Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
wogole dziewczyny tak odbiegając od tematu..wejdzcie sobie na allegro i wpiszcie japan style .. kocham wszystko co japonskie, a ciuchy to maja piekne..w dodatku tanie..rozne ozdoby, i wogole... wejdzie a nie pożałujecie..maja cudowny styl , ubierania sie, makijazu, wszytskieog :) ja wlasnie sobie dodaje do zkladek ciuszki letnie ktore zamówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wierkaja : dziękuje :* ale trzeba przezwycięży własne słabości :) dołączasz do Nas ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dziewczynki ja wlasnie wcinam sobie warzywka gotowane takie mrożone :) pół opakowania, tam jest marchewka, brokuły, fasolka szparagowa no i tyle :) pychotka :) potem o 15.00 zjem jeszcze pol serka bialego, chyba :) bo nie jestem pewna czy bede glodna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
nie ja juz stabilizuje wage jestem po diecie kilka dni :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_there
@diomendi, bierzesz jakieś leki ? a może masz CHAD i własnie przeżywasz stan maniakalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
be_there : mów za sibie, bo Twoja wypowiedz jest dosc porąbana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hm a ole schudlas i w jakim czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój dzisiejszy jadłospis : jabłko średnie = 80 kcal. 2 kromki typu wasa = 46 kcal. 1 wafel ryżowy = 35 kcal. 4 plasterki szynki drobiowej = 80 kcal. warzywa gotowane mrozone = 50 kcal. Razem : 290 kcal i tyle na dzis, czuje sie najedzona nie chcemi sie jesc. chyba zejde do 250-300 kcal bo cieplo sie zrobilo i jakos mam mniejszy apetyt duzo :) zycie jest ciezkie..ale piekne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_there
Nie musisz być taka agresywna, zadałam normalne pytanie bo widzę, że masz zawyżony nastrój do tego praktycznie się glodzisz. No i teraz jeszcze zauważyłam, że jesteś nerwowa i łatwo się irytujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
na kopenhaskiej 5 kg w 13 dni a wczesniej na mz tez 5 kg ale w miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
be_there : nie jestem agresywna tylko negatywnie odebralam Twój komentarz a duzo osob juz po mnie tutaj jechało, wiec mam dosc i nie chce mi sie wkołko walkowac tego samego tematu.. bo to bez sensu, ja mam swoje przekonania inni maja swoje..to po co to drążyc rozcząsa itepe. Zadnych tabletek nie biore.. bralam jedynie linea detox co nic nie pomagaly, a tak to blonnik. W jakim sensie zawyżony nastrój ? mam dobry nastrój przynajmniej dzisiaj :) nie głodzę się..przeciez widzisz ze duzo jem..to ze ma malo kalorii to nie znaczy ze tego jedzenia jest mało, bo jest go naprawde duzo..dzisiaj zjadlam 290 kcal i jestem najedzona..taki dzien... Nie jestem nerwowa, ale fakt irytuje sie, bo juz jak mowilam wczesniej duzo osob po mnie jechało..wiec mi sie juz nie chce na spokojnie kazdemu z osobna wyjasniac, ze to moje zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiergaja : i jak teraz wychodzic z diety ? stopniowe dokladanie kalorii ? :) bo ja jak poleic mi jeszcze 8 kg to tak bede wlasnie robic.. :) Hm.. no to ladny wynik, 10 kg tak samo jak u mnie..a widac u Ciebie sporą roznice czy przeciętną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : podaj jeszcze raz e-maila bo pisze ze bledny podalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś kawa i sałatka (sałata, kurczak, starty ser pleśniowy, pomidor, kukurydza), później zjem grapefruita, albo owoce liczi z puszki :D oraz dwie kanapki posmarowane Almette :) Teraz biorę się za sprzątanie...później za naukę :( Nie mogę przysnąć w ciągu dnia, bo ostatnio weszło mi to w nawyk :) Ładnie Diomendi, że trzymasz dietę :) Ja mam nadzieję, że schudnę chociaż 1 kg w jakieś 2 tygodnie, bo jak jeszcze na początku szybko schudłam 4 kg, tak teraz zastój :) Zważę się w sobotę rano, to zobaczymy, czy schudłam, czy przytyłam, czy nic :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sabalka007 :) napewno schudnesz 1 kg w 2 tygodnie, od 2 - 4 powinnas schudnąc :) przeciez zdrowo sie odzywiasz, jesz mniej duzo niz jadlas wczesniej i malo kaloryczne rzeczy wiec innej opcji nie ma.. a ja za chwile bede czytac POTOP do szkoly..ide na sloneczko, moze mnie opali :):):) ale az 3 grube ksiazki tego, masakra !:) ja i tak sabalka musze schudnac 8 kg jeszcze bo ja chce dojsc do 55 kg a chuda sie nie czuje nadal. Dalej wiem ze jestem gruba ale napewno mniej niz wczesniej.. wczesniej to bylam chodzacym pulpecikiem, a teraz jestem pulpecikiem w polowie hehe ;p koncze pic zielona herbatke i ide na polko :) potem moze pocwicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
jestem chuda i mowia ze prrzerazliwie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
jem 5 malych posilkow , mysle ze nie przekraczam 1000 kcal ale nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diomendic
wierkaja : acha, no to czyli bardzo widac ;pp po mnie tak srednio:):)) moze dlatego ze wczesniej bylam gruba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
ja z wagi 68 kg kg mam teraz dokladnie 57,5 ale jestem drobnej kosci i tak chudo wygladam , wzrost 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar biegać 5 razy w tygdoniu po 45 min. wiecie powiem wam ze bieganie duzo daje. ja biegałam z 3 razy na tyg po 30 min i straciłam 2 kg i to jadłam czasami naprawde sporo mialam ataki na slodycze przez roabki. i to masakrycznie. ale wydaje mi sie ze teraz moze przytyłam troszke.z 0,5 kg chyba. jutro sie zważe ale wydaje mi sie ze bedzie wiecej. także bieganie jest naprawde boskie. wczoraj nie biegałam i dzisiaj mam duzo enregi;d i ide biegac postaram sie 45 min biegać. naprawde polecam bieganie bo jest super! ja nie mam specjalniej diety staram sie jeśc mniej po prostu i mniej wiecej kolo 1000 kcal. np dzisiaj zjadłam pierogi niestety 4 i pozniej szarlotke ale jest ok;d spale to wieczorem. dziesiejsze menu: 9.0 jajecznica 2 jajka plus kromka razowca 11. jogurt light 13 pierogi 4 15. szarlotka plus gałka lodow i 2 kromki wasy ii juz wiecej nie chce jesc dla mnie duzo strasznie dzisiaj zjadłam. za kare nic nie jem o 18. powiem ze kupiłam sobie chlebek wase żytni. w zółtym iopakowaniu a wy jaki macie?;> Diomendi nie warto sie przejmować takimi osobami ktore sie czepiaja. zal mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wierkaja : ja tez mam wlasnie drobne kosci, szczegolnie w rekach, w tali itd :) takze u mnie wiecej tluszczu niz kosci :):) po mnie srednio widac wlansie a po innych 10 kg to widac strasznie jak ogladalam na necie zdiecia..dlatego jeszcze 8 kg i bede szczesliwa :):) przeciez juz sie tak cieplusio na polku zrobilo :) dzisiaj posiedzialam z 15 minut i juz mnie sloneczko chycilo :) poza tym gralam dzisiaj w siatke z kuzynkami mojego, takie mlode :) lubie je bardzo lubie grac w siatke to sie przynajmniej troche poruszalam i brzuszki robilam :):):) SredniaJa : no bieganie duzo daje, tak jak rolki albo aerobik lub taniec :) a odpoczywasz w trakcie biegu ? :) czy ciagle biegniesz, biegniesz, biegniesz ? :) bo ja bym tak ciagle nie potrafila, musze miec jakies przerwy typu marsz szybki :) bo by mi pluca wysiadly hehe ;pp dobrze ze sie zdrowo odzywiasz, bieganie napewno duzo daje, ale dolacza sie do tego tez zdrowe odzywianie... po chyba zdrowiej jesz niz przedtem mimo niektorych lodyczy :) a co do wasy to mam rozne.. ale zazwycza kupuje to co maja 20 kcal. Albo pieczywo sonko razowe lub miodowe, to miodowe jest takie troche slodkie ale pyszne i ma 19 kcal jedna deska :) wiem, nie przejmuje sie dlatego tak ostro zareagowalam ;p wczesniej spokojnie wyjasnialam ale teraz juz nie mam sil n ato..niektorzy krytykuja i dlatego sa grubi, ja robie swoje i chudne i o to w tym wszystkim chodzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym sie zaraz zdenerwowała mnie irytuja tacy ludzie bo jestem strasznie nerwowoa to tez swoje robi. Ale dobrze ze trzymasz dystans.;) Ja biegne 3 min i 2 min ide pozniej 3 min i 2 min ide . Powiem wam ze po 30 min jestem nieźle spocona i czuje ze zeszczuplałam u góry najbardziej. A co mówic po 45 to ja chyba padne moze 40 bedzie nie wiem jeszcze Siatka fajna sprawa. Ja wole koszykówke ale z rok temu w nia grałam. U mnie w szkole nie ma warunków na ''wf-ie'' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja juz pare lat odzywiam sie zdrowo i dlatego pewnie tez mi ciezko jest utrzymac diete bo przez pare lat sobie duzo rzeczy odmawialam. mysle ze gdyby tak nie bylo to teraz na pewno bym wazyla z 70;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : hmm ja uzywam dwóch podkład z Inglota on 25 zł kosztuje :) i puder prasowany na to lekko odcień 03 ---> transparentny, firma piere rene :) polecam bo przystosowuje sie do podkladu albo koloru skóry jesli nie uzywa sie podkladu :) tylko ze jesli nie ma podkladu to wysusza skórę :) a co do zdiec na facebooku nie jestem blondynką ;p;p to taka wkrętka z tym blondem hehe i dalej mam swoje długie, nie scinalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa czuję głód :P Szkoda, że nie mogę nic zjeść, jednak wolę obudzić się szczuplejsza, niż bez zmian :P Dziś kupiłam spódnicę i przydałoby się jednak jeszcze trochę do jej oficjalnego założenia (piątek-matura) zrzucić. Jednak nie wiem...moje biodra nie chcą ze mną współpracować :D Będę musiała dużo ćwiczyć nad dolną partią ciała, ale to jeeszcze trochę potrwa zanim się za to wezmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sabalka007 : kochanie biodra są zajebiste... ! ja sama je mam, oczywiscie swoj rozstaw kosci lubie, jedynie nienawidze tluszczu na nich ale to juz sprawa drugorzędna..biodra sa bardzo kobiece..same w sobie sa cudowne..byle by nie bylo na nich tluszczu, bo co innego miec naturalne biodra a co innego miec te biodra ale pod postacia tluszczu :):):) moge podeslac Ci zdj jakie mam teraz nogi. sama ocenisz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje podsumowanie: 10 dzień diety - 2.2kg z 57.00 na 54.80 dziewczyny nie poddajcie się jak zjecie czasem więcej niż planowałyście ja sobie założyłam na począżtek że odchudzam się 75 dni, na razie minęło 10 i mimo to że kilka ostatnich dni waga wskazuje cały czas tyle samo to nie załamuję się, bo powtarzam sobie, że dopiero jak minie te 75 bdni to będę się martwić. Teraz od 4 dni waga nie spada, jestem przed okresem i myślę że to dlatego, ale właśnie motywuje mnie ta myśl że dopiero jak minie założony czas diety to będę się martwić ile schudłam i czy wystarczająco. Inaczej bym zwariowała, bo ważę się codziennie i to trochę dołujące jak chodzę głodna a np. 3 dni z rzędu ważę tyle samo. Ogólnie staram się jeść 500-600kcal dziennnie + codziennie 200 brzuszków, a inne ćwiczenia dołożę jak zejdę poniżej 50kg. Trzymajcie się dziewczyny, trzymam za was z całej siły kciuki, bo wiem jak to jest jak się pragnie zrzucić te wstrętne kilogramy i jaka to radość z chudnięcia. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dziś 10:00 5 pieczyw chrupkich 140 ser biały 70 warzywa na to 20 12:20 marchewka 27 2 małe jabłka 80 16:30 leczo 175 18:40 zupa pomidorowa 40 marchewka 27 lampka wina 70 razem 650 ten posiłek koło 19 nie był planowany, no ale już trudno :( Diomendi, na pewno działa, tylko kafe wstawiło jakąś spację i pewnie dlatego nie chciał alekoci647@student.polsl.pl inny mail mam tylko z imieniem i nazwiskiem więc wolę go tu na kafe nie podawać chciałabym już wrócić do domu, tu jest za dużo ludzi, jeszcze jakaś rodzina przyjaechała, wujek z żoną i dzieckiem, poza tym chciałabym już się zważyć i chciałabym też mieć mojego tu, niestety jest strasznie daleko i zobaczymy się pewnie dopiero w lipcu :( Poza tym... ma któraś z was konto na deviant art?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
martyna129 : ja sie nie poddaje, nigdy. Nie teraz..teraz mam taki etap w zyciu..przełomowy, że zaczęłam się odchudza i ciągne to jakmoge, mialam z 4 wpadki w ciagu 45 dni, bo dzisiaj 45 dzien jestem na diecie mam 10 kg mniej i ciesze sie nawet z kazdego 0.5 kg mniej. Wspaniałe uczucie, mimo ze tak po mnie nie widac tych kilogramów..po jednej wpadce sie nie przytyje, jedynie waga si moze zatrzymac na chwile, co innego jak wpadka bedzie trwala 3 dni i wiecej. to juz porazka.. :) chyba ze wystepuje wpakdi ale w odstępach czasu :):):) ja na poczatek mam zamiar schudnac jeszcze 8 kg do 1wszego czerwca, jak bd wygladac tak jak chce bede wychodzic z diety, jesli nie to ja przedluze :):):):) nie ma co sie zalamywac, wkoncu ruszy..trzeba moze ja w twoim wypadku troche napedzic ?? :)moze troszke wiecej ruchu.. ? pij duzo wody, to pomaga. :) i zielona herbaatke.. Waz sie co tydzien kochana.. :):):) wtedy rozczarowan nie bedzie napewno :) ja teraz tz 3 dzien waze 63 kg, ale wiem ze dopiero w pt waga pokaze 2 kolejne kilo mniej albo 1.5 :) glowka do gory :):):) szkoda ze malo co u nas piszesz :) Wszystkie przezywamy to samo co Ty, dlatego fajnie ze jest nas tutaj duzo :) niektore dziewczyny byly ze mna tydzien..potem sluch o nich zaginal..przykro ze nie pomoglam, bo najwyrazniej sie poddaly, a nie o to w tym wszystkim chodzi..trzeba byc silnym..jak sie czyta tutaj ze ktos zjadl malo to motywuje bardzo.. ja od jutra 250-300 kcal, bo wydaje mi sie ze na 300-350 za duzo jem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×