Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolkniklolalalla

Jakie tabletki wspomagające odchudzanie są dobre?

Polecane posty

Gość gośćKORA
Foreverslim - prawie 10 kg w dwa miesiącu i jeszcze ponad miesiąc kuracji przede mną. Zostały mi jeszcze 2 kilogramy do zrzucenia, ale nawet gdybym pozostała przy tej wadze, to byłabym zadowolona. Na pewno cieszę się z tego, że udaje mi się eliminować kiepskie jedzenie z diety. Oby tak dalej oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplement jesli chodzi o odchudzanie to zdecydowanie też polecam slimcea. Bez niego jest o wiele trudniej cokolwiek osiągnąc kobietom które mają słaba przemiane czy cieżko im zmienić nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z tabletek, suplement diety Slimcea. W krótkim czasie tak zahamował u mnie łaknienie i przyśpieszył przemianę że już pierwszego miesąca kuracji miałam bardzo fajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Przy okazji się odwodniłam, ale to nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetykczka
od nic nie robienia tylk od tabletek zaczęła Ci spadać waga i zaczęłaś spalać tłuszcz,,,, bardzo ciekawe,,,, tak sam z siebie zaczal sie spalac - bardzo ciekawe bajki !!!!!! ja bym to zglosila do jakiegos centrum naukowego, przeciez to jest odkrycie na miare NOBLA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowy tryb zycia ! - PRZEDE WSZYSTKIM - bieganie, rolki, rower - a wszystko to na swiezym powietrzu ! MEGA ZDROWO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnes
Odchudzałam się za pomącą różnych diet,ale niestety efekty były marne.Myślałam że mogę schudnąć te 5 kg i ani grama więcej.W necie znalazłam blog gdzie dziewczyna stosując dietę i wspomagając się Foreverslimem schudła i co najważniejsze efekt jo-jo się u niej nie pojawił.Zaryzykowałam ,kupiłam i w końcu schudłam te 11 kg które mi zalegały.U mnie również efekt jo-jo się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zapraszam do stosowania tabletek African Mango. Są one na bazie wyciągu z mango afrykańskiego. Nie wierzyłem w tego typu tabletki, ale było warto. Schudłem 5kg i waga się utrzymuje. Tutaj macie link do strony: http://odchudzaniezmango.blog.pl/ Z tej stronki zamawiałem i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd biore tabletki na odchudzanie slimcea zmieniłam zdanie o tego typu rozwiązaniach. Suplement Slimcea wyraźnie zwiększa efektty diety i powoduje że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Schudłam 11kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starałam się zrzucić nadmiar kilogramów stosując różne metody dopiero włączenie do diety tabletek Foreverslim przyniosło oczekiwane efekty.Nie sądziłam że odchudzanie może być tak proste i w miarę przyjemne.Z tymi tabletkami dałam radę moim niechcianym kilogramom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste jest jak się dobierze odpowiedni środek. Postawiłam na bezpieczne rozwiązanie. Polski suplement diety Slimcea. Przy odpowiedniej diecie można ładnie na nim schudnąć. Moja koleżanka schudła ponoc 12kg w co nie wierzyłam ale w sumie było to widać po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z Novoslimu biorę teraz drugie opakowanie i udało mi się schudnąć 6,5 kg zostało jeszcze jedne i mam zamiar włączyć więcej ruchu i schudnąć w maju jeszcze więcej Ale bilans na plus nie sądziłam ze bedzie aż taks kuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie lepiej Smacznie Dopasowaną i zmieńcie swoje nawyki żywieniowe na zdrowe, a nie jakieś tabletki cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka mówiła mi i spróbowałam tabletek SLIMCEA. Faktycznie pomogły mi w szybkim czasie schudnać tyle ile sobie zaplanowałam. Poczytajcie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka mówiła mi i spróbowałam tabletek SLIMCEA. Faktycznie NIE pomogły mi w szybkim czasie schudnać. Poczytajcie o nich. wielkie goowno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka osób o nich wspomniało. Polecam tabletki Slimcea. Są faktycznie bardzo skuteczne. Przyśpieszają chudnięcie na tyle że widać to po 2 tygodniach stosowania. Miałam wtedy pierwsze większe spadki wagi. Łącznie 11kg przez lekko ponad 3 miesiące ( miałam przerwe w kuracji przez chorobę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_niedzielny
miałaś spadki ... chyba w mózgu! Kilka osób o nich wspomniało.... fakt... bardzo niepochlebnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie slimcea zadziałała bardzo pozytywnie również. efekty po 2 tygodniach już widać więc można sprawdzić na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_niedzielny
oczywiście, zwłaszcza, że jesteś nędznym marketingowcem producenta, to co innego masz pisać? :) WY na prawdę myślicie, że ludzie kupują te wasze nieuczciwe praktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izydia
nie wiem kto im każe pisać te brednie, ale ma nierówno pod sufitem. WON SPAMERSKIE ŚCIERWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrenerkaPersonalnaWroclaw
Moja koleżanka spróbowała tabletek . Faktycznie NIE pomogły schudnąć. Aby schudnąć trzeba spalić tłuszcz, a tabletki nie spalą tłuszczu! Trzeba się ruszać! Żeby to wiedzieć nie trzeba być Einsteinem, to jest prawda stara jak świat! Nie faszerujcie się chemią, która Nas na każdym kroku zabija! Tabletki to Wielkie GOOWNO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cudownych tabletek na odchudzanie są tylko wspomagacze i Foreverslim należy właśnie do takiej grupy.Jak trochę pomyślicie to dojdziecie do wniosku że bez diety żadne tabletki ani suplementy wam nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również schudłam wyłącznie dzięki diecie oraz suplementowi slimcea. Jak koleżanka wyżej. Stosowałam diete samą i z SLIMCEA... bez porównania. Na najprostrzej ale sensownej diecie wspartej tym suplementem każda powinna schudnąć tyle ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxix
dlaczego oszukujecie ludzi? dlaczego sami piszecie sobie te posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatkało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZasta
Foreverslim to skuteczne tabletki i nie ma tu o czym dyskutować.Możemy ewentualnie wymieniać się doświadczeniami i udzielać porad osobą które zaczynają kurację albo są w jej trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pozytywną opinie o suplementach czy tabletkach na odchudzanie ale nie wszystkich. Widaomo że na rynku są środki które mogą niszczyć opinie na ten temat ponieważ nie działają tak jak powinny albo są szkodliwe. Ja podeszłam do tematu w ten sposób że przed zakupem dokładnie sprawdziłam opinie, skład, recenzje o tabletkach SLIMCEA. Dopiero zamówiłam i nie obawiałam się o brak efektu bo wiedziałam że zadziała. Schudłam 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość___
DO GOŚĆ: SLIMCEA to dno! Dlaczego sami sobie wymyślacie takie bzdurne opinie i wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×