Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość Oxix
dlaczego oszukujecie ludzi? dlaczego sami piszecie sobie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam już wiele suplementów. Od początków mojego odchudzania - jakieś 8-10 rodzajów i zawsze z miernym skutkiem. I to nizaleznie , czy produkt był reklamowany w TV czy w jakiejś prasie, czy tez zupełnie nieznany. Pomogło dopiero stosowanie Figurena i to głównie za namową kolezanki, która go juz wcześniej stosowała. Biorę go od połowy marca i do dziś zrzuciałam 10,5 kg. Co przy moich 69 kg na początku marca stanowi duży efekt. Polecam ten produkt (kupiłam go w sklepie figurena.pl, chyba jeszcze mają promocję 2+1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha
aaaaaaaaaaaa to co innego... zupełnie zmienia postać rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepsze produkty wspomagające odchudzanie znajdziesz tutaj: http://suplima.pl/97-otylosc ja dzięki nim schudłam kilka kg, szybka wysyłka, znane marki, dobre ceny i realne efekty a nie sztuczna reklama. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było wczoraj o tym cwaniaku od tabletek w faktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość POLECA
Ja polecam African Mango, nie trzeba się katować a stosując proste zasady żywienia chudnie się naprawdę. Jestem żywym dowodem na, zamawiałam z tej strony http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NIE POLECA
chyba sobie teraz żartujesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzubiDubi
Spadaj do Wulkanu Spamerze od Afrykańskiego Mango!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhahaha tabletki na mózg sobie weź hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
Ten temat to jeden wielki SPAM :) Ochydni SPAMERZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowalam sie na suplement be slim 3, ktory poza tabletkami w swoim opakowaniu ma specjalna ksiazeczke z zestawami diet w zaleznosci od wieku i przykladowymi cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementacja Foreverslimem jest bardzo ważna ale również ważne jest podejście do samego odchudzania.Trzeba zmienić bardzo wiele zaczynając od zmiany myślenia sposobu gotowania i kupowania produktów po dobranie odpowiednich ćwiczeń.Dzięki Foreverslimowi i tym wszystkim zmianą mi udało się w końcu schudnąć 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównywałam składy tabletek na odchudzanie i śmiało mogę polecić tabletki SLIMCEA. To je polecałam mojej siostrze która mnie prosiła o sprawdzenie. Mają najbogatszy skład oraz najwięcej pozytywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego oszukujecie ludzi i sami sobie piszecie komentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHadria
Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu tabletki o nazwie Foreverslim działają.Na samym początku podchodziłam do nich sceptycznie ale zadziałały .Po pierwszym tygodniu brania jestem lżejsza o cały jeden kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki działają jak się wybierze odpowiedni działający środek bo na rnyku sa tez jakieś buble. Sama się o tym przekonałam. Co do ferver nie stosowałam. Stosowałam najpierw pewne amerykanskie cudo... nic nie dały... później SLIMCEA. Tutaj musze polecić bo rewelacyjnie mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaOrzechowska873
Najlepsze to są te naturalne :) osobiście postawiłam na afrykańskie mango i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zamawiałam więcej opakowań i otrzymałam rabat na kolejne zamówienia jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu magda.orzechowska87@wp.pl pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badziewie musicie sami reklamować, bo nikt nie chce kupić, ani wystawić pozytywnej opinii? Tak nisko upadliście niemoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, te tabletki to jedna wielka ściema i mydlenie ludziom oczu. Już raczej nikt w to nie wierzy. Mam koleżankę, która pracuje dla jednej z tych firm. Pracownicy wynajęci siedzą godzinami i klepią głupoty w danych godzinach na formach internetowych. Masakra i wyzysk. Wszyscy na śmieciówkach i wypisują bzdury podszywając się pod innych. Ale niedługo to się skończy, ponieważ poszła fala pism do UOKiK i PIP, potem pójdzie Skarbówka. Nie może być tak, że firmy bezkarnie oszukują w internecie. Ludzie już zaczynają wewnątrz firmy sypać... I po co to im było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki tego typu, suplementy na odchudzanie na prawdę warto sprawdzić przed zakupem. Czy to jest to czego szukamy, czy to jest to co faktycznie działa. Warto czytać opinie i zapoznać się ze składem. Robiłam tak przed zakupem slimcea i od razu trafiłam na coś co doskonale działa. Nie żałuje ani jednej złotówki. Schudłam 10kg przez 3 miesieczną kuracje, chodź można stosować dłużej i chudnąć więcej to tyle mi starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawiedzionaa
Tak to prawda, te tabletki to jedna wielka ściema i mydlenie ludziom oczu. Już raczej nikt w to nie wierzy. Mam koleżankę, która pracuje dla jednej z tych firm. Pracownicy wynajęci siedzą godzinami i klepią głupoty w danych godzinach na formach internetowych. Masakra i wyzysk. Wszyscy na śmieciówkach i wypisują bzdury podszywając się pod innych. Ale niedługo to się skończy, ponieważ poszła fala pism do UOKiK i PIP, potem pójdzie Skarbówka. Nie może być tak, że firmy bezkarnie oszukują w internecie. Ludzie już zaczynają wewnątrz firmy sypać... I po co to im było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkonkretnyy
Zryj mniej i zacznij się ruszać, a nie szprycuj się chemią. Odstaw kartofle, białe pieczywo, piwo i cukier pod każdą postacią. To pomoże, a nie magiczna chemia, która i tak nie działa. Wiadomo, że te wszystkie pozytywne opinie piszą sami pracownicy, a zwłaszcza widać ich aktywność w godzinach porannych 8-10, bo mają taki przydział godzinowy :) szef każe - sługa musi. Tabletki to jedna wielka ściema, wiedzą o tym sprzedawcy i sami gnioty piszą w internecie, bo kto jak nie oni miałby to pisać? Najgorsze jest to, że to jest oszustwo i powinny się za to wziąć organy ścigania + UOKiK, choć z tego co wiem UOKiK już bada sprawę slimceowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema, miałam duży problem ze swoim ciałem. Również widziałam jak patrzą na mnie inni... wiec postanawiałam wiele razy że zrobię coś z własną sylwetką . Ciężko było mi się zmobilizować :) jak każdemu pewnie :) czytałam wiele stron i wypowiedzi jak schudnąć bez wysiłku. Lecz każdy pisze że jeżeli samemu się nie weźmiesz za siebie to nic z tego. Jest w tym wiele prawdy lecz koleżanka poradził mi jeden specyfik. Szukalam na różnych stronach preparatu Africa Mango ktory mozna zakupić na stronie: http://nplink.net/btkjP7vM . Lecz narazie jest dostepny chyba tylko na tej stronie ;/ moze z czasem bedzie na stronach typu allegro. Myślę ze cena jest warta tego co potrafi zrobić. Wiadomo że samemu również trzeba coś robić , biegać , ruszać się itp. Lecz już nie tak intensywnie bo i tak daje rade. Ja brałam 2 tabletki dziennie . Żadnych środku ubocznych. Polecam powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaja
Skończyłam brać Foreversli dwa tygodnie temu .Waga spadła schudłam więcej niż zamierzałam .Do dnia dzisiejszego żaden niechciany kilogram nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas stosowania tabletek Slimcea miałam zwyczajną diete. Nic szczególnego. Ograniczyłam posiłki które według mojej wiedzy są nie zdrowe. Nie jadłam kolacji. Waga spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻyciowaOna753
Hej, zapraszam do stosowania tabletek African Mango. Są one na bazie wyciągu z mango afrykańskiego. Nie wierzyłam w tego typu tabletki, ale było warto. Schudam 5kg i waga się utrzymuje. Tutaj macie link do strony: http://nplink.net/btkjP7vM Z tej stronki zamawiałam i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra jakas z tym Spamem
Tak to prawda, te tabletki to jedna wielka ściema i mydlenie ludziom oczu. Już raczej nikt w to nie wierzy. Mam koleżankę, która pracuje dla jednej z tych firm. Pracownicy wynajęci siedzą godzinami i klepią głupoty w danych godzinach na formach internetowych. Masakra. Wszyscy wypisują bzdury podszywając się pod innych. Jak dla mnie to OSZUSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×