Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
ayanami rei : to gdzie Ty jestes jak nie w doku ? i dlaczego dopiero w lipcu sie ze swoim zobaczysz ? to pewnienie pomaga w diecie , prawda ? taka rozląka..ja bez swojego 2 dni nie wytrzymuje..i gdyby go przy mnie nie bylo, nie wiem czybym dietowala, nie miala bym wsparcia..a on prawi mi komplementy, mimo ze wiem ze polowa to klamstwa, ale doceniam ze chce zebym sie fajnie czula, to pomaga :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : wyslalam :) odpisz mi tutaj, bo wylogowalam sie juz i rzadko wchodze na poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rzdko piszę bo jestem bardzo zaganiana. Pracuję 6 dni w tyg. i kończe pisać prace magisterską, ale bardzo mi pomaga to forum. Jak poczytam jak mało jecie kalorii to od razu też mi się odechciewa jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wogóle dziewczyny macie jakastaka swoja idolke/piosenkarke/aktorke/modelke, ktora wam sie podoba ? w tym sensie ze chcialy byscie wygladac tak jak ona ? ja mam 3 takie osoby. Pierwsza to Naomi Sasaki--> aktorka i modelka japońska..cudowna jest i zazdroszcze jej, poza tym uwielbiam japonskie rysy.. strasznie. druga to Maria ignatenko estonska modelka. 3 --> megan fox. Mimo wszystko ciesze sie ze jestem sobą, ale to sa takie dwie osoby ktorym zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
martyna129 : no wlasnie.. ja tez czasem czytam wypowiedzi i mimo ze niby jem najmniej kalorii z Was, to i tak mi sie wydaje ze wy jecie mniej wymieniajac jadlospis z poszczególnych dni i chciala bym mniej jesc..dlatego teraz pomysl 250-300 kcal, chociaz mama mowi ze przesadzam i czas rozszerzyc diete.. ale ja nie chce.to juz jest czescia mojego zycia.. kalorie, zdrowe rzeczy , ruch.. juz sie powoli przyzwyczailam, i mimo ze czasem jest mi smutno widzac ze inni 'jedzą' te normalne rzeczy to ciesze sie ze robie cos z soba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba nogi olbrzymy hehehehe :D ok tez wysle porownanie czy widac ze schudlam i podesle zdiecie buzki jak wygladam i tez poprosze wasze, przynajmniej bd wiedzialy do kogopiszemy a nie tak anonimowo :) i wytworzy sie lepsza atmosfera :)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sabalka007 i ayanami rei : podeslijcie mi swoje zdiecie chocby twarzy, ja swoje podeslalam. srednią juz widzialam juz sie fotkami wymienialysmy i duzo lepiej sie rozmawia, bo wiemy ze nie gadamy do monitora tylko do konkretnych osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w górach jestem na parę dni, taki domek tu mamy na wakacje, a raczej do wynajmu, a jak nikt nie chce to samemu można czasem przyjechać bo studiujemy w innym mieście, daleko bardzo, beznadziejna sprawa :( motywuje, chciałabym go zaskoczyć, tym bardziej że ostatnio jak się widzieliśmy tj w lutym, ważyłam tak 67 dziękuję za zdjęcia, widać, że przede wszystkim brzuch i piersi masz mniejsze sporo, i nogi też, a co jeszcze na plus, to że ładniej Ci bledszej, ale może to jakieś moje zboczenie :) poza tym mamy podobny rodzaj sylwetki chyba, duże piersi, wcięcie widoczne. Ja np teraz mam wymiary tak w biuście ze 100/ talia 71/biodra 104. A uda to już w ogóle masakrycznie wielkie mam :( twarzy zdjęcie wyślę, jak jakieś znajdę... ja raczej nie mam ze znanych osób, a przynajmniej nie mogę sobie przypomnieć, bo wiele gwiazd jest ładnych, ale dużo takich z życia codziennego, które bardzo mi się podobają chociaż ze znanych może ona http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwSAbULnUAJKgTTj_gdwVFw_9RyEtdf3Eou6_9AyTl97UMSrbHgM10CB6W mam słabość do rudowłosych dziewczyn, sama sobie zafarbuję włosy na rudo jak już schudnę, teraz mam taki nijaki kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurcze anayami rei : moze takie zdiecia wyslalam, bo piersi naprawde nie spaldy mi wogole :) Rozmiar F nosze tak jak nosilam :) tylko ze ta bluzka obciska mi piersi :) chlopak sam sie dziwi ze piersi jakie byly takie sa ;p;p;p fajnie ze widzisz roznice :)):):) ale to ja mam mega duze uda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : wyslalam Ci jeszcze jedno zdj na ktorym widac piersi, sama zobacz ze zostały :) takie jakie byly co mnie strasznie dziwi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chłopak pewnie cieszy się :D może dlatego że na pierwszych jesteś bokiem, a na tych w trakcie diety przodem ale jeśli nie zmalały to może powinnaś się cieszyć, bo nie stracą przynajmniej kształtu, dla biustu szybkie chudnięcie to akurat straszna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ta kobieta co wyslalas to tez ma takie troche japonskie rysy, albo mi sie zdaje :) no tez uwielbiam kobiety ktore maja rude wlosy, mi niestety to nie pasuje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : no cieszy, cieszy ;p wogole mi sie wydaje ze on lubi takie troche krąglejsze babki ;p bo jak mu pokazuje jakies chude dziewczyny ktore mi sie podobaja to on mow ze to szkieletory hehehehe ;p to fajnie na domkach pewnie :) duzo ruchu jak sie chodzi po gorych, a pogoda jest cudowna wiec pewnie tez to sprzyja :) ehh no beznadziejna..ale skoro sie kochacie..:) takie próby związku sa dobre :):) Napewno sie mile zaskoczy bo wytrwala jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, rzeczywiście, na tym co teraz wysłałaś są duże, ale powinnaś się cieszyć z nich :) ja też mam dość spory rozmiar i staniki kupuję właściwie tylko przez internet, to co jest w sklepach to porażka a Ty nie jesteś już na pewno gruba, tylko normalna, te kilka kg i będzie super :) pewnie ucieszy, tym bardziej że on też jest raczej szczupły bardzo pojedziemy nad jezioro może, więc chciałabym w kostiumie wreszcie ładnie wyglądać a próby są może i dobre ale nie takie długie, nie miało tak być idę już spać, miłych snów wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hm no u mnie ciezko ze stanikami a co dopiero ze strojem kąpielowym.. no ja dalej jestem gruba ;p napewno jestes szczuplejsza niz ja :) a nad wode to ja tez marze pojechac, ale dopiero jak schudne jeszcze jakies 8 kg, moze 10..bo ja chce byc chuda albo nawet za chuda, zeby inni wkoncu zaczeli mowic ' przytyj cos, bo marnie wygladasz ' a nie jak siostry ' no mogla bys schudnac jeszcze 3-4 kg.. ' to jest dolujace troche..:) slodkich snów i ciepłego łózeczka ! :) do jutra anayami rei :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu dawno mnie tu nie było :) Mam pytanko :) Co jest lepsze żeby szybciej schudnąć: orbitek taki wiecie czy rowerek stacjonarny. chodzi mi konkretnie o nogi :) Diomendi miałaam znowu małe wpadki, ale jak weszlam na wagę to nie było różnicy wagowej. Może i nie schudłam, ale take nie przytyłam. Teraz koniec wpadek, trzeba się zabrać za siebie. To jest mój numer gadu tak jak chciałaś: 42799241 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj 45 min biegu zawsze bylo 30 az sie dziwie ze pocisnelam;d ale z chlopakiem biegam wiec jest wieksza motywacaj chociaz on wczoraj juz sie poddawal po 30 min ;D dzisiaj narazie zjadłam 2 wasy posmarowane serkiem feta;d i za 30 min kurczaK :D ale dzisiaj nie biegam nie mam siły za bardzo. To jest bardzo męczący sport. Hm ja uwielbiam RIhanne! normalnie od dziecinastwa ale jej figura mi sie nie podoba. ma figure typu gruszki. i to bardzo widać. ja tez chyba mam troche gruszki ale nie wiem. Diomendi to chyba troche za mało 250-300? wiesz ja też bym chciała takie komplementy jak np'' ale jesteś szczupła'' marzy mi się to ;D Powiedziałam sobie ze jak nie bede wazyc 58 to nie założe krótkich spodenek na miasto;p Diomendi wyślij mi zjd na maila. masz chyba czy Ci podać;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dzisiaj dziewczynki 47 dzień diety :) 11 kg mniej, bo się ważyłam wczoraj wieczorem i dzisiaj rano i waże już 62 :):) ale fajniutko ;* teraz juz coraz bardziej zaczynam widziec ze schudlam mimo ze ta zmiana nie jest taka drastyczna :):):) Zaraz ide na polko na słoneczko :):):) bede czytac ksiazke i sie opalav :) Wogole nie chce mi sie dzisiaj jesc, nie wiem co jest ze mną jakos tak wrr odrzuca mnie dzisiaj troche od jedzenia. Wmusiłam w siebie rano : 3 kromki pieczywa lekkiego + 3 plasterki szynki = 130 kcal. potem pewnie warzywa będą = 50 kcal i chyba tyle na dzis, bo jakos nie chce mi sie jesc. Moze przez pogode :) wlasnie pije zieloną herbatke :):) Jeszcze 7 kg przede mną wstępnie :) bo z czasem to chce chudnac coraz wiecej i wiecej :) a wasze wyniki jak tam ? chwalcie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : ladniutko 45 min biegu gratlacje :) ja jak wroce do domu znow zaczne biegac bo teraz u chlopaka to nie mam za bardzo gdzie.. ;/ no a tak to brzuszki pykam i staram sie miec troche ruchu.. w tym tygodniu nie bd aerobiku bo ten tydzien majowy jest łeee :( a tesknie za tym ruchem..ale dzisiaj by wypadal aerobik wiec u chlopaka pocwicze w pokoju :) bo ma duzy, tyle ze tez jakos tak troche skrepowana sie czuje, bo jego mam bd slyszec jak cwicze a ona mowi ze starczy juz odchudzania, bo potem przekrocze granice itepe. Tak smao moja mama dzisiaj, że juz musze zwekrzyc diete do 1000 kcal bo mi produktow nie bd kupywac a ja nie chce tyle jesc, bede musiala udawac ze jem, a pewnie bd wyrzucac.. diete chce stopniowo zwiekrzac dopiero jak dojde do 55..a nie tak raz ciach, bo jojo bedzie na bank. Fajnie Srednia ze chlopak pomaga fajnie ich miec blisko :):):) No brzydka ma figure, dziwne ma nogi, wsumie ja tez mam grube jak ona :D ale ja to wycwicze i schudne jeszcze to bd chudziutkie, nie trace wiary :):) Mam Srednia :* zaraz podesle, wysle ci przed i po, chociaz slabo widac, i dalej jestem gruba no ale chyba lekko szczuplejsza, wkoncu to 11 kg musialo gdzies uciekną ze mnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jutro prześlę jakieś, pewnie zrobię kamerką :) Dziś mam dzień bez makijażu :P Diomendi świetnie malujesz oczy :D W ogóle masz bardzo ładną twarz i widać, że schudłaś :) i dodam nieskromnie, że Twój chłopak też jest niczego sobie :D Raz się nakręciłam na zrobienie kolczyka w łuku brwiowym, ale po jakimś czasie stwierdziłam, że chyba by jednak do mnie nie pasował :) Dziewczyny, ja przy Was cierpię na totalny 'bezbiust' ;p A dziś do tej pory dwie kanapeczki z almette i rukolą, oraz serek waniliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : ja bardziej wlasnie wole diete, w sensie mniej kalorii a ruch to tylko dodatek zeby ciało nie flaczało itepe, chociaz po aerobiku to mi sie wydaje ze mam coraz grubsze nogi, chyba przez to ze miesnie mi sie wyrabiaja, a ja nie lubie miesni..tylko takie leciutkie.. :):):) nie wlasnie to jest duzo, przyszlo cieplo to mi sie nie chce jakos jesc, ale wiem ze za pare dni znow moge miec jakis napad glodu ;d ale sie powstrzymam napewno, juz jest wszystko ok i nie dam sie kg ! :) Kinga1601 : wlasnie zauwazylam ze Cie nie ma, myslalam ze sie poddalas, ze odpadlas i ze juz koniec.. ale ciesze sie ze jestes z nami :* zarazdo Ciebie napisze na gadu :) wydaje mi sie ze rowerek stacjonarny, chyba :):):) ale pioczytaj na necie jeszcze :) oj malutka nie przejmuj sie, niedawno tez mialam jakas drobna chyba 700 kcal ale dalej chudne ladnie wiec jest git :):) Widzisz mowilam Ci ze jak cos to jedynie waga moze sie zatrzymac na pare dni, ale ze nie przytyjesz i potem dalej bedziesz chudla, wpadkami nie ma sie cos przejmowac bo za pare godzin znow jest dzien i znow mozna zaczac wszystko od nowa, mimo ze kazdy początek to tylko ciąg dalszy, a ' ksiega' zdarzen zawsze otwarta w polowie :) :):):) takze dzialamy, dzialamy i chudniemy coraz bardziej im blizej lata :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sabalka007 : moj chlopak siedzi wlasnie przy mnie i mowi '' e to wyslij jej jeszcze jakies zdiecie moje, jakies ladne '' hahahahahahhahaha :D on walnięty jest ;p;p ale kochany :* pozdrawia Cię :D oki to jak jutro przeslesz to napisz tutaj :) ze wyslalas :):) Hmmm no ja od paru dni bez makijazu, trzeba sie opalic, ale jakos bez tapety sie zle czuje, tak brzydko poprostu i nieswojo :) ale przez to oko teraz nie moge nakladac ;p;p Dziękuje :* wlasnie kazyd mowi ze ladnie oczy maluje ze tka inaczej niby ;p a wlasnie u mnie jest dziwne ze cycki zostaly ; o ale nie chce zeby obwisly z czasem i nie wiem jakie cwiczenia robic na nie.. pomoz :) wiem ze biust tez mozna wycwiczyc poprzez cwiczenia i naturalnie powiekrzyc :):) hmm wyslesz zdiecie to ocenie czy ci bd pasowal kolczyk :) mi u facetow sie podoba w karku takie moje male zbpczenie :):) a ja planuje w pępku, bo mialam kiedys alemusialam wyciagnac bo sie nie przyjął, sama sobie robilam ;p a teraz mam blizne i musze ja zakryc :):)) a i mam w jezyku jeszcze, kolezanka mi robila az dwa razy.. w ciau 5 minut bo najpierw krzywo mi przebila, bolalo jak szlag ale fajnie ze jest..jakos mi tak odagi dodaje co moze byc smieszne ;p serek waniliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wogole dziewczyny te zjd robilam jakies 1.5 tyg temu albo dwa, wiec mialam jakies 3, 4 kg wiecej jeszcze :):):):) teraz juz 11 mniej, kurcze cieszy mnie to strasznie..aleteraz mam takie mysli ze nie chce zaczac normalnie jesc jak schudne jeszcze to 7 kg, bo boje sie ze mimo ze bd stopniowo zwiekrzac kalorietobd jojo a nie chce zmarnowac tego mojego wysilku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : wyslalam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny wogole to pomaga mi wasza obecnosc tutaj, tak motywuje i czuje ze nie jestem sama w tym zmaganiu sie z kg :):) proponuje kiedys spotkac sie przy piwku jak juz bd chude i posmiac z tego jak wygladalysmy kiedys :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam zeby spotkac sie na piwko;D fajnie by b ylo ale to dopiero na wakacjach gdzieś;) Diomendi widac ze schudłaś dla mnie widac;) i o wiele lepiej etraz wygladasz naprawde super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuje SredniaJa :* ale te zdiecia dwa ostatnie to i tak jakies 3/4 kg wiecejmialam, bo dzisiaj juz 11 mniej i wsumie po brzuszku widze i ogolnie teraz zaczyna byc widac roznice :) z czasem sie doczekalam..jeszcze tylko 7 kg, w piatek pewnie bd - 12 kg. wiec potem jeszcze 3 albo 4 tygodnie diety :):) chyba ze bede chciala jeszcze schudnac to przedluze.. a potem dziewczyny to cholerne wychodzenie z diety..schudnac jest ławiej niz pozniej ta wage utrzymac..ciekawe jak sie Boginka trzyma, czy przytyla cos w wychodzeniu dalszym czy dalej -14 kg ma :) ciekawe, ciekawe..i wogole ciekawekiedy wroic :):) ja bylam teraz na słonku jakies 20-30 minut i slonce mnie juz chycilo, ale zeszlam bo chce stopniowo sie opalic a nie naraz zeby potem skora schodzila :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomedni no cieklawe jak z Boginka ;) ja tez bylam jakies 30 min na slonku i tez chce sie stopniowo opalac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×