Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gość
Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre? ŻADNE! Zwłaszcza nie Slimcea, dostałam po ty biegunki i odwodniłam się. to BIAŁA ŚMIERĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRiza
Kupiłam i stosuję tabletki Foreverslim.Pierwsze spostrzeżenia to takie że bardzo ładnie reguluje przemianę materii ,znacznie zmniejsza apetyt,no i chęć sięgania po słodycze jest znacznie mniejsza.Myślę że Foreverslim wpływa na utratę wagi ale żeby efekty były większe należy przejść na dietę.Na razie to na tyle jeśli chodzi o te tabletki,bo o rzeczywistym spadku wagi będę mogła powiedzieć coś więcej za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na slimcea schudłam łącznie 11kg. Odczuwałam zwiększoną przemianę materii, hamowanie łaknienia. Później spadek kilogramów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jeden środek mi jak na razie pomógł - Foreverslim. Dużo się o tym naczytałam, myślałam, że to jakaś podpucha, ale nie... 7 tygodni i 9 kg mniej. Dieta bez głodówki, wszystko rozsądnie. Ćwiczenia - symbolicznie, bardziej na zasadzie długich spacerów. Już mieszczę się w stare ciuchy, po raz pierwszy od... 7 lat. Oby tylko to się utrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postawiłam na naturalność :):) stosuje slimcea. dlatego że mają naturalny i bezpieczny skład. Mówiła mi o nich koleżanka mamy. Wie że byłam troche za gruba i mnie to męczyło. Poleciła mi slimcea. Stosowałam 2 miesiące. Okres ten pozwolił mi zrzucić sporo nadwagi i znowu cieszyć się z wyglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po tygodniu na slimcea i faktycznie widać efekty. Możę nie kolosalne ale potwierdzają te tabletki że działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenZły Antyspam
Wam (Slimcea) chyba to SPAMOWANIE się nigdy nie znudzi? Pora zgłosić to w odpowiednie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie problem z tym że jecie za dużo to może warto wspomóc się suplemetnacją która hamuję łaknienie ? poczytajcie o tabletkach slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccccc
nie - mamy problem z Waszym SPAMOWANIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jakiegoś czas chciałam stosować tabletki slimca, niestety koleżanka mi odradziła. wymioty nudności, zawroty glowy - to nie dla mnie. moja ciotka pracuje w laboratorium, poiwedziala ze to jest placebo i nic nie daje :) dałam sobie spokoj. wzielam sie za cwiczenia i bieganie. efekty byly juz po tygodniu. ciesze sie ze nie wzielam tabletek, bym sobie zdrowie zmarnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZoran
Mi jeszcze żadna dieta nie pomogła.Każda kończyła się efektem jo-jo.Zmiana przyszłam w momencie kiedy oprócz diety zaczęłam łykać Foreverslim.Końcowy efekt to 12 kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea bierzcie ale miejcie na uwadze to ze jest to suplement diety czyli dodatek do diety. W takiej konfiguracji jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy problem z Naszym SPAMOWANIEM! Szef nas zmusza do pisania o tych tabletkach, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda nie zgodzę się z tym że nie ma skutecznych tabletek które pozwoliłby schudnąć w zdrowy i bezpieczny sposób.Takimi tabletkami jest Foreverslim.Dzięki niemu schudłam dużo ale w bezpieczny sposób bez efektu jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej polecam Wam tabletki Slimcea. Naturalny skład, dobre efekty, polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopesska
nie wiem, ale ja wciąż nie mogę przekonać sie do żadnych tabletek. Wystarczy, że raz się przejechałam. Sto razy bardziej wolę suplement w postaci koktajli herbalife - www.sklepdiety.pl, bo wiem że nie ma w nim chemii i jest bardzo praktyczny(można go przyrządzić np. w pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne żeby suplementy były oparte o naturalne składniki i takim jest chociażby Figurena - której aktywne składniki to aż 7 substancji działających kompleksowo i uzupełniających się wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja podchodziłam do chudniecia to mineło sporo czasu aż trafiłam na skuteczną diete i skuteczny suplement diety. Testowałam różne, w końcu wybrałam slimcea. Początkowo schudłam 3kg pierwszego miesiąca.. średnioo, ale po 2 i 3 miesiącach efekt był dużo większy. Łącznie 12kg co jest mega rezultatem. Na żadnym innym suplemencie diety nie schudłam tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nie wierzyłam w tego typu środki. Spróbowałam bo nie wiedziałam już co użyć, jakiej diety stosować aby na mnie akurat zadziałało. Koleżanki nie miały problemów w tej kwestii a u mnie coś nie szło dobrze. Spróbowałam więc tabletek Slimcea. One poprawiły moja przemianę materii, więc na reszcie zaczełam odczuwać spadek wagi. To była blokada dla mnie. Dodatkowo slimcea blokowały głód. Tabletki, czy suplement na którtym można faktycznie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdziłam Slimcea
Slimcea nie działa , to placebo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaaa
Ja nie znam tych tabletek, czytałam ostatnio o spalaczach tłuszczu, to coś takiego? Widziałam takie http://www.uns-supplements.com/pl/p/Green-Coffee-100caps/145 zmniejszają apetyt na słodycze i przyspieszają metabolizm - wydaje mi się że to działanie jest logiczne i faktycznie może przyspieszyć spalanie tkanki, więc to chyba nie placebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu SLIMCEA i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, vitalash, VITA SLIM, Whitetime, beverly smile, thermasin, liverine detox, Foreverslim, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAmina
Do swojej diety dodałam Foreverslim, bardzo dobrze wpłynęła na mój organizm. Wcześniej męczyłam się z zrzuceniem kilogramów bo sama dieta i spotr średnio mi pomagał, ale jak dodałam Foreverslim do sytuacja odwróciła się o 180 stopni, zaczęłam gubić kilogramy w takim tempie jak oczekiwałam, ogólnie w okresie 3 miesięcy schudłam 11 kilogramów, tylko niestety podczas pierwszego miesiąca były to tylko 2 kg, dlatego dziewczyny nie warto się poddawać tylko brnąć dalej, na niektórych wpływa to odrazu, a na niektórych po upływie pewnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam slimcea ze względu na bardzo bogaty skład. Stosowałam 2 miesiące i mogę pochwalić się spadkiem wagi o 7kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam slimcea ze względu na bardzo mizerny skład. Stosowałam 2 tygodnie i mogę pochwalić się, że przytyłam 2 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzatka85
Mi zależało na utracie 4-5kg max i do pomocy wybrałam Therm Line fast. W ciągu miesiąca zrzuciłam 3,5 kg , teraz rozpoczęłam drugie opakowanie więc w takim tempie osiągnę swój cel zaledwie w dwa miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jedne z lepszych to na pewno tabletki wspomagające odchudzanie Slimcea. Odkąd je biorę mam znacznie lepszy, szybszy spadek wagi niż na samej diecie. Odchudzam się od 4 miesięcy. 3 miesiące stosowałam Slimcea i schudłam ponad 10kg. Taki efekt mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyTabletka
Cała prawda o tych waszych tabletkach, czy to te czy inne: http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/tabletki-na-odchudzanie-spod-lady-nie-sa-legalne-i-nie-sa-na-paragon,380819.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×