Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

Gość gość
Ps. Nie wiem jak jest w Niemczech ale w Norwegii to muzulmanie maja super wille , samochody, niedawno bylam w domu u jednej muzulmanki na urodzinach wow w domu rewelacja zeby wszyscy polacy tak mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Nie wiem jak jest w Niemczech ale w Norwegii to muzulmanie maja super wille , samochody, niedawno bylam w domu u jednej muzulmanki na urodzinach wow w domu rewelacja zeby wszyscy polacy tak mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie nad u p c z y s z stado dzieci to z benefitów też sobie taką chatę wybudujesz. Albo dostaniesz gratis od miasta jak w Niemczech co drugi Turek ciągnący Harz 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sie wymandrzac potraficie sami sobie narobcie dzieciaków , latwo powiedziec prosze urudz kilkoro lub kilkanaście wychowaj bedziesz dostawać te bonifikaty od panstwa za ktore kupisz lub wybudujesz luksuwowy dom tak jak robia to turki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam (benefity)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi kogo w muslimskiej rodzinie odchodzi czy kobieta ma ochotę rodzić jak rozpłodowa krowa. Ma rodzić i morda w kubeł. Bo w papel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc tak bo sa zacofane przeciez jak chodza do ginekologa to lekarz sie pyta czy chce tabletki antykoncepcyjne, wystarczy ze by chcialy wykupily i po sprawie, ale sa tez madrzejsze np, moja sasiadka muzulmanka wyszla mlodo za maz malzenstwo zaaranzowali ale dzieci narazie nie chce bo studiuje proste bierze tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma dostać tabletki jak obok siedzi stary bo ona po 30 latach w Niemczech "Nix verstehen"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalnie,ze sa WYJATKI wsrod muzulmanskich rodzin,ale tego jest zbyt malo i oni ta reszte tez omijaja z daleka. Ja opisuje przecietnych,nie tych super wyksztalconych i przykladowych. Nie opowiadajcie mi,ze jak sie muzulmanina nie zaczepi to on nas nie ruszy BZDURY!!! Moje dzieci sa nauczone omijac ich z daleka i to konsekwentnie,ostatnio syn zostal wyzwany w kolejce po frytki tylko dlatego,ze jest blondynem od swiniojadow. Wystarczy porownac dzielnice gdzie mieszkaja w wiekszosci Niemcy,gdzie nawet peta na ulicy nie znajdziesz z dzielnica muzulmanska,to poprostu syf.Oni nie znaja koszy na smieci,przyjdzie Europejczyk i posprzata. Naturalnie w domach Maja zazwyczaj czysto,ale wystarczy wyjsc na klatke schodowa to niestety juz brud,bo to juz nie ich dzialka. ZERO szacunku do nas i tak jak pisalam te pare wyjatkow to niestety zbyt malo,zeby o nich miec dobra opinie.Nie opowiadajcie mi znowu,ze wsrod Polakow sa tez tacy,tak sa ale to tez wyjatki tylko ze w odwrotna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie znalazlam tego filmu,a raczej formy reportarzu o agresywnosci muzulmanskiej mlodziezy,ale mozna poczytac wiele, albo zobaczyc "na zywo" zapraszam na Neukölln w Berlinie,wystarczy jednodniowa wycieczka i zobaczycie dostatecznie duzo. Ktos pisze,ze z socjalu kupuja domy,zeby to bylo tylko z socjalu to juz dobrze.W kazdej ich rodzinie sa tacy ktorzy pracuja na czarno,sa takze tacy ktorzy prowadza dochodowe firmy i jeszcze kasuja socjal,bo Firma raz zarejestrowana na jednego brata,w nastepnym roku na innego,szczegolnie Kurdowie wyspecjalizowani sa w tego typu oszustwach,inni znowu dorabiaja na handlu narkotykami (tez sa reportarze na ten temat).Mieszkam w tym barlogu od 15-tu lat i obserwuje,niestety nie moge sie wyprowadzic,a szkoda.Moje szczescie tylko takie,ze mieszkam w kamienicy tylko z Niemcami i Polakami. Opowiadajcie dalej,ze to wszystko jest OK! i oni super pasuja do nas i jeszcze lepiej sie integruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burdele to tez kurdyjska specjalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie w tych Niemczech dzieja sie dziwne nie do po myslenia zeczy z tymi muzulmanami cale szczescie ze w Norwegii spokoj tak jak pisalam wczesniej mieszkam ponad 3 lata i nie mialam zadnych problemow , uwierz moj maz wyjechal na miesiac bo zmarl mu ojciec ja niestety nie moglam bo nie dostalam tyle urlopu to ta babka z pakistanu przy chodzila do mnie dopytywala czy wszystko dobrze czy nie potrzebuje pieniedzy czy w czyms nie pomoc , moze ja mam takie szczescie ze trafiam na normalnych mam tu duzo kolezanek muzulmanek z roznych panstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie w tych Niemczech dzieja sie dziwne nie do po myslenia zeczy z tymi muzulmanami cale szczescie ze w Norwegii spokoj tak jak pisalam wczesniej mieszkam ponad 3 lata i nie mialam zadnych problemow , uwierz moj maz wyjechal na miesiac bo zmarl mu ojciec ja niestety nie moglam bo nie dostalam tyle urlopu to ta babka z pakistanu przy chodzila do mnie dopytywala czy wszystko dobrze czy nie potrzebuje pieniedzy czy w czyms nie pomoc , moze ja mam takie szczescie ze trafiam na normalnych mam tu duzo kolezanek muzulmanek z roznych panstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 21 08 Ironizujesz i jeszcze masz rozowe okulary zalozone,3 lata doswiadczenia,a 15 to roznica. To nie wiem w jakim celu te wszystkie dyskusje politykow, Jezeli sie nie myle to Neukölln przez jakies 10-12 lat mial tego samego burmistrza nazywa sie Buschkowski napisal dwie ksiazki na temat multi-kulti.Ten czlowiek byl super i probowal wszystkiego z muzulmanskim spoleczenstwem,tworzyl mnostwo programow integracyjnych,az ktoregos dnia stwierdzil ze to niema sensu i napisal te ksiazki o swoich doswiadczeniach,poprostu napisal PRAWDE.Jak myslicie?Jaka reakcja muzulmanow? Groza mu ze zabija jego i jeszcze dobiora sie do rodziny,teraz niestety jest bardzo pilnowany,pod ciagla ochrona,a dopiero w tym roku bedzie opuszczal stanowisko burmistrza. Ja tez mam kolezanki muzulmanki w pracy,sa takie z ktorymi sie rozumie,ale widzialam juz jak w pracy bija sie miedzy soba czego nigdy nie widzialam wsrod innych nacji. Moze do Niemiec przyjechali poprostu ci gorsi,a do Norwegi lepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 20.53 I masz racje,burdele to specjalnosc Kurdow,ale nie tylko jako wlascicieli ale takze gosci burdelowych. Najwiekszy i chyba najlepszy burdel w Berlinie takze nalezy do Kurdow. Najwieksza i najbardziej niebezpieczna Mafia w Niemczech to takze Kurdowie wielu z nich ma zony Polki,ktore sa z tego powodu tez bardzo dumne. :( Juz nie bede wspominac o burdelach w Turcji do kogo naleza w wiekszosci i kto w nich uprawia ten najstarszy zawod swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo muzole baardzo łatwo się obrażają... Szczególnie kiedy ktoś im wytknie prawdę o ich chęci "integracji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Skoro tak ich nienawidzicie wszystko najlepiej o nich wiecie gdzie i z kim i w jakim burdelu a was to nie dotyczy bo wy super polki to po co wylewacie fustracj**** tym forum jak juz wczesniej pisali wszedzie sa dobrzy i zli ludzie niezaleznie od tultury religi czy koloru skory ja mialam to szczescie ze trafilam na normalnrgo Kurda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak malo na portalu a dlaczego? bo baby pozawijaly sie w chusty i rozlozyly maty dywaniki i modla sie do ksiezyca a ich panowie i wladcy podazaja do meczetu pozniej wroca do zastawionych suto stolow kozy barany ryz warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninka Z tego co tutaj sobie czytam,to ja jestem z was najstarsza i mam najdluzszy staz malzenski z Kurdem. Ja tez mam troche szczescia i moj maz nalezy do tych dobrych,jest zintegrowany,pracowity uczciwy,odpowiedzialny,ale on sam omija wiekszosc Kurdow i wstydzi sie za nich. Mimo,ze Taki jest ja nie wierze we wszystko,gdzies jest zawsze Jakis cien zwatpienia,nie jestem nigdy do konca pewna,dlatego jestem bardzo czujna ,bo to jednak inna narodowosc,religia,kultura. Taka czujnosc,niepewnosc jest bardzo meczaca i nie powiecie mi ze wy nie macie takich odczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co naloznice kurdow i innych muslimow stoly suto zastawione bo jak wroca wasi wladcy ..hei ruszac dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale wiekszych psow na baby jak kurdowie nie ma na swiecie, obojetnie czy wolnego stanu czy zonaci. Nie odrzuca zadnej, ktora sie na nich przychylnie spojrzy. Zdradzaja masowo, Ninka jak cie jeszcze nie zdradzil, to zdradzac bedzie i nie unikniesz tego. Najgorsze ze nie pogardza zadna, stara czy mloda, zezowata czy garbata, aby umoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Goscia 14.32 I masz zupelna racje,ja tez znam ich z tej strony,a nie zdradza tylko Taki,ktory jest tak paskudny,ze zadna na niego nie spojzy. A dziewczyny wierza,bo zakochane,a oni Maja super bajer i tak kazdej afery sie wyprze jeden z drugim,nawet na goracym uczynku zlapany to zgoni wine na Zone.Znany temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Mam nadzieje ze mnie nie zdradzi choc pewnosci 100%niema wiem w jakich godzinach pracuje jak po pracy chce isc na zakupy wczesniej mnie powiadamia czesto do mnie dzwoni jak mamy wolne czesto razem wychodzimy do barow, znajomych, na zakupy do parku, na spacer itd, ostatnio na dyskoteki bo smialam sie ze jak urodze to skonczy mi sie laba choc mama oferuje pomoc przy dziecku ale przeciez nie zostawie kilku miesiecznego malenstwa i nie pojde sie bawic a jak dziecko odrosnie to juz bede po 30 wtedy nie bedzie wypadac chodzic na imprezki kolegow kurdow ma malo wiecej muzulmanow z innych kraji ale u mnie to proste raz zdradzi zrobi to ponownie dlatego ja bym nie wybaczyla tylko rozwod nie ukrywam ze zal by mi bylo bo go kocham i wydaje mi sie ze on mnie tez ciagle to powtarza a druga sprawa musialabym go splacic pol domu bo mamy na wspol wlasnosc , ale lepiej odgonic te zle mysli narazie jest super i oby tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy macie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie wam ze wiazecie sie z tymi Kurdami ogolnie z muzulmanami I bierzcie slub ja spotykalam sie z kurdem ale po 2 mies zerwalam nie chcialam w to brnac z nimi zycie jest trudne oni nie mysla o przyszlosci tylko aby z dnia na dzien jak zarobia wiecej to zamiast odkladac wysylaja do rodziny naprawde trudne z nimi zycie ten co sie z nim spotykam to dzwonil do mnie kiedy jemu pasowalo z moim zdaniem sie nie liczyl skoro wazniejsi dla niego byli koledzy to niech sobie uklada z nimi zycie a jak z nim zerwalam to nie mogl sie z tym pogodzic tylko dlugi czas mnie nachodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 19.17 Zupelna Prawda,najpierw obedrze ciebie z kontaktow z kolezankami,no bo wszystkie d*****,potem z kolegami,bo wszyscy tylko z toba chca sex,a on chce tylko dobrze dla ciebie. W rezultacie zyja tylko dla siebie,kolegow i rodziny. Koniec bajki jest Taki,ze ty siedzisz sama i ciagle czekasz na niego i nawet niemasz prawa zadzwonic i zapytac sie co robisz?gdzie jestes?,bo wtedy wpadaja w szal i winna jestes ty ,bo go kontrolujesz. W wiekszosci przypadkow ,do otrzymania stalego pobytu jest w miare fajnie.Zmienia sie wszystko gdy kochany Kurd ma juz swoj Status w Europie,wtedy mozna naprawde poznac jego Charakter . Niestety ,ale wtedy jest juz tylko rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy mają na tę babską durnotę nawet nazwę. Nazywają to AMIGA-Syndrom Aber Meine(r)Ist Ganz Anders Czyli nasze słynne "ale mój jest inny". Niestety - nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego trzeba byc cwanszym bardziej przebieglym od nich spotykac sie z nimi wykorzystywac ile sie da nie podawac prawdziwych danych :imie, nazwisko, adres, adres pracy czy uczelni, jak beda namawiac na slub to niby sie godzic a jak przyjdzie co do czego nie stawic sie niech maja nauczke jak zostanie tak kilku wystawionych nie beda tacy pewni hehe cwane ciapaki trzeba przykrucac im nosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×