajnie, nie? :O Ech, schudłam na tym całym zdrowym odżywianiu 10 kg i nie wiem czy nie rwrócić do tego... jadłam największe śniadania etc. i jadłam co lubiła, oczywiście bez słodyczy, miałam siłę ćwiczyć i w ogóle. A teraz jak jestem na tych 200-300 kcal to dietuję góra 2 dni i rzucam się na żarcie. Będę chyba na ok. 1000-1200 kcal i duuużo ćwiczeń, wyjdzie tak jakbym jadła 500-600 kcal bez ćwiczeń. Będę chudnąć wolniej, trudno. Ale teraz nie chudnę w ogóle!! :O Żałosne, żałosne, żałosne!! Diomedni, może spróbuję z tym białkiem.. chociaż nie wiem, zobaczę jeszcze.. stale zmieniam zdanie i w ogóle... W sumie świat się nie zawali jak zamiast 15 kg do końca czerwca schudnę 7 czy 8... :\ Zresztą, nie wiem czy byłabym w stanie trzymać tak dietę i czy w ogóle bym schudła. Napisze jeszcze później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : przemysl dobrze :) hmm a przez jaki czas schudlas 10 kg ? ja pierwsze 28 dni 8 kg mniej, potem po 40 paru dniach 13 kg mniej, a po wpadkach 2 wiecej wiec wyszlo na to ze 11 narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj pogrzeszylam bo 640 kcal ale to dalej dieta wiec jest oki dla mnie i wogole jakos tak bezstresowo dietka idzie ladnie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem, nie przywiązywałam wtedy do tego większej wagi. Ale przez jakieś 2 tygodnie jadłam w podobny sposób jak ten: "- NIE JEM NIC PO 16:00. NIC! - PIJĘ DUUUŻO WODY - NIE JEM NIC SŁODKIEGO ANI SMAŻONEGO - DUŻO ĆWICZĘ (JA OK. 2-3,5 GODZ.) - NIE JEM DO SYTA, TYLKO TYLE, BY NIE CZUĆ GŁODU - OWOCE JEM DO POŁUDNIA - OGRANICZAM MIĘSO - NIE JEM CHLEBA, ZIEMNIAKÓW, RYŻU ETC. - DUUUŻO WARZYW - OGRANICZAM PRODUKTY MLECZNE - KOLACJA BIAŁKOWA" No i wtedy chuba schudłam to 8-10 kg i nie przytyłam do dziś... nie wiem co robić. Kompletnie nie wiem! Dziewczyny pomocy, tyle czasu zmarnowałam chyba z 1,5 miesiąca! :O :O :O ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jeszcze mi się przypomniało. Zaraz po Wielkanocy zaczęłam się odchudzac i w domu był tylko bigos no więc jadłam TYLKO bigos zawsze o tej samej porze. Do tego biegałam i wtedy tak bardzo chudłam, że aż nauczycielki pytały co robię. Więc nie wiem czy nie wrócić do tego jedzenia, oczywiście nie bigosu ale do tego zdrowego jedzenia i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anu tuńczyk, chociaż tyle ^^ jak znajdziecie dziewczyny jakieś fajne produkty białkowe, to podzielcie się ze mną ^^ bo ja tylko tego tuńczyka staram się jeść, ser biały i tyle. Wiem że strączki mają dość dużo białka ale jakoś zapominam o nich. A owoce morza bez oliwy czy czegoś są raczej niedobre :< schudłam trochę ponad 5 kg przez 3,5 tyg, nie jest tak źle więc, ale dobrze też nie, tym bardziej że nic nie widać po mnie... Diomendi hah, jak tak czytam to myślę, że też bym sobie zapaliła kiedyś xF może kiedyś razem zapalimy sobie zioło, jak już będziemy szczupłe i w ogóle ^^ kulturalnakultura a słyszałaś o diecie Montignaca? Ja kiedyś na niej schudłam dużo, nie jest bardzo restrykcyjna a chudnie się tak ponad 1 kg na tydzień i nie ma jojo, ja nie miałam choć po diecie nie odżywiałam się najlepiej. Dopiero po długim czasie śmieciowego jedzenia przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : bo bigos to wkoncu kapusta a po niej sie chudnie duzo..ja dzisiaj wpadka po calosci znow..3 dni diety ok i znow wpadka.. ale nie dam sie. znow prze dzisiejsze ziolo..stop trawce, i kurde jutro bialko idzie w ruch i jutro wazenie ! nie poddam sie.. ayanami rei : pewnie ze tak, ej ! :* ja mm dzisiaj wpadke ale sie nia nie przejmuje zjadlam chyba z 1500 kcal cos takiego. napewno mniej niz 2 000 . zobaczymy co jutro waga pokaze. az sie boje... jesli bd 62 tak jak bylo bd sie cieszyc.. kurcze jeszcze tylko 6 tygodni..juz coraz mniej czasu, musze ogarnac dupke w sensie zeby ziola nie palic to diet bd mi szla w 100 % !! jestem tego pewna.bo nie palilam dieta byla w sensie ze wczoraj i przedwczoraj.. dzisiaj dieta byla tez ok, potem zapalilam i dzien na -.. jesli nie rzuce ziola nie ma sensu sie meczyc..musze wybrac..wsumie juz wybralam. dieta to czesc mnie i ona moze byc moim panem. droga a nie ziolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak jest z tym bigosem, ale uwierz, że moja babcia robi naprawdę tłusty ten bigos... jadłam go bez chleba, więc to może dlatego, ale był naprawdę tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ważenie.!;d Stresuję sie;) Poczytam o tej diecie Montignaca, może mi się spodoba;) Dzisiaj - 480 kcal - 2 kefiry i trochę winogrona, nie więcej niż jakieś 70 kcal Więc - 550 kcal góra;) Ćwiczeń na zakupach pochodziłam;d Kupiłam takie fajne jogurty 200 g 88 kcal z ziarnami zbóż ;d i do tego smakowe;d a najlepsze, że więcej białka mają niż węgli i 0% tłuszczu;) Dziewczynki zwycięzymy z tymi naszymi kilogramami;d Już niedługo.!;d A ja się jutro nażrę...;) No cóż;p Będą wyrzuty sumienia, ale dam radę w końcu tak sb to zaplanowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kapusty, to tak po niej się chudnie;) W końcu nawet dieta kapuściana;p - łykam w tabletkach, nie wiem czy daje jakieś efekty;p Poza tym nawet bigos nie ma aż tak dużo kcal;) Ajć zjadłabym sb takiego bigosika;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi - widzisz mowilam ! :* bd tak jak ja chudla 2 kg tygodniowo.. a ja dzisiaj zjadlam juz okolo 350 kcal, i do soboty bialko i bialko ;p... ;p dzisiaj sie zwaze, to powiem wam co i jak, po wpadkach pewe bd dalej 62 kg na wadze albo moze mniej..zobaczymy... ;p przyzekam na wszystko ze juz nie pale trawki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturalna, bierz się za zdrowe odżywianie! Naprawdę w Twojej sytuacji Ci pomoże :) Bardzo dobrze, że postanowiłaś zmienić dietę :) Każdy powinien sobie ją indywidualnie dobierać. Diomendi, jak dawniej popalałam i się odchudzałam, to pamiętam, że na jedno ziołowe spotkanie, kupiłam sobie tylko jogurt naturalny. Inni się obżerali chipsami, batonami, a ja grzecznie jadłam jogurt, tylko dodałam do niego cukru, bo stwierdziłam, że za kwaśny :P U mnie dziś jeszcze nic, bo dopiero wstałam. Ale będzie jakaś kanapeczka i kawa :) tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zjadłąm tak 700 kcal jeśli doliczyć winko ^^" ale schudłam znw trochę i już ważę 65 równo ^^ może wino naprawdę odchudza, dzisiaj też kilka lampek wypiję tak żeby było 700 kcal, z czego ok. 400 z jedzenia moje menu dzisiejsze jogobella light truskawkowa z 4 łyżkami płatków 170 kcal kromka razowca ze słonecznikiem, 100 gram sera białego 0% z pomidorem i ogórkiem ok 200kcal montignac jest fajnie opisany na portalu dieta zuzla, ja kiedyś długo go stosowałam i jak już wyjdę z tej diety to też zamierzam, bo montignac to sposób odżywiania jest taki że na I fazie się chudnie, a na II utrzymuje wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanak.
Dzisiaj u mnie tragedia;/ juz 500kcal zjadłam;(. Mam ochote to zwymiotować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja dzisiaj 1000 kcal z depresji, bo wazylam sie wczesniej to 3 kg wiecej mam..tzn przez ten tydzien doszlo mi 1 kg..a mialam tylko 2 wpadki w tym tygodniu, reszta to dieta i cwiczenia.. masakra..waze juz 63..a niedawno mialam 13 kg mniej i wazylam 60..a teraz 3 kg wiecje.. i zmarnowane 2 tygodnie.. od jutra kurwa powrot do diety..rowniutkie 300 kcal codziennie..spale te 3 kg w 2 tygodnie... czyli do 30 czerwca bede wazyc 52-53 kg ! na sto procent..juz nic mnie nie dobije..dieta idzie w ruch..i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny !!!! schudlam jednak 1 kg..waze 61 a ja glupia zdfdeprechy sie najadlam. sa waga zle ustawiona byla ;/ hehehehe czyli przez ten tydzien co mialam teraz wczoraj wpadke, i mialam 3 dnio diety i znow wpadke i znow 3 dni diety to schudlam 1 kg..wiec jets ok..a juz bylam przerazona.. czyli razem schudlam 12 kg juz... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, to dobrze, że jednak schudłaś. Ja dzisiaj też zjadłam jakieś 300 kcal nadprogramowe, bo grejpfruta i dwie kromki razowca, ale nie przejmuję się tym strasznie. Jutro się umówiłam na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanak.
Ja też dzisiaj nadprogram ze 300kcal. Che mi sie wyć. Nie mam sił. Od jutra 300kcal i 2h ćwiczeń. Dokładnie za 21dni najważniejsze wydarzenie w moim życiu a jak maciora wyglądam...;( Musze ważyć chociaż 54kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanak a ile ważysz teraz? nie martw się 300 kcal, jeśli z dietowych rzeczy i niezbyt późno, na pewno nie zaszkodzi diecie :) możesz spalić te kcal no długim spacerem, albo jakimiś cwiczeniami jeśli masz takie złe samopoczucie przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny nie wiem jakim cudem ale schudlam jednak 2 kg..teraz jestem po kibelku wazylam sie chyba z 4 razy i waga pokazuje 60 kg... :):) jedna schudlam 2 kg w tym tygodniu..nie wiem naprawde jakim cudem bo wiecej wpadek mialam niz diety, chyba z 2 wpadki, a wczesniej prxzytylam 2 kg po 2 wpadkach wiec nie wiem czemu teraz schudlam..dziwne bardzo..ale fajnie ze znow 60 na wadze widac, jednak nic straconego :):) od jutra nakurwiam diete znow 300 kcal ;p nie dam sie..zostalo mi malo czasu, do 28 czerwca z moich obliczen powinnam wazyc 50 kg albo 48 kg.. ;p ale ja chce wazyc poki co najpierw 55 , a potem zejsc do 50 do konca czerwca, uda mi sie napewno :):) Za was tez trzymam kciuki mocniutko :):)):) nie dajcie sie wpadkom, bo jak sie trzyma diete dalej to i tak sie chudnie dalej..i te wpakdi nie szkodza o ile nie sa za czesto, chociaz ja ost czesto je mialam ale teraz sie juz nie dam..juz postanowione ziola nie pale i dalej dietuje bez wpadek tym razem. :):) nie przejmujcie sie tymi wpadkami, one wcale nie sa takie szkodliwe skoro ja ten tydzien mialam wpadek a schudlam 2 kg tak jak normalnie chudne prxzy 300 kcal a jadlam w tym tygodniu wiecje ;p dzisiaj zjadlam 1000 kcal i wczoraj z 1500 kcal.. wieec wiecie.. ale od jutra juz twardo trzymam diete dla lepszego samopoczucia..czyli jednak schudlam 13 kg..z 73 kg spadlam do 60 kg :):):) fajnie znow wazyc 13 kg mniej , i juz moge smialo chudnac dalej w rutmie 300 kcal ;ppp tez mialam takie zle smaopoczucie jak mialam wpadke..jakoos dzisiaj wyjatkowo nie mam chyba dlatego ze waga 2 kg mniej pokazala od piaytku :):):) damy rade !!!!! :*:* nie lamcie sie babki, wazen zeby po wpadce nie pograazac sie, i zeb wpadka sie nie przedluzala na 3 dni.. tylko zeby trwala 1 , gora dwa dni.. tak to bd waga wam leciec.. takze noski do gory :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi pocieszyłaś mnie;d Czyli dzisiaj o mojej Wpadce przez duże W zapominam;d Pewnie to jest tzw. 'podganianie metabolizmu' Diomendi jak rpzeczytałam to 63 to aż mi oczy wyszły, ale widzisz 60 jest, więc jest dobrze;) I tak samo później z trzymaniem wagi, np. w tygodniu dietka;p w weekend - 'szal';p Ja chyba tak bd próbować;d Ale najpierw muszę schudnąć.!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aBlondi : tak ale u mnie to wlasnie dziwne jest, bo jak jakis czas temu mialam wpadke 2dniowa to przytylam 2 kg i wazylam 62.. teraz mialam wpakdi przeplatane z dieta w tygodniu i schudlam 2 kg czyli tak jakbym przez caly tydzien jadla 300 kcal. dziwne strasznie :>D ale teraz sie rano zwazylam i tez waze 60 kg..wiec coraz blizej celu, a myslalam ze juz wszystko stracone...:) ja sobie zjadlam juz 1 wase + plasterek szynki i jogurt owocowy 0% tluszczu :) jakos mam mega powera na dalsze prowadzenie diety. Zostalo mi 6 tygodni.. rowne praktycznie..mussze je prowadzic jak najlepiej potrafie, czyli jesc 3 razy dziennie, nie dwa... duzo wody pic, wiecej cwiczen... duzo ruchu..300 kcal nie wiecej..moze byc mniej ale nie wiecej..wsumie jak czasem bedzie 350 kcal to nie bd zle..ale to juzgora... w szczegolmych przypadkach...:):) wydaje mi sie ze jelsi chodzi o wpakdi to trzeba samemu na sobie sprobowac czy sie bd na nich tylko, czy waga sie zatrzyma..czy cos tam..mi sie wydaje ze to zalezy od tego czy zje sie to na wpadce naraz..i co sie zje..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieqwczynki czyli Kulturalna,Sabalka,Joanak i aBlondi :P i Kinga ;p bo tyle nas tutaj tlyko zostalo..napiszcie ile schudlyscie ale nie na calej diecie u was, tylko odkad prowadzicie ta co z nami jestescie na forum..w sensie ile dni ze mna jestescie i ile kg schudlyscie juz tutaj :):):) ja odkad tutaj jestem schudlam 13 kg z 73 kg na 60 kg i dzisiaj jestem na diecie 2 miesiące i tydzien ;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i dzisiejszy jadlospis to tak : jogurt truskawkowy 0% tluszczu = 160 kcal. 3 wasy + 3 plasterki szynki drobiowej + troche twarozku na to = 170 kcal. Razem = 330 kcal :) dzionek zaliczony na plus :):) moglam sobie na 15.00 zostawic troche jedZOnka bo dopiero 11 i bede glodna potem ale to nic, wytrzymam napewno :) motywacja jest duza u mnie,, bo zobaczylam dwa kg mniej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a pozniej przytyjesz znow. glupia ta twoja metoda odchudzania, do 11 zjesc 300 kcal,a pozniej glodowac, jestes chora, masz zaburzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa : nie jestem chora... ;/ schudlam 13 kg wiec jest okej i ssamopoczucie mam zajebiste, a zaburzne tez nie mam zadnych. a nawet jakbym miala to co.. poza tym nie przytyje..dlaczeog mam przytyc jelsi stopniowo bede dokladac kalorie..ale dopiero za 6 tygodni, bo musze jeszcze 10 kg schudnac..bo musze wazyc 50 kg. :) poza tym akurat dziisaj nie jem od 11.00 bo za wczesno zjadlam ostatni posilek, tak to od 15.00 nie jem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×