Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Diomendi ten 1kg to juz po tych wpadkach co mi sie zatrzymała waga i teraz przycisnęłam i widze efekty na wadze :) Ja jem w domu sniadanie, później jak wracam ze szkoly to obiad, a ok.17 kolacja Dziekuje, że naapisałas o tym wychodzeniu, bo bylam przekona, że jeśli będę tak robic to nie będzie efektu jo-jo U mnie dieta już dawno wisiała w powietrzu, ale jakoś nigdy do końca jej nie realizowałam. W końcu kuzynka wzieła się za siebie, siostra juz dawno, a nawet moja mama chciała kikla kg zrzucic to myśle czemu by się nie przyłączyć, przeciez ja też mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gratuluje Kinia :* ja wlasnie ubralam krotkie spodenki i zauwazylam z jak szybko ide to mi sie nogi trzesa ;/ a cwiczylam na nie..masakra.. zaraz bede cwiczyc..chociaz gorącostrasznie to mi sie odechciewa :( kinia wejdz na gadu :) http://www.youtube.com/watch?v=OmLNs6zQIHo fajna nutka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomedni mi tez sie nogi telepia tzn ten tłuszcz. Ja jeszcze codziennie ranno pod prysznicem robię sobie 1 min masażu rękawicą od cellulitu:) Podobno, że dobra zobaczymy. Podobno też ze cellulit zniknie po bieganiu ale to jakieś chyba z 2 miesiace trzeba biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomendi, nie boisz się?
Diomendi, nie boisz się takiego efektu, jaki mają inne dziewczyny po tego typu diecie? Cytat jednej z nich: "kiedys bylam glupia i odchudzalam sie dieta 500 kcal. wiesz ile schudlam? 14 kilo w dwa miesiace. na diecie 1500 kcal schudlam 11 kilo w dwa miesiace. 3 cholerne kilogramy roznicy a nie glodowalam i trzymam efekt. po 500 kcal wypadly mi wlosy i ludzie zamiast chwalic moja nowa zaj**ista figure pytali z zatroskaniem czy przypadkiem nie jestem chora." i dalej: "mi wlosy przestaly wypadac dopiero po dwoch miesiacach od zakonczenia diety, oczywiscie dlatego, ze zaczelam lykac witaminy itd ale i tez musialam wiecej jesc a wiec raz dwa przytylam. nie 14 kilo ale 10. finalnie wyszlo na to, ze w cztery miesiace schudlam 4 kilo a moglam schudnac 10-15 bez glodzenia sie i bez utraty wlosow. niestety to co wypadlo ni e odrosnie pewnie nigdy chociaz teraz odzywiam sie zdrowo a minelo juz 5 lat od diety ... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomendi, nie boisz się?
i trochę fizjologii z forum, sportowego: "Gwałtowne odcięcie kalorii to jedna z najgorszych i najmniej skutecznych form odchudzania. Co prawda, możemy zaobserwować spadek wagi naszego ciała,ale w rzeczywistości poziom tłuszczu jest nie tylko ten sam co przed "kuracją"-może być nawet wyższy!Zdziwiona? Kalorie to żrodło energii dla naszego organizmu.Skoro organizm ich nie otrzymuje, znacznie zmniejsza sie ilość energii.A skoro mamy mało energii to po co ją jeszcze marnować? Diety głodówkowe wyzwalają określone reakcje, które zwalniają metabolizm oraz zwiększają podatność organizmu na tycie.W odpowiedzi na gwałtowną redukcje energii organizm zaczyna "kombinować".Zmniejsza sie spalanie w motochondriach, stad uczucie chłodu oraz bardzo niskie ciśnienie krwi. Organizm zostaje wprowadzony w stan alarmowy- skoro nie dostaje energii niezbędnej do funkcjonowania-spowalnia spalanie tej nielicznej ilości pokarmu który dostaje,dłużej przetrzymuje go w jelitach, stara sie jak najlepiej wykorzystać to co dostał. A skoro nie ma pewności czy jutro wogóle dostanie jakieś "paliwo" trzeba zgromadzić jak najwięcej na gorsze czasy- niewykorzystana całość zostaje przetransportowana do tkanki tłuszczowej. Najgorsze jednak przychodzi po zakończeniu kuracji.Organizm jeszcze przez długi czas pamieta o trudnym,ubogim w energie okresie- dlatego ciagle pracuje na "zwolnionych obrotach" i dokładnie zbiera wszystko co może zostac wykorzystane jako paliwo w przyszłości- wszystko wędruje do tkanki tłuszczowej.Proces ten nazywa sie EFEKTEM JO-JO. Ale przecież chudniemy- co gubimy skoro nie tłuszcz? Odpowiedż jest prosta- skoro tłuszcz stanowi żródło energii zapasowej, organizm spala mniej ważne dla niego narządy- nasze mięśnie.Co gorsza- w miejsce spalonych mięśni składany jest tłuszcz, co sprawia że wyglądamy...strasznie! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny dzisiaj zjadłam : 4 ogórki konserwowe = 40 kcal, chociaz napewno mniej. 1/3 serka białego = 40 kcal. 3 wasy = 90 kcal jabłko = 80 kcal. Razem : 250 kcal. poza tym wydaje mi sie ze przytylam :(:( waga moze pokazuje mniej kilogramow ale czuje sie gruba..no strasznie..takie nogi nalane, brzuch ogromny..zero wcięcia w tali..twarz jakas taka spuchnieta... nie wiem..nie wiem co ze mna nie tak... ;/ musze zaczac cwiczyc na nogi i brzuch. do kogos tam ... : boje się troche..szczególnie o włosy... zeby nie wypadły, ale póki co to nic mi nie jest... paznokcie sie nie łamią, wlosy tez nie wypadają..wydaje mi sie ze na np 500 kcal chociaz ja na 300 jestem to moze sie tak dziac..ale jak ktos stosuje ta diete np pół roku, rok..a ja dopiero niecałe dwa miesiące... do 1wszego czerwca... poza tym ja juz wypróbowalam i jak jadlam 700 kcal, nie chudlam.. musze jesc mniej niz 500 bo nie chudne inaczej, taki mam organizm.. a witaminy jem chyba.. jem bialko np szynka drobiowa i serek biały, jem warzywa w ktorych sa witaminy, owoce. i wcale tak malo nie jem... ja cwicze , wiec raczej miesnie mi sie nie spalaja.. chociaz nie wiem.. ale sama musze sie przekonac na wlasnej skorze ... ja bede stopniowo dokladac kalorie a nie odrazu.. mama tez mi to mniej wiecej tak tlumaczyla..ale ja po diecie nie zamierzam jesc odrazu..ja i tak juz zmienilam zywienie..jak wyjde z diety bede tez jadla zdrowo... czytalam przed dieta duzo talkich opini..i boje sie..o duzo rzeczy sie boje, o efekt jo-jo o wlosy.. ale jesli sie sama nie przekonam, to nie chce sluchac teog co pisza..kazdy organizm jest inny... nie wiem jak to bedzie, zobaczymy... ale wydaje mi sie ze dostarczam duza ilosc witamin..bo przed dieta jadlam same fast-foody, warzyw zero, bialka zero, tylko same chipsy, piwo.. wiec wiekrze prawdopodobienstwo bylo ze wtedy mialam mniejsza ilosc witamin niz teraz....... nie wiem co to bedzie, zobaczymy, poki co zyje tym co teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja sama nie wiem juz co mam robic po przeczytaniu tego, ale nie chce robic sobie metliku w glowie.. skoro teraz wlosynie wypadaja, to chyba jest ok.... bo to juz praiwe 2 miesiace.. przeciez jak stopniowo bede dokladac kalorie to nie przytyje... przeciez jak mialam wpadki co nawet czekolade zjadlam, to juz dawno bym przytyla, i to by bylo wtedy prawda co wyslalas, a ja nie przytylam... a tak to bym odrazu przytyla..wiadomo ze metabolizm sie spowalnia... to wiem i bylam uswiadomionaw tym..ale mi jest lepiej jak jem mniej..lepsze samopoczucie i wogole..ja nie chce byc grba.. a skoro ta dieta dziala, to dlaczego mam ja przerywa..jak jem wiecej to nie chudne.. a wkoncu chce byc chuda... nie wiem teraz mam doła troche.. :( .. zrobilam sobie metlik w glowie.. ale jem zdrowo wiec hm. nie wiem. napewno diety nie przerwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyrex
to w koncu zacznij te kalorie dodawac , bo naprawde piszesz w kolko a nie dodoajesz najwyzzszy czas juz to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie tu z Diomendi, że każdy organizm jest inny i trzeba się przekonać na własnej skórze. A na przykład ja też się boję, bo 600kcal to tez mało, ale wollę zaryzykować zdrowie i być chuda Dziś: Śniadanie: patki z mlekiem 0,5% 200kcal Obiad: jajko gotowane+warzywa mrożone 200kcal około Kolacja: 2 kromki chleba razowego z szynką drobiową, warzywami i serkiem dietetycznym czyli też ok. 200kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyrex
a ty jak dlugo jestes na 600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Hej :) Dziś poszło nawet dobrze :) Zjadłam dziś za dużo, ale i tak jest lepiej niż wczoraj :) Więc tak, przez cały dzień: 6 wafli ryżowych (wiem, tragedia), ok. 2 serków danio light, z 4-5 łyżek jogurtu naturalnego, 1 kiwi, reszta zupy z bulionu i warzyw mrożonych No i mój grzech a zarazem wygrana walka :D : 1 gryz pizzy z sosem czosnkowym! :D Zjadłam mały kawałek i przypomniałam sobie to co wczoraj napisałam "więc niby dlaczego mam robić coś czego nie chcę" i nie zjadłam więcej! Wyplułam! :D Niby nic a cieszy :) No i przejechałam dziś na rowerze ok. 30-40 km :) Postaram się też dziś pobiegać i poćwiczyć na ramiona. Powiem wam, że ja też się trochę boję o zdrowie. Martwię się czy nie wypadną mi włosy, nie połamią paznokcie i czy będę mogła mieć kiedyś dzieci.. ale przecież jem owoce i warzywa, białko i ruszam się więc chyba nic się nie stanie, zresztą nie będę tego stosować do końca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi
po odchudzaniu na brzuchu mam taka skore jakby zmieta czym to smarowac znacie jakis dobry krem z apteki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózcie mi
taka pomarszczona przy wcisganiu brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diomendi, nie boisz się?
Znowu cytat z forum sportowego: "Jeśli ograniczysz spożywanie kalorii do 1200 (lub jeszcze mniej), tracona waga w ok. 45% będzie ubywać z tkanki mięśniowej. Diety niskokaloryczne powodują tak duży spadek masy mięśniowej zamiast tłuszczowej, że ludzie, którzy je regularnie stosują, narażają swoje ciała wręcz na otyłość, a odchudzanie jest tylko pozorne." To nie ma znaczenia, ze ćwiczysz, bo organizm musi z czegoś brać energię, a jak jesz tak mało, to organizm weźmie te potrzebne kcal z mięśni, bo one są dla niego balastem w momencie kiedy jest tak głodzony. A z głodzeniem organizmu, to nie chodzi o uczucie głodu, tylko o stan w jakim Twoje ciało się znajduje. Już przy 1200 kcal ciało spala swoje mięśnie, a co dopiero na 300 kcal... Dodatkowo, jedząc tak mało kcal narażasz się na zmniejszenie gęstości kości, co może prowadzić do osteoporozy, a to do łatwych złamań kości. Będąc młodą dziewczyną możesz mieć kości 70-latki, to są skutki, których teraz nie odczuwasz, ale możesz w przyszłości. Tamta dziewczyna pisała, że właśnie po 2 miesiącach diety 500 kcal zaczęły jej wypadać włosy, nie po 5 czy 6 miesiącach. Piszesz, że na 700kcal nie chudłaś - bo wtedy już miałaś spowolniony ten metabolizm i rozwiązaniem było jego podkręcenie, a nie kolejne ucinanie kcal. Boisz się wychodzenia z diety, bo wiesz, że możesz zacząć tyć od byle czego i najprawdopodobniej tak będzie, więc znowu pewnie obetniesz kcal i nadal będziesz się narażać na utratę gęstości kości i włosów, miesiące będą mijać, a Ty się obudzisz jak już będzie bardzo źle. Wiem, że teraz nikt i nic nie zmieni Twojego zdania, a szkoda. Może poczytaj sobie trochę o fizjologii, a przede wszystkim jak już wrócisz od chłopaka to zrób sobie badania krwi - zwykłą morfologię plus poziom żelaza i sprawdź czy już nie masz braków. Twierdzisz, że jesz zdrowo - ok, ale w takich ilościach za nic nie dostarczysz wszystkim witamin i minerałów, to jest po prostu nie możliwe. Dodatkowo wypłukujesz część tych minerałów i witamin paląc papierosy.. Piszę, żebyś nie pogrążała swojego zdrowia, nie żeby Ci dopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
yyrex : nie jeszcze nie, jeszcze nie schudłam tyle ile chciałam, to dopiero 11 kg, ja musze zejsc do 55 przynajmniej wiec brkauje mi jeszcze 7 kg. jutro waga powinna pokazac 61 kg ze waze, wiec zostanie 6 kg, czyli jeszcze 3 tygodnie na 300 kcal. , a potem dopiero stopniowe wychodzenie. Kinga1601 : dokładnie, jesli samemu sie nie sprobuje smakunigdy sie go nie pozna a to jest nie jego kwestia tylko kwestia odwagi, kazdemu to powtarzam i bede powtarzac bo to swieta prawda. ładnie Kinia, ladnie :) kulturalnaKultura : i tak zjadlas same zdrowe rzeczy :) ja na poczatku diety jak bylam glodna oszukiwalam glod troche.. np bralam do ust kawalek kromki pomemlałam po czym wypluwałam.. zeby tylko oszukac ten glod smakiem ktory poczulam. ja sie martwie tylko o wlosy tak naprawde, bo o obwisla skore nie, bo cwicze. chociaz ostatnio cos za malo cwiczylam ale od jutra nadrobie..:) ja wam powiem ze rpzed dieta mniej witamin dostarczal niz teraz mimo ze jem tylko 300 kcal. pomóżcie mi : moim zdaniem kremy na nic sie zdadzą... ;/ trzeba myslec o tym w trakcie diety zeby takiej skory nie miec, tzn cwiczyc duzo. bo inaczej skora zostanie... do diomendi nie boisz się : skoro sie cwiczy duzo to jakim cudem ma sie chudnac z miesni..cwiczac wlasnie miesnie sie robią.. organizm nie bierze skladnikow wedlug schematu, u kazdego dziala to inaczej.. nie bede juz czytac tego, bo na kazdego dieta dziala inaczej..dlatego sie np chodzi dod dietetyka kazdej osobie daje inny jadlospis, wiec tu masz odpowiedz... wiem ze w przyszlosic moge odczuc takie zmiany... ale narazie sie o to nie martwie... bede mialana to czas... moim zdaniem w tak krotkim okresie czasu jak 2 lub 2.5 miesiaca nie bedzie takich strasznych szkód na zdrowiu... Ja na 700 kcla bylam na poczatku diety..pierwsze dni, wiec dlatego wiem ze na takiej ilosci kalorii nie chdune..znam swoj organizm przeciez lepiej niz ktokolwiek.. poza tym potem bylam na 300 i chudlam..a jak znowu jadlam 700 to ani nie tylam ani nie chudlam... Nie, nieprawda. Nie boje sie wychodzenia z diety dlatego ze moge zaczac tyc z byle czego, bo wiem ze tak sie nie stanie..byla tu dziewczyna ktora schudla 14 kg zaczela dokladac kalorie i nie utyla nic... moja siostra pojechala do anglii na 2 miesiace, nie jadla prawie nic, napewnomniej niz ja teraz bo nie miala pieniedzy..schudla 14 kg i co, zaczela jescnormalnie jak przyjechala do Polski, i jakos nie przytyla... :) a probowalas taka diete ? ze tak siewypowiadasz o niej ? napewno nie probowals, tylko pewnie cie nachodzilo sama na nia, ale wyczytalas te rzeczy na necie i teraz specjalnie to piszesz..bez sensu moim zdaniem. Ja mam przy sobie 2 najlepsze siostry na swiecie..najlepsza mame pod sloncem i chlopaka ktory mnie kocha, wic napewno za dlugo nie pozwola mi prowadzic tej diety.. a ja dla nich bym wszystko zrobila, i napewno nawet jakbym nie chciala zaczela bym jesc..dla nich. a co do badan krwi, to wlasniemam taki zamiar bo mama mnie prosila zebym poszla :) Ok, doceniam to co piszesz ale prez to robi mi sie tlyko metlik w glowie..drugi rpzyklad, moja kolezanka z klasy, ma chorobe taka ze nie mogla nic jesc.. jakies niecale 2 miesiace nic nie jadla, przez przelyk, schudla 10 kg, nie przytyla potem i nic sie jej nie stalo .. wlosy ok, cera ok.. i wogole. wiec zobacz ze kazda dieta dziala na kazdego czlowieka inaczej.. nie jest powiedziane ze pyk, wszyscy co jedza ponizej 100 kcal to odrazu wypadna im wlosy, odrazu bd mieli problemy ze zdrowiem.. na kazdego dziala to inaczej. kazdy ma indywidualne cechy,m kazdy organizm chudnie w innym tempie, nawet glupie jablko kazdej innej osobie smakuje inaczej. takie jest zycie. Tak smao z tej stornki co mi wysylalas te posty, czytlam na tym topiku, i niektore dziewczyny chudly przy 300 kcal i nie mialy po latach zadnego uszczerbku na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wogole to powiem Wam ze juz przekroczylysmy tysiąc postów... :) jejj dlugo tu juz jestesmy :) niektorzy odpadli, niektorzy trwaja w swoich postanowieniach i nie daja się... :)) Trzymam kciuki za Was wszystkie... :) :* ja jutro zakupy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Pierwszy dzień za mną :) Co prawda zjadłam więcej niż 500 kcal ale dzień zaliczony :) Po mojej ostatniej wiadomości zjadłam jeszcze 2 wafle z serkiem, ale pomimo wszystko jestem zadowolona, bo później kusiła mnie jeszcze pizza a teraz deser ale się nie dałam! A jestem głodna. Wypiłam zieloną herbatę i koniec :) Ale jestem zadowolona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
2 dzień rozpoczęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na razie pieczarkowa z makaronem sojowym 160 kcal ogórek kiszony 7 kcal fajny jest taki makaron bop nie ma aż tak dużo kcal a strasznie zapycha http://www.ilewazy.pl/szklanka-ugotowanego-makaronu-chinskiego-sojowego piękny dzień, a ja na uczelnię ale cieszę się, bo już mi się nudzi w domu, a tak przynajmniej nie będę myśleć o jedzeniu ja jadę na zakupy jedzeniowe bo już nic nie mam i przez to wczoraj zjadłam jakieś rzeczy których nie powinnam np budyń sojowy, wyszło mi pewnie kcal więcej niż chciałam, ale od dziś będę się bardzo sciśle trzymać, a jutro się zważę, choć nie oczekuję że coś spadło przez te wpadki a co myślicie o arbuzie? bo niby nie ma wiele kcal a jednak to sama woda i cukier kupię może taką małą wagę kuchenną, jak będą jakieś w niskiej cenie Diomendi jeszcze co do tych romansideł a oglądasz też anime? bo znam wiele fajnych ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayanami rei ja też nie jestem pewna kilku owoców, bo niby kcal mało, ale owoce maja w sobie dużo cukru i chyba na to konto wolę zjeść jakieś warzywko. yyrex: na 600kcal jestem jakieś 3 tygodnie, ale miałam z 2 wpadki, więć teraz sie trzeba zmobilizować i dziaałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny ja odpisze Wam potem :* bo ide eraz na zakupy, wpadlam tylko napisac co dzisiaj zjadlam. 2 wasy = 60 kcal. 2 ogorki konserwowe = 10 kcal. 1/3 serka białego = 40 kcal. musli z owocami czy tam bakaliami = myśle ze 150 kcal. pól pomaranczy = 50 kcal. Rzem = 310 kcal. Wiecej niz 300 ale tylko o 10 kcal wiec nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś: Śniadanie: płatki 1,5 szklanki+1 szkllanka mleka 0,5%(chleb mi się skończył :D) 250kcal Obiad: zupa warzywna 160kcal Kolacja: 2 kromki chleba razowego+ szynka drobiowa i warzywa ok. 200kcal Razem: 610kcal czyli o 10 kcal więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tak: 09:00 pieczarkowa z makaronem sojowym 160 kcal ogórek kiszony 7 kcal 12:20 2 pieczywa chrupkie 40 kcal mały jogurt 60 kcal 15:00 pomidorowa z makaronem sojowym 200 kcal 18: 20 3 pieczywa chrupkie 60kcal marchewka 20 trochę pasty rybnej 50 kcal razem około 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
KulturalnaKultura : bardzo ładnie :)) ladnie trzymas :) jadzisiaj sobie zakupilam herbatke z grejpfrutem, i l-karnityna i jest o niebo lepsza niz zielona, ma nawet smak ;p mimo ze kalorii nie ma ^ ^ pije sie 3 na dzien i nie wolno przekraczac tej dawki, chociaz i tak pewnie przekrocze ^ ^ i kupilam jeszcze musli... w sensi ze platki owsiane i tam sa kawalki owocow.. troche duzo kalorii maja, wiec skoncze to opakowanie co mam w jakies 5 dni i potem nie kupuje ich juz.. ;p wogole dzisiaj bylam na zakupach, nakupilam sukienek, kosmetykow i ciuchów i ogolnie zajebiscie sie ciesze :):):):) ayanami rei : zawsze lepiej jest zajac sobie czas jakos aby nie myslec o jedzeniu jelsi sie wie ze ono kusi :):) mi jest teraz glupio jak ktos przy mnie je a wie ze sie odchudzam.. w sensie ze ktos bd myslal ze ja mam smaka i wogole.. denerwuje mnie to straszecznie.... arbuz.. hm :) dobry na odchudzanie.tak samo jak grejpfrut :):) niby ogórki to tez sama woda i troche posmaku soli a nie maja prawie nic kalorii. Ogladam anime, ogladam :) ale wole filmy :):):) dzisiaj bylam wlasnie w sklepie u chinczyka, i kupilam sobie takie kolczyki jak moja ulubiona aktorka..masakra.. to moj ideal piekna..japonki.. Kinga1601 : ale owoce sa potrzebne, jak z rana jesz, na sniadanie to jest okej. jakbys wogole cukru w swobie nie miala a w owocach jest dobry cukier, to bys wkoncu dostala napadu glodu na np czekolade i dupa zbita;p Kinga1601 : wyslij link jakie masz platki, bo moje to jakbym zjadla 1.5 szklanki to by wyszlo jakies 500 kcal conajmniej... w 100 gramach u mnie maja 400 kcal. mimo ze sa na odchudzanie ^ ^ a smakuja mi strasznie dzisiaj pierwszy raz jadlam i musze skonczyc opakowanie, rozloze na jakies 5 dni je, i potemjuz ich nie kupuje..dziisaj i tak za duzo zjadlam. ale mniej niz 350 kcal ;p i kromka razowca zalezy jaka jadlas bo niektore maja 100 kcal a niektore 70 ponizej raczej nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja dziś zgrzeszyłam. Ale mam usprawiedliwienie-pierwsza matura, czyli ogromny stres. Najgorszy będzie przyszły tydzień...ale już nie będę sobie pozwalać na takie pyszności :P -kawa -kanapka -pączek -2 kawałki pizzy -dwa piwa -kilka kieliszków wódki A teraz jestem wykończona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sabalka007 :D jak to sie mowi goscie stres zapijają , panienki zagryzają :D:D przypomnial mi sie taki film, malzenstwo sie zdenerwowalo, mazzaczac chlac wóde a babka zaczela wcinac cistka ehehehe :D ja tez dzisiaj zgrzeszyłam, bo zjadlam albo 310 alo 350 kcal, z aduzo platkow zjadlam a one dobre to posmakowlay a duzo kcal maja, te owsiane ^ ^. ale bez mleka na szczescie, tak na sucho :):):) nalezy sie nam czasem wiecej zjesc, chociaz ja i tak 350 na 100 % nie przekroczylam ;p wiec jestem zadowolona i zaliczam jako kolejny dzien diety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli...
tak sie trzymacie sumiennie tych swoich 500-600 to ile chudniecie? powiedzmy przez tydzien?? ot-ciekawosc.. widze zei 300 wchodzi w gre dziekuje za szczera odpowiedz-sama o tym mysle..lato za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj max 700 kcal dokladnie nie wiem ile moze i mniej cos kolo tego;) natomiast dzisiaj bylam w lublinie z chlopakiem ii z 1500 na pewnno bylo,;/ lody , hamburgery ale nie martwie sie:) w sumie duzo nie waze wiec nie ma co sie martiwc;) pozatym gadalam dzisiaj szczerze z chlopakiem ii powiedzial mi ze naprawde nie mam z czego sie odchudzac. wzielam zalozylam krotki spodenki stanelam przed lustrem ale one wydaja mi sie''wielkie'' mam cos z glowa juz. naprawde....mama mowi ze z psychika jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi tez bylam na zakupach ale sukienek nie kupywalam;p kupie jak bd wazyc 58 ;D Motywacja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi ja jem zwykłe płatki kukurydziane :) A chleb jem graham to ma 66, ale zawsze licze 75, bo jak mi zabraknie to wtedy żytni razowy i on ma 75kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×